UFO Alien Invasion - en to sl_SI translation catalogue (1671 entries)

en: Africa
sl_SI: Afrika

en: Home
sl_SI: Dom

en: Bridge
sl_SI: Most

en: Bridge (MP)
sl_SI: Most (MP)

en: Small cemetery
sl_SI: Majhno pokopališče

en: Construction
sl_SI: Zgradba

en: Crashed UFO
sl_SI: Strmoglavljen NLP

en: Druglord
sl_SI: Kralj drog

en: Eaglenest
sl_SI: Orje gnezdo

en: Little forest
sl_SI: Mali gozd

en: Little bungalo in forest
sl_SI: Mali bungalov v gozdu

en: Multiplayer Coop
sl_SI: Večigralstvo Coop

en: Multiplayer Deathmatch
sl_SI: Večigralstvo Do smrti

en: Gasstation
sl_SI: Bencinska postaja

en: Harbour
sl_SI: Pristanišče

en: Pier
sl_SI: Pomol

en: UFO landed in hills area
sl_SI: NLP je pristal napodročju bregov

en: Ice
sl_SI: Led

en: UFO Landed
sl_SI: NLP Pristal

en: Italy
sl_SI: Italija

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Small eastern park.
sl_SI: Mali vzhodni park.

en: Harvester
sl_SI: Pobiralec

en: Mansion
sl_SI: Rezidenca

en: Military convoy
sl_SI: Vojaški konvoj

en: Oriental large
sl_SI: Oriental velika

en: Oriental medium
sl_SI: Oriental srednja

en: Rescue mission
sl_SI: Reševalna misija

en: Spedition
sl_SI: Špedicija

en: Tower
sl_SI: Stolp

en: Transport
sl_SI: Prenos

en: Tropical river
sl_SI: Tropična reka

en: Tropical drug
sl_SI: Tropična droga

en: Tropical UFO
sl_SI: Tropični NLP

en: Stadium
sl_SI: Stadion

en: Laboratory
sl_SI: Laboratorij

en: Mart
sl_SI: Trgovina

en: Urban
sl_SI: Urbano

en: Firebird-class Dropship
sl_SI: Firebird Transportno plovilo

en: Herakles-class Heavy Lifter
sl_SI: Herakles Težko transportno plovilo

en: Raptor-class Combat Transport
sl_SI: Raptor Bojno transportno plovilo

en: Stiletto-class Interceptor
sl_SI: Stiletto prestreznik

en: Saracen-class Interceptor
sl_SI: Saracen prestreznik

en: Dragon Interceptor
sl_SI: Dragon prestreznik

en: Starchaser-class Interceptor
sl_SI: Starchaser prestreznik

en: Stingray Interceptor
sl_SI: Stingray prestreznik

en: UFO - Scout
sl_SI: NLP - Izvidnik

en: Scout U
sl_SI: Izvidnik U

en: UFO - Fighter
sl_SI: NLP - Bojevnik

en: Fighter U
sl_SI: Bojevnik U

en: UFO - Harvester
sl_SI: NLP - Pobiralec

en: Harvester U
sl_SI: Pobiralec U

en: UFO - Corrupter
sl_SI: NLP - Pokvarjenec

en: Corrupter U
sl_SI: Pokvarjenec U

en: UFO - Supply Ship
sl_SI: NLP - Oskrbovalna ladja

en: Supply U
sl_SI: Oskrbovalna U

en: UFO - Gunboat
sl_SI: NLP - Bojno plovilo

en: Gunboat U
sl_SI: Bojna ladja

en: UFO - Bomber
sl_SI: NLP - Bombnik

en: Bomber U
sl_SI: Bombnik U

en: UFO - Ripper
sl_SI: NLP - Uničevalec

en: Ripper U
sl_SI: Uničevalec U

en: UFO - Carrier
sl_SI: NLP - Nosilec

en: Carrier U
sl_SI: Nosilec U

en: UFO - Mothership
sl_SI: NLP - Matično plovilo

en: Mothership U
sl_SI: Matično plovilo U

en: Aerial Laser Cannon
sl_SI: Laserski top

en: Shiva Rotary Cannon
sl_SI: Shiva top

en: SHIVA 20mm API Rounds
sl_SI: SHIVA 20mm API naboji

en: SHIVA 20mm HEI Rounds
sl_SI: SHIVA 20mm HEI naboji

en: Raven ECM Unit
sl_SI: Raven ECM enota

en: Sparrowhawk AA Missile Rack
sl_SI: Sparrowhawk AA nosilec raket

en: Sparrowhawk Missile
sl_SI: Sparrowhawk raketa

en: TR-20 Rocket Pod
sl_SI: TR-20 nosilec raket

en: TR-20 Rocket
sl_SI: TR-20 raketa

en: Particle Beam Weapon
sl_SI: Partiklov letalski top

en: Alien Launcher
sl_SI: Metalec granat nezemljanov

en: Antimatter Missile
sl_SI: Antimaterijska raketa

en: Hybrid Missile
sl_SI: Hibridna raketa

en: Targeting Computer
sl_SI: Računalnik za ciljanje

en: Fuel Pod
sl_SI: Posoda za gorivo

en: Polymer Aircraft Armour
sl_SI: Polimerni letalni oklep

en: Alien Aircraft Plating
sl_SI: Oklep plovila nezemljanov

en: Alien Electronic Warfare Suite
sl_SI: Nezemljanska Elektronska bojna oprema

en: Alien Astrogation
sl_SI: Astrogacija nezemljanov

en: Alien Propulsion
sl_SI: Pogon nezemljanov

en: Alien Detection
sl_SI: Detekcija nezemljanov

en: AA51 missile launcher
sl_SI: AA51 izstrelovalec raket

en: Base-Defence Laser Turret
sl_SI: Laserski to za obrambo baze

en: normal
sl_SI: običajen

en: blast
sl_SI: udarec

en: fire
sl_SI: ogenj

en: shock
sl_SI: šok

en: plasma
sl_SI: plazma

en: particlebeam
sl_SI: Partiklovžarek

en: stun_electro
sl_SI: omamiti_elektro

en: stun_gas
sl_SI: omotični_plin

en: Combat Armour
sl_SI: Bojni oklep

en: Nanocomposite Armour
sl_SI: Nanokompozitni oklep

en: Power Armour
sl_SI: Energijski oklep

en: Alien Body Armour
sl_SI: Telesni oklep nezemljanov

en: Medium Alien Armour
sl_SI: Srednjetežki telesni oklep nezemljanov

en: Alien Containment
sl_SI: Pripor nezemljanov

en: Entrance
sl_SI: Vhod

en: Storage
sl_SI: Skladišče

en: Power Plant
sl_SI: Elektrarna

en: Command Centre
sl_SI: Komandno središče

en: Living Quarters
sl_SI: Življenski prostor

en: Dropship Hangar
sl_SI: hangar za transportna plovila

en: Interceptor Hangar
sl_SI: Hangar za prestrezna plovila

en: Workshop
sl_SI: Delavnica

en: Advanced Radar
sl_SI: Napredni radar

en: Hospital
sl_SI: Bolnišnica

en: Antimatter Storage
sl_SI: Antimaterijsko skladišče

en: Laser Battery
sl_SI: Laserska bojna baterija

en: Missile Battery
sl_SI: Raketna baterija

en: Very Hard Campaign
sl_SI: Zelo težka kampanja

en: Hard Campaign
sl_SI: Težka kampanja

en: Standard Campaign
sl_SI: Običajna kampanja

en: Easy Campaign
sl_SI: Lahka kampanja

en: Very Easy Campaign
sl_SI: Zelo lahka kampanja

en: Play the aliens
sl_SI: Igraj nezemljane

en: Athens
sl_SI: Atene

en: Baghdad
sl_SI: Bagndat

en: Bangkok
sl_SI: Bankok

en: Beijing
sl_SI: Peking

en: Belgrade
sl_SI: Beograd

en: Brasilia
sl_SI: Brazilija

en: Brussels
sl_SI: Brusel

en: Budapest
sl_SI: Budapešta

en: Greenwich
sl_SI: Grinvič

en: Moscow
sl_SI: Moskva

en: Munich
sl_SI: Minhen

en: Prague
sl_SI: Praga

en: Rome
sl_SI: Rim

en: Vienna
sl_SI: Dunaj

en: Multiplayer
sl_SI: Večigralstvo

en: Alien Skirmish
sl_SI: Spopad nezemljanov

en: Multiplayer Phalanx
sl_SI: Večigralstvo Phalanx

en: Assault Rifles Only
sl_SI: Samo jurišna puška

en: No IR Goggles
sl_SI: Ni IR očal

en: Flamers/Rifles/Grenades
sl_SI: Plamenometalci/Puške/Granate

en: Campaign Start
sl_SI: Začetek kampanje

en: Campaign Start (Market)
sl_SI: Začeket kampanje (Market)

en: Alien Campaign Start (Alien Campaign)
sl_SI: Pričetek kampanje nezemljano (Kampanja nezemljanov)

en: Alien Campaign Start (Market)
sl_SI: Pričetek kampanje nezemljanov (Trg)

en: Good Luck
sl_SI: Vso srečo

en: Memo: UFO Yard
sl_SI: Opomba: odlagališče za NLP

en: Memo: Live Aliens
sl_SI: Opomba: Živi nezemljani

en: Memo: Sam Sites
sl_SI: Opomba: Sam ploščad

en: Alien died
sl_SI: Nezemljan je mrtev

en: Alien Base Discovered
sl_SI: Odkrita baza nezemljanov

en: UFO-Carrier
sl_SI: NLP - Nosilec

en: Campaign
sl_SI: Kampanja

en: Skirmish
sl_SI: Spopad

en: 1on1
sl_SI: 1na1

en: 1on1on1
sl_SI: 1na1na1

en: 2on2
sl_SI: 2na2

en: 2on2on2
sl_SI: 2na2na2

en: 3on3
sl_SI: 3na3

en: 3on3on3
sl_SI: 3na3na3

en: 4on4
sl_SI: 4na4

en: 4on4on4
sl_SI: 4na4na4

en: Coop 2 players
sl_SI: Coop 2 igralca

en: Coop 3 players
sl_SI: Coop 3 igralci

en: Coop 4 players
sl_SI: Coop 4 igralci

en: Radar Tower
sl_SI: Radarski stopl

en: UFO Yard
sl_SI: NLP odlagališče

en: SAM Site
sl_SI: ZZ postaja

en: Orbital Rocket Launcher
sl_SI: Orbitralni metalec raket

en: English
sl_SI: Angleško

en: German
sl_SI: Nemško

en: Polish
sl_SI: Polsko

en: Spanish
sl_SI: Španščina

en: Spanish (Spain)
sl_SI: Španščina (Španija)

en: Czech
sl_SI: Češko

en: Danish
sl_SI: Dansko

en: Estonian
sl_SI: Estonsko

en: Finnish
sl_SI: Finsko

en: French
sl_SI: Frnacosko

en: Greek
sl_SI: Grsko

en: Hungarian
sl_SI: Madžarsko

en: Italien
sl_SI: Italjansko

en: Korean
sl_SI: Korejsko

en: Dutch
sl_SI: Nizozemsko

en: Brazilian Portuguese
sl_SI: Brazilsko Portugalsko

en: Portuguese
sl_SI: Portugalsko

en: Russian
sl_SI: Rusko

en: Slovenian
sl_SI: Slovensko

en: Swedish
sl_SI: Šwedsko

en: Thai
sl_SI: Tajsko

en: Ukrainian
sl_SI: Ukrajinsko

en: Japanese
sl_SI: Japonsko

en: Chinese
sl_SI: Kitajsko

en: Traditional Chinese
sl_SI: Tradicionalno Kitajsko

en: Bulgarian
sl_SI: Bulgarsko

en: Norwegian
sl_SI: Norveško

en: Turkish
sl_SI: Turško

en: No language
sl_SI: Ni jezika

en: Some houses in the desert.
sl_SI: Nekaj hiš v puščavi.

en: Snow
sl_SI: Sneg

en: Training Zone: Alpha
sl_SI: Cona za treniranje: Alfa

en: Training Zone: Bravo
sl_SI: Cona za terniranje: Bravo

en: Cross
sl_SI: Križ

en: Coin
sl_SI: Kovanec

en: Scientist | Scientists
sl_SI[0]: Znanstvenik
sl_SI[1]: Znanstvenik
sl_SI[2]: Znanstvenik
sl_SI[3]: Znanstvenik

en: Worker | Workers
sl_SI[0]: Delavec
sl_SI[1]: Delavec
sl_SI[2]: Delavec
sl_SI[3]: Delavec

en: Sergeant
sl_SI: Poročnik

en: Captain
sl_SI: Kapetan

en: No pre research info available
sl_SI: Opis ni na voljo

en: install_equipment
sl_SI: vgradi_opremo

en: installation_construction
sl_SI: objek_gradnja

en: research
sl_SI: raziskovanje

en: production
sl_SI: proizvodnja

en: nations_happiness
sl_SI: nacija_razpoloženje

en: transfer
sl_SI: prenos

en: ufo_activity
sl_SI: nlp_aktivnost

en: missions
sl_SI: misije

en: The Revolutionary Countries
sl_SI: Revolucionarne države

en: United America
sl_SI: Združena Amerika

en: The Greater European Union
sl_SI: Velika evropska unija

en: The Asian Republic
sl_SI: Azijska republika

en: The Middle-Eastern Alliance
sl_SI: Srednje vzhodna Alianca

en: New Africa
sl_SI: Nova Afrika

en: Russia
sl_SI: Rusija

en: The Commonwealth of Oceania
sl_SI: Skupno bogastvo Oceanija

en: Antimatter
sl_SI: Antimaterija

en: Alien Materials
sl_SI: Materiali nezemljanov

en: Stab
sl_SI: Zabodi

en: Hovernet Plasma Weapon
sl_SI: Hovernet - Plazemsko orožje

en: Single Shot
sl_SI: En strel

en: Combat Hovernet Plasma Weapon
sl_SI: Bojni Hovernet plazemsko orožje

en: Burst
sl_SI: Rafal

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Aircraft
sl_SI: Plovilo

en: Base Facilities
sl_SI: Bazne ustanove

en: Research Reports
sl_SI: Poročila raziskav

en: Equipment
sl_SI: Oprema

en: Alien Artifacts
sl_SI: Artefakti nezemljanov

en: Autopsies & Observation
sl_SI: Avtopsije & opazovanja

en: The Alien Threat
sl_SI: Grožnja nezemljanov

en: Research
sl_SI: Raziskovanje

en: Production
sl_SI: Proizvodnja

en: Continuous Wave Laser Operation
sl_SI: Opreacije neprekinjen laserski val

en: Live Alien
sl_SI: Živi nezemljan

en: Alien Breathing Apparatus
sl_SI: Dihalne aparatre nezemljanov

en: The Alien Mind
sl_SI: Um nezemljanov

en: Odd Behaviour
sl_SI: Čudno obnašanje

en: Alien Communication
sl_SI: Komunikacija nezemljanov

en: Alien base
sl_SI: Bazan nezemljanov

en: The Universal Serum
sl_SI: Univerzalni napoj

en: Alien Origins
sl_SI: Izvor nezemljanov

en: UFO Theory
sl_SI: NLP Teorija

en: Electromagnetic Rifle
sl_SI: Elektromagnetna puška

en: Electromagnetic Rifle Magazine
sl_SI: Naboj elektromagnetne puške

en: Monomolecular Blades
sl_SI: enomolekularno rezilo

en: Plasma And The Grenade Launcher
sl_SI: Plazma in metalec granat

en: Alien Artifact - Kerrblade
sl_SI: Alien Artifact - Kerr-rezilo

en: Alien Artifact - Plasma Pistol
sl_SI: Alien Artifact - Plazemska pištola

en: Alien Artifact - Plasma Blaster
sl_SI: Alien Artifact - Plazemska udarnik

en: Alien Artifact - Plasma Blade
sl_SI: Alien Artifact - Plazemsko rezilo

en: Alien Artifact - Plasma Grenade
sl_SI: Alien Artifact - Plazemska granata

en: Alien Artifact - Plasma Rifle
sl_SI: Alien Artifact - Plazemska puška

en: Needler Gun
sl_SI: Puška Igličarka

en: Heavy Needler Gun
sl_SI: Težka puška Needler

en: Coilgun
sl_SI: Cevna puška

en: Anti-Alien Gas
sl_SI: Plin proti nezemljanom

en: Alien Anti-Human Gas
sl_SI: Nezemljanski protičloveški plin

en: Alien Artifact - Particle Beam Pistol
sl_SI: Nezemljanski artefakt - Partiklova pištola

