ufw - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Aborted
ca: S'ha avortat

en: Profiles directory does not exist
ca: El directori de perfils no existeix

en: Skipping '%s': couldn't stat
ca: S'omet «%s»: no s'ha pogut veure l'estat

en: Skipping '%s': too big
ca: S'omet «%s»: és massa gran

en: Skipping '%s': too many files read already
ca: S'omet «%s»: massa fitxers per llegir

en: Skipping '%s': couldn't process
ca: S'omet «%s»: no s'ha pogut processar

en: Skipping '%s': name too long
ca: S'omet «%s»: nom massa llarg

en: Skipping '%s': invalid name
ca: S'omet «%s»: nom no vàlid

en: Skipping '%s': also in /etc/services
ca: S'omet «%s»: també és a /etc/services

en: Skipping '%s': field too long
ca: S'omet «%s»: camp massa llarg

en: Skipping '%(value)s': value too long for '%(field)s'
ca: S'omet «%(value)s»: valor massa llarg per a «%(field)s»

en: Duplicate profile '%s', using last found
ca: Perfil duplicat «%s», s'utilitza l'últim trobat

en: Profile '%(fn)s' missing required field '%(f)s'
ca: Al perfil «%(fn)s» falta el camp requerit «%(f)s»

en: Profile '%(fn)s' has empty required field '%(f)s'
ca: El perfil «%(fn)s» té buit el camp requerit «%(f)s»

en: No ports found in profile '%s'
ca: No s'han trobat ports al perfil «%s»

en: Invalid ports in profile '%s'
ca: Ports no vàlids al perfil «%s»

en: New profiles:
ca: Perfils nous:

en: Unsupported policy '%s'
ca: La política «%s» no és admesa

en: Unsupported policy for direction '%s'
ca: Política no admesa per a l'adreça «%s»

en: Default %(direction)s policy changed to '%(policy)s'
ca: La política %(direction)s per omissió ha estat canviada a «%(policy)s»

en: (be sure to update your rules accordingly)
ca: (aneu amb compte d'actualitzar les vostres regles consegüentment)

en: Checking raw iptables
ca: S'està comprovant iptables en brut (raw)

en: Checking raw ip6tables
ca: S'està comprovant ip6tables en brut (raw)

en: Checking iptables
ca: S'està verificant iptables

en: Checking ip6tables
ca: S'està verificant ip6tables

en: problem running
ca: problema executant-se

en: Status: inactive
ca: Estat: inactiu

en: To
ca: A

en: From
ca: Des de

en: Action
ca: Acció

en: Couldn't open '%s' for reading
ca: No es pot obrir '%s' per a llegir

en: Couldn't update rules file
ca: No es pot actualitzar l'arxiu de regles

en: Rules updated
ca: Regles actualitzades

en: Rules updated (v6)
ca: Regles actualitzades (v6)

en: Rule updated
ca: Regla actualitzada

en: Rule deleted
ca: Regla esborrada

en: Rule added
ca: Regla afegida

en: Could not update running firewall
ca: No es pot actualitzar el tallafocs en execució

en: Couldn't stat '%s'
ca: No es pot fer estat %s

en: Checks disabled
ca: Comprovació desactivada

en: ERROR: this script should not be SUID
ca: ERROR: aquest script no hauria de ser SUID

en: ERROR: this script should not be SGID
ca: ERROR: aquest script no hauria de ser SGID

en: You need to be root to run this script
ca: Necessiteu ser superusuari (root) per executar aquest script

en: %s is world writable!
ca: %s es pot escriure per tothom

en: %s is group writable!
ca: %s es pot escriure pel seu grup

en: Invalid option
ca: Opció invàlida

en: Bad port '%s'
ca: Port '%s' incorrecte

en: Unsupported protocol '%s'
ca: Protocol '%s' no suportat

en: Found exact match
ca: S'ha trobat una coincidència exacta

en: Invalid IP version '%s'
ca: La versió de la IP '%s' no és vàlida

en: IPv6 support not enabled
ca: El suport per a IPv6 no està habilitat

en: Invalid 'from' clause
ca: La clàusula 'from' és incorrecta
