UFO Alien Invasion - en to nl translation catalogue (1654 entries)

en: Africa
nl: Afrika

en: Home
nl: PHALANX hoofdkwartier

en: Bridge
nl: Brug

en: Small cemetery
nl: Klein kerkhof

en: Construction
nl: Bouw

en: Crashed UFO
nl: Neergestorte UFO

en: Druglord
nl: Drugsbaron

en: Eaglenest
nl: Adelaarsnest

en: Little forest
nl: Klein bos

en: Little bungalo in forest
nl: Kleine bungalo in een bos

en: Multiplayer Coop
nl: Multiplayer Samen

en: Gasstation
nl: Tankstation

en: UFO landed in hills area
nl: UFO geland in de bergen

en: UFO Landed
nl: UFO geland

en: Italy
nl: Italië

en: Small eastern park.
nl: Klein oosters park.

en: Harvester
nl: Oogster

en: Military convoy
nl: Militair convooi

en: Oriental large
nl: Oriëntaals groot

en: Oriental medium
nl: Oriëntaals middelgroot

en: Rescue mission
nl: Reddingsmissie

en: Spedition
nl: Vervoer

en: Tower
nl: Toren

en: Tropical river
nl: Tropische rivier

en: Tropical drug
nl: Tropische drugs

en: Tropical UFO
nl: Tropische UFO

en: Stadium
nl: Stadion

en: Laboratory
nl: Laboratorium

en: Mart
nl: Markt

en: Urban
nl: Stedelijk

en: Firebird-class Dropship
nl: Firebird-klasse Landingsvliegtuig

en: Herakles-class Heavy Lifter
nl: Herakles-klasse Zwaar Transport

en: Raptor-class Combat Transport
nl: Raptor-klasse Gevechtstransport

en: Stiletto-class Interceptor
nl: Stiletto-klasse Interceptievliegtuig

en: Saracen-class Interceptor
nl: Saracen-klasse Interceptievliegtuig

en: Dragon Interceptor
nl: Dragon Interceptievliegtuig

en: Starchaser-class Interceptor
nl: Starchaser-klasse Interceptievliegtuig

en: Stingray Interceptor
nl: Stingray Interceptievliegtuig

en: UFO - Scout
nl: UFO - Verkenner

en: Scout U
nl: Verkenner U

en: UFO - Fighter
nl: UFO - Gevechtsvliegtuig

en: Fighter U
nl: Gevechtsvliegtuig U

en: UFO - Harvester
nl: UFO - Oogster

en: Harvester U
nl: Oogster U

en: UFO - Corrupter
nl: UFO - Corrumpeerder

en: Corrupter U
nl: Corrumpeerder U

en: UFO - Supply Ship
nl: UFO - Bevoorradingsschip

en: Supply U
nl: Bevoorrader U

en: UFO - Gunboat
nl: UFO - Kanonneerboot

en: Gunboat U
nl: Kanonneerboot U

en: UFO - Bomber
nl: UFO - Bommenwerper

en: Bomber U
nl: Bommenwerper U

en: UFO - Carrier
nl: UFO - Vliegdekschip

en: Carrier U
nl: Drager U

en: UFO - Mothership
nl: UFO - Moederschip

en: Mothership U
nl: Moederschip U

en: Aerial Laser Cannon
nl: Lucht Laser Kanon

en: Shiva Rotary Cannon
nl: Shiva Roterend Kanon

en: SHIVA 20mm API Rounds
nl: SHIVA 20mm API Kogels

en: SHIVA 20mm HEI Rounds
nl: SHIVA 20mm HEI Kogels

en: Raven ECM Unit
nl: Raven ECM Eenheid

en: Sparrowhawk AA Missile Rack
nl: Sparrowhawk Raket Houder

en: Sparrowhawk Missile
nl: Sparrowhawk Raket

en: TR-20 Rocket Pod
nl: TR-20 Raket Behuizing

en: TR-20 Rocket
nl: TR-20 Raket

en: Particle Beam Weapon
nl: Deeltjesstraal Wapen

en: Targeting Computer
nl: Doelzoek-Computer

en: Fuel Pod
nl: Brandstof Behuizing

en: Polymer Aircraft Armour
nl: Polymeer Vliegtuig Bepantsering

en: Alien Aircraft Plating
nl: Buitenaardse Vliegtuig Bepantsering

en: Alien Astrogation
nl: Buitenaardse Sterrennavigatie

en: Alien Propulsion
nl: Buitenaardse Voortstuwing

en: Alien Detection
nl: Buitenaardse Detectie

en: AA51 missile launcher
nl: AA51 raketwerper

en: Base-Defence Laser Turret
nl: Laser Afweergeschut

en: normal
nl: normaal

en: blast
nl: explosie

en: fire
nl: vuur

en: shock
nl: schok

en: particlebeam
nl: deeltjesstraal

en: stun_electro
nl: electrolaser

en: stun_gas
nl: verdovingsgas

en: Combat Armour
nl: Gevechtspantser

en: Nanocomposite Armour
nl: Nanocomposiet Pantser

en: Power Armour
nl: Krachtpantser

en: Alien Body Armour
nl: Buitenaards Lichaamspantser

en: Medium Alien Armour
nl: Gemiddeld Buitenaards Pantser

en: Entrance
nl: Ingang

en: Storage
nl: Opslag

en: Power Plant
nl: Energievoorziening

en: Command Centre
nl: Commando Centrum

en: Living Quarters
nl: Verblijfruimten

en: Workshop
nl: Werkplaats

en: Advanced Radar
nl: Geavanceerde Radar

en: Hospital
nl: Ziekenboeg

en: Antimatter Storage
nl: Antimaterie Opslag

en: Laser Battery
nl: Laser Batterij

en: Missile Battery
nl: Raket Batterij

en: Very Hard Campaign
nl: Erg Moeilijke Campagne

en: Hard Campaign
nl: Moeilijke Campagne

en: Standard Campaign
nl: Standaard Campagne

en: Easy Campaign
nl: Makkelijke Campagne

en: Very Easy Campaign
nl: Erg Makkelijke Campagne

en: Play the aliens
nl: Speel de buitenaardsen

en: Mumbai
nl: Bombay

en: Cape Town
nl: Kaapstad

en: Aarhus
nl: Århus

en: Addis Ababa
nl: Addis Abeba

en: Antwerp
nl: Antwerpen

en: Athens
nl: Athene

en: Belgrade
nl: Belgrado

en: Berlin
nl: Berlijn

en: Brussels
nl: Brussel

en: Bucharest
nl: Boekarest

en: Budapest
nl: Boedapest

en: Cairo
nl: Caïro

en: Cologne
nl: Keulen

en: Copenhagen
nl: Kopenhagen

en: Cordoba
nl: Córdoba

en: Dusseldorf
nl: Düsseldorf

en: Gothenburg
nl: Gotenburg

en: Guatemala City
nl: Guatemala-Stad

en: Kabul
nl: Kaboel

en: Kiev
nl: Kiëv

en: Kolkata
nl: Calcutta

en: Kuwait City
nl: Koeweit

en: Kyoto
nl: Kioto

en: London
nl: Londen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Malacca Town
nl: Malakka

en: Malmo
nl: Malmö

en: Marrakech
nl: Marrakesh

en: Mexico City
nl: Mexico-Stad

en: Milan
nl: Milaan

en: Moscow
nl: Moskou

en: Munich
nl: München

en: Murmansk
nl: Moermansk

en: Naples
nl: Napels

en: Panama City
nl: Panama-Stad

en: Paris
nl: Parijs

en: Phnom Penh
nl: Phnom-Penh

en: Phoenix
nl: Fenix

en: Prague
nl: Praag

en: Quebec City
nl: Québec

en: Saint Petersburg
nl: Sint Petersburg

en: San Jose
nl: San José

en: Seville
nl: Sevilla

en: Strasbourg
nl: Straatsburg

en: Surabaya
nl: Soerabaja

en: Tehran
nl: Teheran

en: Tokyo
nl: Tokio

en: Vienna
nl: Wenen

en: Warsaw
nl: Warschau

en: Yakutsk
nl: Jakoetsk

en: Yangon
nl: Rangoon

en: Yaounde
nl: Yaoundé

en: Yekaterinburg
nl: Jekaterinenburg

en: Yerevan
nl: Jerevan

en: Yogyakarta
nl: Jogjakarta

en: Zurich
nl: Zürich

en: Assault Rifles Only
nl: Alleen Bestormingsgeweren

en: No IR Goggles
nl: Geen IR kijkers

en: Flamers/Rifles/Grenades
nl: Vlammenwerpers/Geweren/Granaten

en: Campaign Start
nl: Campagne Start

en: Campaign Start (Market)
nl: Campagne Start (Markt)

en: Asymptotic Market
nl: Asymptotische markt

en: Alien Campaign Start (Alien Campaign)
nl: Buitenaardse Campagne Start (Buitenaardse Campagne)

en: Alien Campaign Start (Market)
nl: Buitenaardsen Campagne Start (Markt)

en: Good Luck
nl: Veel Succes

en: Alien died
nl: Buitenaardse overleden

en: Campaign
nl: Campagne

en: Skirmish
nl: Schermutseling

en: 1on1
nl: 1 tegen 1

en: 1on1on1
nl: 1 tegen 1 tegen 1

en: 2on2
nl: 2 tegen 2

en: 2on2on2
nl: 2 tegen 2 tegen 2

en: 3on3
nl: 3 tegen 3

en: 3on3on3
nl: 3 tegen 3 tegen 3

en: 4on4
nl: 4 tegen 4

en: 4on4on4
nl: 4 tegen 4 tegen 4

en: Coop 2 players
nl: 2 Spelers samen

en: Coop 3 players
nl: 3 Spelers samen

en: Coop 4 players
nl: 4 Spelers samen

en: Radar Tower
nl: Radar Toren

en: UFO Yard
nl: UFO Werf

en: The UFO Yard is a camouflaged storage field for captured UFOs. It can be placed anywhere in the world to store captured UFOs for dismantling and research, and can transfer UFOs to other Yards. UFOs stored in a Yard can be researched and/or dismantled from any PHALANX base with appropriate facilities, but these activities proceed more slowly the further away the UFO Yard is from the base.
nl: De UFO Werf is een gecamoufleerde opslagplaats voor veroverde UFO's. Het kan overal in de wereld geplaatst worden om veroverde UFO's voor demontage en onderzoek op te slaan. U kunt UFO's overbrengen naar andere werven. UFO's die in een werf zijn opgeslagen kunnen worden onderzocht en/of gedemonteerd vanuit een PHALANX basis met de nodige voorzieningen, maar deze activiteiten gaan langzamer als de werf verder van de basis vandaan ligt.

en: SAM Site
nl: Luchtafweergeschut

en: English
nl: Engels

en: German
nl: Duits

en: Polish
nl: Pools

en: Spanish
nl: Spaans

en: Spanish (Spain)
nl: Spaans (Spanje)

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Estonian
nl: Estlands

en: Finnish
nl: Fins

en: French
nl: Frans

en: Greek
nl: Grieks

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Italien
nl: Italiaans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Brazilian Portuguese
nl: Braziliaans Portugees

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Thai
nl: Thais

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Japanese
nl: Japans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Traditional Chinese
nl: Traditioneel Chinees

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Norwegian
nl: Noors

en: Turkish
nl: Turks

en: No language
nl: Geen Taal

en: Some houses in the desert.
nl: Enkele huizen in de woestijn.

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Training Zone: Alpha
nl: Training Zone: Alfa

en: Cross
nl: Kruis

en: Coin
nl: Munt

en: Rifleman
nl: Infanterist

en: Rfn
nl: Inf.

en: Lance-Corporal
nl: Korporaal

en: LCpl
nl: Krp

en: Corporal
nl: Korporaal 1ᵉ klasse

en: Cpl
nl: Krp 1

en: Warrant Officer
nl: Dekofficier

en: WO
nl: DO

en: Senior Warrant Officer
nl: Senior Dekofficier

en: SWO
nl: SDO

en: Second Lieutenant
nl: Tweede Luitenant

en: 2Lt
nl: 2ᵉ Lt

en: Lieutenant
nl: Luitenant

en: Captain
nl: Kapitein

en: Capt
nl: Kapt

en: Major
nl: Majoor

en: Lieutenant-Colonel
nl: Luitenant-Kolonel

en: Lt Col
nl: Lt Kol

en: Colonel
nl: Kolonel

en: Col
nl: Kol

en: No pre research info available
nl: <TODO>

en: This campaign lets you play the game from the other side - play the aliens and invade the earth.
nl: Deze campagne laat u het spel spelen van de andere kant - speel de buitenaardsen en verover de aarde.

en: SecGen. Mahouf Serra, United Nations, New York City
nl: SecGen. Mahouf Serra, Verenigde Naties, New York"

en: Base Commander, PHALANX, Atlantic Operations Command
nl: Basis Overste, PHALANX, Atlantische Operaties Commando

en: Cdr. Paul Navarre, R&D: Engineering Division, PHALANX, Atlantic Operations Command
nl: Cd. Paul Navarre, R&D: Ingenieursdivisie, PHALANX, Atlantische Operaties Commando

en: Dr. Connor, R&D: Bio & Containment Division, PHALANX, Atlantic Operations Command
nl: Dr. Connor, R&D: Bio & Quarantaine Divisie, PHALANX, Atlantische Operaties Commando

en: XO Abel S. Howard, Command & Control, PHALANX, Atlantic Operations Command
nl: XO Abel S. Howard, Commando & Controle, PHALANX, Atlantische Operaties Commando

en: Sir, our operatives have discovered the location of a large alien installation on Earth. This installation represents a serious threat to PHALANX and to humanity at large, we must take it out ASAP.
nl: Meneer, onze mensen hebben de locatie gevonden van een grote buitenaardse installatie op aarde in het grondgebied dat hoort bij %s. Deze installatie is een serieuze bedreiging voor PHALANX en de mensheid in het algemeen. We moeten het zo spoedig mogelijk vernietigen.

