ufw - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Action
ar: الإجراء

en: Logging disabled
ar: التسجيل معطّل

en: Logging enabled
ar: التسجيل مفعّل

en: Found exact match
ar: وجدتُ مطابقة تامة