en: Alien Artifact - Particle Beam Cannon
sl_SI: Nezemlansko artefakt - Partiklov top

en: Alien Artifact - Particle Beam Rifle
sl_SI: Nezemlansko artefakt - Partiklova puška

en: Man-Portable Particle Beams
sl_SI: Prenosna Partiklova orožja

en: Blast Damage Type
sl_SI: Tip poškodb pri udarcu

en: Fire Damage Type
sl_SI: Tip ognjenih poškodb

en: Laser Damage Type
sl_SI: Tip laserskih poškodb

en: Impact Damage Type
sl_SI: Tip poškodb pri udaru

en: Shock Damage Type
sl_SI: Tip električnih poškodb

en: Plasma Damage Type
sl_SI: Tip plazemskih poškodb

en: Stun Damage Type
sl_SI: Tip poškodb ob omotici

en: Particle Beam Damage Type
sl_SI: Tip partiklovih poškodb

en: Accuracy Attribute
sl_SI: Pripisana natančnost

en: Assault Guns Proficiency
sl_SI: Usposobljenost za jurišna orožja

en: Close Combat Proficiency
sl_SI: Usposobljenost za boj od blizu

en: High-Explosives Proficiency
sl_SI: Usposobljenost za eksplozive

en: Mind Attribute
sl_SI: Pripisani um

en: Power Attribute
sl_SI: Pripisana energija

en: Sniper Rifles Proficiency
sl_SI: Usposobljenost za ostrostrelska orožja

en: Speed Attribute
sl_SI: Pripisana hitrost

en: Alien Autopsy - Bloodspider
sl_SI: Bloodspider - obdukcija

en: Alien Autopsy - Combat Bloodspider
sl_SI: Bojni Bloodspider - obdukcija

en: Alien Autopsy - Ortnok
sl_SI: Ortnok - obdukcija

en: Alien Autopsy - Taman
sl_SI: Taman - obdukcija

en: Alien Autopsy - Shevaar
sl_SI: Shevaar - obdukcija

en: Alien Autopsy - Hovernet
sl_SI: Hovernet - obdukcija

en: Alien Autopsy - Combat Hovernet
sl_SI: Bojni Hovernet - obdukcija

en: 'Raven' ECM Unit
sl_SI: 'Raven' ECM enota

en: SHIVA Rotary Cannon
sl_SI: SHIVA Rotacijski top

en: 'Sparrowhawk' AA Missile Rack
sl_SI: 'Sparrowhawk' AA nosilec raket

en: 'Sparrowhawk' Missile
sl_SI: 'Sparrowhawk' raketa

en: Political Situation Before The Invasion
sl_SI: Politično stanje pred invazijo

en: After The War
sl_SI: Po vojni

en: A New Twist
sl_SI: Nov preobrat

en: The Enemy On Earth
sl_SI: Sovražnik na Zemlji

en: XVI Census
sl_SI: XVI Crnzos

en: The Alien Strategy
sl_SI: Strategija nezemljanov

en: Orbital UFO Activity
sl_SI: NLP aktivnost v orbiti

en: Alien Psi Device
sl_SI: Psi naprava nezemljanov

en: Human Vaccine
sl_SI: Človeško cepivo

en: Gameplay
sl_SI: Igranje

en: Some notes about the gameplay
sl_SI: Nekaj sporočil o načinu igranja

en: Click to exit
sl_SI: Klikni za izhod

en: Set up a base
sl_SI: Postavi bazo

en: Hire employees: scientists, soldiers
sl_SI: Zaposli: znanstvenike, vojake

en: Start some research
sl_SI: Začni raziskavo

en: Buy weapons and equipment
sl_SI: Kupi orože in opremo

en: Equip your aircraft with soldiers and weapons
sl_SI: Opremi plovilo z opremo ter vojaki

en: Speed up time on geoscape until the first alien mission appears
sl_SI: Pospeši čas zemljevida dokles se ne pojavi prvi NLP

en: Select the mission (doubleclick) and choose aircraft from list
sl_SI: Izberite misijo (dvojni klik) in izberite plovilo iz seznama

en: Hit the start or auto-mission button to fight the aliens
sl_SI: Pritisni gumb začni ali samodejna misija za bojevanje proti nezemljanom

en: Tactical mission
sl_SI: Taktična naloga

en: Tactical mission tutorial
sl_SI: Učitelj taktične naloge

en: Switch view level via left mouseclick
sl_SI: Z levim klikom se premikaj po nadstropjih

en: You can also use the cursor keys to switch the levels
sl_SI: Nivoje lahko prav tako menjaš s smernimi tipkami.

en: The selected soldier
sl_SI: Izbran vojak

en: Select soldiers via click
sl_SI: Vojake izberi s klikanjem

en: Or via the keys 1-8 or Tab
sl_SI: ali s tipkami 1-8 ali s Tabom

en: Physical stats
sl_SI: Fizično statistike vojaka

en: Stats bars: movement, health and morale
sl_SI: Statistika: gibanje, zdravje, morala

en: Inventory
sl_SI: Oprema

en: Weapon in right hand
sl_SI: Orožije v desni roki

en: Shots remaining
sl_SI: Preostali streli

en: Reload
sl_SI: Ponovno naloži

en: Reload weapon
sl_SI: Ponovno napolni orožje

en: Primary attack
sl_SI: Glavni napad

en: Secondary attack
sl_SI: Drugotni napad

en: Turn reaction-fire on or off
sl_SI: Reakcijski strel vklopljen ali izklopljen

en: Crouch (kneel down) or stand up
sl_SI: Kleči (poklekni) ali vstani

en: Cycle through visible enemies
sl_SI: Kroži med vidnimi nasprotniki

en: End round
sl_SI: Končaj rundo

en: How to play skirmish
sl_SI: Kako igrati Spopad

en: Skirmish tutorial
sl_SI: Vodič spopada

en: Skirmish is type of fast game.
sl_SI: Spopda je hiter način igranja.

en: Equipment selection
sl_SI: Izberi opremo

en: Day or night version of map to play
sl_SI: Dnevna in nočna mapa za igranje

en: How many aliens will fight versus you
sl_SI: Koliko nezmeljanov se bo borilo proti tebi

en: Select your team
sl_SI: izberi ekipo

en: Select UFO to secure 
    (if possible for current map)
sl_SI: Zavaruj NLP 
    (če je mogoče za trenutno mapo))

en: Select dropship
    (if possible for current map)
sl_SI: Izberi transportno plovilo
    (če je mogoče za trenutno mapo)

en: Select map to play
sl_SI: Izberi mapo za igranje

en: And...
sl_SI: In ...

en: Start the game!
sl_SI: Začni igro!

en: Or...
sl_SI: Ali ...

en: Exit to main menu
sl_SI: Izhod na glavni meni

en: How to play multiplayer
sl_SI: Kako igrati večigralni način

en: As a server admin you should consider setting a round time limit.
sl_SI: Kot skrbnik strežnika, razmislite ali ne določili čas trajanja potez.

en: Combat Bloodspider
sl_SI: Bojni Bloodspider

en: Combat Hovernet
sl_SI: Bojni Hovernet

en: Body
sl_SI: Telo

en: Torso
sl_SI: Trup

en: Legs
sl_SI: Noge

en: Arms
sl_SI: Roke

en: Head
sl_SI: Glava

en: Don't forget to equip your soldiers with enough ammo.
sl_SI: Ne pozabite opremiti vojake z dovolj streliva.

en: Don't forget to equip your soldiers with armour.
sl_SI: Ne pozabite opremiti vojakov z oklepi.

en: Be sure to hire as many scientists as you can. The better you know your enemy, the easier he is to defeat.
sl_SI: Bodite prepričani, da ste najeli dovol znanstvenikov. Kajti le tako boste bolje spoznali sovražnika in ga premagali.

en: Grenades don't bounce well on sand or dirt.
sl_SI: Granate se ne odbijajo dobro na pesku ali blatu.

en: Be sure to equip your interceptor with weapons before launching it.
sl_SI: Prepričajte se da ste opremili prestreznike z orožjem.

en: Build an alien containment to be able to imprison live aliens.
sl_SI: Zgradi pripor za nezemljane, da boš lahko pridržal žive nezemljane.

en: Never risk your soldier's life just to capture an alien alive. There will be other occasions.
sl_SI: Nikoli ne

en: CREDITS
sl_SI: DENAR

en: Organisation capital
sl_SI: Kapital organizacije

en: Back to baseview
sl_SI: Nazaj na zemljevid baze

en: Name of this base
sl_SI: Ime baze

en: Rename your base
sl_SI: Preimenuj bazo

en: Switch to the previous base
sl_SI: Pojdi na prejšnjo bazo

en: Switch to the next base
sl_SI: Pojdi na naslednjo bazo

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Close this dialogue
sl_SI: Zapri pogovor

en: Preview:
sl_SI: Predogled:

en: Map Name:
sl_SI: NAziv mape:

en: Daytime Version:
sl_SI: Dnevna verzija:

en: Night
sl_SI: Noč

en: Day
sl_SI: Dan

en: Save the current team
sl_SI: Shrani trenutno ekipo

en: Add/remove soldier to the team
sl_SI: Dodaj/odstrani vojaka ekipi

en: Description
sl_SI: Opis

en: Pilots
sl_SI: Piloti

en: Tanks
sl_SI: PTanki

en: Soldiers
sl_SI: Vojaki

en: Soldier equipment
sl_SI: Oprema vojaka

en: Rename aircraft
sl_SI: Preimenuj plovilo

en: Selected item:
sl_SI: Izbrani predmet:

en: Equip this item
sl_SI: Opremi ta predmet

en: Remove this item
sl_SI: Odstrani ta predmet

en: Available equipment:
sl_SI: Oprema ki je na voljo:

en: Weapons
sl_SI: Orožja

en: Ammo
sl_SI: Naboj

en: Armour
sl_SI: Oklep

en: Items
sl_SI: Predmeti

en: Select this zone
sl_SI: Izberi to cono

en: Current item in slot
sl_SI: Trenutni predmet v reži

en: Ammo fitting this weapon
sl_SI: NAboj za to orožje

en: Select this slot
sl_SI: Iberi to režo

en: Status:
sl_SI: Stanje:

en: Health:
sl_SI: Zdravje:

en: Team Members:
sl_SI: Člani ekipe:

en: Start Aircraft
sl_SI: Zaženi plovilo

en: Call back
sl_SI: Kliči nazaj

en: Equip soldiers
sl_SI: Opremi vojake

en: Missions info
sl_SI: Informacije o misiji

en: Strength:
sl_SI: Moč:

en: Speed:
sl_SI: Hitrost:

en: Accuracy:
sl_SI: Natančnost

en: Mind:
sl_SI: Um:

en: Close Combat:
sl_SI: Boj od blizu:

en: Assault Weapons:
sl_SI: Jurišna orožja:

en: Sniper Rifles:
sl_SI: Ostrostrelska orožja:

en: High-Explosives:
sl_SI: Razstreliva:

en: Missions performed:
sl_SI: Opravljene misije:

en: Enemies killed:
sl_SI: Ubiti nasprotniki:

en: Civilians killed:
sl_SI: Ubiti civilisti:

en: Our team killed:
sl_SI: Ubiti v ekipi:

en: Assign tanks
sl_SI: Dodeli Tanke

en: Assign soldiers
sl_SI: Dodeljeni vojaki

en: No soldiers assigned
sl_SI: Vojak ni dodeljen

en: Kill this alien
sl_SI: Ubij tega nezemljana

en: Start autopsy
sl_SI: Prični z obdukcijo

en: Live Alien Containment Info
sl_SI: Informacije o priprtih nezemljanih

en: Base capacity:
sl_SI: Bazne kapacitete:

en: Kill all aliens in this base
sl_SI: Ubi vse nezemljane v bazi

en: Alive:
sl_SI: Živi:

en: Dead:
sl_SI: Mrtvi:

en: Equip Defence Weapons
sl_SI: Opremi obrambna orožja

en: Information
sl_SI: Informacija

en: Missile Defences
sl_SI: raketna obramba

en: Laser Defences
sl_SI: Laserske obrambe

en: Weapon slots
sl_SI: Reža za orožje

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Equip the selected slot with this weapon
sl_SI: Opremi označeno režo s tem orožjem

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove weapon from the selected slot
sl_SI: Odstrani orožje iz izbrane reže

en: Stores
sl_SI: Skladišče

en: Selected Item
sl_SI: Izbrani predmet

en: Surface to Air defences
sl_SI: Zemlja zrak obramba

en: Name:
sl_SI: Ime:

en: Targetted UFO:
sl_SI: Naciljan NLP:

en: Time to build:
sl_SI: Čas izdelave:

en: Autofire
sl_SI: Samodejo streljanje

en: Destroy
sl_SI: Uniči

en: Destroy installation
sl_SI: Uniči objekt

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Back to geoscape
sl_SI: Nazaj na zemljevid

en: Buildings
sl_SI: Zgradbe

en: Build base facilities
sl_SI: Zgradi bazne ustanove

en: Aircraft management and crew equipment
sl_SI: Upravljanje plovil in moštva

en: Buy/Sell
sl_SI: Kupi/Prodaj

en: Buy/Sell equipment, aircraft and UGV
sl_SI: Kupi/Prodaj opremo, plovilo in UGV

en: Transfer
sl_SI: Prenesi

en: Research new technology
sl_SI: Razišči novo tehnologijo

en: Produce equipment, aircraft and UGV
sl_SI: Proizvedi opremo, plovilo in UGV

en: Employees
sl_SI: Zaposleni

en: Hire or dismiss employees
sl_SI: Najemi ali odpusti zaposlene

en: Containment
sl_SI: Pripor

en: Manage captured aliens
sl_SI: Zavaruj prijete nezemljane

en: Treat wounded soldiers and perform implant surgery
sl_SI: Obravnavaj ranjenega vojaka in izvedi operacijo implantata

en: Base Summary
sl_SI: Informacije Baze

en: Information about this base (available storage space, production, research, etc.)
sl_SI: Informacije o tej bazi (prostor v skladišču, proizvodnja, raziskave, itd.)

en: Scientists
sl_SI: Znanstveniki

en: Workers
sl_SI: Delavci

en: Open/close Building preview window
sl_SI: Zapri/odpri predogled zgradb

en: Building preview
sl_SI: Predogled stavbe

en: Select building
sl_SI: Izberi stavbo

en: UFOpaedia
sl_SI: NLPedija

en: Campaigns
sl_SI: Misije

en: Start campaign
sl_SI: Začni misijo

en: Start a new singleplayer campaign.
sl_SI: Začni enoosebno kampanjo

en: Load
sl_SI: Naloži

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Load last saved game or continue playing.
sl_SI: Naloži zadnjo shranjeno igro ali nadaljuj igranje.