en: Col. Ingrid Falkland, Intelligence Division, PHALANX, Atlantic Operations Command
nl: Kol. Ingrid Falkland, Inlichtingen Afdeling, PHALANX, Atlantische Operaties Commando

en: install_equipment
nl: Installeer uitrusting

en: installation_construction
nl: Installatie contructie

en: research
nl: onderzoek

en: production
nl: productie

en: nations_happiness
nl: Tevredenheid van het land

en: transfer
nl: verplaats

en: ufo_activity
nl: UFO Activiteit

en: missions
nl: Missies

en: The Revolutionary Countries
nl: De Revolutionaire Landen

en: United America
nl: Verenigd Amerika

en: The Greater European Union
nl: De Grotere Europese Unie

en: The Asian Republic
nl: De Aziatische Republiek

en: The Middle-Eastern Alliance
nl: De Midden-Oosten Alliantie

en: New Africa
nl: Nieuw Afrika

en: Russia
nl: Rusland

en: The Commonwealth of Oceania
nl: Het Gemenebest van Oceanië

en: Antimatter
nl: Antimaterie

en: Alien Materials
nl: Buitenaardse Materialen

en: Stab
nl: Steek

en: Single Shot
nl: Enkel Schot

en: Burst
nl: Salvo

en: Background
nl: Achtergrond

en: Aircraft
nl: Vliegtuig

en: Base Facilities
nl: Basis Faciliteiten

en: Research Reports
nl: Onderzoeksrapporten

en: Equipment
nl: Uitrusting

en: Alien Artifacts
nl: Buitenaardse Relikwiën

en: Autopsies & Observation
nl: Lijkschouwingen & Observatie

en: The Alien Threat
nl: De Buitenaardse Dreiging

en: Research
nl: Onderzoek

en: Production
nl: Productie

en: Continuous Wave Laser Operation
nl: Onafgebroken Golf Laser Werking

en: Live Alien
nl: Levende Buitenaardse

en: Alien Breathing Apparatus
nl: Buitenaards Adem Apparaat

en: The Alien Mind
nl: De Buitenaardse Geest

en: Odd Behaviour
nl: Vreemd Gedrag

en: Alien Communication
nl: Buitenaardse Communicatie

en: Alien base
nl: Buitenaardse Basis

en: The Universal Serum
nl: Het Universele Serum

en: Alien Origins
nl: Buitenaardse Oorsprong

en: UFO Theory
nl: UFO Theorie

en: Electromagnetic Rifle
nl: Elektromagnetisch Geweer

en: Electromagnetic Rifle Magazine
nl: Electromagnetisch Geweer Magazijn

en: Monomolecular Blades
nl: Enkelmoleculaire Messen

en: Plasma And The Grenade Launcher
nl: Plasma en de Granaatwerper

en: Alien Artifact - Kerrblade
nl: Buitenaards Relikwie - Kerr-zwaard

en: Alien Artifact - Plasma Pistol
nl: Buitenaards Relikwie - Plasma Pistool

en: Alien Artifact - Plasma Blaster
nl: Buitenaards Relikwie - Plasma Mitrailleur

en: Alien Artifact - Plasma Blade
nl: Buitenaards Relikwie - Plasma Mes

en: Alien Artifact - Plasma Grenade
nl: Buitenaards Relikwie - Plasma Granaat

en: Alien Artifact - Plasma Rifle
nl: Buitenaards Relikwie - Plasma Geweer

en: Needler Gun
nl: Spijkergeweer

en: Heavy Needler Gun
nl: Zwaar Spijkergeweer

en: Coilgun
nl: Spoelgeweer

en: Anti-Alien Gas
nl: Anti-Buitenaardsen Gas

en: Alien Anti-Human Gas
nl: Buitenaards Anti-Mensen Gas

en: Alien Artifact - Particle Beam Pistol
nl: Buitenaards Relikwie - Deeltjesstraal Pistool

en: Alien Artifact - Particle Beam Cannon
nl: Buitenaards Relikwie - Deeltjesstraal Kanon

en: Alien Artifact - Particle Beam Rifle
nl: Buitenaards Relikwie - Deeltjesstraal Geweer

en: Man-Portable Particle Beams
nl: Draagbare Deeltjesstralers

en: Blast Damage Type
nl: Ontploffingsschade Type

en: Fire Damage Type
nl: Vuur Schade Type

en: Laser Damage Type
nl: Laserschade Type

en: Impact Damage Type
nl: Slagschade Type

en: Shock Damage Type
nl: Schokschade Type

en: Plasma Damage Type
nl: Plasmaschade Type

en: Stun Damage Type
nl: Verdovingsschade Type

en: Particle Beam Damage Type
nl: Deeltjesstraal Schade Type

en: Accuracy Attribute
nl: Nauwkeurigheidskenmerk

en: Assault Guns Proficiency
nl: Aanvalswapens Bekwaamheid

en: Close Combat Proficiency
nl: Man-tot-man Gevecht Bekwaamheid

en: High-Explosives Proficiency
nl: Zware Explosieven Bekwaamheid

en: Mind Attribute
nl: Geestkenmerk

en: Power Attribute
nl: Energiekenmerk

en: Sniper Rifles Proficiency
nl: Sluipschutter Bekwaamheid

en: Speed Attribute
nl: Snelheidskenmerk

en: Alien Autopsy - Bloodspider
nl: Buitenaards Lijk - Bloedspin

en: Alien Autopsy - Ortnok
nl: Buitenaards Lijk - Ortnok

en: Alien Autopsy - Taman
nl: Buitenaards Lijk - Taman

en: Alien Autopsy - Shevaar
nl: Buitenaards Lijk - Shevaar

en: Phoenix UGV
nl: Fenix OGV

en: Ares W (UGV)
nl: Ares W (OGV)

en: 'Raven' ECM Unit
nl: 'Raven' ECM Eenheid

en: SHIVA Rotary Cannon
nl: SHIVA Roterend Kanon

en: 'Sparrowhawk' AA Missile Rack
nl: 'Sparrowhawk' Raket Houder

en: 'Sparrowhawk' Missile
nl: 'Sparrowhawk' Raket

en: Political Situation Before The Invasion
nl: Politieke Situatie Voor De Invasie

en: After The War
nl: Na De Oorlog

en: PHALANX And The Mumbai Aftermath
nl: PHALANX En De Naweëen van Mumbai

en: A New Twist
nl: Een Nieuwe Draai

en: The Enemy On Earth
nl: De Vijand Op Aarde

en: XVI Census
nl: BVI Volkstelling

en: The Alien Strategy
nl: De Buitenaardsen Strategie

en: Orbital UFO Activity
nl: UFO Activiteit in de Ruimte

en: Gameplay
nl: Het Spel

en: Some notes about the gameplay
nl: Enkele opmerkingen over het spel

en: Click to exit
nl: Klik om te beëindigen

en: Set up a base
nl: Begin een basis

en: Hire employees: scientists, soldiers
nl: Huur werknemers in: onderzoekers, soldaten

en: Start some research
nl: Begin een onderzoek

en: Buy weapons and equipment
nl: Koop wapens en uitrusting

en: Equip your aircraft with soldiers and weapons
nl: Voorzie uw vliegtuig van soldaten en wapens

en: Speed up time on geoscape until the first alien mission appears
nl: Versnel de tijd op de aarde totdat de eerstvolgende buitenaardse missie beschikbaar wordt

en: Select the mission (doubleclick) and choose aircraft from list
nl: Kies de missie (dubbelklik) en kies het vliegtuig van de lijst

en: Hit the start or auto-mission button to fight the aliens
nl: Klik op de start of auto-missie knop om de buitenaardsen te bevechten

en: For further instructions watch the tactical mission tutorial
nl: Voor verdere informatie, zie de tactische missie instructie

en: Tactical mission
nl: Tactische missie

en: Tactical mission tutorial
nl: Tactische missie instructie

en: Switch view level via left mouseclick
nl: Wissel niveau met de linkermuisknop

en: You can also use the cursor keys to switch the levels
nl: U kunt ook de pijltjestoetsen gebruiken om niveau's te wisselen

en: The selected soldier
nl: De gekozen soldaat

en: Select soldiers via click
nl: Kies soldaten door op ze te klikken

en: Or via the keys 1-8 or Tab
nl: Of met de toetsen 1-8 of Tab

en: Physical stats
nl: Fysieke statistieken

en: Stats bars: movement, health and morale
nl: Statistiekenbalk: beweging, gezondheid, moreel

en: Inventory
nl: Uitrusting

en: Weapon in right hand
nl: Wapen in rechterhand

en: Shots remaining
nl: Schoten over

en: Reload
nl: Opnieuw laden

en: Reload weapon
nl: Herlaad wapen

en: Primary attack
nl: Primaire aanval

en: Secondary attack
nl: Secundaire aanval

en: Turn reaction-fire on or off
nl: Schakel reactie-vuur in of uit

en: Crouch (kneel down) or stand up
nl: Sluip (kniel) of sta op

en: Cycle through visible enemies
nl: Wissel tussen zichtbare vijanden

en: End round
nl: Beëindig ronde

en: How to play skirmish
nl: Hoe een schermutseling spel te spelen

en: Skirmish tutorial
nl: Schermutseling uitleg

en: Skirmish is type of fast game.
nl: Schermutseling is een snel spel.

en: Equipment selection
nl: Uitrusting keuze

en: Day or night version of map to play
nl: Dag of nacht versie van de kaart spelen

en: How many aliens will fight versus you
nl: Hoeveel aliens er tegen u spelen

en: Select your team
nl: Kies uw team

en: Select UFO to secure 
    (if possible for current map)
nl: Kies UFO om te bergen 
    (als dit mogelijk is op de huidige kaart)

en: Select dropship
    (if possible for current map)
nl: Selecteer landings vliegtuig
    (Indien mogelijk voor de huidige kaart)

en: Select map to play
nl: Kies de kaart om te spelen

en: And...
nl: En...

en: Start the game!
nl: Start spel!

en: Or...
nl: Of...

en: Exit to main menu
nl: Naar het hoofdmenu

en: How to play multiplayer
nl: Hoe een multiplayer spel te spelen

en: Make sure that you've opened the TCP port 27910 in your firewall settings
nl: Wees er zeker van dat TCP poort 27910 open staat in uw firewall instellingen

en: You should connect to the lobby and wait for invitations or start your own server
nl: U moet verbinden met de lobby en wachten op uitnodigingen of begin uw eigen server

en: While you are connected to the lobby you can play singleplayer until someone invites you
nl: Terwijl u bent verbonden met de lobby kunt u singleplayer spelen totdat iemand u uitnodigt

en: As a server admin you should consider setting a round time limit.
nl: Als een server admin zou u moeten overwegen om de ronde tijd te beperken.

en: Bloodspider
nl: Bloedspin

en: Assemble and save different teams for multiplayer matches - 4 player teams, 8 player teams and so on. This way you can quickly load the right one for a fast match.
nl: Maak en sla verschillende teams op voor multiplayer spelen - 4 speler-teams, 8 speler-teams enzovoorts. Op deze manier kunt u snel het juiste team kiezen voor een snelle start.

en: With multiplayer teams, make sure your best soldiers are at the top of the team list. When the soldier limit is lower than the amount of soldiers in your team, the soldiers at the top of the list will be used for the game.
nl: Met multiplayer teams, zorg dat uw beste soldaten bovenaan de teamlijst staan. Als de soldatenlimiet lager is dan het aantal soldaten in uw team, zullen de soldaten bovenaan de lijst gebruikt worden voor het spel.

en: Remember to give your soldiers a varying array of weapons; you never know when a certain weapon may come in handy.
nl: Vergeet niet dat u uw soldaten een wisselend arsenaal aan wapens geeft, u weet maar nooit welk wapen handig kan zijn.

en: Don't forget to equip your soldiers with enough ammo.
nl: Vergeet niet om uw soldaten te voorzien van genoeg munitie.

en: Don't forget to equip your soldiers with armour.
nl: Vergeet niet om uw soldaten te voorzien van pantser.

en: You can use a flashbang to deactivate your opponents' Reaction Fire mode or to take all of his remaining Time Units (TUs) from his next round.
nl: U kunt een flitsgranaat gebruiken om het Reactievuur van uw tegenstanders uit te schakelen of om alle Tijd Eenheden (TE's) voor de volgende ronde te ontnemen.

en: Be sure to hire as many scientists as you can. The better you know your enemy, the easier he is to defeat.
nl: Huur zoveel mogelijk onderzoekers in. Hoe eerder u uw vijand kent, hoe makkelijker het is om hem te verslaan.

en: Be sure to hire as many workers as you can. The faster your production lines, the sooner you can access better equipment and resupplies.
nl: Huur zoveel mogelijk ingenieurs in. Hoe sneller uw productielijnen, hoe sneller u toegang tot betere uitrusting krijgt en nieuwe voorraden.

en: Never pass up an opportunity to capture a live alien, even one of a species you have already researched.
nl: Grijp altijd de mogelijkheid aan om een levende buitenaardse gevangen te nemen, zelfs als u al onderzoek heeft verricht op dat bepaalde ras.

en: Watch your back! Your soldiers can only see enemies in an arc in front of them.
nl: Let op achter u! Uw soldaten kunnen alleen vijanden zien in de kijkrichting.

en: You can make soldiers crouch to better protect them from enemy fire. But remember that crouching and standing up cost Time Units (TUs), and moving while crouched costs more TUs than walking normally.
nl: U kunt soldaten laten sluipen om ze beter te beveiligen tegen vijandelijk vuur, maar vergeet niet dat sluipen en opstaan Tijd Eenheden (TE's) kost en dat sluipend verplaatsen meer TE's kost dan normaal lopen.

en: Building a hospital allows you to heal your soldiers faster for their next mission.
nl: Bouw een ziekenboeg om uw soldaten sneller te kunnen genezen voor hun volgende missie.

en: You can increase a base's radar range by building an advanced radar facility. Remember that you have to research it first!
nl: U kunt het radar bereik van uw basis vergroten, door een geavanceerde radar faciliteit te bouwen. Vergeet niet dat u deze eerst moet onderzoeken!

en: Before throwing a grenade, look closely at the shape of the land. A slight slope will affect the direction that the grenade bounces.
nl: Voordat u een granaat gooit, kijk dan goed naar de vorm van het land. Een lichte helling beïnvloed de richting waar naartoe een granaat stuitert.

en: Grenades don't bounce well on sand or dirt.
nl: Granaten stuiteren niet goed op zand of grond.

en: You can use [space] to cycle between all geoscape items.
nl: U kunt [spatie] gebruiken om tussen alle aardbol onderdelen te wisselen.

en: Be sure to equip your interceptor with weapons before launching it.
nl: Vergeet niet om uw interceptievliegtuig van wapens te voorzien voordat u het op pad stuurt.

en: Build an alien containment to be able to imprison live aliens.
nl: Bouw een Quarantaine om levende buitenaardsen gevangen te kunnen nemen.

en: To catch fast UFOs send interceptors in from several directions.
nl: Om een snelle UFO te onderscheppen, stuurt u onderscheppingsvliegtuigen van meerdere kanten.

en: To quickly buy or sell items, hover over the arrows and roll your mousewheel.
nl: Om snel onderdelen te kopen/verkopen, zet uw muiscursor over de pijltjes en rol met uw muiswieltje.

en: Remember to check your research and production queues often! A good arsenal is an active arsenal!
nl: Vergeet niet om uw onderzoeks- en productie-wachtrijen vaak te controleren! Een goed arsenaal is een actief arsenaal!

en: The presence of live civilians probably means that there are no live aliens nearby. This can save time clearing a map.
nl: De aanwezigheid van levende burgers betekent waarschijnlijk, dat er geen levende buitenaardsen in de buurt zijn. Dit kan tijd besparen bij het opschonen van een kaart.

en: Watch the health of your soldiers; do not let them die. Experienced soldiers are more efficient in missions than new recruits.
nl: Let goed op de gezondheid van uw soldaten, laat ze niet sterven. Doorgewinterde soldaten zijn veel efficiënter in missies dan nieuwe recruten.

en: Remember, that researching a new weapon is just half of the effort. You also have to manufacture it. If you keep researching field equipment only, your workshops may not keep up with the work. Give Dr. Connor some lab time too
nl: Onthoud dat een nieuw wapen onderzoeken slechts de helft van de inzet kost. U moet het ook nog produceren. Als u alleen velduitrusting onderzoekt, zouden uw werkplaatsen het werk misschien niet bij kunnen benen. Geef Dr. Connor ook wat laboratoriumtijd

en: Never risk your soldier's life just to capture an alien alive. There will be other occasions.
nl: Riskeer nooit het leven van uw soldaat om een buitenaardse levend gevangen te nemen. Er zullen zich wel meer kansen voordoen.

