tvtime 1.0.2 - en to lv translation catalogue (234 entries)

en: Deinterlacer configuration
lv: Atrindotāja konfigurācija

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Full rate: %.2f fps
lv: Pilnātrums: %.2f kadri/s

en: Half rate, deinterlace top fields: %.2f fps
lv: Pusātrums, atrindot augšējos laukus: %.2f kadri/s

en: Half rate, deinterlace bottom fields: %.2f fps
lv: Pusātrums, atrindot apakšējos laukus: %.2f kadri/s

en: Overscan setting
lv: Pārizvēršanas iestatījumi

en: Apply matte
lv: Uzlikt apdari

en: 16:9 output
lv: 16:9 izvade

en: Resize window to match contents
lv: Mainīt loga izmēru atbilstoši saturam

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāns

en: Set fullscreen position
lv: Iestatīt pilnekrāna novietojumu

en: Always-on-top
lv: Vienmēr virspusē

en: Quiet screenshots
lv: Klusi ekrānattēli

en: Centre
lv: Centrā

en: Top
lv: Augšā

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Attempted framerate
lv: Vēlamā kadru frekvence

en: Performance estimates
lv: Veiktspējas novērtējums

en: Deinterlacer
lv: Atrindotājs

en: Input: %s at %dx%d pixels
lv: Ievade: %s - %dx%d pikseļi

en: Attempted framerate: %.2f fps
lv: Vēlamā kadru frekvence: %.2f kadri/s

en: Average blit time: %.2f ms (%.0f MB/sec)
lv: Vidējais 'blit' ilgums: %.2f ms (%.0f MB/s)

en: Average render time: %5.2f ms
lv: Vidējais renderēšanas ilgums: %5.2f ms

en: Dropped frames: %d
lv: Nomestie kadri: %d

en: Blit spacing: %4.1f/%4.1f ms (want %4.1f ms)
lv: 'Blit' atstarpe: %4.1f/%4.1f ms (vēlamā %4.1f ms)

en: 16:9 + Overscan
lv: 16:9 + pārizvēršana

en: 4:3 centre
lv: 4:3 centrs

en: 4:3 + Overscan
lv: 4:3 + pārizvēršana

en: Matte setting (Anamorphic input)
lv: Apdares iestatījumi (anamorfiskā ievade)

en: Matte setting (4:3 input)
lv: Apdares iestatījumi (4:3 ievade)

en: %s: Cannot allocate memory.
lv: %s: neizdevās iedalīt atmiņu.

en: Cannot open capture device %s.
lv: Neizdevās atvērt tvērējierīci %s.

en: 
        Your capture card driver, %s, does not seem
        to support full framerate capture.  Please check to see if it is
        misconfigured, or if you have selected the wrong capture
        device (%s).
lv: 
        Jūsu tvērējkartes dzinis, %s, šķiet, neatbalsta
        pilnu pilnātruma tveršanu. Lūdzu, pārbaudiet, vai
        tas ir pareizi konfigurēts un vai nav izvēlēta nepareiza
        tvērējierīce (%s).

en: 
        Your capture card driver, %s, is not providing
        enough buffers for tvtime to process the video.  Please check with
        your driver documentation to see if you can increase the number
        of buffers provided to applications, and report this to the tvtime
        bug tracker at %s
lv: 
        Jūsu tvērējkartes dzinis, %s, nenodrošina pietiekamu buferu skaitu,
        lai tvtime varētu apstrādāt video. Lūdzu, pārbaudiet jūsu dziņa
        dokumentāciju, lai redzētu, vai ir iespējams palielināt programmām
        pieejamo buferu skaitu, kā arī ziņojiet par šo kļūdu tvtime kļūdu
        izsekošanas sistēmai: %s

en: On screen display failed to initialize, disabled.
lv: Neizdevās inicializēt uz-ekrāna-attēlu, atslēgts.

en: No video source
lv: Nav video avota

en: Cannot create FIFO, remote control of tvtime disabled.
lv: Neizdevās izveidot FIFO, tvtime tālvadība atslēgta.

