ufw - en to sk translation catalogue (172 entries)

en: : Need at least python 2.6)
sk: : Vyžaduje najmenej python 2.6)

en: Aborted
sk: Zrušené

en: Profiles directory does not exist
sk: Adresár profilov neexistuje

en: Skipping '%s': couldn't stat
sk: Preskakuje sa „%s“: nepodarilo sa stat()

en: Skipping '%s': too big
sk: Preskakuje sa „%s“: príliš veľký

en: Skipping '%s': too many files read already
sk: Preskakuje sa „%s“: už bolo načítaných priveľa súborov

en: Skipping '%s': couldn't process
sk: Preskakuje sa „%s“: nepodarilo sa spracovať

en: Skipping '%s': name too long
sk: Preskakuje sa „%s“: názov príliš dlhý

en: Skipping '%s': invalid name
sk: Preskakuje sa „%s“: neplatný názov

en: Skipping '%s': also in /etc/services
sk: Preskakuje sa „%s“: tiež v /etc/services

en: Skipping '%s': field too long
sk: Preskakuje sa „%s“: pole príliš dlhé

en: Skipping '%(value)s': value too long for '%(field)s'
sk: Preskakuje sa „%(value)s“: hodnota je príliš dlhá pre „%(field)s“

en: Duplicate profile '%s', using last found
sk: Duplicitný profil „%s“, používa sa posledné nájdené

en: Profile '%(fn)s' missing required field '%(f)s'
sk: Profilu „%(fn)s“ chýba povinné pole „%(f)s“

en: Profile '%(fn)s' has empty required field '%(f)s'
sk: Profil „%(fn)s“ nemá vyplnené povinné pole „%(f)s“

en: No ports found in profile '%s'
sk: V profile „%s“ neboli nájdené žiadne porty

en: Invalid ports in profile '%s'
sk: Neplatné porty v profile „%s“

en: New profiles:
sk: Nové profily:

en: Unsupported policy '%s'
sk: Nepodporovaná politika „%s”

en: Unsupported policy for direction '%s'
sk: Nepodporovaná politika pre smer „%s“

en: Default %(direction)s policy changed to '%(policy)s'
sk: Štandardná politika %(direction)s zmenená na „%(policy)s“

en: (be sure to update your rules accordingly)
sk: (urobte príslušné aktualizácie vo vašich pravidlách)

en: Checking raw iptables
sk: Kontrolujú sa nespracované iptables

en: Checking raw ip6tables
sk: Kontrolujú sa nespracované ip6tables

en: Checking iptables
sk: Kontroluje sa iptables

en: Checking ip6tables
sk: Kontroluje sa ip6tables

en: problem running
sk: problém pri spúšťaní

en: Status: inactive
sk: Stav: neaktívny

en: To
sk: Do

en: From
sk: Od

en: Action
sk: Operácia

en: Status: active
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s
sk: Statv: aktívny
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s

en: Status: active%s
sk: Stav: aktívny%s

en: running ufw-init
sk: spúšťa sa ufw-init

en: problem running ufw-init
    %s
sk: problém pri spúšťaní ufw-init
    %s

en: Could not set LOGLEVEL
sk: Nepodarilo sa nastaviť LOGLEVEL

en: Could not load logging rules
sk: Nepodarilo sa načítať pravidlá zaznamenávania

en: Couldn't open '%s' for reading
sk: Nebolo možné otvoriť „%s” na čítanie

en: Skipping malformed tuple (bad length): %s
sk: Preskakuje sa chybná n-tica (chybná dĺžka): %s

en: Skipping malformed tuple: %s
sk: Preskakuje sa chybná n-tica: %s

en: '%s' is not writable
sk: „%s“ nie je prístupný na zápis

en: Adding IPv6 rule failed: IPv6 not enabled
sk: Pridanie pravidla IPv6 zlyhalo: IPv6 nie je zapnutý

en: Skipping unsupported IPv6 '%s' rule
sk: Preskakuje sa nepodporované pravidlo IPv6 „%s”