en: CREDITS
nl: KREDIET

en: Organisation capital
nl: Kapitaal van de organisatie

en: Back to baseview
nl: Terug naar basisoverzicht

en: Name of this base
nl: Naam van deze basis

en: Rename your base
nl: Hernoem uw basis

en: Switch to the previous base
nl: Wissel naar de vorige basis

en: Switch to the next base
nl: Wissel naar de volgende basis

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Close this dialogue
nl: Sluit dit dialoogvenster

en: Preview:
nl: Bezichtiging:

en: Map Name:
nl: Kaartnaam:

en: Daytime Version:
nl: Dag versie:

en: Select whether you want to play at day- or nighttime.
nl: Kies of u bij dag of nacht wilt spelen.

en: Night
nl: Nacht

en: Day
nl: Dag

en: Save the current team
nl: Bewaar het huidige team

en: Add/remove soldier to the team
nl: Voeg deze soldaat toe/haal deze soldaat weg

en: Description
nl: Omschrijving

en: Pilots
nl: Piloten

en: Soldiers
nl: Soldaten

en: Soldier equipment
nl: Soldaten uitrusting

en: Rename aircraft
nl: Hernoem vliegtuig

en: Selected item:
nl: Gekozen onderdeel:

en: Equip this item
nl: Item naar uitrusting

en: Remove this item
nl: Item uit uitrusting

en: Available equipment:
nl: Beschikbare uitrusting:

en: Weapons
nl: Wapens

en: Ammo
nl: Munitie

en: Armour
nl: Pantser

en: Items
nl: Onderdelen

en: Select this zone
nl: Kies deze zone

en: Current item in slot
nl: Huidig onderdeel in het vak

en: Ammo fitting this weapon
nl: Munitie die in dit wapen past

en: Select this slot
nl: Kies dit vak

en: Health:
nl: Gezondheid:

en: Team Members:
nl: Teamleden:

en: Start Aircraft
nl: Start het vliegtuig

en: Call back
nl: Herroep

en: Equip soldiers
nl: Soldaten uitrusten

en: Missions info
nl: Missies info

en: Strength:
nl: Kracht:

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Accuracy:
nl: Nauwkeurigheid:

en: Mind:
nl: Verstand:

en: Close Combat:
nl: Man-tot-man Gevecht:

en: Assault Weapons:
nl: Aanvalswapens:

en: Sniper Rifles:
nl: Sluipschutter:

en: High-Explosives:
nl: Zware Explosieven:

en: Missions performed:
nl: Aantal voltooide missies:

en: Enemies killed:
nl: Vijanden Gedood:

en: Civilians killed:
nl: Burgers gedood:

en: Our team killed:
nl: Ons team doodde:

en: Assign tanks
nl: Wijs tanks toe

en: Assign soldiers
nl: Wijs soldaten toe

en: No soldiers assigned
nl: Geen soldaten toegewezen.

en: Kill this alien
nl: Dood deze buitenaardse

en: Start autopsy
nl: Start lijkschouwing

en: Live Alien Containment Info
nl: Levende buitenaardsen Quarantaine Info

en: Base capacity:
nl: Basis capaciteit

en: Kill all aliens in this base
nl: Dood alle buitenaardsen in deze basis

en: Alive:
nl: Levend:

en: Dead:
nl: Dood:

en: Equip Defence Weapons
nl: Uitrusten Verdedigingswapens

en: Information
nl: Informatie

en: Missile Defences
nl: Raket Afweer

en: Laser Defences
nl: Laser Afweer

en: Weapon slots
nl: Wapen vakken

en: Add
nl: Voeg toe

en: Equip the selected slot with this weapon
nl: Rust het gekozen vak uit met dit wapen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove weapon from the selected slot
nl: Verwijder wapen uit het gekozen vak

en: Stores
nl: Opslag

en: Selected Item
nl: Gekozen Onderdeel

en: Surface to Air defences
nl: Grond naar Lucht afweer

en: Name:
nl: Naam:

en: Targetted UFO:
nl: UFO doelwit:

en: Time to build:
nl: Tijd om te bouwen:

en: Autofire
nl: Automatisch vuur

en: Destroy
nl: Vernietig

en: Destroy installation
nl: Vernietig installatie

en: Close
nl: Sluiten

en: Back to geoscape
nl: Terug naar aardoverzicht

en: Buildings
nl: Gebouwen

en: Build base facilities
nl: Bouw basis faciliteiten

en: Aircraft management and crew equipment
nl: Vliegtuig beheer en troepen uitrusting

en: Buy/Sell
nl: Koop/Verkoop

en: Buy/Sell equipment, aircraft and UGV
nl: Koop/Verkoop uitrusting, vliegtuigen en OGVs

en: Transfer
nl: Verplaats

en: Transfer equipment, aircraft, UGV, aliens and employees to other bases
nl: Overdracht apparatuur, vliegtuigen, OGV, buitenaardsen en werknemers naar andere bases

en: Research new technology
nl: Onderzoek nieuwe technologie

en: Produce equipment, aircraft and UGV
nl: Produceer uitrusting, vliegtuigen en OGVs

en: Employees
nl: Werknemers

en: Hire or dismiss employees
nl: Inhuur werknemers

en: Containment
nl: Quarantaine

en: Manage captured aliens
nl: Beheren buitenaardse gevangenen

en: Treat wounded soldiers and perform implant surgery
nl: Behandel de gewonde soldaten en pas implantaatchirurgie toe

en: Base Summary
nl: Samenvatting

en: Information about this base (available storage space, production, research, etc.)
nl: Informatie over deze basis (beschikbare opslagruimte, productie, onderzoek, etc.)

en: Scientists
nl: Onderzoekers

en: Workers
nl: Ingenieurs

en: Open/close Building preview window
nl: Open/sluit Gebouw bezichtigingsvenster

en: Building preview
nl: Gebouw bekijken

en: Select building
nl: Kies gebouw

en: UFOpaedia
nl: UFOpedia

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: Start campaign
nl: Start campagne

en: Start a new singleplayer campaign.
nl: Start een nieuwe Campagne.

en: Load
nl: Laden

en: Continue
nl: Ga door

en: Load last saved game or continue playing.
nl: Laad het laatst opgeslagen spel of ga door met spelen

en: Back
nl: Terug

en: Leave this menu and continue playing.
nl: Verlaat dit menu en ga door met spelen.

en: Save
nl: Bewaren

en: Options
nl: Opties

en: Exit
nl: Einde

en: Reload campaign
nl: Begin campagne opnieuw

en: Are you sure that you really want to reload the last automatically saved campaign state?
nl: Weet u zeker dat u de laatste automatisch opgeslagen campagne status wilt herladen?

en: You've lost the game
nl: U hebt het spel verloren

en: Click to continue
nl: Klik om door te gaan

en: Exit Campaign Confirmation
nl: Bevestig Campagne Verlaten

en: You will lose all your campaign progress.
nl: U zult alle niet-opgeslagen campagne voortgang verliezen.

en: Exit current campaign and return to main menu.
nl: Verlaat huidige campagne en keer terug naar het hoofdmenu.

en: Quit anyway
nl: Toch stoppen

en: Do not quit.
nl: Niet stoppen.

en: Backpack
nl: Rugzak

en: Left Hand
nl: Linkerhand

en: Right Hand
nl: Rechterhand

en: Headgear
nl: Hoofddeksel

en: Belt
nl: Riem

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Heavy
nl: Zwaar

en: Misc
nl: Diversen

en: With:
nl: Met:

en: Firemode:
nl: Schietmodus:

en: Previous firemode
nl: Vorige schietmodus

en: Next firemode
nl: Volgende schietmodus

en: Soldier Abilities
nl: Bekwaamheden

en: Object Info
nl: Voorwerp Informatie

en: Rename your unit
nl: Hernoem uw eenheid

en: Done
nl: Klaar

en: Open up messages
nl: Open berichten

en: Pause
nl: Pauze

en: Time lapse: 5 seconds
nl: Interval: 5 seconden

en: Time lapse: 5 minutes
nl: Interval: 5 minuten

en: Time lapse: 20 minutes
nl: Interval: 20 minuten

en: Time lapse: 1 hour
nl: Interval: 1 uur

en: Time lapse: 12 hours
nl: Interval: 12 uur

en: Time lapse: 1 day
nl: Interval: 1 dag

en: Time lapse: 5 days
nl: Interval: 5 dagen

en: Message settings
nl: Bericht instellingen

en: Change message and pause settings
nl: Wijzig bericht- en pauze-instellingen

en: Mailclient
nl: E-mail programma

en: INBOX (with unread mails)
nl: POSTVAK IN (met ongelezen berichten)

en: INBOX
nl: POSTVAK IN

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Organisation statistics
nl: Statistieken van de organisatie

en: Create installation
nl: Maak installatie

en: Highlight nation borders
nl: Toon landsgrenzen

en: Show radar range
nl: Toon radar bereik

en: Show XVI map
nl: Laat BVI kaart zien

en: Center objects on the map
nl: Centreer objecten op de kaart

en: Go to Options
nl: Ga naar Opties

en: Ready
nl: Klaar

en: Aircraft:
nl: Vliegtuig:

en: Aircraft reached desired location - what to do?
nl: Vliegtuig heeft de gewenste plaats bereikt - wat moet er gebeuren?

en: Enter
nl: Betreden

en: Enter the battlefield
nl: Betreedt het slagveld

en: Auto mission
nl: Automatische missie

en: Automatically finish mission
nl: Verwerk de missie automatisch

en: Cost:
nl: Kosten:

en: Build
nl: Bouwen

en: Installation Status
nl: Installatie Status

en: Manage
nl: Beheer

en: Manage installation
nl: Beheer installatie

en: Anti-UFO defence
nl: Anti-UFO afweer

en: Aircraft interception
nl: Vliegtuig onderschepping

en: SAM defence
nl: Luchtafweer

en: Base:
nl: Basis:

en: Surface-to-air missile site:
nl: Luchtafweer raketinstallatie:

en: Select aircraft
nl: Kies vliegtuig

en: ETA:
nl: Aankomst:

en: Select item
nl: Kies onderdeel

en: Action:
nl: Actie:

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Geoscape options
nl: Aardoverzicht opties

en: Geoscape projection mode:
nl: Aardoverzicht projectie modus:

en: Employee is away
nl: Werknemer is pleite

en: Unhire - Right click to remove
nl: Ontslaan - Rechtsklik om te verwijderen

en: Hire - Right click to remove
nl: Inhuren - Rechtsklik om te verwijderen

en: Rename employee
nl: Hernoem werknemer

en: High Explosives:
nl: Zware Explosieven:

en: Missions Performed:
nl: Uitgevoerde Missies:

en: Enemies Killed:
nl: Vijanden Gedood:

en: Occupation
nl: In gebruik

en: Slightly wounded
nl: Licht gewond

en: Medium wounds
nl: Gewond

en: Heavily wounded
nl: Zwaar gewond

en: Health
nl: Gezondheid

en: Morale
nl: Moreel

en: TUs
nl: TE's

en: Check to use this firemode for reaction fire
nl: Vink aan om deze schietmodus te gebruiken voor reactievuur

en: Party chat
nl: Algemene chat

en: Global lobby (IRC)
nl: Wereldwijde lobby (IRC)

en: Say:
nl: Zeg:

en: Level 1
nl: Niveau 1

en: Level 2
nl: Niveau 2

en: Level 3
nl: Niveau 3

en: Level 4
nl: Niveau 4

en: Level 5
nl: Niveau 5

en: Level 6
nl: Niveau 6

en: Level 7
nl: Niveau 7

en: Level 8
nl: Niveau 8

en: Show rescue zone
nl: Toon reddingszone

en: Finish round
nl: Beëindig ronde

en: Primary fire mode
nl: Primaire schiet modus

en: Use headgear
nl: Gebruik hoofddeksel

en: Use Item
nl: Gebruik onderdeel

en: Chat messages
nl: Chat berichten

en: Please wait
nl: Wacht a.u.b.

en: Hide rescue zone
nl: Verberg reddingszone

en: Reserve TUs for shooting.
nl: Reserveer TE's voor schieten.

en: Original HUD
nl: Originele HUD

en: Reinit
nl: Opnieuw initialiseren

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Gen this level
nl: Gen dit level

en: Gen all levels
nl: Gen alle levels

en: No ammo
nl: Geen munitie

en: No more ammo
nl: Geen munitie meer

en: Phone HUD
nl: Telefoon HUD

en: Floor
nl: Grond

en: Lobby
nl: Foyer

en: Disconnect
nl: Verbreek verbinding

en: Close menu and disconnect
nl: Sluit menu en verbreek verbinding

en: Close menu but stay connected
nl: Sluit menu, maar blijf verbonden

en: Users
nl: Gebruikers

en: Name is already in use
nl: Naam is al in gebruik

en: Your name is already in use or is invalid.
nl: Uw naam is al in gebruik of ongeldig

en: Retry
nl: Opnieuw

en: Retry with your changed name
nl: Probeer opnieuw met uw gewijzigde naam

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: You are not connected to the lobby. Do you want to connect?
nl: U bent niet verbonden met de foyer. Wilt u verbinden?

en: Connect
nl: Verbind

en: Connect to the lobby
nl: Verbindt naar de foyer

en: Try again
nl: Probeer nogmaals

en: Retry this mission
nl: Probeer deze missie opnieuw

en: UFO recovery
nl: UFO Berging

en: Store UFO
nl: Sla UFO op

en: Sell UFO
nl: Verkoop UFO

en: Capacity (free/all)
nl: Capaciteit (vrij/alles)

en: Recover
nl: Bergen

en: Begin UFO recovery process
nl: Begin het bergingsproces

en: Nation:
nl: Land:

en: Sort nations by name
nl: Sorteer landen op naam

en: Price:
nl: Prijs:

en: Sort nations by price
nl: Sorteer landen op prijs

en: Relations:
nl: Relaties:

en: Sort nations by relation
nl: Sorteer landen op relatie

en: Selected nation:
nl: Gekozen land:

en: Sell
nl: Verkoop

en: Begin UFO sell process
nl: Begin UFO verkoopproces

en: Time:
nl: Tijd:

en: Date:
nl: Datum:

en: Mark all messages read
nl: Markeer alle berichten als gelezen

en: Leave mailclient
nl: Verlaat e-mail programma

en: Single-player
nl: Enkele speler

en: Choose between Campaign or Skirmish mode.
nl: Kies tussen Campagne of Schermutseling mode.

