Tuxtype - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Fish
fi: Kala

en: Sound Effects Volume
fi: Efektien äänenvoimakkuus

en: Music Volume
fi: Musiikin äänenvoimakkuus

en: Sound & Music Disabled
fi: Äänet ja musiikki poissa päältä

en: Paused!
fi: Tauko!

en: Press escape again to return to menu
fi: Paina Esc-näppäintä uudestaan palataksesi valikkoon

en: Press space bar to return to game
fi: Paina välilyöntiä palataksesi peliin

en: Level
fi: Taso

en: Lives
fi: Elämät

en: Easy
fi: Helppo

en: Medium
fi: Keskitaso

en: Hard
fi: Vaikea

en: Practice
fi: Harjoittelu

en: Congratulations
fi: Onnittelut

en: Oh No!
fi: Voi ei!

en: Time
fi: Aika

en: Chars
fi: Kirjaimet

en: Errors
fi: Virheet

en: Accuracy
fi: Tarkkuus

en: Fish Cascade
fi: Kalankaappaus

en: Space Cadet
fi: Avaruuskadetti

en: Edit Word Lists
fi: Muokkaa Sanalistoja

en: Comet Zap
fi: Komeetan pamautus

en: Pilot
fi: Lentäjä

en: Phrase Typing
fi: Lauseiden kirjoitus

en: Lessons
fi: Oppitunnit

en: Ace
fi: Ässä

en: Project Info
fi: Projektin tiedot

en: Options
fi: Asetukset

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Commander
fi: Päällikkö

en: Setup Language
fi: Aseta Kieli

en: Quit
fi: Lopeta

en: Main Menu
fi: Päävalikko

en: Work In Progress!
fi: Keskeneräinen!

en: This feature is not ready yet
fi: Tämä ominaisuus ei ole vielä valmis

en: Discuss the future of TuxTyping at
fi: Keskustele TuxTypingin tulevaisuudesta