en: Skipping unsupported IPv4 '%s' rule
sk: Preskakuje sa nepodporované pravidlo IPv4 „%s“

en: Must specify 'tcp' or 'udp' with multiple ports
sk: Musíte uviesť „tcp“ alebo „udp“ s viacerými portami

en: Skipping IPv6 application rule. Need at least iptables 1.4
sk: Preskakuje sa aplikačné pravidlo IPv6. Vyžaduje iptables aspoň verzie 1.4

en: Invalid position '%d'
sk: Neplatná pozícia „%d“

en: Cannot specify insert and delete
sk: Nie je možné špecifikovať vkladanie a zmazanie

en: Cannot insert rule at position '%d'
sk: Nie je možné vložiť pravidlo na pozíciu „%d“

en: Skipping inserting existing rule
sk: Preskakuje sa vloženie existujúceho pravidla

en: Could not delete non-existent rule
sk: Nemožno zmazať neexistujúce pravidlo

en: Skipping adding existing rule
sk: Preskakuje sa pridanie existujúceho pravidla

en: Couldn't update rules file
sk: Nebolo možné aktualizovať súbor pravidiel

en: Rules updated
sk: Pravidlá aktualizované

en: Rules updated (v6)
sk: Pravidlá aktualizované (v6)

en: Rule inserted
sk: Pravidlo vložené

en: Rule updated
sk: Pravidlo aktualizované

en:  (skipped reloading firewall)
sk:  (preskočené opätovné načítanie firewallu)

en: Rule deleted
sk: Pravidlo zmazané

en: Rule added
sk: Pravidlo pridané

en: Could not update running firewall
sk: Nebolo možné aktualizovať bežiaci firewall

en: Could not perform '%s'
sk: Nebolo možné vykonať „%s“

en: Couldn't update rules file for logging
sk: Nepodarilo sa aktualizovať súbor pravidiel na záznam

en: Invalid log level '%s'
sk: Neplatná úroveň zaznamenávania „%s“

en: Could not find '%s'. Aborting
sk: Nebolo možné nájsť „%s“. Ruší sa

en: '%s' already exists. Aborting
sk: „%s“ už existuje. Ruší sa

en: Backing up '%(old)s' to '%(new)s'
sk: Zálohuje sa „%(old)s“ do „%(new)s“

en: Couldn't stat '%s'
sk: Nie je možné vykonať stat „%s”

en: WARN: '%s' is world writable
sk: UPOZ: do „%s“ môžu zapisovať všetci používatelia

en: WARN: '%s' is world readable
sk: UPOZ: „%s“ je prístupný na zápis všetkým používateľom

en: Couldn't determine iptables version
sk: Nebolo možné určiť verziu iptables

en: Checks disabled
sk: Kontroly vypnuté

en: ERROR: this script should not be SUID
sk: CHYBA: tento skript nemá byť SUID

en: ERROR: this script should not be SGID
sk: CHYBA: tento skript nemá byť SGID

en: You need to be root to run this script
sk: Aby ste mohli spúšťať tento skript, musíte byť root

en: '%s' does not exist
sk: „%s“ neexistuje

en: uid is %(uid)s but '%(path)s' is owned by %(st_uid)s
sk: uid je %(uid)s ale „%(path)s“ vlastní %(st_uid)s

en: %s is world writable!
sk: %s je zapisovateľný pre všetkých!

en: %s is group writable!
sk: %s je zapisovateľný pre skupinu!

