ubuntu-packaging-guide - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Testbed requirements
lv: Testbed vajadzības

en: Using Chroots
lv: Chroot izmantošana

en: If you are running one version of Ubuntu but working on packages for another versions you can create the environment of the other version with a ``chroot``.
lv: Lietojot vienu Ubuntu versiju, bet strādajot ar pakotnēm priekš citas versijas, tad izmantojot ``chroot`` komandu ir iespējams izveidot vajadzigo vidi ar citu versiju.

en: A ``chroot`` allows you to have a full filesystem from another distribution which you can work in quite normally.  It avoids the overhead of running a full virtual machine.
lv: ar komandu ``chroot`` ir iespējams izveidot pilnu citas distribūcijas filesistēmu un darobites tajā. Tādā veidā novēršot papildus slodzi sistēmai ko radītu virtualizācijas lietošana

en: Creating a Chroot
lv: Chroot izveidošana

en: Use the command ``debootstrap`` to create a new chroot::
lv: lietojiet  komandu ``debootstrap`` lai izveidotu jaunu chroot