en: Tutorials
nl: Instructies

en: Initial settings
nl: Begin-instellingen

en: User Information
nl: Gebruikersinformatie

en: Volume Control
nl: Volume Regeling

en: Effects:
nl: Effecten:

en: Music:
nl: Muziek:

en: Language
nl: Taal

en: Language:
nl: Taal:

en: You have to set the playername and hit the 'OK' button:
nl: U moet de spelersnaam invullen en de 'OK' knop klikken:

en: Save settings
nl: Sla instellingen op

en: Tip of the day
nl: Tip van de dag

en: Show tip of the day
nl: Laat tip van de dag zien

en: Next
nl: Volgende

en: Next tip
nl: Volgende tip

en: Close window
nl: Sluit venster

en: Buy and sell item
nl: Koop en verkoop onderdeel

en: Craft items
nl: Vliegtuigonderdelen

en: Other
nl: Overig

en: UGV items
nl: OGV

en: Name
nl: Naam

en: Item autosell enabled
nl: Onderdeel autoverkoop ingeschakeld

en: Item autosell disabled
nl: Onderdeel autoverkoop uitgeschakeld

en: all
nl: alle

en: Material editor
nl: Materiaal bewerker

en: Hardness:
nl: Moeilijkheid:

en: Specular:
nl: Spiegelend:

en: Stretch
nl: Oprekken

en: Pulse
nl: Puls

en: Scroll
nl: Blader

en: Rotate
nl: Roteer

en: Scale
nl: Schaal

en: enable or disable displaying a notification message
nl: activeer of deactiveer weergave van een bericht

en: enable or disable game stopping
nl: activeer of deactiveer het stoppen van de tijd

en: enable or disable playing sound
nl: activeer of deactiveer het afspelen van een geluid

en: Pause/message settings
nl: Pauze/bericht instellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply changes
nl: Toepassen veranderingen

en: Revert changes
nl: Herroep de veranderingen

en: Notify types:
nl: Waarschuwingstypes:

en: Enable or disable messages being displayed for all notification types.
    Left click enables all notifications, right click disables.
nl: Activeer of deactiveer zichtbare berichten voor alle berichttypes.
    Linker muisknop activeert alle berichten, rechter muisknop deactiveert.

en: Enable or disable pause for all notification types
    Pause can't be enabled without notification
    Left click enables pause for all, right click disables.
nl: Activeer of deactiveer pauze voor alle berichttypes
    Pauze kan niet worden geactiveerd zonder bericht
    Linker muisknop activeert pauze voor alles, rechter muisknop deactiveert.

en: Enable or disable sounds being played for all notification types.
    Left click enables all sounds, right click disables.
nl: Activeer of deactiveer geluiden die worden afgespeeld voor alle berichttypes.
    Linker muisknop activeert alle geluiden, rechten muisknop deactiveert.

en: Connect to this server
nl: Verbindt naar de foyer

en: Delete this bookmark
nl: Verwijder deze bladwijzer

en: Join
nl: Speel mee

en: Create
nl: Maak

en: Bookmark
nl: Bladwijzer

en: Userlist
nl: Gebuikerslijst

en: Leave Serverbrowser
nl: Verlaat Serverbrowser

en: Add server to bookmarks
nl: Toevoegen server bladwijzer

en: All
nl: Alle

en: Free
nl: Vrij

en: Playing
nl: Aan het spelen

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Refresh
nl: Verversen

en: Connect to IP
nl: Verbind met IP

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Map
nl: Kaart

en: Security/registration
nl: Beveiliging/registratie

en: Hostname:
nl: Machinenaam:

en: Gametype:
nl: Speltype:

en: Teamplay:
nl: Teamspel:

en: Allowed gametype:
nl: Toegestaan speltype:

en: Enable morale states:
nl: Activeer moreel status:

en: Alien rush:
nl: Buitenaardsen bestorming:

en: Enemies respawn when killed.
nl: Vijanden herverschijnen na doding.

en: Max. clients:
nl: Max. aantal gebruikers:

en: Sets the max allowed clients to connect
nl: Specificeert het maximum aantal toegestane gebruikers die mogen verbinden

en: Max. soldiers per team:
nl: Max. aantal soldaten per team:

en: Sets the max allowed soldiers per team
nl: Specificeert het maximum aantal toegestane soldaten per team

en: Max. soldiers per player:
nl: Max. aantal soldaten per speler:

en: Sets the max allowed soldiers per player when in teamplay
nl: Specificeert het maximum aantal soldaten per speler wanneer in teamspel

en: Max. human players per team:
nl: Max. aantal menselijke spelers per team:

en: Max. AI actors:
nl: Max. aantal Computerspelers:

en: Max AI actors for teamplay mode
nl: Max aantal Computerspelers voor teamspel modus

en: Round time limit in seconds:
nl: Rondetijd limiet in seconden:

en: Make this server public:
nl: Maak deze server publiekelijk beschikbaar:

en: Server-Password:
nl: Server-Wachtwoord:

en: RCON-Password:
nl: RCON-Wachtwoord:

en: Players connected
nl: Verbonden spelers

en: Team selection
nl: Teamselectie

en: Team preference:
nl: Team voorkeur:

en: Next free team
nl: Volgende vrije team

en: Previous free team
nl: Vorige vrije team

en: Finish the teamselection and start the game
nl: Beëindig de teamselectie en begin het spel

en: Are you ready?
nl: Bent u klaar?

en: Force start
nl: Forceer start

en: Invite others
nl: Nodig anderen uit

en: Invite players that are online in the lobby
nl: Spelers uitnodigen die online zijn in de lobby

en: Enter server password
nl: Voer server wachtwoord in

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Game invitation
nl: Spel uitnodiging

en: Show server information
nl: Toon server informatie

en: Go into the lobby
nl: Ga naar de foyer

en: You received a invitation to take part of a multiplayer game. Hit the connect button to connect to the server
nl: U ontving een uitnodiging om een deel te nemen in een multiplayer spel. Druk op de knop Connect om verbinding te maken met de server

en: Abort Game
nl: Beëindig Spel

en: Overall game settings
nl: Algemene spelinstellingen

en: Overall
nl: Algemeen

en: Video settings
nl: Beeld instellingen

en: Video
nl: Beeld

en: Sound settings
nl: Geluid instellingen

en: Audio
nl: Geluid

en: Battlescape camera, gameplay and input settings
nl: Slagveld camera, spel- en invoer instellingen

en: Leave the options menu
nl: Verlaat het opties-menu

en: Overall Game Settings
nl: Algemene Spelinstellingen

en: Language Settings
nl: Taal Instellingen

en: Available languages
nl: Beschikbare talen

en: Several Tips
nl: Tips

en: Show 'Tip of the Day':
nl: Laat 'Tip van de dag' zien:

en: Menu Options
nl: Menu Opties

en: Precache Models:
nl: Vooraf laden Modellen:

en: Precaching of models means having faster menus.
nl: Vooraf laden modellen (snellere menu's)

en: Video Settings
nl: Beeld Instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Resolution and Display Settings
nl: Resolutie en scherminstellingen

en: The resolution (x*y) in pixel which UFO:AI should use.
nl: De resolutie (x*y) in pixels.

en: Resolution:
nl: Resolutie:

en: Display only resolutions using this screen ratio.
nl: Geef alleen resoluties weer met deze schermverhouding.

en: All ratios
nl: Alle verhoudingen

en: Others
nl: Anderen

en: Select your desired screen resolution.
nl: Kies uw gewenste schermresolutie

en: Fullscreen:
nl: Volledig scherm:

en: Play UFO:AI in fullscreen.
nl: Speel UFO:AI schermvullend.

en: Stretch the Screen with a 4:3 Ratio:
nl: Rek het scherm op met een verhouding van 4:3:

en: Calibrate your display here.
nl: Kalibreer uw scherm hier

en: Monitor Calibration Controls
nl: Monitor Kalibratie Bediening

en: The default key to make screenshots is F12.
nl: De standaardtoets om schermafdrukken te maken is F12.

en: Screenshot Settings
nl: Screenshot Instellingen

en: The file format used for compressing and saving your screenshots.
nl: Het bestandsformaat gebruikt voor compressie en om uw schermafdrukken op te slaan.

en: Screenshot Format:
nl: Schermafdruk Formaat:

en: jpeg Quality:
nl: jpeg Kwaliteit:

en: Other Display Settings
nl: Overige Scherminstellingen

en: Show FPS:
nl: Laat beelden/sec zien:

en: Display the number of rendered frames per second.
nl: Toon het aantal getekende beelden per seconde.

en: Do not play the intro movie when starting the game.
nl: Speel het introfilmpje niet.

en: Hold Back Intro Video:
nl: Intro video niet afspelen:

en: Default is to play the intro video just once at the first game start.
nl: Standaard wordt het intro filmpje alleen bij de eerste keer starten afgespeeld.

en: Texture Settings
nl: Texture Instellingen

en: Sets the maximum size for textures and caps resolutions higher than that value.
nl: Specificeert de maximale grootte van textures en beperkt resoluties groter dan die waarde.

en: Resolution Cap:
nl: Resolutie Beperking:

en: Low means a maximum of 256x256 pixel texture resolution. Extreme means up to 8192x8192 pixel.
nl: Laag betekent een maximum van 256x256 textuurresolutie. Extreem betekent tot 8192x8192 pixels.

en: Low
nl: Laag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Normal
nl: Normaal

en: High
nl: Hoog

en: Excellent
nl: Beter

en: Extreme
nl: Extreem

en: Sets the texture filtering and mipmapping method.
nl: Instelling voor texture filter en mipmapping methode.

en: Filtering:
nl: Filters:

en: No filtering, no mipmaps
nl: Geen filters, geen mipmaps

en: Bilinear filtering, no mipmaps
nl: Bilineair filter, geen mipmaps

en: No filtering, mipmaps
nl: Geen filters, mipmaps

en: Bilinear filtering, mipmaps
nl: Bilinear filter, mipmaps

en: Trilinear filtering, mipmaps
nl: Trilinear filter, mipmaps

en: Bilinear filtering, trilinear filtering, mipmaps
nl: Bilinear filter, trilinear filter, mipmaps

en: Enable texture compression for better memory performance, disable for better rendering quality.
nl: Aanzetten texture compressie voor betere busperformance, uitzetten voor betere renderkwaliteit, of als uw videokaart hier problemen mee heeft.

en: Compression:
nl: Compressie:

en: Texture Level-of-Detail. Enabling this might result in some blurry textures if you zoom out a little bit.
nl: Textuur Detailniveau. Als u dit aanzet, krijgt u wat wazige textuur als u wat uitzoomt.

en: LoD:
nl: TDN:

en: The degree or ratio of anisotropic filtering. High ratios will make distant textures appear more sharp. Very high ratios are only recommended when playing in high resolutions.
nl: De mate van anisotropisch filteren. Hoge waarden maken texturen in de verte scherper. Zeer hoge waarden worden alleen aanbevolen bij hoge schermresoluties.

en: Anisotropy Level:
nl: Anisotropisch Niveau:

en: Very high values are only recommended when playing in very high screen resolutions.
nl: Zeer hoge waarden zijn alleen aan te raden voor zeer hoge schermresoluties.

en: OpenGL Settings
nl: OpenGL Instellingen

en: OpenGL GLSL Shaders are available only if your graphics-card driver fully supports OpenGL 2.0+ and will enhance UFO:AI using advanced shading techniques.
nl: OpenGL GLSL Shaders zijn alleen beschikbaar als uw grafische kaart driver OpenGL 2.0 volledig ondersteunt.

en: Vertex Buffers are submitting extensible arrays of vertex attributes to be mapped into the GPU for fast drawing.
nl: Vertex Buffers sturen grotere blokken grafische informatie in één keer, wat de snelheid kan vergroten.

en: OpenGL multisample buffers provide a mechanism to antialias all GL primitives. / The Swap Interval selects when a buffer swap will occur. The value '0' means that the swap will occur immediately (also known as 'v-sync off').
nl: OpenGL multisample buffers is een mechanisme om GL primitieven minder scherp te maken (antialiasing). Het Wisselinterval geeft aan wanneer een bufferwissel optreedt. De waarde '0' betekent dat de wissel onmiddelijk gebeurt (ook wel bekend als 'v-sync uit').

en: Multisample Buffers / Swap Interval:
nl: Multisample buffers/Wisselinterval:

en: Choose between 0-4 Multisample Buffers. Higher values will provide better antialiasing and will enhance picture quality.
nl: Kies tussen 0-4 Multisample buffers. Hogere waarden geven betere antialiasing resultaten en verbetert de grafische weergave.

en: Set to '0' to turn v-sync off (faster). Set to '1' or higher to turn v-sync on (better quality).
nl: Zet op '0' om v-sync uit te zetten (sneller). Zet op '1' of hoger om v-sync aan te zetten (hogere kwaliteit).

en: Post-Processing Shader Effects:
nl: Nabewerkings Shader Effecten:

en: Realtime lighting of the 3D world in UFO:AI. / Maximum number of dynamic hardware accelerated lights allowed.
nl: Realtime belichting van de 3D wereld in UFO:AI. / Maximaal aantal dynamische, hardware versnelde, lichten toegstaan.

en: Realtime Lighting / Max Dynamic Lights:
nl: Realtime belichting/Max dynamische lichten:

en: Also known as bumpmapping.
nl: Ook wel bekend als bumpmapping

en: Texture Normalmapping:
nl: Texture normaalmap:

en: Amount of light emitting from the sun and shining on the earth.
nl: Hoeveelheid licht afkomstig van de zon.

en: Geo Ambient Lighting:
nl: Aarde omgevingsbelichting:

en: At the moment these are just drop-shadows.
nl: Op dit moment zijn dit slechts valschaduwen.

en: Shadows:
nl: Schaduwen:

en: Enable shadows.
nl: Schaduwen:

en: Light and Shadow
nl: Licht en Schaduw

en: The lightmap block size defines the resolution of the lightmap. Higher block size means using more detailed lightmaps.
nl: De lichtmap blokgrootte specificeert de resolutie van de lichtmap. Hogere blokgroottes betekenen een meer gedetailleerde lichtmap.

en: Lightmap Block Size:
nl: Belichtingsmap Blokgrootte:

en: Low means a maximum lightmap resolution of 512x512 pixel. High means up to 2048x2048 pixel.
nl: Laag betekent een maximale lichtmap resolutie van 512x512 pixels. Hoog betekent tot 2048x2048 pixels.

en: Flares are used to display light reflection effects. Flare visibility is calculated according to the angle of the surface emitting the light.
nl: Gloed wordt gebruikt voor lichtreflectie effecten. Gloed zichtbaarheid is afhankelijk van de invalshoek van het licht.

en: Flares:
nl: Gloed:

en: Coronas are soft, alpha-blended, rounded polygons.
nl: Coronas zijn zachte, halftransparante, afgeronde polygonen.

en: Fog does not relate to any weather effect here, but when enabled distant textures on the battlescape are faded out.
nl: Mist is onafhankelijk van weereffecten, maar als het aangevinkt is worden elementen verder weg van de camera minder zichtbaar.

en: Fog:
nl: Mist:

en: Weather effects like rain or snow.
nl: Weereffecten zoals regen of sneeuw.

en: Weather Effects:
nl: Weereffecten:

en: The material system is used to display texture animations, effects like rotating or stretching or scrolling textures and manipulate rendering through applying special material properties like specularity or hardness to defined textures.
nl: Het materiaalsysteem wordt gebruikt voor texture animaties, effecten als rotatie of oprekking, en beïnvloedt het optekenen door het toepassen van speciale materiaaleigenschappen zoals speculariteit of hardheid op bepaalde textures.

en: Material System:
nl: Materiaal Systeem:

en: Switch to low video settings
nl: Wissel naar lage beeldinstellingen

en: Switch to medium video settings
nl: Wissel naar medium beeldinstellingen

en: Switch to very high video settings
nl: Wissel naar hoge beeldinstellingen

en: Audio Settings
nl: Geluidsinstellingen

en: Enable or disable sound.
nl: Activeer of deactiveer het afspelen van geluid.

en: Enable Audio:
nl: Geluid aan:

en: Sound Effects:
nl: Geluidseffecten:

en: Menu Sounds:
nl: Menugeluiden:

en: Turn the menu sounds on or off.
nl: Schakel menugeluiden in of uit.