en: Closed caption display failed to initialize, disabled.
lv: Neizdevās inicializēt slēgto titru rādīšanu, atslēgta.

en: Always-on-top enabled.
lv: 'Vienmēr virspusē' ieslēgts.

en: Always-on-top disabled.
lv: 'Vienmēr virspusē' atslēgts.

en: 16:9 display mode active.
lv: 16:9 ekrāna režīms aktīvs.

en: 4:3 display mode active.
lv: 4:3 ekrāna režīms aktīvs.

en: Screenshot messages disabled.
lv: Ekrānattēlu paziņojumi atslēgti.

en: Screenshot messages enabled.
lv: Ekrānattēlu paziņojumi ieslēgti.

en: 2-3 pulldown inversion disabled.
lv: 2-3 noraušanas (pulldown) inversija atslēgta.

en: 2-3 pulldown inversion enabled.
lv: 2-3 noraušanas (pulldown) inversija ieslēgta.

en: 2-3 pulldown inversion is not valid with your TV norm.
lv: 2-3 noraušana (pulldown) nav derīga jūsu TV standartam.

en: Screenshot: %s
lv: Ekrānattēls: %s

en: Restarting tvtime.
lv: Tvtime tiek pārstartēts.

en: Thank you for using tvtime.
lv: Paldies, ka izmantojiet tvtime.

en: 
        Failed to drop root privileges: %s.
        tvtime will now exit to avoid security problems.
lv: 
        Neizdevās atteikties no root privilēģijām: %s.
        tvtime tagad aizvērs programmu, lai izvairītos no
        drošības problēmām.

en: Running %s.
lv: Palaiž %s.

en: Current
lv: Pašreizējais

note: TRANSLATORS: This refers to a TV program, not a computer program.
en: No program information available
lv: Informācija par programmu nav pieejama

en: Next: %s
lv: Nākamais: %s

en: Renumber current channel
lv: Pārnumurēt pašreizējo kanālu

en: Current channel active in list
lv: Pašreizējais kanāls sarakstā ir aktīvs.

en: Stop channel scan
lv: Apstādināt kanālu meklēšanu

en: Scan channels for signal
lv: Meklēt kanālos signālu

en: Reset all channels as active
lv: Atstatīt visus kanālus kā aktīvus

en: Finetune current channel
lv: Regulēt pašreizējo kanālu

en: Change NTSC cable mode
lv: Mainīt NTSC kabeļa režīmu

en: Set current channel as SECAM
lv: Iestatīt pašreizējo kanālu kā SECAM

en: Set current channel as PAL
lv: Iestatīt pašreizējo kanālu kā PAL

en: Switch audio standard
lv: Pārslēgt audio standartu

en: Change frequency table
lv: Mainīt frekvenču tabulu

en: Disable signal detection
lv: Atslēgt signāla noteikšanu

en: Enable signal detection
lv: Ieslēgt signāla noteikšanu

en: Default language
lv: Noklusētā valoda

en: Unknown language
lv: Nezināma valoda

en: Change default audio standard
lv: Mainīt noklusēto audio standartu

en: Audio volume boost
lv: Audio skaļuma paaugstināšana

en: Television standard
lv: Televīzijas standarts

en: Horizontal resolution
lv: Horizontālā izšķirtspēja

en: Cable
lv: Kabelis

en: Broadcast
lv: Apraide

en: Cable with channels 100+
lv: Kabelis ar vairāk nekā 100 kanāliem

en: Europe
lv: Eiropa

en: Russia
lv: Krievija

en: France
lv: Francija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Australia (Optus)
lv: Austrālija (Optus)

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: China Broadcast
lv: Ķīnas apraide

