ufw - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Action
bg: Действие

en: Rule updated
bg: Правилото е обновено

en: Rule deleted
bg: Правилото е изтрито

en: Rule added
bg: Правилото е добавено

en: Invalid option
bg: Невалидна опция

en: Found exact match
bg: Намерено е точно съответствие

en: Wrong number of arguments
bg: Грешен брои аргументи

en: Improper rule syntax
bg: Неправилен синтаксис на правилото