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Leave this menu and continue playing.
sl_SI: Zapusti tale meni in nadaljuj z igranjem.

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Options
sl_SI: Nastavitve

en: Exit
sl_SI: Izhod

en: Reload campaign
sl_SI: Ponovo naloži kampanjo

en: You've lost the game
sl_SI: Izgubil si igro

en: Click to continue
sl_SI: Potrdi za nadaljevanje

en: Thank you for playing UFO: Alien Invasion
sl_SI: Hvala, ker ste igralu UFO: Alien Invasion

en: Exit Campaign Confirmation
sl_SI: Zapusi nastavitve Kampanje

en: You will lose all your campaign progress.
sl_SI: Izubili boste delo v kampanji.

en: Exit current campaign and return to main menu.
sl_SI: Zapusti trenutno kampanjo in se vrni v glavni meni.

en: Quit anyway
sl_SI: Zapusti

en: Do not quit.
sl_SI: Ne zapusti.

en: Backpack
sl_SI: Nahrbtnik

en: Left Hand
sl_SI: Leva roka

en: Right Hand
sl_SI: Desna roka

en: Headgear
sl_SI: Glava

en: Holster
sl_SI: Tok

en: Belt
sl_SI: Pas

en: Primary
sl_SI: Glavna

en: Secondary
sl_SI: Rezervna

en: Heavy
sl_SI: Težko

en: Misc
sl_SI: Razno

en: With:
sl_SI: Z:

en: Firemode:
sl_SI: Način streljanja:

en: Previous firemode
sl_SI: Prejšni način streljanja

en: Next firemode
sl_SI: Naslednji način streljanja

en: Soldier Abilities
sl_SI: sposobnosti vojaka

en: Object Info
sl_SI: Podatki o objektu

en: Rename your unit
sl_SI: Preimenuj svojo enoto

en: Done
sl_SI: Končano

en: Open up messages
sl_SI: Odpri sporočila

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Time lapse: 5 seconds
sl_SI: Čas poteče: 5 sekund

en: Time lapse: 5 minutes
sl_SI: Časovno zapade: 5 minut

en: Time lapse: 20 minutes
sl_SI: Časovno zapade: 20 minut

en: Time lapse: 1 hour
sl_SI: Časovno zapade: 1 ura

en: Time lapse: 12 hours
sl_SI: Časovno zapade: 12 ur

en: Time lapse: 1 day
sl_SI: Časovno zapade: 1 dan

en: Time lapse: 5 days
sl_SI: Časovno zapade: 5 dni

en: Message settings
sl_SI: Nastavitve sporočanja

en: Change message and pause settings
sl_SI: Spremeni način pauze in sporočanja

en: Mailclient
sl_SI: Poštni odjemalec

en: INBOX (with unread mails)
sl_SI: PREJETO (neprebrana sporočila)

en: INBOX
sl_SI: PREJETO

en: Statistics
sl_SI: Statistike

en: Organisation statistics
sl_SI: Statistike organizacije

en: Create installation
sl_SI: Zgradi objekt

en: Highlight nation borders
sl_SI: Prikaži meje nacij

en: Show radar range
sl_SI: Pokaži domet radarja

en: Show XVI map
sl_SI: Pokaži XVI mapo

en: Center objects on the map
sl_SI: Centriraj objekte na mapi

en: Go to Options
sl_SI: Pojdi v nastavitve

en: Ready
sl_SI: Pripravljen

en: Aircraft:
sl_SI: Plovilo:

en: Aircraft reached desired location - what to do?
sl_SI: Plovilo doseglo željeno lokacijo - kaj sedaj?

en: Enter
sl_SI: Vstopi

en: Enter the battlefield
sl_SI: Vstopi na bojišče

en: Auto mission
sl_SI: Samodejna misija

en: Automatically finish mission
sl_SI: Samodejno končaj nalogo

en: This kind of mission cannot be done automatically
sl_SI: Ta tip misije ni mogoče narediti samodejno

en: Cost:
sl_SI: Stroški:

en: Build
sl_SI: Zgradi

en: Installation Status
sl_SI: Status objektov

en: Manage
sl_SI: Uredi

en: Manage installation
sl_SI: Uredi objekte

en: Anti-UFO defence
sl_SI: Obrampa proti NLP

en: Aircraft interception
sl_SI: Prestrezi plovilo

en: SAM defence
sl_SI: SAM obramba

en: Base:
sl_SI: Baza:

en: Surface-to-air missile site:
sl_SI: Zemlja zrak raketna ploščad:

en: Select aircraft
sl_SI: Izberi plovilo

en: Select item
sl_SI: Izberi predmet

en: Type:
sl_SI: Tip:

en: Action:
sl_SI: Akcija:

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: Geoscape options
sl_SI: Nastavitve

en: Geoscape projection mode:
sl_SI: Način projekcije zemljevida:

en: Employee is away
sl_SI: Zaposleni je odsoten

en: Unhire - Right click to remove
sl_SI: Odpusti - Desni klik za odstranitev

en: Hire - Right click to remove
sl_SI: Zaposli - Desni klik za odstranitev

en: Rename employee
sl_SI: Preimenuj zaposlenega

en: High Explosives:
sl_SI: Razstreliva:

en: Missions Performed:
sl_SI: Opravljene misije:

en: Enemies Killed:
sl_SI: Ubiti nasprotniki:

en: Piloting:
sl_SI: Pilotiranje:

en: Targeting:
sl_SI: Ciljanje:

en: Evading:
sl_SI: Izogibanje:

en: Occupation
sl_SI: Poklic

en: Slightly wounded
sl_SI: Lahko ranjen

en: Medium wounds
sl_SI: Srednje rane

en: Heavily wounded
sl_SI: Težko ranjen

en: Health
sl_SI: Zdravje

en: Morale
sl_SI: Morala

en: TUs
sl_SI: TU-ji

en: Check to use this firemode for reaction fire
sl_SI: Označi za uporabo tega načina streljanja za reakcijski čas

en: Shots:
sl_SI: Streli:

en: Chat
sl_SI: Pogovor

en: Party chat
sl_SI: Pogovor

en: Global lobby (IRC)
sl_SI: Globalna loža (IRC)

en: Say:
sl_SI: Reci:

en: Team chat
sl_SI: Ekipni pogovor

en: Level 1
sl_SI: 1. nivo

en: Level 2
sl_SI: 2. nivo

en: Level 3
sl_SI: 3. nivo

en: Level 4
sl_SI: 4. nivo

en: Level 5
sl_SI: 5. nivo

en: Level 6
sl_SI: 6. nivo

en: Level 7
sl_SI: 7. nivo

en: Level 8
sl_SI: 8. nivo

en: Show rescue zone
sl_SI: Prikaži reševalno cono

en: Finish round
sl_SI: Končaj potezo

en: Primary fire mode
sl_SI: Osnovni način streljanja

en: Use headgear
sl_SI: Uporabi očala

en: Use Item
sl_SI: Uporabi predmet

en: Chat messages
sl_SI: Pogovorna sporočila

en: Hide rescue zone
sl_SI: Skrij reševalno cono

en: Reserve TUs for shooting.
sl_SI: Rezervirani TUs za streljanje.

en: Original HUD
sl_SI: Originalni HUD

en: Reinit
sl_SI: Ponovno zagnati

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: No ammo
sl_SI: Ni streliva

en: No more ammo
sl_SI: Ni streliva

en: Phone HUD
sl_SI: Telefonski HUD

en: Floor
sl_SI: Tla

en: Lobby
sl_SI: Loža

en: Disconnect
sl_SI: Prekini

en: Close menu and disconnect
sl_SI: Zapri meni in prekini povezavo

en: Close menu but stay connected
sl_SI: Zapri meni in ostani povezan

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Name is already in use
sl_SI: Ime je že v uporabi

en: Your name is already in use or is invalid.
sl_SI: Vaše ime napačno ali že v uporabi.

en: Retry
sl_SI: Ponovno poskusi

en: Retry with your changed name
sl_SI: Ponovi z spemenjenim imenom

en: Not connected
sl_SI: Niste povezani

en: You are not connected to the lobby. Do you want to connect?
sl_SI: Niste povezani v Ložo. Se želite povezati?

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Connect to the lobby
sl_SI: Poveži se z ložo

en: Try again
sl_SI: Ponovno poizkusi

en: Retry this mission
sl_SI: Ponovno igraj misijo

en: UFO recovery
sl_SI: Zajet NLP

en: Store UFO
sl_SI: Skladišči NLP

en: Sell UFO
sl_SI: Prodaj NLP

en: Capacity (free/all)
sl_SI: Kapacitete (prosto/skupno)

en: Recover
sl_SI: Poberi

en: Begin UFO recovery process
sl_SI: Prični s skladiščenjem NLP-ja

en: Nation:
sl_SI: Nacija:

en: Sort nations by name
sl_SI: Sortiraj nacije po imenih

en: Price:
sl_SI: Cena:

en: Sort nations by price
sl_SI: Sortiraj nacije glede na ceno

en: Relations:
sl_SI: Odnos:

en: Sort nations by relation
sl_SI: Sortiraj nacije glede na odnos

en: Selected nation:
sl_SI: Izbrane nacije:

en: Sell
sl_SI: Prodaj

en: Begin UFO sell process
sl_SI: Začni proces prodaje NLP

en: Time:
sl_SI: Čas:

en: Date:
sl_SI: Datum:

en: Mark all messages read
sl_SI: Označi vsa sporočila kot prebrana

en: Leave mailclient
sl_SI: Zapusti klienta za sporočanje

en: Single-player
sl_SI: Enoigralstvo

en: Choose between Campaign or Skirmish mode.
sl_SI: Izberi med kampanjo in spopadom.

en: Tutorials
sl_SI: Učenje

en: Initial settings
sl_SI: Prvotne nastavitve

en: User Information
sl_SI: Podatki o uporabniku

en: Volume Control
sl_SI: Nastavitev glasnosti:

en: Effects:
sl_SI: Efekti:

en: Music:
sl_SI: Glasba:

en: Language
sl_SI: Jezil

en: Language:
sl_SI: Jezik:

en: You have to set the playername and hit the 'OK' button:
sl_SI: Izberite ime igralca in pritisni 'V REDU'

en: OK
sl_SI: V REDU

en: Save settings
sl_SI: Nastavitve shranjevanja

en: Tip of the day
sl_SI: Namig dneva

en: Show tip of the day
sl_SI: Prikaži namig dneva

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Next tip
sl_SI: Naslednji namig

en: Close window
sl_SI: Zapri okno

en: Buy and sell item
sl_SI: Kupi in prodaj predmet

en: Craft items
sl_SI: Predmeti plovila

en: Other
sl_SI: Ostalo

en: UGV items
sl_SI: UGV predmeti

en: Name
sl_SI: Ime

en: Store
sl_SI: Skladišče

en: Number of such items in base
sl_SI: Število takšnih predmetov v bazi

en: Market
sl_SI: Tržnica

en: Number of such items on the market
sl_SI: Število takšnih predmetov v trgovini

en: Price
sl_SI: Cena

en: free
sl_SI: prosto

en: all
sl_SI: vse

en: Material editor
sl_SI: Urejevalnik materiala

en: Hardness:
sl_SI: Trdota:

en: Bump:
sl_SI: Suvanje:

en: Specular:
sl_SI: Zrcalni:

en: Stretch
sl_SI: Razpotegni

en: Pulse
sl_SI: Puls

en: Scroll
sl_SI: Rolaj

en: Rotate
sl_SI: Rotiraj

en: Scale
sl_SI: Skaliraj

en: enable or disable displaying a notification message
sl_SI: omogoči ali onemogoči prikaz notifikacij

en: enable or disable game stopping
sl_SI: omogoči ali onemogoči prekinitev igre

en: enable or disable playing sound
sl_SI: omogoči ali onemogoči zvok

en: Pause/message settings
sl_SI: Pavziraj/nastavitev sporočil

en: Apply
sl_SI: Potrdi

en: Apply changes
sl_SI: Potrdi spremembe

en: Revert changes
sl_SI: Obnovi spremebe

en: Notify types:
sl_SI: Način sporočanja:

en: Connect to this server
sl_SI: Poveži se na ta server

en: Delete this bookmark
sl_SI: Izbriši ta zaznamek

en: Team
sl_SI: Ekipa

en: Join
sl_SI: Pridruži se

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Internet/Lan
sl_SI: Internet/LAN

en: Bookmark
sl_SI: Zaznamek

en: Userlist
sl_SI: Seznam uporabnikov

en: Leave Serverbrowser
sl_SI: Zapusti brskalnik serverja

en: Add server to bookmarks
sl_SI: Dodaj strežnik med zazanmke

en: All
sl_SI: Vse

en: Free
sl_SI: Prosto

en: Playing
sl_SI: Igranje

en: Invalid
sl_SI: Napaka

en: Serverfilter:
sl_SI: Filter strežnika:

en: Refresh
sl_SI: Osveži

en: Connect to IP
sl_SI: Poveži se na IP

en: Bookmarks
sl_SI: Zaznamki

en: Map
sl_SI: Zemljevid:

en: Security/registration
sl_SI: Varnost/registracija

en: Hostname:
sl_SI: Gostitelj:

en: Gametype:
sl_SI: Način igre

en: Teamplay:
sl_SI: Ekipno igranje:

en: Allowed gametype:
sl_SI: Dovoljen način igre

en: Enable morale states:
sl_SI: Nastavi moralna načela:

en: Alien rush:
sl_SI: Hitenje nezemljanov:

en: Enemies respawn when killed.
sl_SI: Sovražniki se obudijo, če so ubiti

en: Max. clients:
sl_SI: Največje število igralcev:

en: Sets the max allowed clients to connect
sl_SI: Nastati največje število povezanih igralcev:

en: Max. soldiers per team:
sl_SI: Največje število igralce:

en: Sets the max allowed soldiers per team
sl_SI: Nastavi največje število vojakov na ekipo:

en: Max. soldiers per player:
sl_SI: Največje število vojakov na igralca:

en: Sets the max allowed soldiers per player when in teamplay
sl_SI: Nastavi največje število vojakov na igralca ob ekipnem igranju:

en: Max. human players per team:
sl_SI: Največje število igralcev na keipo:

en: Max. AI actors:
sl_SI: Največje število umetnih igralcev:

en: Max AI actors for teamplay mode
sl_SI: Največje število umetnih igralcev v ekipnem načinu:

en: Round time limit in seconds:
sl_SI: Omejitev časa partije v sekundah:

en: Make this server public:
sl_SI: Server naj bo na voljo za javnost:

en: Server-Password:
sl_SI: Geslo strenžnika:

en: RCON-Password:
sl_SI: RCON Geslo:

en: Start server
sl_SI: Zaženi strežnik:

en: Players connected
sl_SI: Povezani igralci

en: Team selection
sl_SI: Izbira moštva

en: Team preference:
sl_SI: Željena ekipa

en: Next free team
sl_SI: Naslednje prosto moštvo

en: Previous free team
sl_SI: Prejšna prosta ekipa

en: Finish the teamselection and start the game
sl_SI: Zaključi izbiro ekipe in začni z igranjem

en: Are you ready?
sl_SI: Si pripravljen?

