tuxtype 1.8.2 - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Fish
el: Ψάρια

en: Sound Effects Volume
el: Ένταση ηχητικών εφέ

en: Music Volume
el: Ένταση Μουσικής

en: Sound & Music Disabled
el: Ο ήχος και η μουσική απενεργοποιήθηκαν

en: Paused!
el: Παύση!

en: Press escape again to return to menu
el: Πατήστε ξανά escape για να επιστρέψετε στο μενού

en: Press space bar to return to game
el: Πατήστε το space bar για να επιστρέψετε στο παιχνίδι

en: Level
el: Επίπεδο

en: Lives
el: Ζωές

en: Easy
el: Εύκολο

en: Medium
el: Μεσαίο

en: Hard
el: Δύσκολο

en: Practice
el: Εξάσκηση

en: Congratulations
el: Συγχαρητήρια

en: Oh No!
el: Ωχ Όχι!

en: sec
el: δευτ.

en: Time
el: Χρόνος

en: Chars
el: Χαρακτήρες

en: CPM
el: CRM

en: Errors
el: Σφάλματα

en: Accuracy
el: Ευστοχία

en: Fish Cascade
el: Καταρράκτης με ψάρια

en: Space Cadet
el: Αστροναύτης

en: Edit Word Lists
el: Επεξεργασία καταλόγων με λέξεις

en: Comet Zap
el: Βροχή από Κομήτες

en: Pilot
el: Πιλότος

en: Phrase Typing
el: Δακτυλογράφηση Φράσεων

en: Lessons
el: Μαθήματα

en: Ace
el: Άσσος

en: Project Info
el: Πληροφορίες Έργου

en: Options
el: Επιλογές

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Commander
el: Διοικητής

en: Setup Language
el: Ρυθμίσεις Γλώσσας

en: Quit
el: Έξοδος

en: Main Menu
el: Κύριο Μενού

en: Work In Progress!
el: Εργασία σε Εξέλιξη!

en: This feature is not ready yet
el: Αυτο το στοιχείο δεν είναι έτοιμο ακόμα

en: Discuss the future of TuxTyping at
el: Συζητήστε το μέλλον του TuxTyping στο