en: Advanced Audio Options
nl: Geavanceerde Geluid Opties

en: The sample rate frequency in kHz. Use higher values for better sound quality.
nl: De samplefrequentie ik kHz.

en: Audio Sample Rate:
nl: Samplefrequentie geluid:

en: Restart the sound-engine and apply your settings.
nl: Herstart de geluidsmodule en activeer instellingen

en: Gameplay Settings
nl: Spel Instellingen

en: Battlescape Camera Settings
nl: Slagveld Camera Instellingen

en: Scroll Speed:
nl: Schuifsnelheid:

en: Rotation Speed:
nl: Draaisnelheid:

en: The move deceleration of the battlescape camera. Lower this value if you want smoother camera movement, increase it if you want cameramovement to decelerate faster or stop immediately.
nl: De schuifversnelling van de slagveld camera. Lager betekent vloeiender bewegingen. Verhoog deze waarde als u wilt dat de camera sneller stopt, of onmiddelijk moet stoppen.

en: Move Deceleration:
nl: Bewegingsversnelling:

en: Isometric Mode means the 3D world will be rendered without perspective correction.
nl: Isometrische Mode betekent dat de 3D wereld wordt getekend zonder perspectief.

en: Isometric Mode:
nl: Isometrische Modus:

en: Center the camera view automatically at the soldier when selecting it, or at the enemy when he is shooting or appearing.
nl: Centreer de camera automatisch op de soldaat bij het selecteren, of bij de vijand als die schiet of verschijnt.

en: Center View:
nl: Centreer zicht:

en: Battlescape Gameplay Settings
nl: Slagveld spelinstellingen

en: Select the Head-Up-Display for the battlescape.
nl: Kies de Head-Up-Display (HUD) voor het slagveld.

en: HUD Design:
nl: HUD Ontwerp:

en: Enabling this will give you a preview of your actions on the battlescape which you then have to confirm.
nl: Door deze optie te activeren krijgt u een preview van de acties die u daarna moet bevestigen.

en: Confirm Actions:
nl: Bevestig Acties:

en: 'No' means all your orders on the battlescape will be executed immediately. 'Yes' means you will be prompted to confirm all of your orders before the soldier begins to execute them. 'Only for moving' means the path will be displayed before you confirm a soldier's move.
nl: 'Nee' betekent dat alle orders direct worden uitgevoerd. 'Ja' betekent dat u eerst de orders moet bevestigen voordat ze door de soldaat worden uitgevoerd. 'Alleen voor verplaatsen' betekent dat het pad wordt afgebeeld voordat de verplaatsing wordt bevestigd.

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Moving only
nl: Alleen bewegen

en: Autostand regulates if your soldier should automatically stand up when he is getting the order to move while being crouched.
nl: Automatisch Opstaan geeft aan of uw soldaat eerst opstaat als hij de opdracht krijgt zich te verplaatsen.

en: Autostand:
nl: Automatisch opstaan:

en: Actor Speed:
nl: Snelheid persoon:

en: Choose between 0-9, higher values mean higher actor speed.
nl: Kies tussen 0-9, hogere waarden betekenen hogere snelheid.

en: Geoscape Options
nl: Aardoverzicht Opties

en: 3D or 2D geoscape. To enable this option you have to start a new campaign first.
nl: 3D of 2D aarde scherm. Om deze optie aan te zetten moet u eerst een nieuwe campagne starten.

en: 3D Geoscape:
nl: 3D Aardbol:

en: The minimum/maximum zoom of the geoscape camera
nl: Het minimale/maximale zoomniveau van de aardoverzicht camera

en: Min/Max Geo-Cam Zoom:
nl: Min/Max Aarde-Cam Zoom:

en: Minimum zoom level of the geoscape camera
nl: Minimaal zoomniveau van de aarde camera

en: 1.00
nl: 1,00

en: Maximum zoom level of the geoscape camera
nl: Maximaal zoomniveau van de aarde camera

en: 2.0
nl: 2,0

en: 4.00
nl: 4,00

en: 6.00
nl: 6,00

en: 8.00
nl: 8,00

en: 10.00
nl: 10,00

en: 12.00
nl: 12,00

en: Joystick Settings
nl: Joystick Instellingen

en: Enable:
nl: Aanzetten:

en: Joystick or Joypad:
nl: Joystick of Joypad:

en: Available game controllers.
nl: Beschikbare game controllers.

en: Adjust the joystick threshold to a high enough value, so movement of the analogue stick will be recognized.
nl: Pas de joystick grenswaarde aan op een voldoende hoge waarde, zodat het bewegen van de analoge stick opgemerkt wordt.

en: Threshold:
nl: Drempel:

en: Show Keys
nl: Toon toetsen

en: Key Bindings
nl: Toetsbindingen

en: Assemble Team
nl: Maak team

en: Equip
nl: Uitrusten

en: Base is under attack
nl: Basis wordt aangevallen

en: Kill aliens in container
nl: Dood alle buitenaardsen in quarantaine

en: Not implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: Disable Power Plant
nl: Schakel Energievoorziening uit

en: Assemble defend team
nl: Maak verdedigingsteam

en: Assemble a team first
nl: Maak eerst een team

en: New installation
nl: Nieuwe installatie

en: Build Time
nl: Bouwtijd

en: Cost
nl: Kosten

en: New base
nl: Nieuwe basis

en: Build the base
nl: Bouw de basis

en: Destroy UFO
nl: Vernietig UFO

en: Disassembly
nl: Ontmanteling

en: Change the production amount
nl: Verander het te produceren aantal

en: Start this production
nl: Start deze productie

en: Stop production
nl: Stop productie

en: Increase priority
nl: Verhoog prioriteit

en: Decrease priority
nl: Verlaag prioriteit

en: Requirements
nl: Benodigdheden

en: Open UFOPaedia
nl: Open UFOpedia

en: idle
nl: doet niets

en: Back to the main menu.
nl: Terugkeren naar het hoofdmenu.

en: Go back to the battlescape.
nl: Ga terug naar het slagveld.

en: Abort
nl: Breek af

en: Abort this battlescape mission.
nl: Afbreken missie.

en: Retry this battlescape mission.
nl: Probeer deze missie opnieuw.

en: Enter the game options menu.
nl: Ga naar het spelopties menu.

en: You will lose all your progress.
nl: U zult uw voortgang kwijt raken.

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Start Game
nl: Start spel

en: Return to the main menu.
nl: Terugkeren naar het hoofdmenu

en: Skirmish Game Settings
nl: Schermutseling spelinstellingen

en: Select the UFO that should be used (only possible if available for that map).
nl: Kiesde UFO die gebruikt moet worden (alleen mogelijk als beschikbaar voor die kaart)

en: Dropship:
nl: Landingsvliegtuig:

en: Select the dropship that should be used (only possible if available for that map).
nl: Kies het landingsvliegtuig dat gebruikt moet worden (alleen mogelijk als beschikbaar voor die kaart)

en: Equipment of your team.
nl: Uitrusting van uw team.

en: Equipment AI Team.
nl: Uitrusting KI Team.

en: The maximum of AI actors for this game.
nl: Maximum aantal computerspelers voor dit spel.

en: Max. Soldiers:
nl: Max. aantal soldaten:

en: Sets the maximum amount of soldiers.
nl: Specificeer het maximale aantal soldaten.

en: UGVs:
nl: OGVs:

en: UGVs for this game - only valid if enough free soldier slots are available.
nl: OGVs voor dit spel - alleen geldig als er genoeg vrije soldatenplaatsen zijn.

en: Select which side you want to play with.
nl: Kies met welke zijde u wilt spelen.

en: Missions
nl: Missies

en: Installations
nl: Installaties

en: Costs
nl: Kosten

en: Nations
nl: Landen

en: Click for funding graphs
nl: Klik voor fondsgrafieken

en: Nation Statistics
nl: Landenstatistiek

en: Nation
nl: Land

en: Current Funding
nl: Huidige Fondsen

en: Month (Relative to current)
nl: Maand (Relatief aan huidige)

en: Funding
nl: Fondsen

en: Node editor
nl: Knooppunt bewerker

en: Capture a node
nl: Vastleggen knooppunt

en: Select parent node
nl: Kies ouder knooppunt

en: Select first child node
nl: Kies eerste kind-knooppunt

en: Select next node
nl: Kies volgend knooppunt

en: Extract window
nl: Haal venster eruit

en: Extract the window of the last/current selected node
nl: Haal het venster van het laatste/huidige gekozen punt eruit

en: Current window:
nl: Huidig venster

en: Current node:
nl: Huidig knooppunt:

en: Save your team
nl: Bewaar uw team

en: Add/Remove item to transfer cargo, hold SHIFT for speed increase.
nl: Toevoegen/Verwijderen object aan transportlading, gebruikt SHIFT voor grotere hoeveelheden.

en: Aliens
nl: Buitenaardsen

en: Destination base
nl: Doelbasis

en: Start the transfer
nl: Begin de overdracht

en: List
nl: Lijst

en: Select base to transfer to
nl: Selecteer de basis om naartoe te verplaatsen

en: Choose a base to host alien bodies:
nl: Kies een basis om buitenaardse lichamen in te bergen:

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Naar:

en: Actual transfers
nl: Actuele transporten

en: Pre-Research Report
nl: Pre-onderzoeksrapport

en: The Big Picture
nl: Het Grote Plaatje

en: Requirement(s):
nl: Benodigdheden:

en: Medikit
nl: EHBO koffer

en: IR Goggles
nl: IR kijker

en: Throw
nl: Gooi

en: Frag Grenade
nl: Fragmentatiegranaat

en: Lob
nl: Werpen

en: Roll
nl: Rol

en: Flashbang
nl: Flitsgranaat

en: Smoke Grenade
nl: Rookgranaat

en: Gas Grenade
nl: Gas Granaat

en: Alien Gas Grenade
nl: Buitenaardse Gas Granaat

en: Incendiary grenade
nl: Ontvlambare granaat

en: Plasma Grenade
nl: Plasma Granaat

en: Bomb
nl: Bom

en: Needler Gun Magazine
nl: Spijkergeweer Magazijn

en: Cannonade
nl: Artillerievuur

en: Assault Rifle
nl: Bestormingsgeweer

en: Assault Rifle Magazine
nl: Bestormingsgeweer Magazijn

en: Snap Shot
nl: Snel Schot

en: 3-Round Burst
nl: 3-Schots Salvo

en: Full-Auto
nl: Volautomatisch

en: Aimed Shot
nl: Gericht Schot

en: Machine Gun
nl: Machine Geweer

en: Machine Gun Magazine
nl: Machine Geweer Magazijn

en: 5-Shot Burst
nl: 5-Schots Salvo

en: Full-Auto Sweep
nl: Volautomatische Zwaai

en: Sniper Rifle
nl: Sluipschutter Geweer

en: Sniper Rifle Magazine
nl: Sluipschutter Geweer Magazijn

en: Coilgun Clip
nl: Spoelgeweer Patroonhouder

en: 7.62mm Pistol
nl: 7.62mm Pistool

en: 7.62mm Pistol Magazine
nl: 7.62mm Pistool Magazijn

en: Machine Pistol
nl: Machinepistool

en: 4.2mm MP Magazine
nl: 4.2mm MP Magazijn

en: Submachine Gun
nl: Semiautomatisch Geweer

en: SMG Magazine
nl: SMG Magazijn

en: 5-Round Burst
nl: 5-Schots Salvo

en: Riot Shotgun
nl: Rel Jachtgeweer

en: Saboted Slugs
nl: Gelaagde Kogels

en: Micro Shotgun
nl: Klein Jachtgeweer

en: Flechette Shells
nl: Flechette Munitie

en: Flamethrower
nl: Vlammenwerper

en: C90 Canister
nl: C90 Cylinder

en: Candlelight
nl: Kaarslicht

en: Inferno
nl: Hel

en: Inferno Sweep
nl: Helse Zwaai

en: Rocket Launcher
nl: Raketwerper

en: HE Rocket
nl: HE Raket

en: IC Rocket
nl: IC Raket

en: Grenade Launcher
nl: Granaatwerper

en: 25mm HIT Grenades
nl: 25mm HIT Granaten

en: 25mm IC Grenades
nl: 25mm IC Granaten

en: 25mm Flechette Grenades
nl: 25mm Flechette Granaten

en: 25mm PB Grenades
nl: 25mm PB Granaten

en: Laser Pistol
nl: Laser Pistool

en: Laser Rifle
nl: Laser Geweer

en: Heavy Laser
nl: Zware Laser

en: D-F Cartridge
nl: D-F Houder

en: Wave Fire
nl: Golfschot

en: Pulsed Fire
nl: Pulsschot

en: Electro Laser
nl: Elektro Laser

en: D-F Cartridge Stun
nl: D-F Houder Verdoof

en: Stun Shot
nl: Verdoof Schot

en: Combat Knife
nl: Gevechtsmes

en: Monomolecular Knife
nl: Enkelmoleculair Mes

en: Stun Rod
nl: Verdovingsstaaf

en: Stun Charge
nl: Verdovingslading

en: Double Charge
nl: Dubbele Lading

en: Bludgeon
nl: Ploertendoder

en: Kerrblade
nl: Kerr-zwaard

en: Slash
nl: Hak

en: Plasma Blade
nl: Plasma Mes

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Minigun
nl: M134

en: Minigun Magazine
nl: M134 Magazijn

en: Shotgun
nl: Jachtgeweer

en: VHS Assault Rifle
nl: VHS Bestormingsgeweer

en: XAW95 Magazine
nl: XAW95 Magazijn

en: 10-Round Burst
nl: 10-Schots Salvo

en: Particle Beam Pistol
nl: Deeltjesstraal Pistool

en: Pistol Particle Accelerator
nl: Deeltjesversneller Pistool

en: Particle Beam Rifle
nl: Deeltjesstraal Geweer

en: Rifle Particle Accelerator
nl: Deeltjesversneller Geweer

en: Particle Beam Cannon
nl: Deeltjesstraal Kanon

en: Cannon Particle Accelerator
nl: Deeltjesversneller Kanon

en: Unrestricted Blast
nl: Onbegrensde Ontploffing

en: Plasma Pistol
nl: Plasma Pistool

en: Plasma Pistol Charger
nl: Plasma Pistool Accu

en: Plasma Rifle
nl: Plasma Geweer

en: Plasma Rifle Charger
nl: Plasma Geweer Accu

en: Plasma Blaster
nl: Plasma Mitrailleur

en: Plasma Blaster Charge
nl: Plasma Mitrailleur Lading

en: Ball
nl: Bal

en: Chaingun
nl: M242

en: Chaingun Belt
nl: M242 Band

en: Autocannon Module
nl: Autokanon Module

en: It is not your turn!
nl: Het is niet uw ronde!

en: Unknown alien race
nl: Onbekend buitenaards ras

en: Toggle to next living actor
nl: Wissel naar de volgende levende soldaat

en: Toggle to previous living actor
nl: Wissel naar de vorige levende soldaat

en: Select an actor from list
nl: Kies een soldaat van de lijst

en: Update an actor
nl: Akteur bijwerken

en: Toggle stand/crouch.
nl: Wissel staan/sluipen

en: Toggle the headgear
nl: Wissel tussen de hoofddeksels

en: Use
nl: Gebruik

en: Confirm the current action
nl: Bevestig de huidige actie

en: Toggle to the next alien in sight of the selected actor.
nl: Wissel naar de volgende voor de huidige persoon zichtbare buitenaardse.