en: Force start
sl_SI: Vsili začetek

en: Invite others
sl_SI: Povabi druge

en: Invite players that are online in the lobby
sl_SI: Povabi igralce ki so aktivni v loži

en: Enter server password
sl_SI: Vnesi geslo strežnika

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Game invitation
sl_SI: Oddaj povabilo

en: Server info
sl_SI: Informacije strežnika

en: Show server information
sl_SI: Pokaži informacije strežnika

en: Go into the lobby
sl_SI: Pojdi v ložo

en: Abort Game
sl_SI: Prekini igro

en: Overall game settings
sl_SI: Vsesplošne nastavitve igre

en: Overall
sl_SI: Vsesplošno

en: Video settings
sl_SI: Nastavitev videa

en: Sound settings
sl_SI: Nastavitev zvoka

en: Audio
sl_SI: Zvok

en: Battlescape camera, gameplay and input settings
sl_SI: Kamera zemljevida, način igranja in vhodne nastavitve

en: Leave the options menu
sl_SI: Zapusti nastavitveni meni

en: Overall Game Settings
sl_SI: Vsesplošne nastavitve igre

en: Language Settings
sl_SI: Nastavitev jezika

en: Available languages
sl_SI: Jeziki, ki so na voljo

en: Mods
sl_SI: Modifikacije

en: Available game modifications
sl_SI: Razpoložljive modifikacije igre

en: Activate mod
sl_SI: Aktiviraj mod

en: Several Tips
sl_SI: Nekaj nasvetov

en: Show cursor tooltips in menus.
sl_SI: Pokaži namige kazalca v menijih.

en: Tooltips (menu):
sl_SI: Namigi (meni):

en: Show cursor tooltips in tactical mode.
sl_SI: Prikaži namiga v taktičnem načinu.

en: Tooltips (battlescape):
sl_SI: Namigi (zemljevid):

en: Show 'Tip of the Day':
sl_SI: Prikaži  'Namig dneva':

en: Menu Options
sl_SI: Opcije menija

en: Precache Models:
sl_SI: Prednaloži modele:

en: Precaching of models means having faster menus.
sl_SI: Prenačaganje modelov pomeni hitrejše menije.

en: Video Settings
sl_SI: Video nastavitve

en: General
sl_SI: Splošno

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Resolution and Display Settings
sl_SI: Nastavitev resolucije in zaslona

en: Resolution:
sl_SI: Ločljivost:

en: All ratios
sl_SI: Vse vrednosti

en: Others
sl_SI: ostali

en: Select your desired screen resolution.
sl_SI: Izberi željeno resolucijo:

en: Fullscreen:
sl_SI: Polnozaslonskost:

en: Play UFO:AI in fullscreen.
sl_SI: Igraj UFO:AI v celozaslonskem načinu.

en: Stretch the Screen with a 4:3 Ratio:
sl_SI: Raztegni zaslo z 4:3 razmerjem:

en: Prevent the mousepointer from leaving the game window.
sl_SI: Prepreči miškinemu kazalcu da zapusti igralno okno.

en: Calibrate your display here.
sl_SI: Nastavi vaš zaslon tukaj.

en: Monitor Calibration Controls
sl_SI: Kontrole nastavitve monitorja

en: Screenshot Settings
sl_SI: NAstavitev zajemanja slike zaslona

en: Screenshot Format:
sl_SI: Format zajema zaslonske slike:

en: jpeg Quality:
sl_SI: Kvaliteta jpeg:

en: Other Display Settings
sl_SI: Ostale nastavitve zaslona

en: Show FPS:
sl_SI: Prikaži sličice na sekundo:

en: Hold Back Intro Video:
sl_SI: Zadrži vhodni video:

en: Texture Settings
sl_SI: Nastavitve tekstur

en: Resolution Cap:
sl_SI: Ločljivost:

en: Low
sl_SI: Nizko

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Normal
sl_SI: Normalno

en: High
sl_SI: Visoko

en: Excellent
sl_SI: Odlično

en: Extreme
sl_SI: Ekstremno

en: Filtering:
sl_SI: Filtriranje:

en: Compression:
sl_SI: Kompresija:

en: Anisotropy Level:
sl_SI: Anizotropična stopnja tekstur:

en: OpenGL Settings
sl_SI: NAstavitve OpenGL

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Low quality
sl_SI: Nizka kvaliteta

en: Medium quality
sl_SI: Srednja kvaliteta

en: High quality
sl_SI: Visoka kvaliteta

en: Multisample Buffers / Swap Interval:
sl_SI: Večvzorčni zagona / Zamenjan interval:

en: Texture Normalmapping:
sl_SI: Stiskanje tekstur:

en: Geo Ambient Lighting:
sl_SI: Ambientna svetloba:

en: Shadows:
sl_SI: Sence:

en: Enable shadows.
sl_SI: Omogoči sence.

en: Light and Shadow
sl_SI: Svetloba in senca

en: Enabled by default for compatibility reasons.
sl_SI: Privzeto omogočeno zaradi kompatibilnosti.

en: Flares:
sl_SI: Svetlobni signali:

en: Fog:
sl_SI: Megla:

en: Weather effects like rain or snow.
sl_SI: Vodni efekti kot so dež in sneg.

en: Weather Effects:
sl_SI: Vodni učinki:

en: Material System:
sl_SI: Sistem materiala:

en: Switch to low video settings
sl_SI: Preklopi na nizko kakovosten način videa

en: Switch to medium video settings
sl_SI: Preklopi na srednje kakovosten način videa

en: Switch to very high video settings
sl_SI: Preklopi na visoko kakovosten nalčin videa

en: Audio Settings
sl_SI: Nastavitev zvoka

en: Enable or disable sound.
sl_SI: aktiviraj ali deaktiviraj zvok.

en: Enable Audio:
sl_SI: Aktiviraj zvok:

en: Sound Effects:
sl_SI: Zvočni efekti:

en: Menu Sounds:
sl_SI: Zvok menijev:

en: Turn the menu sounds on or off.
sl_SI: Vklopi zvok menijev.

en: Advanced Audio Options
sl_SI: Napredne nastavitve zvoka

en: Audio Sample Rate:
sl_SI: Zvočna vzorčna stopnja:

en: Restart the sound-engine and apply your settings.
sl_SI: Ponovno zažni zvok in potrdi nastavite.

en: Gameplay Settings
sl_SI: Nastavitve igranja

en: Battlescape Camera Settings
sl_SI: Nastavitev kamere zemljevida

en: Scroll Speed:
sl_SI: Hitrost skrolanja:

en: Rotation Speed:
sl_SI: Hitrost rotiranja:

en: Move Deceleration:
sl_SI: Zamnjšanje hitrosti givanja:

en: Isometric Mode:
sl_SI: Izometrični način:

en: Center View:
sl_SI: Centralni pogled:

en: Battlescape Gameplay Settings
sl_SI: Nastavitve zemljevida

en: Select the Head-Up-Display for the battlescape.
sl_SI: Izberi nastavitev zemljevida "Glavo navzgor"

en: HUD Design:
sl_SI: Oblika vmesnika:

en: Confirm Actions:
sl_SI: Potrdi dejanja:

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: Moving only
sl_SI: Samo premikanje

en: Autostand:
sl_SI: Amodejno vstani:

en: Actor Speed:
sl_SI: Hitrost lika:

en: Geoscape Options
sl_SI: Nastavitve zemljevida

en: 3D or 2D geoscape. To enable this option you have to start a new campaign first.
sl_SI: 3D ali 2D zemljevid. Da omogočite to opcijo je najprej potrebno začeti novo kampanjo.

en: 3D Geoscape:
sl_SI: 3D Zemljevid

en: Show/Hide the panel decoration on the geoscape.
sl_SI: Prikaži/Skrij dekoracijo plošče na zemljevidu.

en: Show decoration:
sl_SI: Prikaži dekoracijo:

en: Joystick Settings
sl_SI: Nastavitve Igralne palice

en: Enable:
sl_SI: Omogoči:

en: Joystick or Joypad:
sl_SI: Igralna palica ali igralna plošča:

en: Available game controllers.
sl_SI: Kontrole igranka, ki os na voljo.

en: Threshold:
sl_SI: Mejna vrednost:

en: Show Keys
sl_SI: Prikaži tipke

en: Key Bindings
sl_SI: vezava tipk

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Assemble Team
sl_SI: Sestavi ekipo

en: Equip
sl_SI: Opremi

en: Base is under attack
sl_SI: Baza je napadena

en: Kill aliens in container
sl_SI: Ubij nezemljane v priporu

en: Not implemented
sl_SI: Ni impementirano

en: Lift aircraft
sl_SI: Dvigni plovilo

en: Disable Power Plant
sl_SI: Onemogoči elektrarno

en: Assemble defend team
sl_SI: Sestavi obrambno ekipo

en: Assemble a team first
sl_SI: Najprej sestavi ekipo

en: New installation
sl_SI: Nov objekt

en: Type
sl_SI: Tip

en: Build Time
sl_SI: Čas izgradnje

en: Cost
sl_SI: Stroški

en: New base
sl_SI: Nova baza

en: Build the base
sl_SI: Zgradi bazo

en: UFO Yards
sl_SI: NLP zbirališče

en: Rename Installation
sl_SI: Preimenuj objekt

en: Location:
sl_SI: Lokacija:

en: Capacity:
sl_SI: Kapacitete:

en: Free Space:
sl_SI: Prazen prostor:

en: Confirm destroying
sl_SI: Potrdi uničenje

en: Condition:
sl_SI: Stanje:

en: Transfer UFO
sl_SI: Prenesi NLP

en: Destroy UFO
sl_SI: Uniči NLP

en: disassembling
sl_SI: razstavljanje

en: transfering
sl_SI: prenašanje

en: stored
sl_SI: shranjeno

en: unknown
sl_SI: neznano

en: Disassembly
sl_SI: Razstavi

en: Change the production amount
sl_SI: Spremeni količino proizvodnje

en: Start this production
sl_SI: Prični s produkcijo

en: Stop production
sl_SI: Zaustavi proizvodnjo

en: Increase priority
sl_SI: Dvigni prioriteto

en: Decrease priority
sl_SI: Znižaj prioriteto

en: Requirements
sl_SI: Zahteve

en: Open UFOPaedia
sl_SI: Odpri NLPedijo

en: idle
sl_SI: mirovanje

en: Back to the main menu.
sl_SI: Nazaj na glavni meni.

en: Go back to the battlescape.
sl_SI: Nazaj na zemljevid baze.

en: Abort
sl_SI: Prekini

en: Abort this battlescape mission.
sl_SI: Prekliči to misijo.

en: Retry this battlescape mission.
sl_SI: Ponovno igraj to misijo

en: Enter the game options menu.
sl_SI: Vstopi v meni nastavitev igre.

en: You will lose all your progress.
sl_SI: Izgubili boste ves napredek.

en: Quit
sl_SI: Izhod

en: Start Game
sl_SI: Začni igro

en: Return to the main menu.
sl_SI: Nazaj v osnovni meni

en: Skirmish Game Settings
sl_SI: Nastavitve igralnega načina Spopad

en: UFO:
sl_SI: NLP:

en: Dropship:
sl_SI: Transportna ladja:

en: Equipment of your team.
sl_SI: Eprema za vašo ekipo:

en: Equipment AI Team.
sl_SI: Opremi AI ekipo.

en: The maximum of AI actors for this game.
sl_SI: Največje število umetnih igralcev v tej igri:

en: Max. Soldiers:
sl_SI: Največje število vojakov:

en: Sets the maximum amount of soldiers.
sl_SI: Največje število vojakov.

en: UGVs:
sl_SI: NZV:

en: Team:
sl_SI: Ekipa:

en: Select which side you want to play with.
sl_SI: Izberi na kateri strani boš igral:

en: Missions
sl_SI: Misije

en: Bases
sl_SI: Baze

en: Installations
sl_SI: Zgradbe

en: Costs
sl_SI: Stroški

en: Nations
sl_SI: Nacije

en: Click for funding graphs
sl_SI: Klikni za ogled grafa financiranja

en: Nation Statistics
sl_SI: Statistike nacije

en: Nation
sl_SI: Nacija

en: Current Funding
sl_SI: Trenutno financiranje

en: Funding
sl_SI: Financiranje

en: max
sl_SI: maks.

