uGet - en to sk_SK translation catalogue (330 entries)

en: All Category
sk_SK: Všetky kategórie

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
sk_SK: Pripájanie...

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
sk_SK: Prenášanie...

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
sk_SK: Skúsiť znovu

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
sk_SK: Sťahovanie dokončené

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
sk_SK: Dokončené

note: UGET_EVENT_NORMAL_FINISH, resumable
en: Resumable
sk_SK: Obnoviteľné

note: UGET_EVENT_NORMAL_RESUMABLE,
en: Not Resumable
sk_SK: Neobnoviteľné

note: UGET_EVENT_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
sk_SK: Výstupný súbor nemôže byť premenovaný.

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
sk_SK: Nemožno sa pripojiť k hostiteľovi.

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
sk_SK: Priečinok nemôže byť vytvorený.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
sk_SK: Súbor nemôže byť vytvorený (zlý názov súboru alebo súbor už existuje).

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
sk_SK: Súbor nemôže byť otvorený.

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_OPEN_FAILED
en: Unable to create thread.
sk_SK: Nemožno vytvoriť vlákno.

note: UGET_EVENT_ERROR_THREAD_CREATE_FAILED,
en: Incorrect source (different file size).
sk_SK: Nesprávny zdroj (odlišná veľkosť súboru).

note: UGET_EVENT_ERROR_INCORRECT_SOURCE,
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
sk_SK: Nedostatok zdrojov (plný disk alebo nedostatok pamäte).

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
sk_SK: Žiadny výstupný súbor.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
sk_SK: Žiadne nastavenie výstupu.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
sk_SK: Príliš veľa opakovaní.

note: UGET_EVENT_ERROR_TOO_MANY_RETRIES
en: Unsupported scheme (protocol).
sk_SK: Nepodporovaná schéma (protokol).

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
sk_SK: Nepodporovaný súbor.

note: 1 - 10
en: aria2: an unknown error occurred.
sk_SK: aria2: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: aria2: time out occurred.
sk_SK: aria2: Časový limit vypršal.

en: aria2: resource was not found.
sk_SK: aria2: Zdroj nebol nájdený.

en: aria2 saw the specfied number of 'resource not found' error. See --max-file-not-found option
sk_SK: aria2 má špecifický počet chýb 'zdroj nebol nájdený'. Pozrite možnosť --max-file-not-found

en: aria2: speed was too slow.
sk_SK: aria2: Rýchlosť bola príliš pomalá.

en: aria2: network problem occurred.
sk_SK: aria2: Vyskytol sa problém so sieťou.

en: aria2: unfinished downloads.
sk_SK: aria2: Nedokončené sťahovania.

note: _("Not Resumable"),
en: Out of resource
sk_SK: Nedostatok zdrojov

note: _(),
en: aria2: piece length was different from one in .aria2 control file.
sk_SK: aria2: Dĺžka časti bola odlišná od uvedenej v kontrolnom súbore .aria2.

note: 11 - 20
en: aria2 was downloading same file.
sk_SK: aria2 sťahoval rovnaký súbor.

en: aria2 was downloading same info hash torrent.
sk_SK: aria2 stiahol rovnaký info hash torrent.

en: aria2: file already existed. See --allow-overwrite option.
sk_SK: aria2: Súbor už existuje. Pozrite možnosť --allow-overwrite.

note: _("Output file can't be renamed."),
en: aria2: could not open existing file.
sk_SK: aria2: Nemožno otvoriť existujúci súbor.

en: aria2: could not create new file or truncate existing file.
sk_SK: aria2: Nemožno vytvoriť nový súbor alebo skrátiť existujúci súbor.

en: aria2: file I/O error occurred.
sk_SK: aria2: Vyskytla sa vstupno-výstupná chyba súboru.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: aria2: name resolution failed.
sk_SK: aria2: Rozlíšenie názvu zlyhalo.

en: aria2: could not parse Metalink document.
sk_SK: aria2: Nemožno parsovať Metalink dokument.

note: 21 - 30
en: aria2: FTP command failed.
sk_SK: aria2: FTP príkaz zlyhal.

en: aria2: HTTP response header was bad or unexpected.
sk_SK: aria2: Hlavička HTTP odozvy bola zlá alebo neočakávaná.

en: Too many redirections.
sk_SK: Príliš veľa presmerovaní.

en: aria2: HTTP authorization failed.
sk_SK: aria2: HTTP overenie zlyhalo.

en: aria2: could not parse bencoded file(usually .torrent file).
sk_SK: aria2: Nemožno parsovať benkódovaný súbor (zvyčajne súbor .torrent).