en: '%(f)s' file '%(name)s' does not exist
sk: „%(f)s“ súbor „%(name)s“ neexistuje

en: Missing policy for '%s'
sk: Chýba politika pre „%s“

en: Invalid policy '%(policy)s' for '%(chain)s'
sk: Neplatná politika „%(policy)s“ pre „%(chain)s“

en: Invalid option
sk: Neplatná voľba

en: Default application policy changed to '%s'
sk: Štandardná politika aplikácie zmenená na „%s“

en: No rules found for application profile
sk: Pre profil aplikácie neboli nájdené žiadne pravidlá

en: Rules updated for profile '%s'
sk: Pravidlá profilu „%s“ aktualizované

en: Couldn't update application rules
sk: Nepodarilo sa aktualizovať pravidlá aplikácie

en: Found multiple matches for '%s'. Please use exact profile name
sk: Nájdené viaceré zhody pre „%s“. Prosím, použite presný názov profilu

en: Could not find a profile matching '%s'
sk: Nepodarilo sa násť profil zodpovedajúci „%s“

en: Logging:
sk: Zaznamenávanie:

en: unknown
sk: neznáme

en: Logging disabled
sk: Záznam vypnutý

en: Logging enabled
sk: Záznam zapnutý

en: Bad port '%s'
sk: Chybný port „%s”

en: Unsupported protocol '%s'
sk: nepodporovaný protokol „%s”

en: Bad source address
sk: Chybná zdrojová adresa

en: Bad destination address
sk: Chybná cieľová adresa

en: Bad interface type
sk: Chybný typ rozhrania

en: Bad interface name
sk: Chybný názov rozhrania

en: Bad interface name: can't use interface aliases
sk: Chybný názov rozhrania: nemožno použiť aliasy rozhrania

en: Insert position '%s' is not a valid position
sk: Pozícia na vloženie „%s“ nie je platná pozícia

en: Invalid log type '%s'
sk: Neplatný typ záznamu „%s“

en: Unsupported direction '%s'
sk: Nepodporovaný smer „%s“

en: Could not normalize source address
sk: Nebolo možné normalizovať zdrojovú adresu

en: Could not normalize destination address
sk: Nebolo možné normalizovať cieľovú adresu

en: Found exact match
sk: Nájdená presná zhoda

en: Found non-action/non-logtype match (%(xa)s/%(ya)s %(xl)s/%(yl)s)
sk: Nájdená zhoda, ktorá nie je akcia ani typ záznamu  (%(xa)s/%(ya)s %(xl)s/%(yl)s)

en: y
sk: a

en: yes
sk: ano

en: Firewall is active and enabled on system startup
sk: Firewall je aktívny a zapnutý pri štarte systému

en: Firewall stopped and disabled on system startup
sk: Firewall je zastavený a nespustí sa pri štarte systému

en: Could not get listening status
sk: Nepodarilo sa zistiť stav počúvania

en: Added user rules (see 'ufw status' for running firewall):
sk: Pridané používateľské pravidlá (bežiaci firewall zobrazíte pomocou „ufw status“):

en: 
    (None)
sk: 
    (Žiadne)

en: Invalid IP version '%s'
sk: Neplatná verzia IP „%s”

en: Invalid position '
sk: Neplatná pozícia '

en: IPv6 support not enabled
sk: Podpora IPv6 nie je zapnutá

en: Rule changed after normalization
sk: Pravidlo sa zmenilo po normalizácii

en: Could not back out rule '%s'
sk: Nepodarilo sa stiahnuť pravidlo „%s“

en: 
    Error applying application rules.
sk: 
    Chyba pri pokuse použiť pravidlá aplikácie.

en:  Some rules could not be unapplied.
sk:  Niektoré pravidlá nebolo možné zrušiť.

en:  Attempted rules successfully unapplied.
sk:  Požadované pravidlá úspešne zrušené.

en: Could not find rule '%s'
sk: Nenájdené pravidlo „%s“

en: Could not find rule '%d'
sk: Nebolo nájdené pravidlo „%d“

en: Deleting:
     %(rule)s
    Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
sk: Zmaže sa:
     %(rule)s
    Pokračovať (%(yes)s|%(no)s)?

en: Unsupported default policy
sk: Nepodporovaná štandardná politika

en: Firewall reloaded
sk: Firewall znovu načítaný

en: Firewall not enabled (skipping reload)
sk: Firewall nie je zapnutý (preskakuje sa opätovné načítanie)

en: Invalid profile name
sk: Neplatný názov profilu

en: Unsupported action '%s'
sk: Nepodaporovaná operácia „%s“

en: Available applications:
sk: Dostupné aplikácie:

en: Could not find profile '%s'
sk: Nebolo možné násť profil „%s“

en: Invalid profile
sk: Neplatný profil

en: Profile: %s
sk: Profil: %s

en: Title: %s
sk: Názov: %s

en: Description: %s
sk: Popis: %s

en: Ports:
sk: Porty:

en: Skipped reloading firewall
sk: Preskočené opätovné načítanie firewallu

en: Cannot specify 'all' with '--add-new'
sk: Nemožno zadť „all“ spolu s „--add-new“

en: Unknown policy '%s'
sk: Neznáma politika „%s“

en: Command may disrupt existing ssh connections. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
sk: Príkaz môže narušiť prebiehajúce spojenia ssh. Pokračovať (%(yes)s|%(no)s)?

en: Resetting all rules to installed defaults. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
sk: Všetky pravidlá sa vrátia na predinštalované hodnoty. Pokračovať (%(yes)s|%(no)s)?

en: Resetting all rules to installed defaults. This may disrupt existing ssh connections. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
sk: Všetky pravidlá sa vrátia na predinštalované hodnoty. Príkaz môže narušiť prebiehajúce spojenia ssh. Pokračovať (%(yes)s|%(no)s)?

en: Cannot insert rule at position '%s'
sk: Nemožno vložiť pravidlo na pozíciu „%s“

en: Invalid interface clause
sk: Neplatná klauzula rozhrania

en: Option 'log' not allowed here
sk: Tu nie je voľba „log“ povolená

en: Option 'log-all' not allowed here
sk: Tu nie je voľba „log-all“ povolená

en: Bad port
sk: Chybný port

en: Port ranges must be numeric
sk: Rozsahy portov musia byť číselné

en: Invalid port with protocol '%s'
sk: Neplatný port s protokolom „%s“

en: Wrong number of arguments
sk: Chybný počet argumentov

en: Need 'to' or 'from' clause
sk: Vyžaduje sa klauzula „od” alebo „do”

en: Improper rule syntax
sk: Nesprávna syntax pravidla

en: Invalid token '%s'
sk: Neplatný token „%s”

en: Invalid 'proto' clause
sk: Neplatná kluzula „proto”

en: Invalid '%s' clause
sk: Nepodporovaná klauzula „%s“

en: Invalid 'from' clause
sk: Neplatná kluzula „from”

en: Invalid 'to' clause
sk: Neplatná kluzula „to”

en: Need 'from' or 'to' with '%s'
sk: „%s“ vyžaduje „from“ alebo „to“

en: Invalid 'port' clause
sk: Neplatná kluzula „port”

en: Mixed IP versions for 'from' and 'to'
sk: Zmiešané verzie IP „od” a „do”

en: Could not find protocol
sk: Nepodarilo sa nájsť protokol

en: Protocol mismatch (from/to)
sk: Nezhoda protokolov (od/do)

en: Protocol mismatch with specified protocol %s
sk: Nezhoda protokolov s určeným protokolom %s

en: Improper rule syntax ('%s' specified with app rule)
sk: Neplatná syntax pravidla („%s“ uvedené s pravidlom aplikácie)

en: Invalid IPv6 address with protocol '%s'
sk: Neplatná IPv6 adresa s protokolom „%s“

en: Command '%s' already exists
sk: Príkaz „%s“ už existuje

en: Couldn't find pid (is /proc mounted?)
sk: Nenájdený PID (je /proc pripojený?)

en: Couldn't find parent pid for '%s'
sk: Nenájdený PID rodiča „%s“

en: Couldn't find '%s'
sk: Nenájdený „%s“

en: Could not find executable for '%s'
sk: Nenájdený spustiteľný súbor „%s“

en: Could not get statistics for '%s'
sk: Nepodarilo sa získať štatistiku „%s“