en: Capture a node
sl_SI: Zajami vozlišče

en: Select parent node
sl_SI: Izveri starševsko vozlišče

en: Select first child node
sl_SI: Izberi hčerinsko vozlišče

en: Select next node
sl_SI: Izberi naslednje vozlišče

en: Extract window
sl_SI: Raztegni okno

en: Current window:
sl_SI: Trenutno okno

en: Current node:
sl_SI: Trenutno vozlišče:

en: Save your team
sl_SI: Shrani ekipo

en: Aliens
sl_SI: Nezemljani

en: Destination base
sl_SI: Ciljna baza

en: Building
sl_SI: Zgradba

en: all space
sl_SI: ves prostor

en: Start the transfer
sl_SI: Prični s prenosom:

en: List
sl_SI: Seznam

en: List active transfers
sl_SI: Seznam aktivnih prenosov

en: Select base to transfer to
sl_SI: Izberi bazo za prenos

en: Choose a base to host alien bodies:
sl_SI: Izberi bazo za skladiščenje trupel nezemljanov:

en: From:
sl_SI: Od:

en: To:
sl_SI: Za:

en: Actual transfers
sl_SI: trenutni prenosi

en: Pre-Research Report
sl_SI: Pred raziskovalno poročilo

en: The Big Picture
sl_SI: Velika slika

en: Requirement(s):
sl_SI: Zahteva(e):

en: Medikit
sl_SI: Paket prve pomoči

en: Stimulants
sl_SI: Stimulanti

en: Antipsychotics
sl_SI: Proti psihotikom

en: IR Goggles
sl_SI: IR očala

en: Scan
sl_SI: Skeniraj

en: Throw
sl_SI: Vrži

en: Frag Grenade
sl_SI: Eksplozivna granata

en: Lob
sl_SI: Lok

en: Roll
sl_SI: Kotali

en: Flashbang
sl_SI: Bliskavka

en: Smoke Grenade
sl_SI: Dimna granata

en: Gas Grenade
sl_SI: Plinska granata

en: Alien Gas Grenade
sl_SI: Plinska granata nezemljanov

en: Incendiary grenade
sl_SI: Zažigalna granata

en: Plasma Grenade
sl_SI: Plazemska granata

en: Bomb
sl_SI: Bomba

en: Needler Gun Magazine
sl_SI: Nabojnik igličarke

en: Short Burst
sl_SI: Kratek rafal

en: Cannonade
sl_SI: Kanonada

en: Needle Stream
sl_SI: Igličarski tok

en: Assault Rifle
sl_SI: Jurišna puška

en: Assault Rifle Magazine
sl_SI: Nabojnik jurišne puške

en: Snap Shot
sl_SI: Hiter strel

en: 3-Round Burst
sl_SI: 3-vrstni rafal

en: Full-Auto
sl_SI: Avtomatsko

en: Aimed Shot
sl_SI: Naciljan strel

en: Machine Gun
sl_SI: Mitraljez

en: Machine Gun Magazine
sl_SI: Mitraljez nabojnik

en: 5-Shot Burst
sl_SI: 5-trelni rafal

en: Full-Auto Sweep
sl_SI: Avtomatsko - zamah

en: Sniper Rifle
sl_SI: Ostrostrelska puška

en: Sniper Rifle Magazine
sl_SI: Nabojnik ostrostrelske puške

en: Coilgun Clip
sl_SI: Nabojnik cevne puške

en: 7.62mm Pistol
sl_SI: 7.62mm Pištola

en: 7.62mm Pistol Magazine
sl_SI: 7.62mm naboj pištole

en: Machine Pistol
sl_SI: Avtomatska pištola

en: 4.2mm MP Magazine
sl_SI: 4.2mm MP nabojnik

en: Submachine Gun
sl_SI: Polavtomatska puška

en: SMG Magazine
sl_SI: SMG nabojnik

en: 5-Round Burst
sl_SI: 5-vrstni rafal

en: Riot Shotgun
sl_SI: Demo Šibrovka

en: Micro Shotgun
sl_SI: Mikro Šibrovka

en: Flechette Shells
sl_SI: Eksplozivni naboji

en: Flamethrower
sl_SI: Metalec ognja

en: C90 Canister
sl_SI: C90 karnister

en: Candlelight
sl_SI: Soj sveče

en: Inferno
sl_SI: Pekel

en: Inferno Sweep
sl_SI: Pekel zamah

en: Rocket Launcher
sl_SI: Lanser raket

en: HE Rocket
sl_SI: HE Eksplozivna raketa

en: IC Rocket
sl_SI: IR Zažigalna raketa

en: Grenade Launcher
sl_SI: Metalec granat

en: 25mm HIT Grenades
sl_SI: 25mm HIT Granate

en: Snap Shot (Impact)
sl_SI: Hiter strel (Momentalen)

en: Aimed Shot (Impact)
sl_SI: Naciljan strel (Momentalen)

en: Snap Shot (Timer)
sl_SI: Hiter strel (Časovno)

en: Aimed Shot (Timer)
sl_SI: Naciljan strel (Časvno)

en: 25mm IC Grenades
sl_SI: 25mm IC granate

en: 25mm Flechette Grenades
sl_SI: 25mm eksplozivne granate

en: 25mm PB Grenades
sl_SI: 25mm PB granate

en: Laser Pistol
sl_SI: Laserska pištola

en: Laser Rifle
sl_SI: Laserska puška

en: Heavy Laser
sl_SI: Težki laser

en: D-F Cartridge
sl_SI: D-F nabojnik

en: Wave Fire
sl_SI: Valovno streljanje

en: Pulsed Fire
sl_SI: Pulzno streljanje

en: Electro Laser
sl_SI: Elektro laser

en: D-F Cartridge Stun
sl_SI: D-F nabojnik za omamljanje

en: Stun Shot
sl_SI: Omamni strel

en: Combat Knife
sl_SI: Bojni nož

en: Monomolecular Knife
sl_SI: Enomolekularni nož

en: Stun Rod
sl_SI: Palica za omamljanje

en: Stun Charge
sl_SI: Omamni naboj

en: Double Charge
sl_SI: Dvojni naboj

en: Bludgeon
sl_SI: Batina

en: Slash
sl_SI: Poševnica

en: Plasma Blade
sl_SI: Plazemsko rezilo

en: Lock
sl_SI: Zaklep

en: Minigun
sl_SI: Mala Mitraljež

en: Minigun Magazine
sl_SI: Mala mitraljez nabojnik

en: Shotgun
sl_SI: Šibrovka

en: Single Barrel
sl_SI: Enocevna

en: Double Barrel
sl_SI: Dvocevna

en: VHS Assault Rifle
sl_SI: VHS Jurišna puška

en: XAW95 Magazine
sl_SI: XAW95 Naboji

en: 10-Round Burst
sl_SI: 10 - Stoenjski rafal

en: Particle Beam Pistol
sl_SI: Partiklova pištola

en: Pistol Particle Accelerator
sl_SI: Pospeševalec partiklov pištola

en: Particle Beam Rifle
sl_SI: Partiklova puška

en: Rifle Particle Accelerator
sl_SI: Pospeševalec partiklov puška

en: Particle Beam Cannon
sl_SI: Partiklov žarek top

en: Cannon Particle Accelerator
sl_SI: Paortiklov pospeševalnik top

en: 4-Round Burst
sl_SI: 4 - Stopenjski rafal

en: Unrestricted Blast
sl_SI: Neomejeni strel

en: Plasma Pistol
sl_SI: Plazemska pištola

en: Plasma Pistol Charger
sl_SI: Naboj plazemske pištole

en: Plasma Rifle
sl_SI: Plazemska puška

en: Plasma Rifle Charger
sl_SI: Naboj plazemske puške

en: Plasma Blaster
sl_SI: Plazemski udarnik

en: Plasma Blaster Charge
sl_SI: Naboj plazemskega udarnika

en: Ball
sl_SI: Krogla

en: ugv_ares_w
sl_SI: nzv_ares_w

en: ugv_phoenix
sl_SI: nzv_phoenix

en: Chaingun
sl_SI: Strojnica

en: Chaingun Belt
sl_SI: Naboji strojnice

en: 25-Round Burst
sl_SI: 25 - Stopenjski rafal

en: Autocannon Module
sl_SI: Enota za Samodejno strojnico

en: It is not your turn!
sl_SI: Nisi na vrsti!

en: You cannot reload this unknown item.
sl_SI: Ne moreš ponovno naložiti ta neznani predmet.

en: Unknown alien race
sl_SI: Neznana vrsta nezemljanov

en: Toggle to next living actor
sl_SI: Preklopi na naslednjega živega akterja

en: Toggle to previous living actor
sl_SI: Preklopi na prejšnjega živega akterja

en: Select an actor from list
sl_SI: Izberi akterja iz seznama

en: Update an actor
sl_SI: Posodobi lik

en: Toggle stand/crouch.
sl_SI: Uredi stoj/kleči.

en: Toggle the headgear
sl_SI: Uredi opremo glave

en: Use
sl_SI: Uporabi

en: Confirm the current action
sl_SI: Potrdi dogajane:

en: Toggle to the next alien in sight of the selected actor.
sl_SI: Preklopi na naslednjega vidnega nezemljana.

en: Toggle camera to the next visible alien.
sl_SI: Preklopi kamero na naslednjega vidnega nezemljana.

en: Toggle camera to the previous visible alien.
sl_SI: Preklopi kamero na prejšnjega vidnega nezemljana.

en: Crouch walk
sl_SI: Hoja kleče

en: Autostand
sl_SI: Samdejno vstani

en: Walk
sl_SI: Hoja

en: [0 TU] No reservation
sl_SI: [0 TU] Ni rezervacje

en: Reserve TUs for firing/using.
sl_SI: Rezerviraj TUs za streljanje/uporabo.

en: Shot Reservation
sl_SI: Rezervacija za strel

en: Remaining TUs: %i
sl_SI: Preostale TUs: %i

en: No remaining TUs left after shot.
sl_SI: Ni preostalih TU-jev po strelu.

en: No weapon.
sl_SI: Ni orožja.

en: Weapon cannot be reloaded.
sl_SI: Orožje ne more biti ponovno napolnjeno.

en: No reload possible, already fully loaded.
sl_SI: Napolnitev ni mogoča, že napoljneno.

en: Not enough TUs for reloading weapon.
sl_SI: Ni dovolj TU-jev za napolnitev orožja

en: No reload possible, you don't have backup ammo.
sl_SI: Napolnitev ni mogoča, ni dovolj rezervne municije.

en: Not enough TUs for standing up.
sl_SI: Ni dovolj TU-jev da se vstane.

en: Stand up (%i TU)
sl_SI: Vstani (%i TU)

en: Not enough TUs for crouching.
sl_SI: Ni dovolj TU-jev za klečanje.

en: Crouch (%i TU)
sl_SI: Klečanje (%i TU)

en: Reserve %i TUs for crouching/standing up.
sl_SI: Rezerviraj%i TU-je za klečanje/vstati.

en: Reserving TUs for shooting not possible.
sl_SI: Rezerviranje TU-jev za streljanje ni mogoče.

en: Reload weapon (%i TU).
sl_SI: Ponovno napolni orožje  (%i TU).

en: You cannot use this unknown item.
    You need to research it first.
sl_SI: NE moreš uporabiti ta neznani predmet.
    Najprej ga je pšotrebno raziskati.

en: %s
    (empty)
sl_SI: %s
    (prazno)

en: Morale  %i | Reserved TUs: %i
sl_SI: Morala  %i | Rezervirani TUs: %i

en: Morale  %i
sl_SI: Morala  %i

en: Morale  %i | Reserved TUs: %i
    %s %i (%i|%i TUs left)
sl_SI: Morala  %i | Rezervirani TUs: %i
    %s %i (%i|%i TUs left)

en: Morale  %i
    %s %i (%i TUs left)
sl_SI: Morala  %i
    %s %i (%i TUs left)

en: accuracy
sl_SI: natančnost

en: shooting speed
sl_SI: hitrost streljanja

en: movement speed
sl_SI: hitrost premikanja

en: sight range
sl_SI: razdalja vida

en: reaction speed
sl_SI: hitrost reagiranja

en: Damaged %s (deterioration: %i)
sl_SI: Poškodba %s (poslabšanje: %i)

en: Wounded %s (bleeding: %i)
sl_SI: Ranjen %s (krvavenje: %i)

en: - Reduced %s
sl_SI: - Reducirano %s

en: Currently panics!
sl_SI: Trenutno paničari!

en: Can't perform action - no item in hand!
sl_SI: Ne morem izvesti dejanja - prazna roka!

en: Can't perform action - no ammo!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - ni dovolj streliva!

en: Can't perform action - weapon cannot be fired one handed!
sl_SI: Ne morem izvesti dejanja - orožje ne more biti uporabljeno enoročno.

en: Can't perform action - not enough TUs!
sl_SI: Ne morem izvesti dejanja - ni dovolj TU-jev!

en: Disabled automatic crouching/standing up.
sl_SI: Izklopi avtomatsko klečanje/vstajanje.

en: Reserved %i TUs for crouching/standing up.
sl_SI: Rezervirani %i  TU-ji za klečenje/vstajanje.

en: Reaction fire enabled.
sl_SI: Reakcijski strel omogočen.

en: Reaction fire disabled.
sl_SI: Reakcijski strel onemogočen.

en: Can't perform action - this item is not reloadable!
sl_SI: Ne morem izvesti dejanja - ta predmed ni ponovno naloćljiv!

en: Left hand weapon reloaded.
sl_SI: Orožje leve roke ponovno napolnjeno.

en: Right hand weapon reloaded.
sl_SI: Orožje desne roke ponovno napolnjeno.

en: Reload the weapon in the soldiers left hand.
sl_SI: Napolni orožje v vojakovi levi roki.

en: Reload the weapon in the soldiers right hand.
sl_SI: Napolni orožje v vojakovi desni roki.

en: Toggle reservation for crouching.
sl_SI: Aktiviraj rezervacijo za klečanje.

en: Toggle reaction fire.
sl_SI: Omogoči rekcijski strel.

en: Start aiming the weapon.
sl_SI: Nameri orožje.

en: Execute an action.
sl_SI: Izvrši dejanje.

en: End current turn.
sl_SI: Končaj trenutno potezo.

en: Enemy spotted: %s!
sl_SI: Nasprotnik odkrit: %s!

en: Unknown enemy spotted!
sl_SI: Neznan nasprotnik odkrit!

en: Civilian spotted.
sl_SI: Odkrit civilist!

en: %s lost a soldier
sl_SI: %s izguba vojaka

en: %s was stunned
sl_SI: %s je uspavan

en: %s was killed
sl_SI: %s je ubit

en: A civilian was stunned.
sl_SI: Civilist je bil uspavan.

en: A civilian was killed.
sl_SI: Ubit civilist

en: An alien was stunned.
sl_SI: Nezemljan je bil uspavan.

en: An alien was killed.
sl_SI: Ubit nezemljan.

en: A soldier was stunned.
sl_SI: Vojak je bil uspavan.

en: A soldier was killed.
sl_SI: Ubit vojak.

en: A member of team %i was stunned.
sl_SI: Član ekipe %i je bil uspavan.

en: A member of team %i was killed.
sl_SI: Član ekipe %i je bil ubit.

en: %s was revitalised
sl_SI: %s je bil revitaliziran

en: A civilian was revitalised.
sl_SI: Civilist je bil revitaliziran.

en: An alien was revitalised.
sl_SI: Nezemljan je bil revitaliziran.