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: Custom (first run tvtime-scanner)
lv: Pielāgots (vispirms palaist tvtime-scanner)

en: Disabled
lv: Atslēgts

en: Quiet
lv: Kluss

en: Medium
lv: Vidējs

en: Full
lv: Pilns

en: %s  Current: %d pixels
lv: %s  Pašreizējā: %d pikseļi

en: Low (360 pixels)
lv: Zema (360 pikseļi)

en: Moderate (576 pixels)
lv: Vidēja (576 pikseļi)

en: Standard (720 pixels)
lv: Standarta (720 pikseļi)

en: High (768 pixels)
lv: Augsta (768 pikseļi)

en: %s  Maximum (%d pixels)
lv: %s  Maksimālā (%d pikseļi)

en: Restart with new settings
lv: Pārstartēt ar jaunajiem iestatījumiem

en: Increase
lv: Palielināt

en: Decrease
lv: Samazināt

en: 2-3 pulldown inversion
lv: 2-3 noraušanas (pulldown) inversija

en: Colour invert
lv: Krāsu inversija

en: Mirror
lv: Spoguļattēls

en: Chroma killer
lv: Krāsu dzēšana

en: Setup
lv: Iestatījumi

en: Channel management
lv: Kanālu pārvaldība

en: Input configuration
lv: Ievades konfigurācija

en: Picture settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Video processing
lv: Video apstrāde

en: Output configuration
lv: Izvades konfigurācija

en: Exit menu
lv: Iziet no izvēlnes

en: Frequency table
lv: Frekvenču tabula

en: Finetune
lv: Regulēt

en: Change video source
lv: Mainīt video avotu

en: Toggle closed captions
lv: Pārslēgt slēgtos titrus

en: Toggle XDS decoding
lv: Pārslēgt XDS dekodēšanu

en: Overscan
lv: Pārizvēršana

en: Fullscreen position
lv: Pilnekrāna novietojums

en: Current deinterlacer description
lv: Pašreizējā atrindotāja apraksts

en: Input filters
lv: Ievades filtri

en: Deinterlacer description
lv: Atrindotāja apraksts

en: Picture
lv: Attēls

en: Brightness
lv: Spilgtums

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Hue
lv: Tonis

en: Save current settings as defaults
lv: Saglabāt pašreizējos iestatījumus kā noklusētos

en: Reset to global defaults
lv: Atjaunot globālos noklusējumus

en: Save current settings as global defaults
lv: Saglabāt pašreizējos iestatījumus kā globālos noklusētos

en: Save current settings as channel defaults
lv: Saglabāt pašreizējos iestatījumus kā kanāla noklusētos

en: Preferred XMLTV language
lv: Vēlamā XMLTV valoda

en: Favorites
lv: Izlase

en: Add current channel
lv: Pievienot pašreizējo kanālu

en: Exit
lv: Iziet

en: Sleep in %d minutes.
lv: Iemigt pēc %d minūtēm.

en: Sleep off.
lv: Iemigšana izslēgta.

en: Using PAL-I audio decoding for this channel.
lv: Tiek lietota PAL-I audio dekodēšana šim kanālam.

en: Using PAL-DK audio decoding for this channel.
lv: Tiek lietota PAL-DK audio dekodēšana šim kanālam.

en: Using PAL-BG audio decoding for this channel.
lv: Tiek lietota PAL-BG audio dekodēšana šim kanālam.

en: Defaulting to PAL-I audio decoding.
lv: Kā noklusēto iestata PAL-I audio dekodēšanu.

en: Defaulting to PAL-DK audio decoding.
lv: Kā noklusēto iestata PAL-DK audio dekodēšanu.

en: Defaulting to PAL-BG audio decoding.
lv: Kā noklusēto iestata PAL-BG audio dekodēšanu.

en: Channel marked as active in the browse list.
lv: Kanāls pārlūkošanas sarakstā atzīmēts kā aktīvs.

en: Channel disabled from the browse list.
lv: Kanāls izņemts no pārlūkošanas saraksta.

en: Capture card volume will not be set by tvtime.
lv: Tvtime neiestatīs tvērējkartes skaļumu.

en: Setting capture card volume to %d%%.
lv: Iestata tvērējkartes skaļumu uz %d%%.

en: Processing every input field.
lv: Apstrādā katru ievades lauku.

en: Processing every top field.
lv: Apstrādā katru augšējo lauku.

en: Processing every bottom field.
lv: Apstrādā katru apakšējo lauku.