en: Toggle camera to the next visible alien.
nl: Wissel naar de volgende zichtbare buitenaardse

en: Toggle camera to the previous visible alien.
nl: Wissel naar de vorige zichtbare buitenaardse

en: Crouch walk
nl: Sluip

en: Autostand
nl: Automatisch opstaan

en: Walk
nl: Loop

en: %s
    HP: %i/%i TU: %i
    %s
nl: %s
    HP: %i/%i TE: %i
    %s

en: [0 TU] No reservation
nl: [0 TE] Geen reserveringen

en: [%i TU] %s
nl: [%i TE] %s

en: Reserve TUs for firing/using.
nl: Reserveer TE's voor vuren/gebruik.

en: Shot Reservation
nl: Schot Reservering

en: Remaining TUs: %i
nl: Overgebleven TE's: %i

en: No remaining TUs left after shot.
nl: Geen TE's over na het schot.

en: No weapon.
nl: Geen wapen.

en: Weapon cannot be reloaded.
nl: Dit wapen kan niet worden herladen.

en: No reload possible, already fully loaded.
nl: Herladen niet mogelijk, is al volledig geladen.

en: Not enough TUs for reloading weapon.
nl: Onvoldoende TE's om wapen te herladen.

en: No reload possible, you don't have backup ammo.
nl: Herladen niet mogelijk, u heeft geen reservemunitie.

en: Not enough TUs for standing up.
nl: Onvoldoende TE's om op te staan.

en: Stand up (%i TU)
nl: Sta op (%i TE)

en: Not enough TUs for crouching.
nl: Onvoldoende TE's voor sluipen.

en: Crouch (%i TU)
nl: Sluip (%i TE)

en: %i TUs reserved for crouching/standing up.
    Click to clear.
nl: %i TE's gereserveerd voor sluipen/opstaan.
    Klik om te verwijderen.

en: Reserve %i TUs for crouching/standing up.
nl: Reserveer %i TE's voor sluipen/opstaan.

en: Not enough TUs left to reserve for crouching/standing up.
nl: Onvoldoende TE's over om te reserveren voor sluipen/opstaan.

en: %i TUs reserved for shooting.
    Click to change.
    Right-Click to clear.
nl: %i TE's gereserveerd voor schieten.
    Klik om te veranderen.
    Rechtsklik om te verwijderen.

en: Reserving TUs for shooting not possible.
nl: Reserveren van TE's voor schieten niet mogelijk.

en: Reload weapon (%i TU).
nl: Wapen herladen (%i TE).

en: %s
    (empty)
nl: %s
    (leeg)

en: Morale  %i | Reserved TUs: %i
nl: Moreel  %i | Gereserveerde TE's: %i

en: Morale  %i
nl: Moreel %i

en: Time Units
    - Available: %i (of %i)
    - Reserved:  %i
    - Remaining: %i
nl: Tijd Eenheden
    - Beschikbaar: %i (van %i)
    - Gereserveerd:  %i
    - Resterend: %i

en: Currently panics!
nl: Is flink in paniek!

en: Toggle reservation for crouching.
nl: Wissel reservering voor sluipen.

en: Start aiming the weapon.
nl: Begin met mikken.

en: Execute an action.
nl: Uitvoeren van aktie.

en: End current turn.
nl: Beëindigd huidige ronde.

en: Enemy spotted: %s!
nl: Vijand gesignaleerd: %s!

en: %s lost a soldier
nl: %s verloor een soldaat

en: %s was stunned
nl: %s werd verdoofd

en: %s was killed
nl: %s werd gedood

en: %s was revitalised
nl: %s werd bijgebracht

en: ON RED ALERT
nl: ALARMFASE 1

en: Nothing - should not be displayed
nl: Niets - zou niet getoond moeten worden

en: at home base
nl: in de thuisbasis

en: refuelling
nl: bezig met tanken

en: in transit
nl: onderweg

en: enroute to mission
nl: onderweg naar missie

en: pursuing a UFO
nl: achtervolgt een UFO

en: ready to drop soldiers
nl: klaar om soldaten af te leveren

en: intercepting a UFO
nl: bezig met een UFO te onderscheppen

en: enroute to new home base
nl: onderweg naar nieuwe thuisbasis

en: returning to base
nl: gaat terug naar basis

en: Interceptor
nl: Interceptievliegtuig

en: Transporter
nl: Transportvliegtuig

en: A new %s is ready in %s
nl: Een nieuwe %s staat klaar in basis %s

en: Notice
nl: Bericht

en: No operational hangars at that base.
nl: Geen werkende hangars in die basis.

en: No free hangars at that base.
nl: Geen beschikbare hangars in die basis.

en: Insufficient free crew quarter space at that base.
nl: Onvoldoende vrije verblijfruimte in die basis.

en: Insufficient storage space at that base.
nl: Onvoldoende opslagruimte in die basis.

en: That base is beyond this aircraft's range.
nl: Die basis ligt voorbij het bereik van dit vliegtuig.

en: Craft %s couldn't be completely refueled at %s. Not enough antimatter.
nl: Vliegtuig %s kon niet volledig worden bijgetankt op %s. Niet genoeg antimaterie.

en: Craft %s has refueled at %s.
nl: Vliegtuig %s is volgetankt op %s.

en: Craft %s is low on fuel and must return to base.
nl: Vliegtuig %s heeft bijna geen brandstof meer en moet terugkeren naar de basis.

en: Assign one or more soldiers to this aircraft first.
nl: Wijs eerst één of meerdere soldaten toe aan dit vliegtuig.

en: Insufficient fuel.
nl: Onvoldoende brandstof.

en: Craft %s has not enough fuel to intercept UFO: fly back to %s.
nl: Vliegtuig %s heeft niet genoeg brandstof om UFO te onderscheppen: vlieg terug naar %s.

en: No operational Command Centre in this base.
    
    Aircraft can not start.
nl: Geen werkend Commando Centrum in deze basis.
    
    Vliegtuig kan niet worden gestart.

en: There is no pilot assigned to this aircraft.
    
    Aircraft can not start.
nl: Er is geen piloot toegewezen aan dit vliegtuig.
    
    Vliegtuig kan niet worden gestart.

en: Aircraft started
nl: Vliegtuig gestart

en: Speed:	%i km/h
nl: Snelheid:	%i km/u

en: Fuel:	%i/%i
nl: Brandstof:	%i/%i

en: Operational range:	%i km
nl: Werkzaam bereik:	%i km

en: A UFO is shooting at %s
nl: Een UFO schiet op %s

en: Our aircraft has no more ammo left - returning to home base now.
nl: Ons vliegtuig heeft geen munitie meer - bezig met terugkeren naar thuisbasis.

en: Interception
nl: Onderschepping

en: UFO interception successful -- UFO lost to sea.
nl: UFO onderschepping succesvol -- UFO verloren op zee.

en: You've lost the battle
nl: U hebt de slag verloren

en: You can't hold live aliens yet. Aliens died.
nl: U kunt nog geen levende buitenaardsen vasthouden. Buitenaardsen overleden.

en: You've captured new aliens.
nl: U hebt nieuwe buitenaardsen gevangen genomen.

en: Awaiting autopsy
nl: Wacht op lijkschouwing

en: Researched
nl: Onderzocht

en: You've won the battle
nl: U hebt de slag gewonnen

en: Collected alien bodies
nl: Verzamelde buitenaardse lichamen

en: Not set
nl: Niet gezet

en: Already %i in base
nl: Al %i in de basis

en: Construction finished
nl: Bouw voltooid

en: Working 100%
nl: Werkt 100%

en: Down
nl: Uit

en: Not enough credits to build this
nl: Onvoldoende poen om dit te bouwen

en: You must build next to existing buildings.
nl: U moet naast bestaande gebouwen bouwen.

en: Costs:	%i c
nl: Kosten	%i c

en: %i Day to build
     | %i Days to build
nl[0]: %i Dag om te bouwen
nl[1]: %i Dagen om te bouwen

en: Running costs:	%i c
nl: Operationele kosten:	%i c

en: Needs:	%s
nl: Heeft nodig:	%s

en: No aircraft in this base - You first have to purchase or transfer an aircraft
nl: Geen vliegtuig in deze basis - U moet eerst een vliegtuig kopen of overbrengen

en: Note
nl: Notitie

en: No aircraft in this base - You first have to purchase an aircraft
nl: Geen vliegtuig in deze basis - U moet eerst een vliegtuig kopen

en: Antimatter (current/max):
nl: Antimaterie (huidig/max)

en: Construction of %s building finished in %s.
nl: Bouw van %s gebouw voltooid in basis %s.

en: Building finished
nl: Gebouw klaar

en: By selling %s you gathered %i credits.
nl: Door de verkoop van %s heeft u %i,- geïncasseerd.

en: %i collected item | %i collected items
nl[0]: %i verzameld onderdeel
nl[1]: %i verzamelde onderdelen

en: %s does not have Antimatter Storage Facility. %i units of antimatter got removed.
nl: Basis %s heeft geen Antimaterie Opslag Faciliteit. %i eenheden Antimaterie verwijderd.

en: %s has been destroyed by an antimatter storage breach.
nl: %s is vernietigd door een antimaterie opslag lek.

en: Base #%i
nl: Basis #%i

en: You've reached the base limit.
nl: U hebt uw basis limiet bereikt.

en: Base
nl: Basis

en: A new base has been built: %s (nation: %s)
nl: Een nieuwe basis is gebouwd: %s (land: %s)

en: A new base has been built: %s
nl: Een nieuwe basis is gebouwd: %s

en: Base built
nl: Basis gebouwd

en: Not enough credits to set up a new base.
nl: Onvoldoende krediet om een nieuwe basis te maken.

en: Buy or produce at least one aircraft first.
nl: Koop of produceer eerst minimaal één vliegtuig.

en: No Hangar functional in base.
nl: Geen Hangar in deze basis.

en: No %s functional in base.
nl: Geen werkende %s basis.

en: Transfer equipment, vehicles, aliens and employees to other bases
nl: Versturen apparatuur, voertuigen, buitenaardsen en werknemers naar andere bases

en: Build at least a second base to transfer equipment or personnel
nl: Bouw eerst een tweede basis om uitrusting of personeel te kunnen verplaatsen

en: Base is under attack, you can't destroy buildings!
nl: Basis wordt aangevallen, u kunt geen gebouwen vernietigen!

en: Destroy Entrance
nl: Vernietig Ingang

en: You can't destroy the entrance of the base!
nl: U kunt de ingang van de basis niet vernietigen!

en: You can't destroy this building! It is the only connection to other buildings!
nl: U kunt dit gebouw niet vernietigen! Het is de enige verbinding naar andere gebouwen!

en: Destroy Hangar
nl: Vernietig Hangar

en: If you destroy this hangar, you will also destroy the aircraft inside.
    Are you sure you want to destroy this building?
nl: Als u deze hangar vernietigt, zult u ook het vliegtuig aldaar vernietigen.
    Weet u zeker dat u dit gebouw wilt vernietigen?

en: Go to hangar
nl: Ga naar de hangar

en: Go to hangar without destroying building
nl: Ga naar de hangar zonder het gebouw te vernietigen

en: Destroy the building
nl: Vernietig het gebouw

en: Go to transfer menu without destroying the building
nl: Ga naar het overdrachtmenu zonder het gebouw te vernietigen

en: Destroy Quarter
nl: Vernietig Verblijfruimte

en: If you destroy this Quarters, every employee inside will be killed.
    Are you sure you want to destroy this building?
nl: Als u deze verblijfruimte vernietigt, zal elke medewerker aldaar worden gedood.
    Weet u zeker dat u dit gebouw wilt vernietigen?

en: Dismiss
nl: Ontsla

en: Go to hiring menu without destroying building
nl: Ga naar het inhuur menu zonder het gebouw te vernietigen

en: Destroy Storage
nl: Vernietig Opslag

en: If you destroy this Storage, every items inside will be destroyed.
    Are you sure you want to destroy this building?
nl: Als u deze Opslag vernietigt, zullen alle onderdelen die erin zitten ook worden vernietigd.
    Weet u zeker dat u dit gebouw wilt vernietigen?

en: Go to buy/sell menu without destroying building
nl: Ga naar inkoop/verkoop menu zonder het gebouw te vernietigen

en: Go to storage
nl: Ga naar opslag

en: Are you sure you want to destroy this building?
nl: Weet u zeker dat u dit gebouw wilt vernietigen?

en: Destroy building
nl: Vernietig gebouw

en: Base is under attack, you can't access this building !
nl: Basis wordt aangevallen, u kunt dit gebouw niet bereiken!

en: You need at least one Hangar (and its dependencies) to use aircraft.
nl: U heeft minimaal één Hangar nodig (en de afhankelijkheden) om vliegtuigen te kunnen gebruiken.

en: Construction of building will be over in %i day.
    Please wait to enter. | Construction of building will be over in %i days.
    Please wait to enter.
nl[0]: Bouw van gebouw zal voltooid zijn over %i dag.
    Wacht met het binnengaan.
nl[1]: Bouw van gebouw zal voltooid zijn over %i dagen.
    Wacht met het binnengaan.

en: You need a building %s to make building %s functional.
nl: U moet gebouw %s hebben om %s te laten functioneren.

en: Building %s is not finished yet, and is needed to use building %s.
nl: Gebouw %s is nog niet klaar, en is nodig om gebouw %s te kunnen gebruiken.

en: Make sure that the dependencies of building %s (%s) are operational, so that building %s may be used.
nl: Wees er zeker van dat de afhankelijkheden van gebouw %s (%s) werken, zodat gebouw %s gebruikt kan worden.

en: You need to recruit %s to use building %s.
nl: U moet %s inhuren om gebouw %s te kunnen gebruiken.

en: Build a %s first.
nl: Bouw eerst een %s.

en: ^BAircraft
nl: ^BVliegtuig

en: ^BEmployees
nl: ^BWerknemers

en: ^BAliens
nl: ^BBuitenaardsen

en: %i c
nl: %i,-

en: %i: empty
nl: %i: leeg

en: Working
nl: Werkt

en: Installing
nl: Installeert

en: Replacing
nl: Vervangt

en: Removing
nl: Bezig met verwijderen

en: None
nl: Geen

en: No defence of this type in this installation
nl: Geen afweer van dit type in deze installatie

en: No defence of this type in this base
nl: Geen afweer van dit type in deze basis

en: You've gone too far into debt.
nl: U bent te diep in de schulden gekomen.

en: You've lost your bases and don't have enough money to build new ones.
nl: U bent uw bases verloren en u hebt onvoldoende poen om nieuwe te bouwen.

en: You have failed in your charter to protect Earth. Our home and our people have fallen to the alien infection. Only a handful of people on Earth remain human, and the remaining few no longer have a chance to stem the tide. Your command is no more; PHALANX is no longer able to operate as a functioning unit. Nothing stands between the aliens and total victory.
nl: U hebt gefaald in uw doel om de aarde te beschermen. Onze planeet en onze mensen zijn ten onder gegaan aan de buitenaardse infestatie. Slechts een handvol mensen op aarde zijn nog menselijk, en de weinigen die nog over zijn hebben geen kans meer om het tij te keren. Uw leiderschap is ten einde; PHALANX kan niet langer functioneren. Er is niets meer dat de buitenaardsen een complete overwinning in de weg staat.