en: A soldier was revitalised.
sl_SI: Vojak je bil revitaliziran.

en: A member of team %i was revitalised.
sl_SI: Član ekipe %i je bil revitaliziran.

en: Your round started!
sl_SI: Ti si na vrsti!

en: ON RED ALERT
sl_SI: RDEČI ALARM

en: Nothing - should not be displayed
sl_SI: Nič - naj ne bi bilo prikazano

en: at home base
sl_SI: v domači bazi

en: refuelling
sl_SI: polnjenje

en: in transit
sl_SI: v prenosu

en: enroute to mission
sl_SI: Odprava na misijo

en: pursuing a UFO
sl_SI: zasledujem NLP

en: ready to drop soldiers
sl_SI: pripravljen spustiti vojake

en: intercepting a UFO
sl_SI: prestrezanje NLP

en: enroute to new home base
sl_SI: pojdi v novo bazo

en: returning to base
sl_SI: vrnitev v bazo

en: Interceptor
sl_SI: Prestreznik

en: UFO
sl_SI: NLP

en: A new %s is ready in %s
sl_SI: Nov %s je pripravljen v %s

en: Notice
sl_SI: Obvestilo

en: No operational hangars at that base.
sl_SI: Ni operativnega hangarja v tisti bazi.

en: No free hangars at that base.
sl_SI: Ni prostih hangarjev v tisti bazi.

en: Insufficient free crew quarter space at that base.
sl_SI: V bazi je premalo prostih mest za posadko.

en: Insufficient storage space at that base.
sl_SI: Premalo skladiščnega prostroa v tej bazi.

en: That base is beyond this aircraft's range.
sl_SI: Ta baza he predaleč za plovilo.

en: Craft %s has returned to %s.
sl_SI: Plovilo %s se je vrnilo v%s.

en: Craft %s has refueled at %s.
sl_SI: Plovilo %s se je napolnilo v %s.

en: Craft %s is low on fuel and must return to base.
sl_SI: Plovilo %s ima malo goriva in se mora vrniti v bazo.

en: Assign one or more soldiers to this aircraft first.
sl_SI: Najprej dodeli enega ali več vojakov.

en: Insufficient fuel.
sl_SI: Premalo goriva.

en: Craft %s has not enough fuel to intercept UFO: fly back to %s.
sl_SI: Plovilo %s ima premalo goriva za prestrezanje NLP: vrni se v %s.

en: No operational Command Centre in this base.
    
    Aircraft can not start.
sl_SI: Ni operativne komandne centrale v tej bazi.
    
    Plovilo ni vzletelo.

en: There is no pilot assigned to this aircraft.
    
    Aircraft can not start.
sl_SI: V tem plovilu ni pilota.
    
    Plovilo ni vzletelo.

en: Aircraft started
sl_SI: Plovilo pripravljeno

en: Speed:	%i km/h
sl_SI: Hitrost:	%i km/h

en: Fuel:	%i/%i
sl_SI: Gorivo:	%i/%i

en: Operational range:	%i km
sl_SI: Operativna razdalja:	%i km

en: Weapons:	%i of %i
sl_SI: Orožje:	%i of %i

en: Armour:	%i of 1
sl_SI: Oklep:	%i

en: Electronics:	%i of %i
sl_SI: Elektronika:	%i of %i

en: A UFO is shooting at %s
sl_SI: NLP strelja na %s

en: Our aircraft has no more ammo left - returning to home base now.
sl_SI: Na plovilu ni dovolj streliva - vračam se nazaj v bazo.

en: Interception
sl_SI: Prestrezanje

en: UFO interception successful -- UFO lost to sea.
sl_SI: NLP prestrezen uspešno -- NLP izgubljen v morju.

en: Pilot ejected from craft
sl_SI: Pilot se je iztrelil iz plovila.

en: Pilot killed in action
sl_SI: Pilot ubit med akcijo

en: You've lost the battle
sl_SI: V bitki si izgubil

en: You can't hold live aliens yet. Aliens died.
sl_SI: Ne moreš še zadrževati žive nezemljane. Nezemljani mrtvi

en: You've captured new aliens.
sl_SI: Ulovil si novega nezemljana.

en: Awaiting autopsy
sl_SI: Pričakovana obdukcija

en: Researched
sl_SI: Raziskano

en: You've won the battle
sl_SI: V bitki si zmagal

en: Collected alien bodies
sl_SI: Pobrana trupla nezemljanov

en: Not set
sl_SI: Ni nastavljeno

en: Already %i in base
sl_SI: Že %i v bazi

en: Construction finished
sl_SI: Zgradba končana

en: Working 100%
sl_SI: Deluje na 100%

en: Down
sl_SI: Ustavljeno

en: Not enough credits to build this
sl_SI: Nimaš dovolj denarja, da bi zgradil

en: You must build next to existing buildings.
sl_SI: Graditi morate zraven že obstoječe zgradeb.

en: Costs:	%i c
sl_SI: Stroški:	%i c

en: %i Day to build
     | %i Days to build
sl_SI[0]: Število dni do konca gradnje: %i
sl_SI[1]: %i Dni gradnje
sl_SI[2]: %i Dni gradnje
sl_SI[3]: %i Dni gradnje

en: Running costs:	%i c
sl_SI: Tekoči stroški:	%i c

en: Needs:	%s
sl_SI: Odvisno od:	%s

en: No aircraft in this base - You first have to purchase or transfer an aircraft
sl_SI: V tej bazi ni plovila- Najprej morate ploviko kupiti ali prenesti

en: Note
sl_SI: Opomba

en: No aircraft in this base - You first have to purchase an aircraft
sl_SI: V tej bazi ni plovila- Najprej morate plovilo kupiti

en: Antimatter (current/max):
sl_SI: Antimaterija (trenutno/maksimalno):

en: Construction of %s building finished in %s.
sl_SI: Gradnja %s zgradbe je končana v%s.

en: Building finished
sl_SI: Zgradba končana

en: By selling %s you gathered %i credits.
sl_SI: Pri prodaji %s ste prejeli %i denarja.

en: %i collected item | %i collected items
sl_SI[0]: %i pobrani poredmet
sl_SI[1]: %i pobrani poredmet
sl_SI[2]: %i pobrani poredmet
sl_SI[3]: %i pobrani poredmet

en: %s does not have Antimatter Storage Facility. %i units of antimatter got removed.
sl_SI: %s nima skladišča za antimaterijo. %i enote ali antimaterija je bila odstranjena.

en: %s has been destroyed by an antimatter storage breach.
sl_SI: %s je bilo uničeno pri presežku antimaterije.

en: Base #%i
sl_SI: Baza #%i

en: You've reached the base limit.
sl_SI: Dosegel si največje število baz.

en: Base
sl_SI: Baza

en: A new base has been built: %s (nation: %s)
sl_SI: Zgrajena je bila nova bazat: %s (nacija: %s)

en: A new base has been built: %s
sl_SI: Zgrajena je bila nova baza: %s.

en: Base built
sl_SI: Baza zgrajena

en: Not enough credits to set up a new base.
sl_SI: Nimaš dovolj denarja, da bi zgradil novo bazo.

en: Buy or produce at least one aircraft first.
sl_SI: Kupi ali proizvedi najmanj eno plovilo najprej.

en: No Hangar functional in base.
sl_SI: V bazi ni operativnih Hangarjev.

en: No %s functional in base.
sl_SI: Ni %s operativno v bazi.

en: Transfer equipment, vehicles, aliens and employees to other bases
sl_SI: Prenesi opremo, vozila, nezemljane in zaposlene na drugo bazo.

en: Build at least a second base to transfer equipment or personnel
sl_SI: Zgradni vsaj drugo bazro za prenos opreme ali osebja

en: Base is under attack, you can't destroy buildings!
sl_SI: Baza je napadena, ne moreš uničiti zgradb!

en: Destroy Entrance
sl_SI: Uniči vhod

en: You can't destroy the entrance of the base!
sl_SI: Ne morete uničiti vhoda v bazo!

en: You can't destroy this building! It is the only connection to other buildings!
sl_SI: Ne morete uničiti te zgradbe. Je edina povazava z drugo zgradbo!

en: Destroy Hangar
sl_SI: uniči hangar

en: Go to hangar
sl_SI: Pojdi v hangar

en: Go to hangar without destroying building
sl_SI: Pojdi do hangara brez da uničiš stavbo.

en: Destroy the building
sl_SI: Uniči to zgradbo

en: Go to transfer menu without destroying the building
sl_SI: Pojdi do meni prenosov brez da uničiš stavbo.

en: Destroy Quarter
sl_SI: Uniči življenski prostor

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Destroy Storage
sl_SI: Uniči skladišče

en: Go to storage
sl_SI: Pojdi v skladišče

en: Are you sure you want to destroy this building?
sl_SI: Ste prepričani, da želite uničiti to zgradbo?

en: Destroy building
sl_SI: Uniči zgradbo

en: Base is under attack, you can't access this building !
sl_SI: Baza je napadena, ne moreš dostopati do te zgradbe!

en: Construction of building will be over in %i day.
    Please wait to enter. | Construction of building will be over in %i days.
    Please wait to enter.
sl_SI[0]: Gradnja zgradbe bo končana v %i dneh.
    Prosim pokajte na vstop.
sl_SI[1]: Gradnja zgradbe bo končana v %i dneh.
    Prosim pokajte na vstop.
sl_SI[2]: Gradnja zgradbe bo končana v %i dneh.
    Prosim pokajte na vstop.
sl_SI[3]: Gradnja zgradbe bo končana v %i dneh.
    Prosim pokajte na vstop.

en: You need a building %s to make building %s functional.
sl_SI: Potrebujete %s stavbo, da bo %s obratovala.

en: You need to recruit %s to use building %s.
sl_SI: Za uporabo stavbe %s morate zaposliti rekrute %s .

en: Build a %s first.
sl_SI: Najprej zgradi %s.

en: ^BAircraft
sl_SI: ^BPlovilo

en: ^BEmployees
sl_SI: ^BZaposleni

en: ^BAliens
sl_SI: ^BNezemljani

en: %i: empty
sl_SI: %i: prazen

en: Working
sl_SI: Izdelava

en: Installing
sl_SI: Nameščanje

en: Replacing
sl_SI: Zamenjava

en: Removing
sl_SI: Odstranjevanje

en: None
sl_SI: Nič

en: No defence of this type in this installation
sl_SI: Obrambe tega tipa ni v objektu

en: No defence of this type in this base
sl_SI: Obrambe tega tipa ni v bazi

en: You've gone too far into debt.
sl_SI: Preveć si zadolžen.

en: %s has been promoted to %s.
sl_SI: %s je bil povišan v %s.

en: Soldier promoted
sl_SI: Vojak povišan

en: Chicken-hearted
sl_SI: Kurji pogum

en: Very Easy
sl_SI: Zelo lahko

en: Easy
sl_SI: Lahko

en: Hard
sl_SI: Težko

en: Very Hard
sl_SI: Zelo težko

en: Insane
sl_SI: Noro

en: Human
sl_SI: Človek

en: %s
    
    Race: %s
    Recruits: %i %s, %i %s, %i %s, %i %s
    Credits: %ic
    Difficulty: %s
    Min. happiness of nations: %i %%
    Max. allowed debts: %ic
    %s
sl_SI: %s
    
    Rasa: %s
    Rekruti: %i %s, %i %s, %i %s, %i %s
    Denar: %ic
    Težavnost: %s
    Min. zadovoljstvo nacij: %i %%
    Maks. dovoljeni dolgovi: %ic
    %s

en: soldier | soldiers
sl_SI[0]: vojak
sl_SI[1]: vojak
sl_SI[2]: vojak
sl_SI[3]: vojak

en: scientist | scientists
sl_SI[0]: znanstvenik
sl_SI[1]: znanstvenik
sl_SI[2]: znanstvenik
sl_SI[3]: znanstvenik

en: pilot | pilots
sl_SI[0]: Združene Amerike
sl_SI[1]: Pilot
sl_SI[2]: Pilot
sl_SI[3]: Pilot

en: Rank: %s
sl_SI: Mesto: %s

en: Soldier | Soldiers
sl_SI[0]: Vojak
sl_SI[1]: Vojak
sl_SI[2]: Vojak
sl_SI[3]: Vojak

en: Not enough quarters
sl_SI: Ni dovolj življenskih prostora

en: You don't have enough quarters for your employees.
    Build more quarters.
sl_SI: Ni dovolj življenskih prostorov za zaposlene.
    Zgradite več življenskih prostorov

en: Could not fire employee
sl_SI: Ne morem odpustiti zaposlenega

en: Could not hire employee
sl_SI: Ne morem zaposliti zaposlenega

en: You've got a new mail: %s
sl_SI: Prejeli ste novo sporočilo: %s

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: No item assigned.
sl_SI: Nobeden predmet ni določen.

en: This slot is for %s or smaller items.
sl_SI: Tale reža je za %s ali manjše predmete.

en: This item is functional.
sl_SI: Ta element je operativen

en: This item will be installed in %i hours.
sl_SI: Ta predmen bo naložen v  %i urah

en: %s will be removed in %i hours.
sl_SI: %s bo odstranjeno v %i urah.

en: %s will be installed in %i hours.
sl_SI: %s bo nameščeno v %i urah.

en: This item will be removed in %i hours.
sl_SI: Ta predmet bo odstranjen v %i urah.

en: No ammo assigned to this weapon.
sl_SI: Nobeni naboji niso dodeljeno temu orožju.

en: No ammo needed
sl_SI: naboji niso potrebni

en: No slot selected.
sl_SI: Ni izbrane reže.

en: No item selected.
sl_SI: Ni izbranega predmeta.

en: You can't equip an alien technology.
sl_SI: Ne moreš opremiti tehnologije nezemljanov.

en: Technology requested is not yet completed.
sl_SI: Zahtevana tehologija še ni dokončana.

en: This item is too heavy for the selected slot.
sl_SI: Ta predmet je pretežak za to režo

en: Equip a weapon first.
sl_SI: Najprej opremi orožje.

en: Ammo not usable with current weapon.
sl_SI: NAboji niso združljivi s trenutnim orožjem

en: Unknown problem.
sl_SI: Neznan problem.

en: Ok
sl_SI: V redu

en: Installation
sl_SI: Objekti

en: UFO Sighting
sl_SI: NLP opažen

en: Name:	%s (%i/%i)
sl_SI: Ime	%s (%i/%i)

en: Status:	%s
sl_SI: Stanje:	%s

en: Health:	%3.0f%%
sl_SI: Zdravje:	%3.0f%%

en: Distance to target:		%.0f
sl_SI: Razdalja do tarče:		%.0f

en: Speed: %i km/h
sl_SI: Hitrost: %i km/h

en: Select the desired location of the new base on the map.
sl_SI: Izberite željeno lokacijo na mapi za postavitev nove baze.

en: Select the desired location of the new installation on the map.
sl_SI: Izberi željeno lokacijo na mapi za postavitev novega objekta.

