udisks 2.9.0 - en to lt translation catalogue (381 entries)

en: Mount a filesystem
lt: Prijungti failų sistemą

en: Authentication is required to mount the filesystem
lt: Norint prijungti failų sistemą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Mount a filesystem on a system device
lt: Prijungti failų sistemą sisteminiame įrenginyje

en: Mount a filesystem from a device plugged into another seat
lt: Prijungti failų sistemą iš įrenginio, prijungto kitoje darbo vietoje

en: Mount/unmount filesystems defined in the fstab file with the x-udisks-auth option
lt: Prijungti/atjungti fstab faile apibrėžtas failų sistemas, naudojant x-udisks-auth parametrą

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
lt: Norint prijungti/atjungti failų sistemą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Unmount a device mounted by another user
lt: Atjungti kito naudotojo prijungtą įrenginį

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
lt: Norint atjungti kito naudotojo prijungtą failų sistemą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Take ownership of a filesystem
lt: Perimti visos failų sistemos nuosavybę

en: Authentication is required to take ownership of a filesystem.
lt: Norint perimti visos failų sistemos nuosavybę, reikia patvirtinti tapatybę

en: Unlock an encrypted device
lt: Atrakinti šifruotą įrenginį

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
lt: Norint atrakinti šifruotą įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Unlock an encrypted system device
lt: Atrakinti šifruotą sisteminį įrenginį

en: Unlock an encrypted device plugged into another seat
lt: Atrakinti šifruotą įrenginį, prijungtą kitoje darbo vietoje

en: Unlock an encrypted device specified in the crypttab file with the x-udisks-auth option
lt: Atrakinti crypttab faile apibrėžtą šifruotą įrenginį, naudojant x-udisks-auth parametrą

en: Lock an encrypted device unlocked by another user
lt: Užrakinti kito naudotojo atrakintą šifruotą įrenginį

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
lt: Norint užrakinti kito naudotojo atrakintą šifruotą įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Change passphrase for an encrypted device
lt: Pakeisti šifruoto įrenginio slaptafrazę

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
lt: Norint pakeisti šifruoto įrenginio slaptafrazę, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage loop devices
lt: Tvarkyti ciklinius įrenginius

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests setting up a loop device.
en: Authentication is required to set up a loop device
lt: Norint nustatyti ciklinį įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Delete loop devices
lt: Ištrinti ciklinius įrenginius

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
lt: Norint ištrinti kito naudotojo nustatytą ciklinį įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Modify loop devices
lt: Modifikuoti ciklinius įrenginius

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
lt: Norint modifikuoti kito naudotojo nustatytą ciklinį įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage swapspace
lt: Tvarkyti sukeitimų sritį

en: Authentication is required to manage swapspace
lt: Norint tvarkyti sukeitimų sritį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage RAID arrays
lt: Tvarkyti RAID masyvus

en: Authentication is required to manage RAID arrays
lt: Norint tvarkyti RAID masyvus, reikia patvirtinti tapatybę

en: Power off drive
lt: Išjungti diską

en: Authentication is required to power off a drive
lt: Norint išjungti diską, reikia patvirtinti tapatybę

en: Power off a system drive
lt: Išjungti sisteminį diską

en: Power off a drive attached to another seat
lt: Išjungti prie kitos darbo vietos prijungtą diską

en: Authentication is required to power off a drive plugged into another seat
lt: Norint išjungti prie kitos darbo vietos prijungtą diską, reikia patvirtinti tapatybę

en: Eject media
lt: Išstumti laikmeną

en: Authentication is required to eject media
lt: Norint išstumti laikmeną, reikia patvirtinti tapatybę

en: Eject media from a system drive
lt: Išstumti laikmeną iš sisteminio disko

en: Eject media from a drive attached to another seat
lt: Išstumti laikmeną iš prie kitos darbo vietos prijungto disko

en: Authentication is required to eject media from a drive plugged into another seat
lt: Norint išstumti laikmeną iš prie kitos darbo vietos prijungto disko, reikia patvirtinti tapatybę

en: Modify a device
lt: Modifikuoti įrenginį

en: Authentication is required to modify a device
lt: Norint modifikuoti įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Modify a system device
lt: Modifikuoti sisteminį įrenginį

en: Authentication is required to modify a device plugged into another seat
lt: Norint modifikuoti prie kitos darbo vietos prijungtą įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Rescan a device
lt: Iš naujo perskaityti įrenginį

en: Authentication is required to rescan a device
lt: Norint iš naujo perskaityti įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Open a device
lt: Atverti įrenginį

en: Authentication is required to open a device
lt: Norinti atverti įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Open a system device
lt: Atverti sisteminį įrenginį

en: Modify system-wide configuration
lt: Modifikuoti sistemos masto konfigūraciją

