ufw - en to et translation catalogue (68 entries)

en: : Need at least python 2.6)
et: : Vajab vähemalt python 2.6)

en: Aborted
et: Tühistatud

en: Profiles directory does not exist
et: Profiili asukohta ei eksisteeri

en: Skipping '%s': too big
et: Jäetud vahele '%s': liiga suur

en: Profile '%(fn)s' missing required field '%(f)s'
et: Profiilil '%(fn)s' puuduvad vajalikud väljad '%(f)s'

en: Profile '%(fn)s' has empty required field '%(f)s'
et: Profiilil '%(fn)s' on tühjad vajalikud väljad '%(f)s'

en: No ports found in profile '%s'
et: Profiilis  '%s' porte ei leitud

en: Invalid ports in profile '%s'
et: Vigased pordid profiilil '%s'

en: New profiles:
et: Uued profiilid:

en: Unsupported policy '%s'
et: Toetamata poliis '%s'

en: Checking iptables
et: iptables'i kontrollimine

en: problem running
et: probleem töötamisel

en: Status: inactive
et: Staatus: väljas

en: Action
et: Tegevus

en: Status: active
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s
et: Staatus: aktiivne
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s

en: Status: active%s
et: Staatus: aktiivne%s

en: problem running ufw-init
    %s
et: probleem  ufw-init
    %s

en: Could not load logging rules
et: Ei suuda laadida logi reegleid

en: Couldn't open '%s' for reading
et: Ei saa avada '%s' lugemiseks

en: '%s' is not writable
et: '%s' ei ole kirjutatav

en: Invalid position '%d'
et: Vigane positsioon '%d'

en: Cannot insert rule at position '%d'
et: Ei saa sisestada reegleid positsioonile '%d'

en: Couldn't update rules file
et: Ei saa uuendada reeglite faili

en: Rules updated
et: Reeglid on uuendatud

en: Rules updated (v6)
et: Reeglid on uuendatud (v6)

en: Rule inserted
et: Reegel on lisatud

en: Rule updated
et: Reegel uuendatud

en: Rule deleted
et: Reegel on kustutatud

en: Rule added
et: Reegel lisatud

en: Could not update running firewall
et: Ei saa uuendada töös olevat tulemüüri

en: Could not find '%s'. Aborting
et: Ei suuda leida '%s'. Tühistamine

en: '%s' already exists. Aborting
et: '%s' on juba olemas. Tühistamine

en: Checks disabled
et: Kontroll väljas

en: You need to be root to run this script
et: Sa pead olema juure õigustes, et jooksutada seda skripti

en: '%s' does not exist
et: '%s' ei eksisteeri

en: %s is world writable!
et: %s ei ole kirjutatav!

en: Invalid option
et: Vigane valik

en: Rules updated for profile '%s'
et: Reeglid on uuendatud proffili '%s' jaoks

en: Couldn't update application rules
et: Ei saa uuendada reeglite faili

en: Logging:
et: Logid:

en: unknown
et: tundmatu

en: Logging disabled
et: Logimine väljas

en: Logging enabled
et: Logimine sees

en: Bad port '%s'
et: Halb port '%s'

en: Unsupported protocol '%s'
et: Toetamata protokoll '%s'

en: Bad source address
et: Halb lähteaadress

en: Bad destination address
et: Halb sihtkoha aadress

en: Found exact match
et: Leiti täpne sobivus

en: yes
et: jah

en: Firewall is active and enabled on system startup
et: Tulemüür on aktiivne ja sisselülitatud süsteemis käivitamiseks

en: Firewall stopped and disabled on system startup
et: Tulemüür on peatatud ja välja lülitatud süsteemis käivitamiseks

en: Added user rules (see 'ufw status' for running firewall):
et: Lisatud kasutaja reegeid (vaata 'ufw status' tulemüüril):

en: 
    (None)
et: 
    (Mitte)

en: Invalid position '
et: Vigane positsioon '

en: Firewall reloaded
et: Tulemüür on uuendatud

en: Available applications:
et: Saadaval olevad rakendused:

en: Could not find profile '%s'
et: Ei suuda leida '%s'

en: Invalid profile
et: Vigane profiil

en: Profile: %s
et: Profiil: %s

en: Title: %s
et: Tiitel: %s

en: Description: %s
et: Kirjeldus: %s

en: Ports:
et: Pordid:

en: Unknown policy '%s'
et: Tundmatu poliis '%s'

en: Cannot insert rule at position '%s'
et: Ei saa sisestada reegleid positsioonile '%s'

en: Bad port
et: Halb port

en: Wrong number of arguments
et: Vigane argumentide arv

en: Could not find protocol
et: Ei suuda leida protokolli

en: Couldn't find '%s'
et: Ei leia '%s'