en: Horizontal resolution will be %d pixels on restart.
lv: Pēc pārstartēšanas horizontālā izšķirtspēja būs %d pikseļi.

en: Television standard will be %s on restart.
lv: Pēc pārstartēšanas televīzijas standarts būs %s.

en: Using default language for XMLTV data.
lv: XMLTV datiem tiek lietota noklusētā valoda.

en: Using unknown language (%s) for XMLTV data.
lv: XMLTV datiem tiek lietota nezināma (%s) valoda.

en: XMLTV language set to %s (%s).
lv: XMLTV valoda iestatīta uz %s (%s).

en: All channels re-activated.
lv: Visi kanāli reaktivēti.

en: Remapping %d.  Enter new channel number.
lv: Pārnumurē %d. Ievadiet jaunu kanāla numuru.

en: Scanner unavailable with signal checking disabled.
lv: Ja signāla pārbaude ir atslēgta, meklētājs nav pieejams.

en: Scanning for channels being broadcast.
lv: Meklē apraidē esošos kanālus.

en: Closed captions disabled.
lv: Slēgtie titri atslēgti.

en: Closed captions enabled.
lv: Slēgtie titri ieslēgti.

en: No VBI device configured for CC decoding.
lv: CC dekodēšanai nav konfigurēta neviena VBI ierīce.

en: Colour decoding for this channel set to %s.
lv: Krāsu dekodēšana šim kanālam iestatīta uz %s.

en: Running: %s
lv: Darbojas: %s

en: Signal detection enabled.
lv: Signāla noteikšana ieslēgta.

en: Signal detection disabled.
lv: Signāla noteikšana atslēgta.

en: XDS decoding enabled.
lv: XDS dekodēšana ieslēgta.

en: XDS decoding disabled.
lv: XDS dekodēšana atslēgta.

en: Colour invert enabled.
lv: Krāsu inversija ieslēgta.

en: Colour invert disabled.
lv: Krāsu inversija izslēgta.

en: Mirror enabled.
lv: Spoguļattēls ieslēgts.

en: Mirror disabled.
lv: Spoguļattēls izslēgts.

en: Chroma kill enabled.
lv: Krāsu dzēšana ieslēgta.

en: Chroma kill disabled.
lv: Krāsu dzēšana atslēgta.

en: Overscan: %.1f%%
lv: Pārizvēršana: %.1f%%

en: Picture settings reset to defaults.
lv: Attēla iestatījumi atjaunoti uz noklusētajiem.

en: Using nominal NTSC cable frequencies.
lv: Lieto nominālās NTSC kabeļa frekvences.

en: Using IRC cable frequencies.
lv: Lieto nominālās IRC kabeļa frekvences.

en: Using HRC cable frequencies.
lv: Lieto nominālās HRC kabeļa frekvences.

en: Volume
lv: Skaļums

en: Saved current picture settings as global defaults.
lv: Pašreizējie attēla iestatījumi saglabāti kā globālie noklusētie.

en: Saved current picture settings on channel %d.
lv: Pašreizējie attēla iestatījumi saglabāti kanālam %d.

en: Paused.
lv: Nopauzēts.

en: Resumed.
lv: Atjaunots.

en: Error parsing configuration file %s.
lv: Kļūda lasot konfigurācijas failu %s.

en: No XML root element found in %s.
lv: XML saknes elements netika atrasts failā %s.

en: %s is not a tvtime configuration file.
lv: %s nav tvtime konfigurācijas fails.

en: Config file cannot be parsed. Settings will not be saved.
lv: Konfigurācijas fails nevarēja tikt nolasīts. Iestatījumi netiks saglabāti.

en: Could not create new config file.
lv: Neizdevās izveidot jaunu konfigurācijas failu.

en: Error creating configuration file.
lv: Kļūda izveidojot konfigurācijas failu.

en: Cannot change owner of %s: %s.
lv: Neizdevās mainīt īpašnieku %s: %s.