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
lt: Norint modifikuoti sistemos masto konfigūraciją, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
lt: Norint gauti paslaptis iš sistemos konfigūracijos, reikia patvirtinti tapatybę

en: Modify drive settings
lt: Modifikuoti disko nustatymus

en: Authentication is required to modify drive settings
lt: Norint modifikuoti disko nustatymus, reikia patvirtinti tapatybę

en: Update SMART data
lt: Atnaujinti SMART duomenis

en: Authentication is required to update SMART data
lt: Norint atnaujinti SMART duomenims, reikia patvirtinti tapatybę

en: Set SMART data from blob
lt: Nustatyti SMART duomenis iš dvejetainių duomenų

en: Authentication is required to set SMART data from blob
lt: Norint nustatyti SMART duomenis iš dvejetainių duomenų, reikia patvirtinti tapatybę

en: Run SMART self-test
lt: Vykdyti SMART pasitikrinimą

en: Authentication is required to run a SMART self-test
lt: Norint vykdyti SMART pasitikrinimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Enable/Disable SMART
lt: Įjungti/išjungti SMART

en: Authentication is required to enable/disable SMART
lt: Norint įjungti/išjungti SMART, reikia patvirtinti tapatybę

en: Check power state
lt: Patikrinti maitinimo būseną

en: Authentication is required to check the power state
lt: Norint patikrinti maitinimo būseną, reikia patvirtinti tapatybę

en: Send standby command
lt: Siųsti pristabdymo komandą

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
lt: Norint įvesti diską į pristabdymo veikseną, reikia patvirtinti tapatybę

en: Send standby command to a system drive
lt: Siųsti pristabdymo komandą sisteminiam diskui

en: Send standby command to drive on other seat
lt: Siųsti pristabdymo komandą diskui kitoje darbo vietoje

en: Securely erase a hard disk
lt: Saugiai ištrinti standųjį diską

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
lt: Norint saugiai ištrinti standųjį diską, reikia patvirtinti tapatybę

en: Cancel job
lt: Atsisakyti užduoties

note: Translators: Shown in authentication dialog when canceling a job.
en: Authentication is required to cancel a job
lt: Norint atsisakyti užduoties, reikia patvirtinti tapatybę

en: Cancel job started by another user
lt: Atsisakyti kito naudotojo pradėtos užduoties

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
lt: Norint atsisakyti kito naudotojo pradėtos užduoties, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage Bcache
lt: Tvarkyti Bcache

en: Authentication is required to manage Bcache
lt: Norint tvarkyti Bcache, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to destroy bcache device.
lt: Norint sunaikinti bcache įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to set mode of bcache device.
lt: Norint nustatyti bcache įrenginio veikseną, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create bcache device.
lt: Norint sukurti bcache įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage BTRFS
lt: Tvarkyti BTRFS

en: Authentication is required to manage BTRFS
lt: Norint tvarkyti BTRFS, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to change label for BTRFS volume
lt: Norint pakeisti BTRFS tomo etiketę, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to add the device to the volume
lt: Norint pridėti įrenginį į tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create a new snapshot
lt: Norint sukurti naują momentinę kopiją, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to check and repair the volume
lt: Norint patikrinti ir pataisyti tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to resize the volume
lt: Norint pakeisti tomo dydį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create a new volume
lt: Norint sukurti naują tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage iSCSI
lt: Tvarkyti iSCSI

en: Authentication is required to manage iSCSI
lt: Norint tvarkyti iSCSI, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to perform iSCSI logout
lt: Norint atlikti iSCSI atsijungimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Logout failed: %s
lt: Atsijungimas nepavyko: %s

en: Authentication is required change iSCSI initiator name
lt: Norint pakeisti iSCSI iniciatoriaus pavadinimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Empty initiator name
lt: Tuščias iniciatoriaus pavadinimas

en: Authentication is required to discover targets
lt: Norint atrasti paskirties vietas, reikia patvirtinti tapatybę

en: Discovery failed: %s
lt: Atradimas nepavyko: %s

en: Authentication is required to discover firmware targets
lt: Norint atrasti programinės aparatinės įrangos paskirtis, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to perform iSCSI login
lt: Norint atlikti iSCSI prisijungimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Login failed: %s
lt: Prisijungimas nepavyko: %s

en: Manage LVM
lt: Tvarkyti LVM

en: Authentication is required to manage LVM
lt: Norint tvarkyti LVM, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to delete a logical volume
lt: Norint ištrinti loginį tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to rename a logical volume
lt: Norint pervadinti loginį tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to resize a logical volume
lt: Norint pakeisti loginio tomo dydį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to activate a logical volume
lt: Norint aktyvuoti loginį tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to deactivate a logical volume
lt: Norint pasyvinti loginį tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create a snapshot of a logical volume
lt: Norint sukurti loginio tomo momentinę kopiją, reikia patvirtinti tapatybę

en: LVMCache not enabled at compile time.
lt: LVMCache kompiliavimo metu neįjungta.