en: Aliens are attacking our base at this very moment.
sl_SI: V tem trenutku nezemljani napadajo našo bazo.

en: Select ufo or mission on map
sl_SI: Na karti izberi nalogo ali NLP

en: UFO in radar range
sl_SI: NLP v dosegu radarja

en: Damaged %s (damage: %i)
sl_SI: Poškodba %s (poškodba: %i)

en: Wounded %s (damage: %i)
sl_SI: Rana %s (poškodba: %i)

en: Installation %s was destroyed.
sl_SI: Objekt  %s je bil uničen.

en: Installation destroyed
sl_SI: Objekt uničen

en: Construction of installation %s finished.
sl_SI: Gradnja objekta %s končana.

en: Installation finished
sl_SI: Objekt zgrajen

en: %d day | %d days
sl_SI[0]: %d dan
sl_SI[1]: %d dan
sl_SI[2]: %d dan
sl_SI[3]: %d dan

en: A new installation has been built: %s (nation: %s)
sl_SI: Zgrajen je bil nov objekt: %s (nacija: %s)

en: A new installation has been built: %s
sl_SI: Zgrajen je bil nov objekt: %s.

en: Installation building
sl_SI: Objekt se gradi

en: Not enough credits to set up a new installation.
sl_SI: Nimaš dovolj denarja, da bi zgradil nov objekt.

en: Destroy Installation
sl_SI: Uniči objekt

en: Do you really want to destroy this installation?
sl_SI: Ali res želite uničiti ta objekt?

en: Forget it
sl_SI: Pozabi

en: Condition: %3.0f%%
sl_SI: Stanje: %3.0f%%

en: day | days
sl_SI[0]: dan
sl_SI[1]: dan
sl_SI[2]: dan
sl_SI[3]: dan

en: %s was successfully installed into aircraft %s at %s.
sl_SI: %s je bilo uspešno nameščeno na plovilo %s v %s.

en: %s was successfully installed at installation %s.
sl_SI: %s je bilo uspešno nameščeno na objekt %s.

en: %s was successfully installed at %s.
sl_SI: %s je bila uspešno nameščena v %s.

en: %s was successfully removed from aircraft %s at %s.
sl_SI: %s je bilo uspešno odstranjeno na plovilo %s v %s.

en: %s was successfully removed, starting installation of %s into aircraft %s at %s
sl_SI: %s je bilo uspešno odstranjeno, začenjaneje nameščanje%s na plovilo %s v %s

en: %s was successfully removed from installation %s.
sl_SI: %s je bilo uspešno osdtranjeno z objekta %s.

en: %s was successfully removed from %s.
sl_SI: %s je bilo uspešno odstranjeno %s.

en: Light weight
sl_SI: Lahek

en: Medium weight
sl_SI: Srednje težek

en: Heavy weight
sl_SI: Težek

en: Unknown weight
sl_SI: Neznana teža

en: No power supplies in this base.
    Hangars are not functional.
sl_SI: Ni elektrarne v tej bazi.
    Hangarji niso operativni.

en: Build a hangar first.
sl_SI: Najprej moraš zgraditi Hangar.

en: You cannot buy this aircraft.
    Not enough space in hangars.
sl_SI: Ne morete kupiti tega letala.
    Ni dovolj prostora v Hangarjih.

en: You cannot buy this aircraft.
    Not enough credits.
sl_SI: Ne morete kupiti tega letala.
    Ni dovolj denarja.

en: Not enough money
sl_SI: Premalo denarja

en: You cannot buy this item as you don't have enough credits.
sl_SI: Ne morete kupiti tega predmeta ker ni dovolj denarja.

en: Not enough storage space
sl_SI: Premalo prostora v skladišču

en: You cannot buy this item.
    Not enough space in storage.
    Build more storage facilities.
sl_SI: Ne morete kupiti tega predmeta.
    Ni dovolj prostora v skladišču.
    Zgradi več skladišč.

en: UGV is away from home
sl_SI: UGV je odsoten

en: Aircraft is away from home
sl_SI: Plovilo ni v bazi

en: installation_installed
sl_SI: objekt_zgrajen

en: installation_removed
sl_SI: objekt_odstranjen

en: installation_replaced
sl_SI: objekt_zamenjan

en: aircraft_refueled
sl_SI: plovilo_natankano

en: aircraft_arrivedhome
sl_SI: plovilo_vrnitevdomov

en: installation_build_started
sl_SI: objekt_gradnja_začetek

en: installation_build_finished
sl_SI: objekt_gradnja_konec

en: installation_destroyed
sl_SI: objekt_uničen

en: research_new_proposed
sl_SI: raziskava_novo_predlagano

en: research_halted
sl_SI: raziskava_ustavljena

en: research_completed
sl_SI: raziskava_končana

en: production_started
sl_SI: proizvodnja_začeta

en: production_finished
sl_SI: proizvodnja_končana

en: production_failed
sl_SI: proizvodnja_spodletela

en: production_queue_empty
sl_SI: proizvodna_vrsta_prazna

en: nation_happiness_changed
sl_SI: nacija_zadovoljstvo_sprememba

en: nation_unhappy
sl_SI: nacija_nesrečna

en: nation_pleased
sl_SI: nacija_zadovoljna

en: transfer_started
sl_SI: prenos_začet

en: transfer_completed_success
sl_SI: prenos_končan_uspešno

en: transfer_lost
sl_SI: prenos_prekinjen

en: transfer_aliens_defered
sl_SI: prenos_nezemljani_preložen

en: transfer_uforecovery_finished
sl_SI: prenos_pobiranjenlp_končano

en: ufo_spotted
sl_SI: nlp_zaznan

en: ufo_signal_lost
sl_SI: nlp_izgubljen signal

en: ufo_attacking
sl_SI: nlp_napada

en: base_attack
sl_SI: baza_napad

en: Your dropship is not near the landing zone
sl_SI: Tvoje tovorno plovilo ni v bližini pristajalne cone

en: Aliens killed
sl_SI: Ubiti nezemljani

en: Aliens captured
sl_SI: Ujeti nezemljani

en: Alien survivors
sl_SI: Preživeli nezemljani

en: PHALANX soldiers missing in action
sl_SI: PHALANX pogrešani v misiji

en: PHALANX friendly fire losses
sl_SI: PHALANX izgube pri prijateljskem ognju

en: PHALANX survivors
sl_SI: PHALANX preživeli

en: Civilians killed by friendly fire
sl_SI: Civilisti ubitit od prijateljskega ognja

en: Civilians saved
sl_SI: Rešeni civilisti

en: Gathered items (types/all)
sl_SI: Zbrani predmeti (tip/vsi)

en: Base attack
sl_SI: Napadena baza

en: Alien activity has been detected in %s.
sl_SI: Opažena je bila aktivnost nezemljanov: %s

en: Defence of base: %s successful!
sl_SI: Obramba baze: %s uspešna!

en: Giving up
sl_SI: Predaja

en: Furious
sl_SI: Besno

en: Angry
sl_SI: Jezen

en: Mad
sl_SI: Besen

en: Upset
sl_SI: Vzenmirjen

en: Tolerant
sl_SI: Toleranten

en: Neutral
sl_SI: Neutralen

en: Content
sl_SI: Zadovoljen

en: Pleased
sl_SI: Zadovoljen

en: Happy
sl_SI: Vesel

en: Exuberant
sl_SI: Bujno

en: Nation %s changed happiness from %s to %s
sl_SI: Nacija %s je spremenila razpoloženje iz %s v %s

en: Nation %s changed happiness to %s
sl_SI: Nacija %s je spremenila razpoloženje v %s

en: Happiness of nation %s is %s and less than minimal happiness allowed to the campaign
sl_SI: Zadovoljstvo nacije%s je %s in to je manj kot je dovoljeno minimalno zadovoljstvo v tej kampanji

en: Nation changed happiness
sl_SI: Nacija je spremenila razpoloženje

en: Gained %i %s, %i %s, %i %s, %i %s, and %i %s from nation %s (%s)
sl_SI: Prejel %i %s, %i %s, %i %s, %i %s, in%i %s od nacije %s (%s)

en: credit | credits
sl_SI[0]: zahvala
sl_SI[1]: zahvala
sl_SI[2]: zahvala
sl_SI[3]: zahvala

en: Paid %i credits to: %s
sl_SI: Plačal %i denarja za: %s

en: Paid %i credits for aircraft
sl_SI: Plačal %i denarja za plovilo

en: Paid %i credits for upkeep of %s
sl_SI: Plačal %i denarja za vzdrževanje za %s

en: Paid %i credits for administrative overhead.
sl_SI: Plačal %i denarja za administrativne stroške.

en: current homebase of aircraft
sl_SI: trenutna domača baza plovila

en: base can hold aircraft
sl_SI: baza lahko ima plovilo

en: Base	Status
sl_SI: Baza	Stanje

en: Change homebase of aircraft
sl_SI: Zamenjaj domačo bazo plovila

en: Back to base	%s
sl_SI: Nazaj v bazo	%s

en: Change homebase
sl_SI: Zamenjaj bazo

en: No craft available, no pilot assigned, or no weapon or ammo equipped.
sl_SI: Plovilo ni na voljo, pilot ni dodeljen ali ni opremljenega orožija ali streliva.

en: No defence system operational or no weapon or ammo equipped.
sl_SI: Ni operativnega obrambnega sistema ali ni orožja ai streliva.

en: Production queue for %s is empty
sl_SI: Proivodna vrtsa %s je prazna

en: Production queue empty
sl_SI: Proizvodnja vrsta je prazna

en: Not enough credits to finish production in %s.
sl_SI: Ni dovolj denarja za dokončanje proizvodnje v %s.

en: Production finished
sl_SI: Proizvodnja zaključena

en: The disassembling of %s at %s has finished.
sl_SI: Razstavljanje %s v %s je zaključeno.

en: No item selected
sl_SI: Prednet ni izbran

en: Production time	%ih
sl_SI: Čas proizvodnje	%ih

en: Item size	%i
sl_SI: Velikost predmeta	%i

en: Stored at: %s
sl_SI: Skladiščeno v: %s

en: Disassembly time: %ih
sl_SI: Čas razstavljanja: %ih

en: Components:
sl_SI: Komponente:

en: Production costs	%i c
sl_SI: Stroški proizvodnje	%i c

en: No aircraft selected.
sl_SI: Plovilo ni izbrano.

en: Hangars not ready
sl_SI: Hangarji ni pripravljeni

en: You cannot queue aircraft.
    No free space in hangars.
sl_SI: Ne moreš naročiti plovila.
    Ni prostih mest v hangarjih.

en: Not enough materials
sl_SI: Ni dovolj materialov

en: Not enough material!
sl_SI: Ni dovolj materiala!

en: Production started
sl_SI: Proizvodnja začeta

en: A research project has been completed: %s
sl_SI: Raziskava dokončana: %s

en: Research finished
sl_SI: Raziskovanje končano

en: New research proposal: %s
sl_SI: Na voljo je nova raziskava: %s

en: Unknown Technology researchable
sl_SI: Neznano tehnologijo je možno raziskati

en: Unknown Technology found
sl_SI: Najdena neznana tehnologija

en: No free space in laboratories left.
    Build more laboratories.
sl_SI: Ni več prostora v laboratorijih.
    Zgradi več laboratorijev.

en: Not enough laboratories
sl_SI: Ni dovol laboratorijev

en: Research halted
sl_SI: Raziskava ustavljena

en: No description available.
sl_SI: Opis ni na voljo.

en: No research proposal available.
sl_SI: Ni novih raziskav.

en: Error decompressing data
sl_SI: Napaka pri razpakiranju podatkov

en: No campaign active.
sl_SI: Ni aktivne kampanje.

en: Nothing to save yet.
sl_SI: Nič ni za shraniti.

en: Could not allocate enough memory to save this game
sl_SI: Ne najdem dovolj spomina da bi shranil igro

en: Error saving game.
sl_SI: Napaka shranjevanja igre

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error loading game.
sl_SI: Napaka nalaganja igre

en: QuickSave
sl_SI: Hitro shrani

en: Campaign was successfully saved.
sl_SI: Kampanja je bila uspešno shranjena

en: Quicksave
sl_SI: Hitro shranjevanje

en: Campaign loaded
sl_SI: Kampanja naložena

en: Quicksave campaign was successfully loaded.
sl_SI: Hitro shranjena kampanja je bila uspešno naložena.

en: Won:	%i
    Lost:	%i
sl_SI: Zmaga:	%i
    Poraz:	%i

en: Built:	%i
    Active:	%i
    Attacked:	%i
sl_SI: Zgrajeno:	%i
    Aktivno:	%i
    Napadeno:	%i

en: 
    Funding this month:	%d
sl_SI: 
    Finaciranje ta mesec:	%d

en: Employees:	%i c
sl_SI: Zaposleni:	%i c

en: Aircraft:	%i c
sl_SI: Plovilo:	%i c

en: Base (%s):	%i c
sl_SI: Baza (%s):	%i c

en: Administrative costs:	%i c
sl_SI: Administrativni stroški:	%i c

en: Debt:	%i c
sl_SI: Dolg:	%i c

en: 
    	-------
    Sum:	%i c
sl_SI: 
    	-------
    Suma:	%i c

en: Max. allowed debts: %ic
sl_SI: Največje dovoljeno zadolževanje: %ic

en: %i of %i
sl_SI: %i od %i

en: No more employee can be assigned to this aircraft
sl_SI: Ni več mogoče dodeliti zaposlene na na to plovilo

en: Employee is assigned to another aircraft
sl_SI: Zaposleni je dodeljen drugemu plovilu

en: Employee is away from base
sl_SI: Zaposlenega ni v bazi

en: No more employee can be assigned to this team
sl_SI: Ni mogoče več dodeliti zaposlenih v to ekipo

en: stopped
sl_SI: ustavljeno

en: 5 sec
sl_SI: 5 sek

en: 5 mins
sl_SI: 5 minut

en: 20 mins
sl_SI: 20 minut

en: 1 hour
sl_SI: 1 ura

en: 12 hours
sl_SI: 12 ur

en: 1 day
sl_SI: 1 dan

en: 5 days
sl_SI: 5 dni

en: May
sl_SI: Maj

en: Aug
sl_SI: Avg

en: Oct
sl_SI: Okt

en: %s does not have Antimatter Storage, antimatter are removed!
sl_SI: %s nima dovolj skladišč za antimaterijo, antimaterija je odstranjena!

en: Transport mission
sl_SI: Transportna misija

en: %s does not have Alien Containment, Aliens are removed!
sl_SI: %s nima dovolj priporov za nezemljane. Nezemljani so odstranjeni.