en: 
    tvtime is free software, written by Billy Biggs, Doug Bell and many
    others.  For details and copying conditions, please see our website
    at http://tvtime.net/
    
    tvtime is Copyright (C) 2001, 2002, 2003 by Billy Biggs, Doug Bell,
    Alexander S. Belov, and Achim Schneider.
lv: 
    tvtime ir brīvā programmatūra, ko uzrakstījuši Billy Biggs, Doug Bell un
    daudzi citi. Detaļām un pārkopēšanas nosacījumiem, lūdzu, skatiet mūsu
    interneta vietni http://tvtime.net/
    
    Autortiesības (C) 2001, 2002, 2003 Billy Biggs, Doug Bell,
    Alexander S. Belov un Achim Schneider.

en: usage: %s [OPTION]...
lv: lietošana: %s [OPCIJA]...

en:   -a, --widescreen           16:9 mode.
lv:   -a, --widescreen           16:9 režīms.

en:   -A, --nowidescreen         4:3 mode.
lv:   -A, --nowidescreen         4:3 režīms.

en:   -b, --vbidevice=DEVICE     VBI device (defaults to /dev/vbi0).
lv:   -b, --vbidevice=IERĪCE     VBI ierīce (pēc noklusējuma /dev/vbi0).

en:   -c, --channel=CHANNEL      Tune to the specified channel on startup.
lv:   -c, --channel=KANĀLS       Palaižot noregulēt uz norādīto kanālu.

en:   -f, --frequencies=NAME     The frequency table to use for the tuner.
                                 (defaults to us-cable).
    
                                 Valid values are:
                                     us-cable
                                     us-cable100
                                     us-broadcast
                                     china-broadcast
                                     southafrica
                                     japan-cable
                                     japan-broadcast
                                     europe
                                     australia
                                     australia-optus
                                     newzealand
                                     france
                                     russia
                                     custom (first run tvtime-scanner)
lv:   -f, --frequencies=NOSAUK.   Frekvenču tabula, ko izmantot uztvērējam
                                 (pēc noklusējuma us-cable).
    
                                 Atļautās vērtības ir:
                                     us-cable
                                     us-cable100
                                     us-broadcast
                                     china-broadcast
                                     southafrica
                                     japan-cable
                                     japan-broadcast
                                     europe
                                     australia
                                     australia-optus
                                     newzealand
                                     france
                                     russia
                                     custom (pirmajā reizē tiek palaists tvtime-scanner)

en:   -F, --configfile=FILE      Additional config file to load settings from.
lv:   -F, --configfile=FILE      Papildu konfigurācijas fails, no kā ielādēt iestatījumus.

en:   -h, --help                 Show this help message.
lv:   -h, --help                 Parādīt šo palīdzības ziņojumu.

en:   -g, --geometry=GEOMETRY    Sets the output window size.
lv:   -g, --geometry=ĢEOMETRIJA  Iestata izvades loga izmēru.

en:   -i, --input=INPUTNUM       video4linux input number (defaults to 0).
lv:   -i, --input=NUMURS         video4linux ievades numurs (pēc noklusējuma 0).

en:   -I, --inputwidth=SAMPLING  Horizontal resolution of input
                                 (defaults to 720 pixels).
lv:   -I, --inputwidth=IZŠĶIRTSPĒJA  Horizontālā ievades izšķirtspēja
                                 (pēc noklusējuma 720 pikseļi).

en:   -k, --slave                Disables input handling in tvtime (slave mode).
lv:   -k, --slave                Atslēdz tvtime ievades apstrādi (apstrādes režīms).

en:   -m, --fullscreen           Start tvtime in fullscreen mode.
lv:   -m, --fullscreen           Palaiž tvtime pilnekrāna režīmā.

en:   -M, --window               Start tvtime in window mode.
lv:   -M, --window               Palaiž tvtime loga režīmā.

en:   -n, --norm=NORM            The norm to use for the input.  tvtime supports:
                                 NTSC, NTSC-JP, SECAM, PAL, PAL-Nc, PAL-M,
                                 PAL-N or PAL-60 (defaults to NTSC).
lv:   -n, --norm=STANDARTS       Ievadei izmantojamais standarts. tvtime atbalsta:
                                 NTSC, NTSC-JP, SECAM, PAL, PAL-Nc, PAL-M,
                                 PAL-N vai PAL-60 (pēc noklusējuma NTSC).