en: Authentication is required to convert logical volume to cache
lt: Norint konvertuoti loginį tomą į podėlį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Error converting volume: %s
lt: Klaida konvertuojant tomą: %s

en: Authentication is required to split cache pool LV off of a cache LV
lt: Norint padalyti podėlio telkinio loginį tomą iš podėlio loginio tomo, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create a volume group
lt: Norint sukurti tomų grupę, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to delete a volume group
lt: Norint ištrinti tomų grupę, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to rename a volume group
lt: Norint pervadinti tomų grupę, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to add a device to a volume group
lt: Norint pridėti įrenginį į tomų grupę, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to remove a device from a volume group
lt: Norint pašalinti įrenginį iš tomų grupės, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to empty a device in a volume group
lt: Norint ištuštinti įrenginį tomų grupėje, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create a logical volume
lt: Norint sukurti loginį tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create a thin volume
lt: Norint sukurti ploną tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create a thin pool volume
lt: Norint sukurti plono telkinio tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage disk drive LED
lt: Tvarkyti disko šviesos diodus (LED)

en: Authentication is required to manage disk drive LED
lt: Norint tvarkyti disko šviesos diodus (LED), reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage VDO
lt: Tvarkyti VDO

en: Authentication is required to manage VDO
lt: Norint tvarkyti VDO, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to change the write policy of the VDO volume
lt: Norint pakeisti rašymo politiką į VDO tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to deactivate the VDO volume
lt: Norint pasyvinti VDO tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to enable compression on the VDO volume
lt: Norint VDO tome įjungti glaudinimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to disable compression on the VDO volume
lt: Norint VDO tome išjungti glaudinimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to enable deduplication on the VDO volume
lt: Norint VDO tome įjungti išdubliavimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to disable deduplication on the VDO volume
lt: Norint VDO tome išjungti išdubliavimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to grow the logical VDO volume size
lt: Norint padidinti loginį VDO tomo dydį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to grow the physical VDO volume size
lt: Norint padidinti fizinį VDO tomo dydį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to remove the VDO volume
lt: Norint pašalinti VDO tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to stop the VDO volume
lt: Norint stabdyti VDO tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to create a new VDO volume
lt: Norint sukurti naują VDO tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to activate existing VDO volume
lt: Norint aktyvuoti esamą VDO tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to start VDO volume
lt: Norint paleisti VDO tomą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage zRAM
lt: Tvarkyti zRAM

en: Authentication is required to manage zRAM
lt: Norint tvarkyti zRAM, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to add zRAM kernel module
lt: Norint pridėti zRAM branduolio modulį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to remove zRAM kernel module
lt: Norint pašalinti zRAM branduolio modulį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to enable zRAM device
lt: Norint įjungti zRAM įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to disable zRAM device
lt: Norint išjungti zRAM įrenginį, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: This is shown in an authentcation dialog when * the user is editing settings that involve system-level * passwords and secrets
en: Authentication is required to read system-level secrets
lt: Norint perskaityti sistemos lygmens paslaptis, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: shown in authentication dialog - do not translate /etc/fstab
en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
lt: Norint pridėti įrašą į /etc/fstab failą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: shown in authentication dialog - do not tranlsate /etc/crypttab
en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
lt: Norint pridėti įrašą į /etc/crypttab failą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: shown in authentication dialog - do not translate /etc/fstab
en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
lt: Norint pašalinti įrašą iš /etc/fstab failo, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: shown in authentication dialog - do not translate /etc/crypttab
en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
lt: Norint pašalinti įrašą iš /etc/crypttab failo, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: shown in authentication dialog - do not translate /etc/fstab
en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
lt: Norint modifikuoti /etc/fstab failą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: shown in authentication dialog - do not translate /etc/crypttab
en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
lt: Norint modifikuoti /etc/crypttab failą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests erasing a hard disk using the SECURE ERASE UNIT * command. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question * requests erasing a hard disk using the SECURE ERASE U
en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
lt: Norint atlikti saugų $(drive) ištrynimą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when formatting a * device. This includes both creating a filesystem or partition * table. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and will * be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to format $(drive)
lt: Norint formatuoti $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to modify the system configuration
lt: Norint modifikuoti sistemos konfigūraciją, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when creating a * disk image file. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and will * be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to open $(drive) for reading
lt: Norint atverti $(drive) skaitymui, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when restoring * from a disk image file. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and will * be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to open $(drive) for writing
lt: Norint atverti $(drive) rašymui, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when an application * wants to benchmark a device. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and will * be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to open $(drive) for benchmarking
lt: Norint atverti $(drive) našumo bandymams, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when an application * wants to benchmark a device. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and will * be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to open $(drive).
lt: Norint atverti $(drive), reikia patvirtinti tapatybę.

