Tuxtype - en to th_TH translation catalogue (40 entries)

en: Fish
th_TH: ปลา

en: Sound Effects Volume
th_TH: ระดับเสียงSound Effects

en: Music Volume
th_TH: ระดับเสียงดนตรี

en: Sound & Music Disabled
th_TH: เสียงกับดนตรีปีด

en: Paused!
th_TH: ช่วงหยุด!

en: Press escape again to return to menu
th_TH: สำหรับกลับเมนูพิมพ์Escอีก

en: Press space bar to return to game
th_TH: สำหรับกลับไปเกมพิมพ์กดแป้น วรรค

en: Level
th_TH: ระดับ

en: Lives
th_TH: ชีวิต

en: Easy
th_TH: ง่าย

en: Medium
th_TH: ปานกลาง

en: Hard
th_TH: ยาก

en: Practice
th_TH: ฝึกซ้อม

en: Congratulations
th_TH: ขอแสดงความยินดี

en: Oh No!
th_TH: น่าสงสาร!

en: sec
th_TH: วินาที

en: Time
th_TH: เวลา

en: Chars
th_TH: ตัว

en: CPM
th_TH: ความเร็วพิมพ์ตัวนาทีละ

en: WPM
th_TH: ความเร็วพิมพ์คำศัพท์

en: Errors
th_TH: ความผิดพลาด

en: Accuracy
th_TH: ความแม่นยำ

en: Fish Cascade
th_TH: ปลาตก

en: Space Cadet
th_TH: พลทหารอวกาศ

en: Edit Word Lists
th_TH: แก้ไขรายการคำศัพท์

en: Comet Zap
th_TH: ยิงดาวหาง

en: Pilot
th_TH: นักบิน

en: Phrase Typing
th_TH: พิมพ์ประโยค

en: Lessons
th_TH: บทเรียน

en: Ace
th_TH: คนเก่ง

en: Project Info
th_TH: ความรู้เกี่ยวกับโครงการนี้

en: Options
th_TH: ทางเลือก

en: Instructions
th_TH: การสอน

en: Commander
th_TH: ผู้สั่งการ

en: Setup Language
th_TH: การติดตั้งภาษา

en: Quit
th_TH: ทางออก

en: Main Menu
th_TH: เมนูหลัก

en: Work In Progress!
th_TH: ขอโทษนะยังไม่พร้อม!

en: This feature is not ready yet
th_TH: ลักษณะเฉพาะนี้ยังไม่พร้อม

en: Discuss the future of TuxTyping at
th_TH: คุยเกี่ยวกับอนาคตของTuxTypingที่