en: Under your command, PHALANX operations have consistently failed to protect nations. The UN, highly unsatisfied with your performance, has decided to remove you from command and subsequently disbands the PHALANX project as an effective task force. No further attempts at global cooperation are made. Earth's nations each try to stand alone against the aliens, and eventually fall one by one.
nl: Onder uw commando heeft de PHALANX operatie consequent gefaald in het beschermen van landen. De VN, hoogst ontevreden over uw effectiviteit, heeft besloten om u uit uw functie te ontheffen, alle PHALANX projecten te beindigen en de eenheden te ontslaan. PHALANX is niet langer een effectieve werkgroep. Er zijn geen verdere stappen ondernomen om wereldwijd samen te werken. De landen van de aarde proberen individueel weerstand te bieden aan de buitenaardsen en worden uiteindelijk stuk voor stuk verslagen.

en: %s has been promoted to %s.
nl: %s is gepromoveerd naar %s.

en: %s has been awarded the posthumous rank of %s
    for inspirational gallantry in the face of overwhelming odds.
nl: %s is postuum de rang van %s toegekend
    voor voorbeeldige dapperheid in overmachtssituaties.

en: Soldier promoted
nl: Soldaat gepromoveerd

en: Chicken-hearted
nl: Watje

en: Very Easy
nl: Erg Makkelijk

en: Easy
nl: Makkelijk

en: Hard
nl: Moeilijk

en: Very Hard
nl: Erg Moeilijk

en: Insane
nl: Geschift

en: Human
nl: Mens

en: %s
    
    Race: %s
    Recruits: %i %s, %i %s, %i %s, %i %s
    Credits: %ic
    Difficulty: %s
    Min. happiness of nations: %i %%
    Max. allowed debts: %ic
    %s
nl: %s
    
    Ras: %s
    Rekruten: %i %s, %i %s, %i %s, %i %s
    Krediet: %ic
    Moeilijkheidsgraad: %s
    Min. tevredenheid van landen: %i %%
    Max. toegestane schuld: %ic
    %s

en: soldier | soldiers
nl[0]: soldaat
nl[1]: soldaten

en: scientist | scientists
nl[0]: onderzoeker
nl[1]: onderzoekers

en: worker | workers
nl[0]: ingenieur
nl[1]: ingenieurs

en: pilot | pilots
nl[0]: piloot
nl[1]: piloten

en: Rank: %s
nl: Rang: %s

en: Not enough quarters
nl: Niet genoeg verblijven

en: You don't have enough quarters for your employees.
    Build more quarters.
nl: U heeft niet genoeg verblijfruimte voor uw medewerkers.
    Bouw meer verblijfruimten.

en: Could not fire employee
nl: Kon medewerker niet ontslaan

en: Could not hire employee
nl: Kon medewerker niet aannemen

en: You've got a new mail: %s
nl: U hebt een nieuw bericht: %s

en: Congratulations! You have reached the end of the UFO:AI campaign.
    However, this is not the end of the road. The game remains in development.
    The campaign will be expanded with new missions, new enemies, new UFOs, new player controllable craft and more research.
    
    And YOU can help make it happen! Visit our forums or IRC channel to find
    out what you can do to help finish this game. Alternatively, you can just
    come by and talk about the game, or find other players for a multiplayer game.
    
    Thank you for playing, and we hope to see you around.
    
       - The UFO:AI development team
nl: Gefeliciteerd! U heb het einde bereikt van de UFO: AI campagne.
    Toch, dit is niet echt het einde. Het spel blijft continu in ontwikkeling.
    De campagne zal worden uitgebreid met nieuwe missies, nieuwe vijanden, nieuwe UFO's, nieuwe door de speler bestuurbare toestellen en meer onderzoek.
    
    U kunt meehelpen om dit mogelijk te maken! Bezoek onze fora of IRC kanaal om uit te vinden
    wat u kunt doen om het spel af te maken. U kunt ook gewoon langskomen
    en over het spel praten, of andere spelers vinden voor een multiplayer spel.
    
    Dank u wel voor het spelen, we hopen u snel terug te zien.
    
       - Het UFO:AI ontwikkelteam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: No item assigned.
nl: Geen onderdeel toegewezen.

en: This slot is for %s or smaller items.
nl: Dit vak is voor %s of kleinere onderdelen.

en: This item is functional.
nl: Dit onderdeel werkt.

en: This item will be installed in %i hours.
nl: Dit onderdeel zal geïnstalleerd zijn over %i uur.

en: %s will be removed in %i hours.
nl: %s zal verwijderd zijn over %i uur.

en: %s will be installed in %i hours.
nl: %s zal geïnstalleerd zijn over %i uur.

en: This item will be removed in %i hours.
nl: Dit onderdeel zal verwijderd zijn over %i uur.

en: No ammo assigned to this weapon.
nl: Geen munitie toegewezen aan dit wapen.

en: No ammo needed
nl: Geen munitie nodig

en: No slot selected.
nl: Geen vak gekozen

en: No item selected.
nl: Geen onderdeel gekozen.

en: You can't equip an alien technology.
nl: Je kan een buitenaardse technologie niet uitrusten.

en: Technology requested is not yet completed.
nl: De gevraagde technologie is nog niet compleet.

en: This item is too heavy for the selected slot.
nl: Dit item is te zwaar voor het gekozen vak.

en: Equip a weapon first.
nl: Graag eerst een wapen uitrusten.

en: Ammo not usable with current weapon.
nl: Munitie niet bruikbaar met huidig wapen.

en: Unknown problem.
nl: Onbekend probleem.

en: Installation
nl: Installatie

en: UFO Sighting
nl: UFO Signalering

en: Name:	%s (%i/%i)
nl: Naam:	%s (%i/%i)

en: Health:	%3.0f%%
nl: Gezondheid:	%3.0f%%

en: Distance to target:		%.0f
nl: Afstand tot doel:		%.0f

en: ETA:	%sh
nl: Aankomst:	%sh

en: Speed: %i km/h
nl: Snelheid: %i km/u

en: Select the desired location of the new base on the map.
nl: Kies de gewenste plats van de nieuwe basis op de kaart.

en: Select the desired location of the new installation on the map.
nl: Kies de gewenste plaats van de nieuwe installatie op de kaart.

en: Aliens are attacking our base at this very moment.
nl: Buitenaardsen vallen onze basis op dit moment aan.

en: Select ufo or mission on map
nl: Kies ufo of missie op de kaart

en: UFO in radar range
nl: UFO binnen radar bereik

en: Installation %s was destroyed.
nl: Installatie %s werd vernietigd.

en: Installation destroyed
nl: Installatie vernietigd

en: Construction of installation %s finished.
nl: Bouw van installatie %s klaar.

en: Installation finished
nl: Installatie klaar

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: A new installation has been built: %s (nation: %s)
nl: Een nieuwe installatie is gebouwd: %s (land: %s)

en: A new installation has been built: %s
nl: Een nieuwe installatie is gebouwd: %s

en: Installation building
nl: Installatie wordt gebouwd

en: Not enough credits to set up a new installation.
nl: Onvoldoende krediet om een nieuwe installatie te maken.

en: Destroy Installation
nl: Vernietig Installatie

en: Do you really want to destroy this installation?
nl: Weet u zeker dat u deze installatie wilt vernietigen?

en: Forget it
nl: Laat maar

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: %s was successfully installed into aircraft %s at %s.
nl: %s is succesvol geïnstalleerd in vliegtuig %s op basis %s.

en: %s was successfully installed at installation %s.
nl: %s is succesvol geïnstalleerd in installatie %s.

en: %s was successfully installed at %s.
nl: %s is succesvol geïnstalleerd in basis %s.

en: %s was successfully removed from aircraft %s at %s.
nl: %s is succesvol verwijdered van vliegtuig %s in basis %s.

en: %s was successfully removed, starting installation of %s into aircraft %s at %s
nl: %s is succesvol verwijderd, begin van installatie van %s op vliegtuig %s in basis %s

en: %s was successfully removed from installation %s.
nl: %s is succesvol verwijderd van installatie %s.

en: %s was successfully removed from %s.
nl: %s is succesvol verwijderd van basis %s.

en: Light weight
nl: Lichtgewicht

en: Medium weight
nl: Gemiddeld gewicht

en: Heavy weight
nl: Zwaar gewicht

en: Unknown weight
nl: Onbekend gewicht

en: No power supplies in this base.
    Hangars are not functional.
nl: Geen energiebronnen in deze basis.
    Hangars werken niet.

en: Build a hangar first.
nl: Bouw eerst een hangar.

en: You cannot buy this aircraft.
    Not enough space in hangars.
nl: U kunt dit vliegtuig niet kopen.
    Er is onvoldoende ruimte in de hangars.

en: You cannot buy this aircraft.
    Not enough credits.
nl: U kunt dit vliegtuig niet kopen.
    Onvoldoende krediet.

en: Not enough storage space
nl: Onvoldoende opslagruimte

en: You cannot buy this item.
    Not enough space in storage.
    Build more storage facilities.
nl: U kunt dit onderdeel niet kopen.
    Er is onvoldoende ruimte in opslag.
    Bouw meer opslag faciliteiten.

en: installation_installed
nl: Installatie geïnstalleerd

en: installation_removed
nl: Installatie verwijderd

en: installation_replaced
nl: Installatie vervangen

en: aircraft_refueled
nl: Overste, %s heeft %s en is klaar voor actie.
    
    -- LUCHTCOM

en: installation_build_started
nl: Bouw van de installatie begonnen

en: installation_build_finished
nl: Bouw van de installatie voltooid

en: installation_destroyed
nl: Installatie vernietigd

en: research_new_proposed
nl: Nieuw onderzoeksvoorstel

en: research_halted
nl: Onderzoek stopgezet

en: research_completed
nl: Onderzoek voltooid

en: production_started
nl: Productie gestart

en: production_finished
nl: Productie voltooid

en: production_failed
nl: Productie mislukt

en: production_queue_empty
nl: Productie wachtrij leeg

en: nation_happiness_changed
nl: Land heeft tevredenheid veranderd

en: nation_unhappy
nl: Land niet blij

en: nation_pleased
nl: Land blij

en: transfer_started
nl: Overdracht begonnen

en: transfer_completed_success
nl: Overdracht succesvol voltooid

en: transfer_lost
nl: Overdracht verloren gegaan

en: transfer_aliens_defered
nl: Overdracht buitenaardsen uitgesteld

en: ufo_spotted
nl: UFO gesignaleerd

en: ufo_signal_lost
nl: UFO signaal verloren

en: ufo_attacking
nl: UFO valt aan

en: base_attack
nl: Aanval op een basis

en: Your dropship is not near the landing zone
nl: Uw landingsschip is niet dichtbij een landingszone

en: Aliens killed
nl: Buitenaardsen gedood

en: Aliens captured
nl: Buitenaardsen gevangen genomen

en: Alien survivors
nl: Buitenaardse overlevenden

en: PHALANX soldiers missing in action
nl: PHALANX soldaten vermist

en: PHALANX friendly fire losses
nl: PHALANX doden door eigen vuur

en: PHALANX survivors
nl: PHALANX overlevenden

en: Civilians killed by friendly fire
nl: Burgers gedood door eigen vuur

en: Civilians saved
nl: Burgers gered

en: Gathered items (types/all)
nl: Verzamelde onderdelen (typen/alle)

en: Base attack
nl: Aanval van een basis

en: Alien activity has been detected in %s.
nl: Buitenaardse activiteit gesignaleerd in %s.

en: Defence of base: %s successful!
nl: Verdediging van basis %s succesvol!

en: Giving up
nl: Moedeloos

en: Furious
nl: Ziedend

en: Angry
nl: Woedend

en: Mad
nl: Kwaad

en: Upset
nl: Pissig

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Content
nl: Tevreden

en: Pleased
nl: Blij

en: Happy
nl: Gelukkig

en: Exuberant
nl: Uitbundig

en: Nation %s changed happiness from %s to %s
nl: Land %s is van %s naar %s gegaan

en: Nation %s changed happiness to %s
nl: Tevredenheid Land %s is naar %s gegaan

en: Happiness of nation %s is %s and less than minimal happiness allowed to the campaign
nl: Land %s is %s en minder dan de minimaal toegestane blijheid in deze campagne.

en: Nation changed happiness
nl: Land heeft tevredenheid veranderd

en: Gained %i %s, %i %s, %i %s, %i %s, and %i %s from nation %s (%s)
nl: %i %s, %i %s, %i %s, %i %s en %i %s van land %s (%s) verkregen

en: credit | credits
nl[0]: krediet
nl[1]: kredieten

en: Paid %i credits to: %s
nl: %i,- betaald aan %s

en: Paid %i credits for aircraft
nl: %i,- betaald voor vliegtuigen

en: Paid %i credits for upkeep of %s
nl: %i,- betaald aan onderhoud van %s

en: Paid %i credits for administrative overhead.
nl: %i,- betaald aan administratieve lasten.

en: Paid %i credits in interest on your debt.
nl: %i,- betaald aan rente over uw schuld.

en: current homebase of aircraft
nl: huidige thuisbasis van het vliegtuig

en: base can hold aircraft
nl: basis kan vliegtuig bergen

en: Base	Status
nl: Basis	Status

en: Change homebase of aircraft
nl: Wijzig thuisbasis van vliegtuig

en: Back to base	%s
nl: Terug naar de basis	%s

en: Change homebase
nl: Wijzig thuisbasis

en: No craft available, no pilot assigned, or no tactical teams assigned to available craft.
nl: Geen vliegtuig beschikbaar, geen piloot toegewezen, of geen tactische teams toegewezen aan het beschikbare toestel.

en: No craft available, no pilot assigned, or no weapon or ammo equipped.
nl: Geen vliegtuig beschikbaar, geen piloot toegewezen, of niet met wapen of munitie uitgerust.

en: No defence system operational or no weapon or ammo equipped.
nl: Geen afweersysteem operationeel of niet met wapen of munitie uitgerust.

en: No Command Centre operational in homebase
    of this aircraft.
    
    Aircraft cannot start.
nl: Geen Commando Centrum operationeel in de thuisbasis
    van dit vliegtuig.
    