note: Translators: Shown in authentication dialog when an application * wants to rescan a device. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and will * be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to rescan $(drive)
lt: Norint iš naujo perskaityti $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests ejecting media from a drive. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to eject $(drive)
lt: Norint išstumti $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * changes settings for a drive. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and will be * replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
lt: Norint konfigūruoti $(drive) nustatymus, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests ejecting media from a drive. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to power off $(drive)
lt: Norint išjungti $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * refreshes SMART data from a disk. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
lt: Norint atnaujinti SMART duomenis iš $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * tries to simulate SMART data from a libatasmart blob. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to set SMART data from a blob on $(drive)
lt: Norint nustatyti SMART duomenis iš $(drive) diske esančių dvejetainių duomenų, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * aborts a running SMART self-test. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
lt: Norint nutraukti SMART pasitikrinimą $(drive) diske, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * initiates a SMART self-test. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
lt: Norint pradėti SMART pasitikrinimą $(drive) diske, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests the power state of a drive. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to check power state for $(drive)
lt: Norint patikrinti $(drive) maitinimo būseną, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * tries to wake up a drive from standby mode or tries to put a drive into * standby mode. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
lt: Norint pažadinti $(drive) iš pristabdymo veiksenos, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
lt: Norint įvesti $(drive) į pristabdymo veikseną, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests enabling SMART on a disk. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske įjungti SMART, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests enabling SMART on a disk. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske išjungti SMART, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests unlocking an encrypted device. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
lt: Norint atrakinti šifruotą įrenginį $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests locking an encrypted device that was previously. * unlocked by another user. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
lt: Norint užrakinti kito naudotojo atrakintą šifruotą įrenginį $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests resizing a encrypted block device. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to resize the encrypted device $(drive)
lt: Norint pakeisti šifruoto įrenginio $(drive) dydį, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests mounting a filesystem. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to mount $(drive)
lt: Norint prijungti $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the * user requests mounting a filesystem that is in * /etc/fstab file with the x-udisks-auth option. * * Do not translate $(drive), it's a * placeholder and will be replaced by the name of * the drive/device in question * Do not translate /etc/fstab
en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
lt: Norint prijungti /etc/fstab faile nurodytą $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the * user requests unmounting a filesystem that is in * /etc/fstab file with the x-udisks-auth option. * * Do not translate $(drive), it's a * placeholder and will be replaced by the name of * the drive/device in question * Do not translate /etc/fsta
en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
lt: Norint atjungti /etc/fstab faile nurodytą $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests unmounting a filesystem previously mounted by * another user. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
lt: Norint atjungti kito naudotojo prijungtą $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests changing the filesystem label. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske pakeisti failų sistemos etiketę, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests resizing the filesystem. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to resize the filesystem on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske pakeisti failų sistemos dydį, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests resizing the filesystem. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to repair the filesystem on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske pataisyti failų sistemą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests resizing the filesystem. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to check the filesystem on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske patikrinti failų sistemą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests taking ownership of the filesystem. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to change ownership of the filesystem on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske pakeisti failų sistemos nuosavybę, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests deleting a loop device previously set up by * another user. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
lt: Norint ištrinti ciklinį įrenginį $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests changing autoclear on a loop device set up by * another user. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
lt: Norint modifikuoti ciklinį įrenginį $(drive), reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * attempts to start a RAID Array. TODO: variables
en: Authentication is required to create a RAID array
lt: Norint sukurti RAID masyvą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * attempts to start a RAID Array. TODO: variables
en: Authentication is required to start a RAID array
lt: Norint paleisti RAID masyvą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * attempts to stop a RAID Array. TODO: variables
en: Authentication is required to stop a RAID array
lt: Norint sustabdyti RAID masyvą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * attempts to remove a device from a RAID Array. TODO: variables
en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
lt: Norint pašalinti įrenginį iš RAID masyvo, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * attempts to add a device to a RAID Array. TODO: variables
en: Authentication is required to add a device to a RAID array
lt: Norint pridėti įrenginį į RAID masyvą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * attempts to change whether it has a write-intent bitmap TODO: variables
en: Authentication is required to configure the write-intent bitmap on a RAID array
lt: Norint RAID masyve konfigūruoti rašymo tikslo bitų schemą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * attempts to start/stop data scrubbing operations TODO: variables
en: Authentication is required to start/stop data scrubbing of a RAID array
lt: Norint pradėti/stabdyti RAID masyvo duomenų šveitimą, reikia patvirtinti tapatybę

