tuxtype - en to or translation catalogue (31 entries)

en: Fish
or: ମାଛ

en: Sound Effects Volume
or: ଧ୍ୱନୀ ପ୍ରଭାବର ତିବ୍ରତା

en: Music Volume
or: ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରବଳତା

en: Sound & Music Disabled
or: ଧ୍ୱନୀ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଛି

en: Paused!
or: ବିରତି!

en: Press escape again to return to menu
or: ତାଲିକାକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ escapeକୁ ପୁଣିଥରେ ଦବାନ୍ତୁ

en: Press space bar to return to game
or: ଖେଳକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ space bar ଦବାନ୍ତୁ

en: Level
or: ସ୍ତର

en: Lives
or: ଜୀବନଗୁଡ଼ିକ

en: Easy
or: ସହଜ

en: Medium
or: ମଧ୍ଯମ

en: Hard
or: କଠିନ

en: Practice
or: ଅଭ୍ୟାସ

en: Congratulations
or: ଅଭିନନ୍ଦନ

en: Oh No!
or: ହେ ଭଗବାନ!

en: Fish Cascade
or: ମାଛ ସୋପାନୀ

en: Space Cadet
or: ମହାକାଶ ଛାତ୍ରସୈନିକ

en: Edit Word Lists
or: ଶବ୍ଦ ତାଲିକାଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Pilot
or: ଚାଳକ

en: Lessons
or: ଶିକ୍ଷା

en: Ace
or: ଉତ୍କୃଷ୍ଟ

en: Project Info
or: ପ୍ରକଳ୍ପ ସୂଚନା

en: Options
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Instructions
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Commander
or: ସେନାପତି

en: Setup Language
or: ଭାଷା ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ

en: Main Menu
or: ମୂଖ୍ୟ ତାଲିକା

en: Work In Progress!
or: କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲୁଅଛି!

en: This feature is not ready yet
or: ଏହି ଅଂଶଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇନାହିଁ

en: Discuss the future of TuxTyping at
or: ରେ TuxTyping ର ଭବିଷ୍ୟତ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ
