ufw - en to nl translation catalogue (178 entries)

en: : Need at least python 2.6)
nl: : Minimaal python 2.6 benodigd)

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Profiles directory does not exist
nl: Profielmap bestaat niet

en: Skipping '%s': couldn't stat
nl: '%s' overslaan: kon niet bepalen

en: Skipping '%s': too big
nl: Overslaan van '%s': te groot

en: Skipping '%s': too many files read already
nl: Overslaan van '%s': reeds te veel bestanden gelezen

en: Skipping '%s': couldn't process
nl: Overslaan van '%s': kon niet verwerken

en: Skipping '%s': name too long
nl: Overslaan van '%s': naam te lang

en: Skipping '%s': invalid name
nl: Overslaan van '%s': ongeldige naam

en: Skipping '%s': also in /etc/services
nl: Overslaan van '%s': reeds in /etc/services

en: Skipping '%s': field too long
nl: '%s' overslaan: veld te lang

en: Skipping '%(value)s': value too long for '%(field)s'
nl: '%(value)s' overslaan: waarde te lang voor '%(field)s'

en: Duplicate profile '%s', using last found
nl: Dubbel profiel '%s', laatst gevonden wordt gebruikt

en: Profile '%(fn)s' missing required field '%(f)s'
nl: Profiel '%(fn)s' mist vereist veld '%(f)s'

en: Profile '%(fn)s' has empty required field '%(f)s'
nl: Profiel '%(fn)s' heeft leeg vereist veld '%(f)s'

en: No ports found in profile '%s'
nl: Geen poorten gevonden in profiel '%s'

en: Invalid ports in profile '%s'
nl: Ongeldige poorten in profiel '%s'

en: New profiles:
nl: Nieuwe profielen:

en: Unsupported policy '%s'
nl: Niet-ondersteund beleid '%s'

en: Unsupported policy for direction '%s'
nl: Niet-ondersteund beleid voor richting '%s'

en: Default %(direction)s policy changed to '%(policy)s'
nl: Standaardbeleid %(direction)s gewijzigd naar '%(policy)s'

en: (be sure to update your rules accordingly)
nl: (zorg dat u uw regels overeenkomstig bijwerkt)

en: Checking raw iptables
nl: Ruwe iptables controleren

en: Checking raw ip6tables
nl: Ruwe ip6tables controleren

en: Checking iptables
nl: iptables controleren

en: Checking ip6tables
nl: Ip6tables controleren

en: problem running
nl: probleem met uitvoeren van

en: Status: inactive
nl: Status: inactief

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Action
nl: Actie

en: Default: %(in)s (incoming), %(out)s (outgoing), %(routed)s (routed)
nl: Standaardwaarde: %(in)s (inkomend), %(out)s (uitgaand), %(routed)s (omgeleid)

en: Status: active
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s
nl: Status: actief
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s

en: Status: active%s
nl: Status: actief%s

en: running ufw-init
nl: ufw-init uitvoeren

en: problem running ufw-init
    %s
nl: probleem met uitvoeren van ufw-init
    %s

en: Could not set LOGLEVEL
nl: Kon LOGNIVEAU niet instellen

en: Could not load logging rules
nl: Kon logregels niet laden

en: Couldn't open '%s' for reading
nl: Kon '%s' niet voor lezen openen

en: Skipping malformed tuple (bad length): %s
nl: Misvormde tupel overslaan (ongeldige lengte): %s

en: Skipping malformed tuple (iface): %s
nl: Misvormde tupel overslaan (iface): %s

en: Skipping malformed tuple: %s
nl: Misvormde tupel overslaan: %s

en: '%s' is not writable
nl: '%s' is niet beschrijfbaar

en: Adding IPv6 rule failed: IPv6 not enabled
nl: IPv6-regel toevoegen mislukt: IPv6 niet ingeschakeld

en: Skipping unsupported IPv6 '%s' rule
nl: Overslaan van niet-ondersteunde IPv6 '%s'-regel

en: Skipping unsupported IPv4 '%s' rule
nl: Overslaan van niet ondersteunde IPv4 '%s'-regel

en: Must specify 'tcp' or 'udp' with multiple ports
nl: Moet 'tcp' of 'udp' met meerdere poorten specificeren

en: Skipping IPv6 application rule. Need at least iptables 1.4
nl: IPv6-programmaregel wordt genegeerd. Ten minste versie 1.4 van iptables is vereist.

en: Invalid position '%d'
nl: Ongeldige positie '%d'

en: Cannot specify insert and delete
nl: Kan invoeren en verwijderen niet specificeren

en: Cannot insert rule at position '%d'
nl: Kan regel niet invoeren op positie '%d'

en: Skipping inserting existing rule
nl: Invoeren van bestaande regel overslaan

en: Could not delete non-existent rule
nl: Kon niet-bestaande regel niet verwijderen

en: Skipping adding existing rule
nl: Toevoegen van bestaande regel overslaan

en: Couldn't update rules file
nl: Kon regelsbestand niet bijwerken

en: Rules updated
nl: Regels bijgewerkt

en: Rules updated (v6)
nl: Regels bijgewerkt (v6)

en: Rule inserted
nl: Regel ingevoerd

en: Rule updated
nl: Regel bijgewerkt

en:  (skipped reloading firewall)
nl:  (herladen van firewall overgeslagen)

en: Rule deleted
nl: Regel verwijderd

en: Rule added
nl: Regel toegevoegd

en: Could not update running firewall
nl: Kon draaiende firewall niet bijwerken

en: Could not perform '%s'
nl: Kon '%s' niet uitvoeren

en: Couldn't update rules file for logging
nl: Kon regelsbestand niet bijwerken voor log

en: Invalid log level '%s'
nl: Ongeldig logniveau '%s'

en: Could not find '%s'. Aborting
nl: Kon '%s' niet vinden. Wordt nu afgebroken.

en: '%s' already exists. Aborting
nl: '%s' bestaat al. Wordt nu afgebroken.

en: Backing up '%(old)s' to '%(new)s'
nl: Er wordt een reservekopie gemaakt van '%(old)s' naar '%(new)s'

en: Couldn't stat '%s'
nl: Kon '%s' niet in statistiek brengen

en: WARN: '%s' is world writable
nl: WAARSCHUWING: iedereen heeft schrijfrechten voor '%s'

en: WARN: '%s' is world readable
nl: WAARSCHUWING: iedereen heeft leesrechten voor '%s'

en: Couldn't determine iptables version
nl: Kon iptables-versie niet bepalen

en: problem running sysctl
nl: probleem met uitvoeren van sysctl

en: Checks disabled
nl: Controles geannuleerd

en: ERROR: this script should not be SUID
nl: FOUT: dit script zou geen SUID moeten zijn

en: ERROR: this script should not be SGID
nl: FOUT: dit script zou geen SGID moeten zijn

en: You need to be root to run this script
nl: U moet root zijn om dit script uit te voeren

en: '%s' does not exist
nl: '%s' bestaat niet

en: uid is %(uid)s but '%(path)s' is owned by %(st_uid)s
nl: uid is %(uid)s maar '%(path)s' is van %(st_uid)s

en: %s is world writable!
nl: %s kan door iedereen bewerkt worden!

en: %s is group writable!
nl: %s kan door de groep bewerkt worden!

en: '%(f)s' file '%(name)s' does not exist
nl: '%(f)s' bestand '%(name)s' bestaat niet

en: Missing policy for '%s'
nl: Missend beleid voor '%s'

en: Invalid policy '%(policy)s' for '%(chain)s'
nl: Ongeldig beleid '%(policy)s' voor '%(chain)s'

en: Invalid option
nl: Ongeldige optie

en: Default application policy changed to '%s'
nl: Standaard programmabeleid gewijzigd naar '%s'

en: No rules found for application profile
nl: Geen regels gevonden voor programmaprofiel

en: Rules updated for profile '%s'
nl: Regels bijgewerkt voor profiel '%s'

en: Couldn't update application rules
nl: Kon programmaregels niet bijwerken

en: Found multiple matches for '%s'. Please use exact profile name
nl: Meerdere resultaten gevonden voor '%s'. Geef de exacte profielnaam op

en: Could not find a profile matching '%s'
nl: Geen zoekresultaten gevonden voor '%s'

en: Logging:
nl: Loggen:

en: unknown
nl: onbekend

en: Logging disabled
nl: Loggen uitschakeld

en: Logging enabled
nl: Loggen ingeschakeld

en: Bad port '%s'
nl: Ongeldige poort '%s'

en: Unsupported protocol '%s'
nl: Niet-ondersteund protocol '%s'

en: Bad source address
nl: Ongeldig bronadres

en: Bad destination address
nl: Ongeldig bestemmingsadres

en: Bad interface type
nl: Slecht interfacetype

en: Bad interface name: reserved character: '!'
nl: Slechte interfacenaam: volgend teken is ongeldig: '!'

en: Bad interface name
nl: Slechte interfacenaam

en: Bad interface name: can't use interface aliases
nl: Slechte interfacenaam: kan interface-aliases niet gebruiken

en: Insert position '%s' is not a valid position
nl: Invoerpositie '%s' is geen geldige positie

en: Invalid log type '%s'
nl: Ongeldig logtype '%s'

en: Unsupported direction '%s'
nl: Niet-ondersteunde richting '%s'

en: Could not normalize source address
nl: Kon bronadres niet normaliseren

en: Could not normalize destination address
nl: Kon bestemmingsadres niet normaliseren

en: Found exact match
nl: Exacte overeenkomst gevonden

en: Found non-action/non-logtype match (%(xa)s/%(ya)s %(xl)s/%(yl)s)
nl: Niet-actie/niet-logtype-overeenkomst gevonden: (%(xa)s/%(ya)s %(xl)s/%(yl)s)

en: 
    Usage: %(progname)s %(command)s
    
    %(commands)s:
     %(enable)-31s enables the firewall
     %(disable)-31s disables the firewall
     %(default)-31s set default policy
     %(logging)-31s set logging to %(level)s
     %(allow)-31s add allow %(rule)s
     %(deny)-31s add deny %(rule)s
     %(reject)-31s add reject %(rule)s
     %(limit)-31s add limit %(rule)s
     %(delete)-31s delete %(urule)s
     %(insert)-31s insert %(urule)s at %(number)s
     %(reload)-31s reload firewall
     %(reset)-31s reset firewall
     %(status)-31s show firewall status
     %(statusnum)-31s show firewall status as numbered list of %(rules)s
     %(statusverbose)-31s show verbose firewall status
     %(show)-31s show firewall report
     %(version)-31s display version information
    
    %(appcommands)s:
     %(applist)-31s list application profiles
     %(appinfo)-31s show information on %(profile)s
     %(appupdate)-31s update %(profile)s
     %(appdefault)-31s set default application policy
nl: 
    Gebruik: %(progname)s %(command)s
    
    %(commands)s:
     %(enable)-31s de firewall inschakelen
     %(disable)-31s de firewall uitschakelen
     %(default)-31s standaardbeleid instellen
     %(logging)-31s logniveau instellen op %(level)s
     %(allow)-31s  toestaan-%(rule)s toevoegen
     %(deny)-31s (stil) blokkeren-%(rule)s toevoegen
     %(reject)-31s blokkeren-%(rule)s toevoegen
     %(limit)-31s  beperken-%(rule)s toevoegen
     %(delete)-31s %(urule)s verwijderen
     %(insert)-31s %(urule)s invoeren op positie %(number)s
     %(reload)-31s firewall herladen
     %(reset)-31s firewall resetten
     %(status)-31s firewall-status tonen
     %(statusnum)-31s firewall-status tonen als genummerde lijst van %(rules)s
     %(statusverbose)-31s firewall-status tonen met extra informatie
     %(show)-31s firewall-rapport tonen
     %(version)-31s versie-informatie tonen
    
    %(appcommands)s:
     %(applist)-31s programmaprofielen tonen
     %(appinfo)-31s informatie tonen van %(profile)s
     %(appupdate)-31s %(profile)s bijwerken
     %(appdefault)-31s standaardprogrammabeleid instellen

en: yes
nl: ja

en: Firewall is active and enabled on system startup
nl: Firewall is actief en ingeschakeld bij het opstarten van het systeem

en: Firewall stopped and disabled on system startup
nl: Firewall is gestopt en uitgeschakeld bij het opstarten van het systeem

en: Could not get listening status
nl: Kon geen luisterstatus verkrijgen

en: Added user rules (see 'ufw status' for running firewall):
nl: Toegevoegde gebruikersregels (zie 'ufw-status' voor draaiende firewall):

en: 
    (None)
nl: 
    (Geen)

en: Invalid IP version '%s'
nl: Ongeldige IP-versie '%s'

en: Invalid position '
nl: Ongeldige positie '

en: IPv6 support not enabled
nl: IPv6-ondersteuning niet ingeschakeld

en: Rule changed after normalization
nl: Regel gewijzigd na normalisatie

en: Could not back out rule '%s'
nl: Kon regel '%s' niet weigeren

en: 
    Error applying application rules.
nl: 
    Fout bij toepassen van programmaregels

en:  Some rules could not be unapplied.
nl:  Sommige regels konden niet uitgeschakeld worden.

en:  Attempted rules successfully unapplied.
nl:  Regels succesvol uitgeschakeld.

en: Could not find rule '%s'
nl: Kon regel '%s' niet vinden

en: Could not find rule '%d'
nl: Kon regel '%d' niet vinden

en: Deleting:
     %(rule)s
    Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
nl: Verwijderen:
     %(rule)s
    Opdracht uitvoeren (%(yes)s|%(no)s)?