en: aria2: torrent file was corrupted or missing information.
sk_SK: aria2: Súbor torrentu je poškodený alebo neobsahuje niektoré informácie.

en: aria2: Magnet URI was bad.
sk_SK: aria2: Magnet URI je zlá.

en: aria2: bad/unrecognized option was given or unexpected option argument was given.
sk_SK: aria2: Bola zadaná zlá alebo nerozpoznaná možnosť alebo zlý argument možnosti

en: aria2: remote server was unable to handle the request.
sk_SK: aria2: Vzdialený server nemohol spracovať požiadavku.

en: aria2: could not parse JSON-RPC request.
sk_SK: aria2: Nemožno parsovať JSON-RPC požiadavka.

en: No response. Is aria2 shutdown?
sk_SK: Žiadna odozva. Je plugin aria2 vypnutý?

note: debug
en: aria2: gid was removed.
sk_SK: aria2: Gid bol odstránený.

en: Download Manager
sk_SK: Správca sťahovaní

en: uGet Founder:
sk_SK: Zakladateľ uGet:

en: uGet Project Manager:
sk_SK: Správca projektu uGet:

en: tasks
sk_SK: úlohy

en: New from Clipboard
sk_SK: Nové zo schránky

en: New Download
sk_SK: Nové sťahovanie

en: Clipboard
sk_SK: Schránka

en: Command line
sk_SK: Príkazový riadok

en: Error Occurred
sk_SK: Vyskytla sa chyba

en: Error Occurred during downloading.
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri sťahovaní.

en: Download Starting
sk_SK: Sťahovanie začalo

en: Starting download queue.
sk_SK: Sťahovanie fronty začalo.

en: Download Completed
sk_SK: Sťahovanie dokončené

en: All queuing downloads have been completed.
sk_SK: Všetky sťahovania vo fronte sú dokončené.

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
sk_SK: Stav

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
sk_SK: Kategória

en: Create new download
sk_SK: Vytvoriť nové sťahovanie

note: New Download (accelerators) gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); New Download
en: New _Download...
sk_SK: Nové _sťahovanie...

note: New Category
en: New _Category...
sk_SK: Nová _kategória...

note: New URL Sequence batch
en: New _URL Sequence batch...
sk_SK: Nové _dávkové z URL sekvencie...

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
sk_SK: Nový torrent...

note: New Metalink
en: New Metalink...
sk_SK: Nový metaodkaz...

en: Save all settings
sk_SK: Uložiť všetky nastavenia

en: Set selected download runnable
sk_SK: Spustiť vybrané sťahovanie

en: Set selected download to pause
sk_SK: Pozastaviť vybrané sťahovanie

en: Set selected download properties
sk_SK: Vlastnosti vybraného sťahovania

en: Move selected download up
sk_SK: Posunúť vybrané sťahovanie vyššie

en: Move selected download down
sk_SK: Posunúť vybrané sťahovanie nižšie

en: Move selected download to top
sk_SK: Posunúť vybrané sťahovanie nahor

en: Move selected download to bottom
sk_SK: Posunúť vybrané sťahovanie nadol

en: New Category
sk_SK: Nová kategória

en: Copy -
sk_SK: Kopírovať -

en: Category Properties
sk_SK: Vlastnosti kategórie

en: Download Properties
sk_SK: Vlastnosti sťahovania

en: New Torrent
sk_SK: Nový torrent

en: New Metalink
sk_SK: Nový metaodkaz

en: Open Torrent file
sk_SK: Otvoriť súbor torrentu

en: Open Metalink file
sk_SK: Otvoriť súbor metaodkazu

en: Failed to save category file.
sk_SK: Nepodarilo sa uložiť súbor kategórií.

en: Failed to load category file.
sk_SK: Nepodarilo sa načítať súbor kategórií.

en: Save Category file
sk_SK: Uložiť súbor kategórií

en: Open Category file
sk_SK: Otvoriť súbor kategórií

note: add link
en: Link <A>
sk_SK: Odkaz <A>

note: add image
en: Image <IMG>
sk_SK: Obrázok <IMG>

en: Text File
sk_SK: Textový súbor

en: Import URLs from HTML file
sk_SK: Importovať URL adresy z HTML súboru

en: Import URLs from text file
sk_SK: Importovať URL adresy z textového súboru

en: Export URLs to text file
sk_SK: Exportovať URL adresy do textového súboru

en: URL Sequence batch
sk_SK: Dávkové zo URL sekvencie

en: No URLs found in clipboard.
sk_SK: Nenájdené žiadne URL adresy v schránke.

