tuxtype2 - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Fish
sv: Fisk

en: Sound Effects Volume
sv: Ljudeffektvolym

en: Music Volume
sv: Musikvolym

en: Sound & Music Disabled
sv: Ljud och musik avaktiverade

en: Paused!
sv: Pausat!

en: Press escape again to return to menu
sv: Tryck escape igen för att komma tillbaka till menyn

en: Press space bar to return to game
sv: Tryck mellanslag för att fortsätta spela

en: Level
sv: Nivå

en: Lives
sv: Liv

en: Easy
sv: Lätt

en: Medium
sv: Mellan

en: Hard
sv: Svårt

en: Practice
sv: Övning

en: Congratulations
sv: Gratulerar

en: Oh No!
sv: Åh nej!

en: Fish Cascade
sv: Fiskregn

en: Space Cadet
sv: Rymdkadett

en: Edit Word Lists
sv: Redigera ordlista

en: Comet Zap
sv: Pricka kometer

en: Lessons
sv: Lektioner

en: Ace
sv: Flygaress

en: Project Info
sv: Projektinformation

en: Options
sv: Inställningar

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Commander
sv: Kommendör

en: Setup Language
sv: Ställ in språk

en: Quit
sv: Avsluta

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Work In Progress!
sv: Arbete pågår!

en: This feature is not ready yet
sv: Denna funktion är inte färdig än

en: Discuss the future of TuxTyping at
sv: Diskutera TyxeTypes framtid på
