tvtime 1.0.2-7 - en to nl translation catalogue (28 entries)

note: Type: select Description
en: TV standard:
nl: TV-standaard:

note: Type: select Description
en: Please choose the TV standard to use. NTSC is used in North America, much of South America, and Japan; SECAM in France, the former USSR, and parts of Africa and the Middle East; and PAL elsewhere.
nl: Geef alstublieft aan welke TV-standaard er moet worden gebruikt. NTSC wordt in Noord-Amerika en een groot deel van Zuid-Amerika en Japan gebruikt; SECAM in Frankrijk, de voormalige Sovjetstaten en delen van Afrika en het Midden-Oosten; PAL in de rest van de wereld.

note: Type: select Choices
en: Cable
nl: Kabel

note: Type: select Choices
en: Broadcast
nl: Antenne

note: Type: select Choices
en: Cable including channels 100+
nl: Kabel met kanalen boven 100

note: Type: select Description
en: Default frequency table:
nl: Standaard frequentietabel:

note: Type: select Description
en: Please choose the frequency table to use. It specifies which frequencies correspond to the familiar channel numbers. You should select "Broadcast" if you use an antenna for over-the-air signals.
nl: Welke frequentietabel moet er worden gebruikt? Deze specificeert welke frequenties overeenkomen met bekende kanaalnummers. Selecteer "Antenne" als u gebruikt maakt van een antenne om de signalen te ontvangen.

note: Type: select Description
en: Please choose the frequency table to use. It specifies which frequencies correspond to the familiar channel numbers.
nl: Welke frequentietabel moet er worden gebruikt? Deze specificeert welke frequenties overeenkomen met bekende kanaalnummers.

note: Type: select Description
en: You should select "Broadcast" if you use an antenna for over-the-air signals.
nl: Selecteer "Antenne" als u gebruikt maakt van een antenne om de signalen te ontvangen.

note: Type: select Choices
en: Europe
nl: Europa

note: Type: select Choices
en: France
nl: Frankrijk

note: Type: select Choices
en: Russia
nl: Rusland

note: Type: select Choices
en: Australia
nl: Australië

note: Type: select Choices
en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

note: Type: select Choices
en: China Broadcast
nl: China - antenne

note: Type: select Choices
en: Australia Optus
nl: Australië - Optus

note: Type: select Choices
en: Custom (must run tvtime-scanner first)
nl: Aangepast (voer eerst tvtime-scanner uit)

note: Type: select Description
en: If you are a user of a cable company that does not use standard frequencies, you should select "Custom" and run the tvtime-scanner application before using tvtime.
nl: Als u een gebruiker bent van een kabelmaatschappij die geen gebruikt maakt van de standaard frequenties dient u 'Aangepast' te selecteren en de toepassing tvtime-scanner uit te voeren vooraleer tvtime te gebruiken.

note: Type: string Description
en: Default television capture device:
nl: Standaard TV-ontvangstapparaat:

note: Type: string Description
en: Please choose the video4linux device which corresponds to your capture card.
nl: Welk video4linux-apparaat komt overeen met uw TV-ontvangstkaart?

note: Type: string Description
en: Device to use for VBI decoding:
nl: Apparaat voor teletekst-decodering:

note: Type: string Description
en: Please choose the device that will be used in NTSC areas for decoding closed captions and XDS channel information.
nl: Welk apparaat zal worden gebruikt in NTSC-gebieden voor decodering van 'closed captions' en XDS-kanaalinformatie?

note: Type: boolean Description
en: Allow tvtime to run with root privileges?
nl: Toestaan dat tvtime met beheerdersprivileges wordt uitgevoerd?

note: Type: boolean Description
en: Please choose whether tvtime should be "setuid root", therefore getting root privileges when running.
nl: Geef aan of tvtime "setuid root" moet worden gemaakt en daarom beheerdersprivileges heeft wanneer het wordt uitgevoerd.

note: Type: boolean Description
en: This allows tvtime to run at a high priority to ensure smooth video and should be used for high quality video output even during high CPU load.
nl: Dit maakt het mogelijk om tvtime met hoge prioriteit uit te voeren om een vlot beeld te verzekeren, en zou zelfs bij een hoge CPU-belasting zorgen voor een hoog kwalitatieve video-uitgang.

note: Type: string Description
en: Process priority for the tvtime binary:
nl: Prioriteit van het proces voor het tvtime-programma:

note: Type: string Description
en: This setting controls the priority of the tvtime process relative to other processes on the system.
nl: Deze instelling bepaalt de prioriteit van het tvtime-proces met betrekking tot andere processen op het systeem.

note: Type: string Description
en: Allowed values are integers between -20 and 19. Lower values indicate higher priority, and a value of 0 would give tvtime the same priority as a normal process.
nl: Het toegestane bereik is van -20 tot 19. Lagere waarden geven een hogere prioriteit aan, en de waarde '0' geeft tvtime dezelfde prioriteit als een normaal proces.