en: Unsupported default policy
nl: Niet-ondersteund standaardbeleid

en: Firewall reloaded
nl: Firewall herstart

en: Firewall not enabled (skipping reload)
nl: Firewall niet ingeschakeld (herstarten overslaan)

en: Invalid profile name
nl: Ongeldige profielnaam

en: Unsupported action '%s'
nl: Niet-ondersteunde actie '%s'

en: Available applications:
nl: Beschikbare programma's:

en: Could not find profile '%s'
nl: Kon profiel '%s' niet vinden

en: Invalid profile
nl: Ongeldig profiel

en: Profile: %s
nl: Profiel: %s

en: Title: %s
nl: Titel: %s

en: Description: %s
nl: Omschrijving: %s

en: Ports:
nl: Poorten:

en: Port:
nl: Poort:

en: Skipped reloading firewall
nl: Herstarten van firewall overgeslagen

en: Cannot specify 'all' with '--add-new'
nl: Kan 'all' niet met '--add-new' specificeren

en: Unknown policy '%s'
nl: Onbekend beleid '%s'

en: Command may disrupt existing ssh connections. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
nl: Deze opdracht kan mogelijk bestaande bestaande ssh-verbindingen verstoren. Opdracht uitvoeren (%(yes)s|%(no)s)?

en: Resetting all rules to installed defaults. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
nl: Alle regels terugzetten naar de standaardwaarden. Uitvoeren (%(yes)s|%(no)s)?

en: Resetting all rules to installed defaults. This may disrupt existing ssh connections. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
nl: Alle regels terugzetten naar de standaardwaarden. Deze opdracht kan mogelijk bestaande bestaande ssh-verbindingen verstoren. Opdracht uitvoeren (%(yes)s|%(no)s)?

en: Cannot insert rule at position '%s'
nl: Kan geen regel invoeren op positie '%s'

en: Invalid interface clause
nl: Ongeldige interface-clausule

en: Option 'log' not allowed here
nl: Optie 'log' niet toegestaan hier

en: Option 'log-all' not allowed here
nl: Optie 'log-all' niet toegestaan hier

en: Bad port
nl: Ongeldige poort

en: Port ranges must be numeric
nl: Poortbereik moeten numeriek zijn

en: Invalid port with protocol '%s'
nl: Ongeldige poort met protocol '%s'

en: Wrong number of arguments
nl: Ongeldig aantal argumenten

en: Need 'to' or 'from' clause
nl: 'to' of 'from'-clausule vereist

en: Improper rule syntax
nl: Onjuiste regelsyntaxis

en: Invalid token '%s'
nl: Ongeldige token '%s'

en: Invalid 'proto' clause
nl: Ongeldige 'proto'-clausule

en: Invalid '%s' clause
nl: Ongeldige '%s'-clausule

en: Invalid 'from' clause
nl: Ongeldige 'from'-clausule

en: Invalid 'to' clause
nl: Ongeldige 'to'-clausule

en: Need 'from' or 'to' with '%s'
nl: 'from' of 'to' benodigd voor '%s'

en: Invalid 'port' clause
nl: Ongeldige 'port'-clausule

en: Mixed IP versions for 'from' and 'to'
nl: Gemengde IP-versies voor 'from' en 'to'

en: Could not find protocol
nl: Kon protocol niet vinden

en: Protocol mismatch (from/to)
nl: Protocol-mismatch (from/to)

en: Protocol mismatch with specified protocol %s
nl: Protocol-mismatch met protocol %s

en: Improper rule syntax ('%s' specified with app rule)
nl: Onjuiste regelsyntaxis ('%s' gespecificeerd met programmaregel)

en: Invalid IPv6 address with protocol '%s'
nl: Ongeldig IPv6-adres met protocol '%s'

en: Invalid interface clause for route rule
nl: Ongeldige interface-clausule voor omleidingsregel

en: Command '%s' already exists
nl: Opdracht '%s' bestaat reeds

en: Couldn't find pid (is /proc mounted?)
nl: Kon pid niet vinden (is /proc aangekoppeld?)

en: Couldn't find parent pid for '%s'
nl: Kon ouder-pid voor '%s' niet vinden

en: Couldn't find '%s'
nl: Kan '%s' niet vinden

en: Could not find executable for '%s'
nl: Kon uitvoerbaar bestand voor '%s' niet vinden

en: Could not get statistics for '%s'
nl: Kon geen statistieken verkrijgen voor '%s'
