Tuxtype - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Fish
ro: Peste

en: Sound Effects Volume
ro: Efecte de sunet Volum

en: Music Volume
ro: Volumul muzicii

en: Sound & Music Disabled
ro: Dezactivare sunet si muzică

en: Paused!
ro: Pauză!

en: Press escape again to return to menu
ro: Apăsati escape din nou pentru a reveni la meniu

en: Press space bar to return to game
ro: Apăsati pe bara de spaţiu pentru a reveni la joc

en: Level
ro: Nivel

en: Lives
ro: Vieti

en: Easy
ro: Usor

en: Hard
ro: Greu

en: Practice
ro: Practică

en: Congratulations
ro: Felicitări

en: Oh No!
ro: O Nu!

en: Time
ro: Timp

en: Chars
ro: Caractere

en: Errors
ro: Erori

en: Accuracy
ro: Acuratete

en: Fish Cascade
ro: Cascada de peste

en: Space Cadet
ro: Cadet de Spatiu

en: Edit Word Lists
ro: Editează lista de cuvinte

en: Comet Zap
ro: Aruncare de rachete

en: Phrase Typing
ro: Tastare frază

en: Lessons
ro: Lectii

en: Ace
ro: As

en: Project Info
ro: Info proiect

en: Options
ro: Optiuni

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Commander
ro: Comandant

en: Setup Language
ro: Setare limbă

en: Quit
ro: Iesi

en: Main Menu
ro: Meniul principal

en: Work In Progress!
ro: Lucrări în curs!

en: This feature is not ready yet
ro: Această caracteristică nu este gata încă

en: Discuss the future of TuxTyping at
ro: Vorbeste despre viitorul lui TuxTyping la