    Vliegtuig kan niet starten.

en: Production queue for %s is empty
nl: Productiewachtrij voor basis %s is leeg

en: Production queue empty
nl: Productiewachtrij leeg

en: Not enough credits to finish production in %s.
nl: Onvoldoende poen om de productie te voltooien op %s.

en: Production finished
nl: Productie Voltooid

en: The disassembling of %s at %s has finished.
nl: De ontmanteling van %s op %s is voltooid.

en: No item selected
nl: Geen onderdeel gekozen

en: Production time	%ih
nl: Productie tijd	%iu

en: Item size	%i
nl: Onderdeelgrootte	%i

en: Stored at: %s
nl: Opgeslagen in:%s

en: Disassembly time: %ih
nl: Ontmantelingstijd:%iu

en: Components:
nl: Componenten:

en: Production costs	%i c
nl: Productie kosten	 %i c

en: No aircraft selected.
nl: Geen vliegtuig gekozen.

en: Hangars not ready
nl: Hangars niet klaar

en: You cannot queue aircraft.
    No free space in hangars.
nl: U kunt geen vliegtuigen in de wachtrij zetten.
    Geen vrije ruimte in de hangars.

en: Not enough materials
nl: Onvoldoende materiaal

en: You don't have the materials needed for producing more of this item.
nl: U hebt onvoldoende grondstoffen om dit onderdeel te produceren.

en: Not enough material!
nl: Onvoldoende materiaal!

en: You don't have enough material to produce all (%i) additional items. Only %i could be added.
nl: U hebt onvoldoende materiaal om alle (%i) extra onderdelen te maken. Productie zal doorgaan met een lager aantal (%i).

en: You don't have the materials needed for producing this item.
nl: U hebt onvoldoende grondstoffen om dit onderdeel te produceren.

en: You don't have enough material to produce all (%i) items. Production will continue with a reduced (%i) number.
nl: U hebt onvoldoende materiaal om alle (%i) onderdelen te maken. Productie zal voortgang vinden met een lager aantal (%i).

en: Production started
nl: Productie begonnen

en: A research project has been completed: %s
nl: Een onderzoeksproject is voltooid: %s

en: Research finished
nl: Onderzoek voltooid

en: New research proposal: %s
nl: Nieuw onderzoeksvoorstel: %s

en: Unknown Technology researchable
nl: Onbekende Technologie onderzoekbaar

en: Unknown Technology found
nl: Onbekende Technologie gevonden

en: No free space in laboratories left.
    Build more laboratories.
nl: Geen vrije laboratoria over.
    Bouw meer laboratoria.

en: Not enough laboratories
nl: Onvoldoende laboratoria

en: Research prerequisites of %s do not met at %s. Research halted!
nl: Onderzoeksvereisten van %s niet volledig op %s. Onderzoek gestaakt!

en: Research halted
nl: Onderzoek stopgezet

en: No description available.
nl: Geen beschrijving beschikbaar.

en: No research proposal available.
nl: Geen onderzoekersvoorstel beschikbaar.

en: Error decompressing data
nl: Fout bij uitpakken van data

en: No campaign active.
nl: Geen actieve campagne.

en: Nothing to save yet.
nl: Nog niets om te bewaren.

en: Could not allocate enough memory to save this game
nl: Kon niet genoeg geheugen reserveren om dit spel op te slaan

en: Memory error compressing save-game data - set save_compressed cvar to 0
nl: Geheugenfout bij inpakken van spelopslag data - zet save_compressed cvar op 0

en: Error saving game.
nl: Fout bij opslaan van het spel.

en: Error
nl: Fout

en: Error loading game.
nl: Fout bij laden van het spel.

en: QuickSave
nl: Snel Opslaan

en: Campaign was successfully saved.
nl: Campagne is succesvol opgeslagen.

en: Quicksave
nl: Snel Opslaan

en: Campaign loaded
nl: Campagne geladen

en: Quicksave campaign was successfully loaded.
nl: Snel Opgeslagen campagne is succesvol geladen.

en: Won:	%i
    Lost:	%i
nl: Gewonnen:	%i
    Verloren:	%i

en: Built:	%i
    Active:	%i
    Attacked:	%i
nl: Gebouwd:	%i
    Actief:	%i
    Aangevallen:	%i

en: 
    Funding this month:	%d
nl: 
    Budget deze maand:	%d

en: Employees:	%i c
nl: Werknemers:	%i c

en: Aircraft:	%i c
nl: Vliegtuig:	%i c

en: Base (%s):	%i c
nl: Basis (%s):	%i c

en: Administrative costs:	%i c
nl: Administratieve kosten:	%i c

en: Debt:	%i c
nl: Schuld:	%i c

en: 
    	-------
    Sum:	%i c
nl: 
    	-------
    Totaal:	%i c

en: Max. allowed debts: %ic
nl: Max. toegestane schuld: %ic

en: Max. allowed eXtraterrestial Viral Infection: %i%%
    Current eXtraterrestial Viral Infection: %i%%
nl: Max. toegestane Buitenaardse Virus Infectie: %i%%
    Huidige Buitenaardse Virus Infectie: %i%%

en: %i of %i
nl: %i van %i

en: stopped
nl: gestopt

en: 5 mins
nl: 5 min

en: 20 mins
nl: 20 min

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 12 hours
nl: 12 uren

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 5 days
nl: 5 dagen

en: Mar
nl: Mrt

en: May
nl: Mei

en: Oct
nl: Okt

en: %s does not have Antimatter Storage, antimatter are removed!
nl: Basis %s heeft geen Antimaterie Opslag, onderdelen zijn verwijderd!

en: Transport mission
nl: Transport missie

en: %s does not have Alien Containment, Aliens are removed!
nl: Basis %s heeft geen Buitenaardsen Quarantaine, Buitenaardsen zijn verwijderd!

en: Transport mission ended, unloading cargo in %s
nl: Overdrachtsmissie beëindigd, vracht wordt uitgeladen in %s

en: Transport mission started, cargo is being transported to %s
nl: Transportmissie begonnen, vracht wordt verscheepd naar %s

en: %s %s is assigned to aircraft and cannot be
    transfered to another base.
nl: %s %s is toegewezen aan een vliegtuig en kan niet worden
    verplaatst naar een andere basis.

en: Soldier in aircraft
nl: Soldaat in vliegtuig

en: %s is assigned to aircraft and cannot be
    transfered to another base.
nl: %s is toegewezen aan een vliegtuig en kan niet worden
    verplaatst naar een andere basis.

en: Pilot in aircraft
nl: Piloot in vliegtuig

en: Corpse of %s
nl: Lijk van %s

en: Alive %s
nl: Levend %s

en: Aircraft %s
nl: Vliegtuig %s

en: Employee
nl: Werknemer

en: dead
nl: dood

en: A UFO is flying toward %s
nl: Een UFO vliegt richting %s

en: Cruising speed
nl: Kruissnelheid

en: Maximum speed
nl: Maximale snelheid

en: Aircraft damage
nl: Vliegtuigschade

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

en: Fuel size
nl: Brandstof grootte

en: Weapon range
nl: Wapen bereik

en: Unknown weapon skill
nl: Onbekende wapenbekwaamheid

en: No requirements
nl: Geen benodigdheden

en: Error - could not find building
nl: Fout - kon gebouw niet vinden

en: Construction time:	%i day
     | Construction time:	%i days
nl[0]: Bouwtijd:	%i dag
nl[1]: Bouwtijd:	%i dagen

en: Cost:	%i c
nl: Kosten:	%i c

en: Weight:	%s
nl: Gewicht:	%s

en: Weapon for base defence system
nl: Wapen voor basisverdedigingssysteem

en: Ammo:	%i
nl: Munitie:	%i

en: Damage:	%i
nl: Schade:	%i

en: Reloading time:	%i
nl: Herlaadtijd:	%i

en: Unknown - need to research this
nl: Onbekend - moet dit onderzoeken

en: %s:	%i km/h
nl: %s:	%i km/u

en: Required Hangar:	%s
nl: Vereiste Hangar:	%s

en: Max. soldiers:	%i
nl: Max. aantal soldaten:	%i

en: Proposal:
nl: Voorstel:

en: Re:
nl: Betr:

en: FROM: %s
    TO: %s
    DATE: %s
nl: VAN: %s
    AAN: %s
    DATUM: %s

en: No pre-research description available.
nl: Geen voor-onderzoek beschrijving beschikbaar

en: %s was transfered to %s.
nl: %s is overgedragen aan %s.

en: UFO Recovered
nl: UFO Geborgen

en: 
    Secured crashed %s (%.0f%%)
nl: 
    Neergestorte %s geborgen (%.0f%%)

en: 
    Secured landed %s
nl: 
    Gelande %s geborgen

en: No free UFO yard available.
nl: Geen vrije UFO werf beschikbaar.

en: Recovered %s from the battlefield. UFO is being transported to %s.
nl: %s geborgen uit het slagveld. UFO wordt vervoerd naar %s.

en: UFO Recovery
nl: UFO Berging

en: Sold previously recovered %s from %s to nation %s, gained %i credits.
nl: %s van %s geborgen uit het slagveld verkocht aan land %s, %i,- aan poen opgestreken.

en: Recovered %s from the battlefield. UFO sold to nation %s, gained %i credits.
nl: %s geborgen uit het slagveld. UFO verkocht aan land %s, %i,- aan poen opgestreken.

en: Your base: %s has been destroyed! All employees killed and all equipment destroyed.
nl: Uw basis: %s is vernietigd! Alle medewerkers zijn gedood en alle apparatuur is vernietigd.

en: Base '%s' is under attack!
nl: Basis %s wordt aangevallen!

en: Error saving team. Nothing to save yet.
nl: Fout bij opslaan van team. Nog niets om op te slaan.

en: Error saving team. Check free disk space!
nl: Fout bij opslaan van team. Controleer vrije schijfruimte!

en: You've ended your turn.
nl: U hebt de ronde beëindigd.

en: %s ended his turn (team %i).
nl: %s beëindigde zijn ronde (team %i).

en: Set soldiers per player lower than soldiers per team
nl: Aantal soldaten per speler lager dan het aantal soldaten per team

en: Settings doesn't make sense
nl: Instellingen zijn vreemd

en: Enemies killed:	%i
nl: Vijanden gedood:	%i

en: Team survivors:	%i
nl: Team overlevenden:	%i

en: Select a free team or your coop team
nl: Kies een vrij team of uw team om samen mee te spelen

en: Current team: %i
nl: Huidig team: %i

en: Team is already in use
nl: Team is al in gebruik

en: No team
nl: Geen team

en: Map:	%s
nl: Kaart:	%s

en: Servername:	%s
nl: Servernaam:	%s

en: Moralestates:	%s
nl: Moreelstatus:	%s

en: Gametype:	%s
nl: Speltype:	%s

en: Gameversion:	%s
nl: Spelversie:	%s

en: Dedicated server:	%s
nl: Toegewijde server:	%s

en: Operating system:	%s
nl: Besturingssysteem:	%s

en: Network protocol:	%s
nl: Netwerkprotocol:	%s

en: Roundtime:	%s
nl: Rondetijd:	%s

en: Teamplay:	%s
nl: Teamspel:	%s

en: Max. players per team:	%s
nl: Max. aantal spelers per team:	%s

en: Max. teams allowed in this map:	%s
nl: Max. aantal teams toegestaan op deze kaart:	%s

en: Max. clients:	%s
nl: Max. aantal spelers:	%s

en: Max. soldiers per player:	%s
nl: Max. aantal soldaten per speler:	%s

en: Max. soldiers per team:	%s
nl: Max. aantal soldaten per team:	%s

en: Password protected:	%s
nl: Beveiligd met wachtwoord:	%s

en: All bookmark slots are used - please removed unused entries and repeat this step
nl: Alle bladwijzers zijn gebruikt - verwijder alstublieft ongebruikte en herhaal deze stap

en: Game Drawn!
nl: Gelijkspel!

en: The game was a draw!
    
    No survivors left on any side.
nl: Het was een gelijkspel!
    
    Geen overlevenden over aan enige kant.

en: Congratulations
nl: Gefeliciteerd

en: You won the game!
nl: U hebt het spel gewonnen!

en: Better luck next time
nl: Volgende keer beter

en: You've lost the game!
nl: U hebt het spel verloren!

en: Show/hide ufoconsole.
nl: Toon/verberg ufoconsole

en: Sniper
nl: Sluipschutter

en: Size:	%i
nl: Grootte:	%i

en: ^BDamage type:	Protection:
nl: ^BSchadetype:	Bescherming:

en: %s weapon
nl: %s wapen

en: One-handed
nl: Enkelhandig

en: Two-handed
nl: Tweehandig

en: Max ammo:	%i
nl: Max munitie:	%i

en: Skill:	%s
nl: Bekwaamheid:	%s

en: Time units:	%i
nl: Tijd eenheden:	%i

en: Range:	%g
nl: Bereik:	%g

en: Spreads:	%g
nl: Spreiding:	%g

en: %s. No detailed info available.
nl: %s. Geen gedetailleerde beschrijving beschikbaar.

en: Ammunition
nl: Munitie

en: Weapon
nl: Wapen

en: %s ammo-less weapon
nl: %s munitieloos wapen

en: %s auxiliary equipment
nl: %s extra uitrusting

en: Action:	%s
nl: Actie:	%s

en: Unknown - not useable
nl: Onbekend - onbruikbaar

en: Server closed connection
nl: Server heeft verbinding verbroken

en: Local game version (%s) differs from the server version (%s)
nl: Lokale spelversie (%s) is anders dan die van de server (%s)

en: Script files are not the same
nl: Script bestanden zijn niet hetzelfde

en: Local map version differs from server
nl: Lokale kaart versie is anders dan die van de server

en: Target your shot to the ground
nl: Mik het schot naar de grond

en: Downloading [%s]
nl: Haalt op [%s]

en: Poor
nl: Pover

en: Mediocre
nl: Slecht

en: Average
nl: Matig

en: Competent
nl: Redelijk

en: Proficient
nl: Puik

en: Very Good
nl: Prima

en: Highly Proficient
nl: Erg Goed

en: Outstanding
nl: Uitmuntend

en: Impressive
nl: Indrukwekkend

en: Superhuman
nl: Bovenmenselijk

en: Rotate battlescape camera anti-clockwise
nl: Draai de slagveld camera tegen de klok in

en: Rotate battlescape camera clockwise
nl: Draai de slagveld camera met de klok mee

en: Tilt battlescape camera up
nl: Kantel slagveld camera naar boven

en: Tilt battlescape camera down
nl: Kantel slagveld camera naar beneden

en: Move battlescape camera
nl: Verplaats slagveld camera

en: Move battlescape camera left
nl: Verplaats slagveld camera naar links

en: Move battlescape camera right
nl: Verplaats slagveld camera naar rechts

en: Move battlescape camera forward
nl: Verplaats slagveld camera naar voren

en: Move battlescape camera backward
nl: Verplaats slagveld camera naar achteren

en: Zoom out
nl: Zoom uit

en: Left mouse button click (menu)
nl: Linkermuisknopklik (menu)

en: Middle mouse button click (menu)
nl: Middelste muisknopklik (menu)

en: Right mouse button click (menu)
nl: Rechtermuisknopklik (menu)

en: Mouse wheel up
nl: Muiswiel omhoog

en: Mouse wheel down
nl: Muiswiel omlaag

en: Select objects/Walk to a square/In fire mode, fire etc
nl: Kies objecten/Loop naar een vierkant/In schiet modus, schiet etc

en: Turn soldier toward mouse pointer
nl: Draai soldaat naar de muisaanwijzer

en: Toggles the hud radar mode
nl: Wissel de hud radar modus

en: Slice through terrain at a higher level
nl: Snij door het terrein op een hoger niveau

en: Slice through terrain at a lower level
nl: Snij door het terrein op een lager niveau

en: Ammo: %i
nl: Munitie: %i

en: %s loaded
nl: %s geladen

en: Usable in:
nl: Bruikbaar in:

en: In: %i Out: %i
nl: In: %i Uit: %i

en: Drag to move window
nl: Versleep om het venster te verplaatsen

en: Close the window
nl: Sluit het venster

en: Key: %s
nl: Toets: %s

en: You can't talk for %d more seconds
nl: U kunt nog niet spreken voor %d seconden

en: Flood protection: You can't talk for %d seconds.
nl: Vloedbescherming: U kunt niet chatten voor %d seconden.

en: human
nl: mens

en: alien
nl: buitenaardse

en: Take a screenshot
nl: Maak een schermafdruk