en: Authentication is required to delete a RAID array
lt: Norint ištrinti RAID masyvą, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests modifying a partition (changing type, flags, name etc.). * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
lt: Norint $(drive) diske modifikuoti skaidinį, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests creating a new partition. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske sukurti skaidinį, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests activating a swap device. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske aktyvuoti sukeitimų sritį, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests deactivating a swap device. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske pasyvinti sukeitimų sritį, reikia patvirtinti tapatybę

note: Translators: Shown in authentication dialog when the user * requests setting label of a swap device. * * Do not translate $(drive), it's a placeholder and * will be replaced by the name of the drive/device in question
en: Authentication is required to set swapspace label on $(drive)
lt: Norint $(drive) diske nustatyti sukeitimų srities etiketę, reikia patvirtinti tapatybę

[ctx: dos-part-flag]
note: Translators: Corresponds to the DOS/Master-Boot-Record "bootable" flag for a partition
en: Bootable
lt: Paleidžiamas

[ctx: gpt-part-flag]
note: Translators: Corresponds to the GPT "system" flag for a partition, * see http://en.wikipedia.org/wiki/GUID_Partition_Table
en: System
lt: Sisteminis

[ctx: gpt-part-flag]
note: Translators: Corresponds to the GPT "legacy bios bootable" flag for a partition, * see http://en.wikipedia.org/wiki/GUID_Partition_Table
en: Legacy BIOS Bootable
lt: Liekamosios BIOS paleidžiamas

[ctx: gpt-part-flag]
note: Translators: Corresponds to the GPT "read-only" flag for a partition, * see http://en.wikipedia.org/wiki/GUID_Partition_Table
en: Read-only
lt: Tik skaitymui

[ctx: gpt-part-flag]
note: Translators: Corresponds to the GPT "hidden" flag for a partition, * see http://en.wikipedia.org/wiki/GUID_Partition_Table
en: Hidden
lt: Paslėptas

[ctx: gpt-part-flag]
note: Translators: Corresponds to the GPT "no automount" flag for a partition, * see http://en.wikipedia.org/wiki/GUID_Partition_Table
en: No Automount
lt: Jokio automatinio prijungimo

[ctx: partition-info]
note: Translators: The Partition info when unknown
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: byte-size-pow2]
note: Translators: The first %s is the size in power-of-2 units, e.g. '64 KiB' * the second %s is the size as a number e.g. '65,536' (always > 1)
en: %s (%s bytes)
lt: %s (%s baitų)

[ctx: byte-size-pow10]
note: Translators: The first %s is the size in power-of-10 units, e.g. '100 kB' * the second %s is the size as a number e.g. '100,000' (always > 1)
en: %s (%s bytes)
lt: %s (%s baitų)

[ctx: media]
note: Translators: This word is used to describe the media inserted into a device
en: SD High Capacity
lt: Didelės talpos SD

[ctx: media]
note: Translators: This word is used to describe the media inserted into a device
en: Floppy
lt: Lankstusis diskelis

[ctx: media]
note: Translators: This word is used to describe the media inserted into a device
en: Flash
lt: Atmintukas

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
lt: FAT (12-bitų versija)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
lt: FAT (16-bitų versija)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
lt: FAT (32-bitų versija)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
lt: FAT (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
lt: NTFS (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Ext2 (version %s)
lt: Ext2 (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Ext3 (version %s)
lt: Ext3 (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Ext4 (version %s)
lt: Ext4 (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
lt: Ext žurnalas (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
lt: Ext žurnalas

[ctx: fs-type]
en: XFS (version %s)
lt: XFS (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: ISO 9660 (version %s)
lt: ISO 9660 (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: UDF (version %s)
lt: UDF (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
lt: exFAT (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Swap (version %s)
lt: Sukeitimų (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Swap
lt: Sukeitimų sritis

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
lt: LVM2 fizinis tomas (%s)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 PV
lt: LVM2 FT

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
lt: LVM2 fizinis tomas

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
lt: Linux RAID narys (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member
lt: Linux RAID narys

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
lt: ZFS įrenginys (ZPlool %s versija)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
lt: ZFS įrenginys

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member (version %s)
lt: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID narys (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member (%s)
lt: Intel RSTe RAID narys (%s)

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member
lt: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID narys

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member
lt: Intel RSTe RAID narys

[ctx: fs-type]
en: Possibly Encrypted
lt: Galimai šifruotas

[ctx: fs-type]
en: Encrypted?
lt: Šifruotas?