en:   -s, --showdrops            Print stats on frame drops (for debugging).
lv:   -s, --showdrops            Drukāt statistiku par kadru nomešanu (atkļūdošanai).

en:   -S, --saveoptions          Save command line options to the config file.
lv:   -S, --saveoptions          Saglabāt komandrindas opcijas konfigurācijas failā.

en:   -t, --xmltv=FILE           Read XMLTV listings from the given file.
lv:   -t, --xmltv=FAILS           Nolasīt XMLTV sarakstus no norādītā faila.

en:   -l, --xmltvlanguage=LANG   Use XMLTV data in given language, if available.
lv:   -l, --xmltvlanguage=VAL    Lietot XMLTV datus norādītajā valodā, ja pieejama.

en:   -v, --verbose              Print debugging messages to stderr.
lv:   -v, --verbose              Drukāt atkļūdošanas ziņojumus standarta kļūdu izvadē.

en:   -X, --display=DISPLAY      Use the given X display to connect to.
lv:   -X, --display=DISPLEJS     Lietot norādīto X displeju, lai pievienotos.

en:   -R, --priority=PRI         Sets the process priority to run tvtime at.
lv:   -R, --priority=PRI         Iestata procesa prioritāti, ar kādu palaist tvtime.

en: Reading configuration from %s
lv: Lasa konfigurācijas failu no %s

en: Cannot run two instances of tvtime with the same configuration.
lv: Nevar palaist divas tvtime intances ar vienu un to pašu konfigurāciju.

en: Saving command line options.
lv: Saglabā komandrindas opcijas.

en: Cannot update configuration while tvtime running.
lv: Nevar atjaunināt konfigurāciju, kamēr ir palaists tvtime.

en: No signal
lv: Nav signāla

en: Mute
lv: Apklusināt

en: Cannot create %s: %s
lv: Neizdevās izveidot %s: %s

en: Cannot open %s: %s
lv: Neizdevās atvērt %s: %s

en: Failed to initialize UTF-8 to %s converter: iconv_open failed (%s).
lv: Neizdevās inicializēt UTF-8 uz %s pārveidotāju: iconv_open kļūda (%s).

en: 
        Failed to enter UTF-8 mode using bind_textdomain_codeset()
        (returned %s.)  This may cause messages
        to be displayed incorrectly!  Please report this bug at
        %s.
lv: 
        Neizdevās ieiet UTF-8 režīmā, lietojot bind_textdomain_codeset()
        (atgrieza %s). Tas var izraisīt ziņojumu nepareizu attēlošanu!
        Lūdzu, ziņojiet par šo kļūdu
        %s.

en: 
    Available commands:
lv: 
    Pieejamās komandas:

en: tvtime not running.
lv: tvtime nav palaists.

en: %s: Cannot open %s: %s
lv: %s: neizdevās atvērt %s: %s

en: %s: Invalid command '%s'
lv: %s: nederīga komanda '%s'

en: %s: Sending command %s with argument %s.
lv: %s: sūta komandu %s ar argumentu %s.

en: %s: Sending command %s.
lv: %s: sūta komandu %s.

en: Scanning using TV standard %s.
lv: Meklē izmantojot TV standartu %s.

en: 
        No tuner found on input %d.  If you have a tuner, please
        select a different input using --input=<num>.
lv: 
        Ievadei %d netika atrasts neviens uztvērējs. Ja jums tāds ir, lūdzu,
        izvēlieties citu ievadi, izmantojot --input=<num>.

en: Scanning from %6.2f MHz to %6.2f MHz.
lv: Meklē no %6.2f MHz līdz %6.2f MHz.

en: Checking %6.2f MHz:
lv: Pārbauda %6.2f MHz:

en: Signal detected
lv: Noteikts signāls

en: Found a channel at %6.2f MHz (%.2f - %.2f MHz), adding to channel list.
lv: Atrasts kanāls frekvencē %6.2f MHz (%.2f - %.2f MHz), pievieno kanālu sarakstam.