en: Transport mission ended, unloading cargo in %s
sl_SI: Prenos končan, raztovorjenje tovora v %s

en: Transport mission started, cargo is being transported to %s
sl_SI: Prenos se je začel, tovor bo prenešen v %s

en: Soldier in aircraft
sl_SI: Vojak v plovilu

en: Pilot in aircraft
sl_SI: Pilot v plovilu

en: Corpse of %s
sl_SI: Truplo od %s

en: Alive %s
sl_SI: Živi %s

en: Aircraft %s
sl_SI: Plovilo %s

en: Employee
sl_SI: Zaposlen

en: alive
sl_SI: Živo

en: dead
sl_SI: mrtvo

en: A UFO is flying toward %s
sl_SI: NLP leti proti %s

en: Cruising speed
sl_SI: Potovalna hitrost

en: Maximum speed
sl_SI: Maksimalna hitrost

en: Aircraft damage
sl_SI: Poškodba plovila

en: Accuracy
sl_SI: Natančnost

en: Fuel size
sl_SI: Velikost goriba

en: Weapon range
sl_SI: Domet orožja

en: Unknown weapon skill
sl_SI: Možnosti orožja neznana

en: No requirements
sl_SI: Ni zahtev

en: Error - could not find building
sl_SI: Napaka - ne najdem zgradbe

en: Construction time:	%i day
     | Construction time:	%i days
sl_SI[0]: Trajanje gradnje:	%i dan
sl_SI[1]: Trajanje gradnje:	%i dan
sl_SI[2]: Trajanje gradnje:	%i dan
sl_SI[3]: Trajanje gradnje:	%i dan

en: Cost:	%i c
sl_SI: Stroški:	%i c

en: Weight:	%s
sl_SI: Težat:	%s

en: Weapon for base defence system
sl_SI: Orožje za sistem obrambe baze

en: Ammo:	%i
sl_SI: Naboji:	%i

en: Damage:	%i
sl_SI: Poškodbe:	%i

en: Reloading time:	%i
sl_SI: Čas napolnitve:	%i

en: Unknown - need to research this
sl_SI: Neznano - najprej razišči

en: Required Hangar:	%s
sl_SI: Potreben je hangar:	%s

en: Max. soldiers:	%i
sl_SI: Največje število vojakov:	%i

en: Proposal:
sl_SI: Predlog:

en: Re:
sl_SI: Odgovori:

en: FROM: %s
    TO: %s
    DATE: %s
sl_SI: OD: %s
    DO: %s
    DATUM: %s

en: No pre-research description available.
sl_SI: Predraziskovalni opis ni na voljo.

en: %s was transfered to %s.
sl_SI: %s je bil transportiran v %s.

en: UFO Recovered
sl_SI: Zajet NLP

en: UFO Transfered
sl_SI: NLP prenešen

en: UFO transport started, cargo is being transported to %s
sl_SI: NLP prenos se je začel, tovor bo prenešen v %s

en: UFO transport
sl_SI: NLP transportiranje

en: 
    Secured crashed %s (%.0f%%)
sl_SI: 
    Zavarovano strmoglavljeno %s (%.0f%%)

en: 
    Secured landed %s
sl_SI: 
    Zavarovano pristano %s

en: No free UFO yard available.
sl_SI: Ni prostega NLP zbirališča.

en: Recovered %s from the battlefield. UFO is being transported to %s.
sl_SI: Zajeto %s z bojišča. NLP bo prenešen v %s.

en: UFO Recovery
sl_SI: Zajet NLP

en: Recovered %s from the battlefield. UFO sold to nation %s, gained %i credits.
sl_SI: Pridobljen %s z bojišča. NLP prodan naciji %s, dobil %i  denarja.

en: Destroy stored UFO
sl_SI: Uniči shranjen NLP

en: Do you really want to destroy this stored UFO?
sl_SI: Ali res želite uničiti shranjen NLP?

en: Base '%s' is under attack! What to do?
sl_SI: Baza '%s' je napadena! Kaj narediti?

en: Base '%s' is under attack!
sl_SI: Baza '%s' je napadena!

en: Don't attack the UFO-Carrier yet
sl_SI: Ne napadi še NLP - Nosača

en: Wait
sl_SI: Čakaj

en: Attack the UFO-Carrier now
sl_SI: Napadi NLP - Nosača sedaj

en: Launch
sl_SI: Izstrel

en: Error saving team. Nothing to save yet.
sl_SI: Napaka pri shranjevanju moštva. Nič ni za shraniti.

en: Error saving team. Check free disk space!
sl_SI: Napakra pri shranjevanju ekipe. Preverite prostor na disku!

en: You've ended your turn.
sl_SI: Končali ste svojo potezo.

en: %s ended his turn (team %i).
sl_SI: %s končal svojo potezo (ekipa %i).

en: Set soldiers per player lower than soldiers per team
sl_SI: Nastavi število vojakov na igralca na manj, kot število vojakov na ekipo

en: Settings doesn't make sense
sl_SI: Nastavitev nima smisla

en: Enemies killed:	%i
sl_SI: Ubiti nasprotniki:	%i

en: Team survivors:	%i
sl_SI: Preživeli v ekipi	%i

en: Current team: %i
sl_SI: Trenutna ekipa: %i

en: Team is already in use
sl_SI: Ekipa že v uporabi

en: Team %d
sl_SI: Ekipa %d

en: No team
sl_SI: Ni ekipe

en: Map:	%s
sl_SI: Karta:	%s

en: Servername:	%s
sl_SI: Ime strežnika:	%s

en: Moralestates:	%s
sl_SI: Moralna načela:	%s

en: Gametype:	%s
sl_SI: Tip igre:	%s

en: Gameversion:	%s
sl_SI: Različica igre:	%s

en: Dedicated server:	%s
sl_SI: Namenski strežnik:	%s

en: Operating system:	%s
sl_SI: Operacijski sitem:	%s

en: Network protocol:	%s
sl_SI: Omrežni protocol:	%s

en: Roundtime:	%s
sl_SI: Čas igranja:	%s

en: Teamplay:	%s
sl_SI: Ekipna igra:	%s

en: Max. players per team:	%s
sl_SI: Največje število igralcev v ekipi:	%s

en: Max. teams allowed in this map:	%s
sl_SI: Največje dovoljeno število ekip v tej mapi:	%s

en: Max. clients:	%s
sl_SI: Največje število klientov:	%s

en: Max. soldiers per player:	%s
sl_SI: Največje število vojakov na igralca:	%s

en: Max. soldiers per team:	%s
sl_SI: Največje število vojakov na ekipo:	%s

en: Password protected:	%s
sl_SI: Zaščiteno z geslom:	%s

en: All bookmark slots are used - please removed unused entries and repeat this step
sl_SI: Vsi prostori za zaznamke so zasedeni - prosim odstranite neuporabne zaznamke in ponovitekorak

en: Game Drawn!
sl_SI: Igra je pada!

en: Congratulations
sl_SI: Čestitke

en: You won the game!
sl_SI: Zmagal si igro!

en: Better luck next time
sl_SI: Več sreče prihodnjič

en: You've lost the game!
sl_SI: Igubil si igro!

en: Show/hide ufoconsole.
sl_SI: Prikaži/skri ufokonzolo

en: Size:	%i
sl_SI: Velikost:	%i

en: ^BDamage type:	Protection:
sl_SI: ^BTip poškodbe:	Zaščita:

en: %s weapon
sl_SI: %s orožje

en: One-handed
sl_SI: Eno ročno

en: Two-handed
sl_SI: Dvoročno

en: Max ammo:	%i
sl_SI: Maks. nabojev:	%i

en: Skill:	%s
sl_SI: Veščina:	%s

en: Time units:	%i
sl_SI: Časovne enote:	%i

en: Range:	%g
sl_SI: Domet:	%g

en: Spreads:	%g
sl_SI: Razpršitev::	%g

en: %s. No detailed info available.
sl_SI: %s. Podrobni opis ni na voljo.

en: Ammunition
sl_SI: Naboji

en: Weapon
sl_SI: Orožje

en: %s ammo-less weapon
sl_SI: %s orožje brez nabojev

en: %s auxiliary equipment
sl_SI: %s pomožna oprema

en: Action:	%s
sl_SI: Dejanje:	%s

en: Unknown - not useable
sl_SI: Nezano - ni mogoče uporabiti

en: Server closed connection
sl_SI: Server je prekinil povezavo

en: Local game version (%s) differs from the server version (%s)
sl_SI: Lokalna verzija igre (%s) se razlikuje od vertije na serverju (%s)

en: Script files are not the same
sl_SI: Skriptne datoteke niso enake

en: Local map version differs from server
sl_SI: Lokalna verzija mape je drugačna kot na serverju

en: Target your shot to the ground
sl_SI: Tarča kateri si sestrelil na tla

en: This change requires a restart!
sl_SI: Te spremembe zahtevajo pomoven zagon!

en: This change might require a restart.
sl_SI: Ta sprememba lahko zahteva ponoven zagon.

en: Downloading [%s]
sl_SI: Nalaganje [%s]

en: Poor
sl_SI: Slabo

en: Mediocre
sl_SI: srednje dobro

en: Average
sl_SI: Povprečno

en: Competent
sl_SI: Kompetentno

en: Proficient
sl_SI: Sposben

en: Very Good
sl_SI: Zelo dobro

en: Highly Proficient
sl_SI: Visoko sposoben

en: Outstanding
sl_SI: Izjemno

en: Impressive
sl_SI: Impresivno

en: Superhuman
sl_SI: Suprer človek

en: Rotate battlescape camera anti-clockwise
sl_SI: Zavrti kamero bolišča proti smeri urinega kazalca

en: Rotate battlescape camera clockwise
sl_SI: Zavrti kamero boljišča v smeri urinega kazalca

en: Tilt battlescape camera up
sl_SI: Kamera bojišča gor

en: Tilt battlescape camera down
sl_SI: Kamera bojišča dola

en: Move battlescape camera
sl_SI: Premakni kamero

en: Move battlescape camera left
sl_SI: Premakni kamero levo

en: Move battlescape camera top left
sl_SI: Premakni kamero zgoraj levo

en: Move battlescape camera bottom left
sl_SI: Premakni kamero spodaj levo

en: Move battlescape camera right
sl_SI: Premakni kamero desno

en: Move battlescape camera top right
sl_SI: Premakni kamero zgoraj desno

en: Move battlescape camera bottom right
sl_SI: Premakni kamero spodaj desno

en: Move battlescape camera forward
sl_SI: Premakni kamero naprej

en: Move battlescape camera backward
sl_SI: Premakni kamero nazaj

en: Zoom in
sl_SI: Povečaj

en: Zoom out
sl_SI: Pomanjšaj

en: Left mouse button click (menu)
sl_SI: Levi miškin gumb (meni)

en: Middle mouse button click (menu)
sl_SI: Srednji misškin gumb (meni)

en: Right mouse button click (menu)
sl_SI: Desni miškin gumb (meni)

en: Mouse wheel up
sl_SI: Miškin kolešček gor

en: Mouse wheel down
sl_SI: Miškin kolešček dol

en: Turn soldier toward mouse pointer
sl_SI: Obrni vojaka v smeri miškinega kazalca

en: Toggles the hud radar mode
sl_SI: Aktivira HUD način radarja

en: Ammo: %i
sl_SI: Naboji:	%i

en: %s loaded
sl_SI: %s naloženo

en: Usable in:
sl_SI: Uporabljeno v:

en: In: %i Out: %i
sl_SI: Not: %i Ven: %i

en: Drag to move window
sl_SI: Povleči za prestavitev okna

en: Close the window
sl_SI: Zapri pogovorno okno

en: Key: %s
sl_SI: Tipka: %s

en: Soldier entered the rescue zone.
sl_SI: Vojak je vstopil v reševalno cono.

en: Soldier left the rescue zone.
sl_SI: Vojak je zapustil reševalno cono.

en: Can't perform action - weapon already fully loaded with the same ammunition!
sl_SI: Ne morem izvesti dejanja - orožje je že napolnjeno!

en: Can't perform action - object not present!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - ni objekta!

en: Can't perform action - not an actor!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - ni igralec!

en: Can't perform action - actor is stunned!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - igralec je omamljen!

en: Can't perform action - actor is dead!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - igralec je mrtev!

en: Can't perform action - not on same team!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - ni v enaki ekipi!

en: Can't perform action - no control over allied actors!
sl_SI: Ne morem izvesti dejanja - nimaš oblasti nad zavezniškimi igralci!

en: Can't perform action - it is not your turn!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - nisi na vrsti!

en: Currently shaken, won't let their guard down.
sl_SI: Trenutno pretresen, še vedno pazljiv.

en: You can't talk for %d more seconds
sl_SI: Ne morete se pogovarjati za  %d sekund

en: Soldier is dazed!
    Enemy used flashbang!
sl_SI: Vojak je omotičen!
    Sovražnik je uporabil slepilko!

en: Can't perform action - impossible throw!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - nemogoč met!

en: Can't perform action - object not activatable!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - objekta ni mogoče aktivirati!

en: Can't perform action - target out of range!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - tarča izven dosega!

en: Can't perform action - not enough ammo!
sl_SI: Nemorem izvesti dejanja - ni dovolj nabojev!

en: Aliens entered target zone!
sl_SI: Nezemljani so vstopili v tarčno cono!

en: Target zone is occupied!
sl_SI: Tarčna cona je osvojena!

en: Item was placed.
sl_SI: Predmet je bil odložen

en: %s panics!
sl_SI: %s paničari!

en: %s is on a rampage!
sl_SI: %s je trenutno v naletu.

en: %s is consumed by mad rage!
sl_SI: %s je ponorel!

en: %s is currently shaken.
sl_SI: %s je trenutno pretresen.

en: No reaction fire enabled weapon.
sl_SI: Ni izbranega orožja za rekcijski strel.

en: No fire mode selected for reaction fire.
sl_SI: Ni izbran način reakcijskega strela.

en: Not enough TUs left for activating reaction fire.
sl_SI: Ni dovolj TU-jev za aktiviranje rekcijskega strela.

en: 4 minutes left until forced turn end.
sl_SI: 4 minute do prisilne prekinitve poteze.

en: 3 minutes left until forced turn end.
sl_SI: 3 minute do prisilne prekinitve poteze.

en: 2 minutes left until forced turn end.
sl_SI: 2 minuti do prisilne prekinitve poteze.

en: 1 minute left until forced turn end.
sl_SI: 1 minuta do prisilne prekinitve poteze.

en: 30 seconds left until forced turn end.
sl_SI: 30 sekund do prisilne prekinitve poteze.

en: 15 seconds left until forced turn end.
sl_SI: 15 sekund do prisilne prekinitve proteze.

en: Current active team hit the max round time.
sl_SI: Trenutno aktivno moštvo je doseglo maksimalno število potez.

en: Switching map!
sl_SI: Zamenjava mape!

en: You are now ready to switch the map.
sl_SI: Sedaj lahko zamenjate mapo.

en: human
sl_SI: človek

en: alien
sl_SI: Nezemljan

en: Take a screenshot
sl_SI: Zajemi sliko zaslona