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
lt: LUKS šifravimas (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
lt: LUKS šifravimas

[ctx: fs-type]
en: VeraCrypt/TrueCrypt Encryption
lt: VeraCrypt/TrueCrypt šifravimas

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
lt: VMFS (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
lt: VMFS tomo narys (%s versija)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member (v%s)
lt: VMFS narys (v%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member
lt: VMFS tomo narys

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member
lt: VMFS narys

[ctx: fs-type]
note: Translators: Shown for unknown filesystem types. * First %s is the raw filesystem type obtained from udev, second %s is version.
en: Unknown (%s %s)
lt: Nežinoma (%s %s)

[ctx: fs-type]
note: Translators: Shown for unknown filesystem types. * First %s is the raw filesystem type obtained from udev.
en: Unknown (%s)
lt: Nežinoma (%s)

[ctx: fs-type]
note: Translators: Shown for unknown filesystem types.
en: Unknown
lt: Nežinoma

note: Translators: name of partition table format
en: Master Boot Record
lt: Pagrindinis paleidimo įrašas

note: Translators: name of partition table format
en: GUID Partition Table
lt: GUID skaidinių lentelė

note: Translators: name of partition table format
en: Apple Partition Map
lt: Apple skaidinių schema

[ctx: partition-subtype]
note: Translators: name of partition table format
en: Generic
lt: Bendrinė

[ctx: partition-subtype]
en: Other
lt: Kita

[ctx: part-type]
note: see http://en.wikipedia.org/wiki/GUID_Partition_Table Not associated with any OS
en: MBR Partition Scheme
lt: MBR skaidinių schema

[ctx: part-type]
en: EFI System
lt: EFI sistema

[ctx: part-type]
en: BIOS Boot
lt: BIOS paleidimas

[ctx: part-type]
note: Extended Boot Partition, see http://www.freedesktop.org/wiki/Specifications/BootLoaderSpec/
en: Extended Boot Partition
lt: Išplėstas paleidimo skaidinys

[ctx: part-type]
note: Discoverable Linux Partitions, see http://www.freedesktop.org/wiki/Specifications/DiscoverablePartitionsSpec
en: Linux Root Partition (x86)
lt: Linux šaknies skaidinys (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86_64)
lt: Linux šaknies skaidinys (x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
lt: Linux namų skaidinys

[ctx: part-type]
en: Linux Server Data Partition
lt: Linux serverio duomenų skaidinys

[ctx: part-type]
note: Linux
en: Linux Swap
lt: Linux sukeitimų skaidinys

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
lt: Linux failų sistema

[ctx: part-type]
en: Linux Reserved
lt: Linux rezervuota

[ctx: part-type]
note: Microsoft
en: Basic Data
lt: Pagrindiniai duomenys

[ctx: part-type]
en: Microsoft Reserved
lt: Microsoft rezervuota

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM metadata
lt: Microsoft LDM metaduomenys

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM data
lt: Microsoft LDM duomenys

[ctx: part-type]
en: Microsoft Windows Recovery Environment
lt: Microsoft Windows atkūrimo aplinka

[ctx: part-type]
en: Apple RAID (offline)
lt: Apple RAID (nepasiekiamas)

[ctx: part-type]
en: Apple Boot
lt: Apple paleidimas

[ctx: part-type]
en: Apple Label
lt: Apple etiketė

[ctx: part-type]
en: Apple TV Recovery
lt: Apple TV atkūrimas

[ctx: part-type]
en: Apple Core Storage
lt: Apple pagrindinė saugykla

[ctx: part-type]
note: HP-UX
en: HP-UX Data
lt: HP-UX duomenys

[ctx: part-type]
en: HP-UX Service
lt: HP-UX tarnyba

[ctx: part-type]
note: FreeBSD
en: FreeBSD Boot
lt: FreeBSD paleidimas

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Data
lt: FreeBDS duomenys

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Swap
lt: FreeBSD sukeitimų skaidinys

[ctx: part-type]
note: Solaris
en: Solaris Boot
lt: Solaris paleidimas

[ctx: part-type]
en: Solaris Root
lt: Solaris šaknis

[ctx: part-type]
en: Solaris Swap
lt: Solaris sukeitimų skaidinys

[ctx: part-type]
en: Solaris Backup
lt: Solaris atsarginė kopija

[ctx: part-type]
en: Solaris Alternate Sector
lt: Solaris alternatyvusis sektorius

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved
lt: Solaris rezervuota

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (2)
lt: Solaris rezervuota (2)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (3)
lt: Solaris rezervuota (3)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (4)
lt: Solaris rezervuota (4)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (5)
lt: Solaris rezervuota (5)

[ctx: part-type]
note: NetBSD
en: NetBSD Swap
lt: NetBSD sukeitimų skaidinys

[ctx: part-type]
en: NetBSD Concatenated
lt: NetBSD jungtinis

[ctx: part-type]
en: NetBSD Encrypted
lt: NetBSD šifruotas

[ctx: part-type]
note: ChromeOS, see http://www.chromium.org/chromium-os/chromiumos-design- docs/disk-format
en: ChromeOS Firmware
lt: ChromeOS programinė aparatinė įranga

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Kernel
lt: ChromeOS branduolys

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
lt: ChromeOS šaknies failų sistema

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Reserved
lt: ChromeOS rezervuota

[ctx: part-type]
note: Intel Partition Types FFS = Fast Flash Standby, aka Intel Rapid start http://downloadmirror.intel.com/22647/eng/Intel%20Rapid%20Start%20Technology%20Deployment%20Guide%20v1.0.pdf
en: Intel FFS Reserved
lt: Intel FFS rezervuota

[ctx: part-type]
en: Apple Partition Map
lt: Apple skaidinių schema

[ctx: part-type]
en: Unused
lt: Nenaudojama

[ctx: part-type]
en: Empty
lt: Tuščia

[ctx: part-type]
en: Driver
lt: Tvarkyklė

[ctx: part-type]
en: Driver 4.3
lt: Tvarkyklė 4.3

[ctx: part-type]
en: ProDOS file system
lt: ProDOS failų sistema

[ctx: part-type]
note: see http://www.win.tue.nl/~aeb/partitions/partition_types-1.html
en: Extended
lt: Išplėstinė

[ctx: part-type]
en: Linux swap
lt: Linux sukeitimų skaidinys

[ctx: part-type]
en: Linux Extended
lt: Linux išplėstinis

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT12
lt: Paslėptas FAT12

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16 <32M
lt: Paslėptas FAT16 <32M

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16
lt: Paslėptas FAT16

[ctx: part-type]
en: Hidden HPFS/NTFS
lt: Paslėptas HPFS/NTFS

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32
lt: Paslėptas W95 FAT32

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32 (LBA)
lt: Paslėptas W95 FAT32 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT16 (LBA)
lt: Paslėptas W95 FAT16 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Compaq diagnostics
lt: Compaq diagnostikos

[ctx: part-type]
note: cf. http://en.wikipedia.org/wiki/MINIX_file_system
en: Hibernation
lt: Užmigdymas

[ctx: part-type]
en: Solaris boot
lt: Solaris paleidimas

[ctx: job]
en: SMART self-test
lt: SMART pasitikrinimas

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
lt: Išstumiama laikmena

[ctx: job]
en: Unlocking Device
lt: Atrakinamas įrenginys

[ctx: job]
en: Locking Device
lt: Užrakinamas įrenginys

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
lt: Modifikuojamas šifruotas įrenginys

[ctx: job]
en: Resizing Encrypted Device
lt: Keičiamas šifruoto įrenginio dydis

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
lt: Paleidžiamas sukeitimų įrenginys

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
lt: Stabdomas sukeitimų įrenginys

[ctx: job]
en: Modifying Swap Device
lt: Modifikuojamas sukeitimų įrenginys

[ctx: job]
en: Checking Filesystem
lt: Tikrinama failų sistema

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
lt: Prijungiama failų sistema

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
lt: Atjungiama failų sistema

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
lt: Modifikuojama failų sistema

[ctx: job]
en: Repairing Filesystem
lt: Taisoma failų sistema

[ctx: job]
en: Resizing Filesystem
lt: Keičiamas failų sistemos dydis

[ctx: job]
en: Erasing Device
lt: Ištrinamas įrenginys

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
lt: Kuriama failų sistema

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
lt: Nustatomas ciklinis įrenginys

[ctx: job]
en: Modifying Partition
lt: Modifikuojamas skaidinys

[ctx: job]
en: Deleting Partition
lt: Ištrinamas skaidinys

[ctx: job]
en: Creating Partition
lt: Kuriamas skaidinys

[ctx: job]
en: Cleaning Up
lt: Išvaloma

[ctx: job]
en: ATA Secure Erase
lt: ATA saugus ištrynimas

[ctx: job]
en: ATA Enhanced Secure Erase
lt: ATA patobulintas saugus ištrynimas

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
lt: Stabdomas RAID masyvas

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
lt: Paleidžiamas RAID masyvas

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
lt: Įrenginys žymimas kaip ydingas

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
lt: Šalinamas įrenginys iš masyvo

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
lt: Pridedamas įrenginys į masyvą

[ctx: job]
en: Setting Write-Intent Bitmap
lt: Nustatoma rašymo tikslo bitų schema

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
lt: Kuriamas RAID masyvas

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
lt: Nežinoma (%s)

[ctx: media-type]
note: Translators: 'Thumb' here refers to "USB thumb drive", see http://en.wikipedia.org/wiki/Thumb_drive
en: Thumb
lt: USB atmintukas

[ctx: media-type]
en: Floppy
lt: Lankstusis diskelis

[ctx: media-type]
en: Flash
lt: Atmintukas

en: %s Block Device
lt: %s blokinis įrenginys

en: Block Device
lt: Blokinis įrenginys

[ctx: part-block]
note: Translators: Used to describe a partition of a block device. *              The %u is the partition number. *              The %s is the description for the block device (e.g. "5 GB Block Device").
en: Partition %u of %s
lt: Skaidinys %u iš %s

en: %s Loop Device
lt: %s ciklinis įrenginys

en: Loop Device
lt: Ciklinis įrenginys

[ctx: part-loop]
note: Translators: Used to describe a partition of a loop device. *              The %u is the partition number. *              The %s is the description for the loop device (e.g. "5 GB Loop Device").
en: Partition %u of %s
lt: Skaidinys %u iš %s

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
lt: RAID-0 masyvas

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
lt: RAID-1 masyvas

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
lt: RAID-4 masyvas

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
lt: RAID-5 masyvas

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
lt: RAID-6 masyvas

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
lt: RAID-10 masyvas

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
lt: RAID masyvas

[ctx: part-raid]
note: Translators: Used to describe a partition of a RAID Array. *              The %u is the partition number. *              The %s is the description for the drive (e.g. "2 TB RAID-5").
en: Partition %u of %s
lt: Skaidinys %u iš %s

[ctx: drive-with-fixed-media]
note: Translators: Used to describe drive without removable media. The %s is the type, e.g. 'Thumb'
en: %s Drive
lt: %s diskas

[ctx: drive-with-generic-media]
note: Translators: Used to describe generic media. The %s is the type, e.g. 'Zip' or 'Floppy'
en: %s Disk
lt: %s diskas

[ctx: flash-media]
note: Translators: Used to describe flash media. The %s is the type, e.g. 'SD' or 'CompactFlash'
en: %s Card
lt: %s kortelė

[ctx: optical-media]
note: Translators: Used to describe optical discs. The %s is the type, e.g. 'CD-R' or 'DVD-ROM'
en: %s Disc
lt: %s diskas

[ctx: drive-with-size]
note: Translators: Used to describe a drive. The %s is the size, e.g. '20 GB'
en: %s Drive
lt: %s diskas

[ctx: generic-drive]
note: Translators: Used to describe a drive we know very little about (removable media or size not known)
en: Drive
lt: Diskas

[ctx: disk-non-rotational]
note: Translators: Used to describe a non-rotating drive (rotation rate either unknown * or it's a solid-state drive). The %s is the size, e.g. '20 GB'.
en: %s Disk
lt: %s diskas

[ctx: disk-non-rotational]
note: Translators: Used to describe a non-rotating drive (rotation rate either unknown * or it's a solid-state drive). The drive is either using removable media or its * size not known.
en: Disk
lt: Diskas

[ctx: disk-hdd]
note: Translators: Used to describe a hard-disk drive (HDD). The %s is the size, e.g. '20 GB'.
en: %s Hard Disk
lt: %s standusis diskas

[ctx: disk-hdd]
note: Translators: Used to describe a hard-disk drive (HDD) (removable media or size not known)
en: Hard Disk
lt: Standusis diskas

[ctx: drive-card-reader]
note: Translators: Used to describe a card reader. The %s is the card type e.g. 'CompactFlash'.
en: %s Card Reader
lt: %s kortelių skaitlys

[ctx: drive-with-size-and-type]
note: Translators: Used to describe drive. The first %s is the size e.g. '20 GB' and the * second %s is the drive type e.g. 'Thumb'.
en: %s %s Drive
lt: %s %s diskas

[ctx: drive-with-type]
note: Translators: Used to describe drive. The first %s is the drive type e.g. 'Thumb'.
en: %s Drive
lt: %s diskas

[ctx: optical-media]
note: Translators: String used for a blank disc. The %s is the disc type e.g. "CD-RW Disc"
en: Blank %s
lt: Tuščias %s

[ctx: optical-media]
note: Translators: String used for a mixed disc. The %s is the disc type e.g. "CD-ROM Disc"
en: Mixed %s
lt: Mišrus %s

[ctx: optical-media]
note: Translators: String used for an audio disc. The %s is the disc type e.g. "CD-ROM Disc"
en: Audio %s
lt: Garso %s

[ctx: part-drive]
note: Translators: Used to describe a partition of a drive. *              The %u is the partition number. *              The %s is the description for the drive (e.g. "2 GB Thumb Drive").
en: Partition %u of %s
lt: Skaidinys %u iš %s