en: All URLs had existed.
sk_SK: Všetky URL adresy existujú.

en: Clipboard batch
sk_SK: Dávkové zo schránky

en: New
sk_SK: Nové

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Message
sk_SK: Správa

en: Selected %d items
sk_SK: Počet vybraných položiek: %d

en: Attention uGetters:
sk_SK: Upozornenie používateľom uGet:

en: we are running a Donation Drive for uGet's Future Development, please click
sk_SK: zbierame dary na financovanie budúcich verzií uGet, prosíme klikněte

en: HERE
sk_SK: TU

en: please fill out this quick User Survey for uGet.
sk_SK: prosím, vyplňte tento krátky používateľský prieskum ohľadom uGet.

en: click here to take survey
sk_SK: kliknite sem a zúčastnite sa prieskumu

en: Category _name:
sk_SK: _Názov kategórie:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_active), 5);
en: Active _downloads:
sk_SK: Aktívne _sťahovania:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_finished), 5);
en: Capacity of Finished:
sk_SK: Kapacita dokončených:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_recycled), 5);
en: Capacity of Recycled:
sk_SK: Kapacita koša:

note: ------------------------------------------------------------------------ URI Matching conditions
en: URI Matching conditions
sk_SK: Zodpovedajúce podmienky URI

en: Matched _Hosts:
sk_SK: Zodpovedajúci _hostitelia:

en: Matched _Schemes:
sk_SK: Zodpovedajúce _schémy:

en: Matched _Types:
sk_SK: Zodpovedajúce _typy:

en: Really Quit?
sk_SK: Naozaj ukončiť?

en: Are you sure you want to quit?
sk_SK: Ste si istý, že chcete ukončiť?

en: Really delete files?
sk_SK: Naozaj vymazať súbory?

en: Are you sure you want to delete files?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať súbory?

en: Really delete category?
sk_SK: Vymazať kategóriu?

en: Are you sure you want to delete category?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať kategóriu?

en: Don't ask me again
sk_SK: Nepýtať sa znovu

note: Mirrors - label
en: Mirrors:
sk_SK: Zrkadlá:

note: File - label
en: File:
sk_SK: Súbor:

en: Select Folder
sk_SK: Vyberte priečinok

note: Folder - label
en: _Folder:
sk_SK: _Priečinok:

note: Referrer - label
en: Referrer:
sk_SK: Odkazovateľ:

note: "Max Connections:" - title label
en: _Max Connections:
sk_SK: _Maximálny počet pripojení:

en: _Runnable
sk_SK: _Spustiť

en: P_ause
sk_SK: _Pozastaviť

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
sk_SK: _Prihlásiť sa

note: User - label user label & entry
en: User:
sk_SK: Používateľ:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
sk_SK: Heslo:

note: label - cookie file
en: Cookie file:
sk_SK: Súbor cookie:

en: Select Cookie File
sk_SK: Vyberte súbor cookie:

note: label - post file
en: Post file:
sk_SK: Odoslať súbor:

en: Select Post File
sk_SK: Vyberte súbor na odoslanie:

note: label - user agent
en: User Agent:
sk_SK: Používateľský agent:

note: Retry limit - label
en: Retry _limit:
sk_SK: _Limit opakovaní:

note: counts - label
en: counts
sk_SK: počet

note: Retry delay - label
en: Retry _delay:
sk_SK: _Oneskorenie opakovania:

note: seconds - label
en: seconds
sk_SK: sekúnd

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
sk_SK: Maximálna rýchlosť nahrávania:

note: label - Max download speed
en: Max download speed:
sk_SK: Maximálna rýchlosť sťahovania:

note: Retrieve timestamp
en: Retrieve timestamp
sk_SK: Načítať časovú pečiatku

en: _File
sk_SK: _Súbor

note: Batch Downloads --- start ---
en: _Batch Downloads
sk_SK: _Dávkové sťahovanie

note: Batch downloads - Clipboard batch
en: _Clipboard batch...
sk_SK: _Dávkové zo schránky...

note: Batch downloads - URL Sequence batch
en: _URL Sequence batch...
sk_SK: _Dávkové z URL sekvencie...

note: Batch downloads - Text file import (.txt)
en: _Text file import (.txt)...
sk_SK: _Importovať z textového súboru (.txt)...

note: Batch downloads - HTML file import (.html)
en: _HTML file import (.html)...
sk_SK: _Importovať z HTML súboru (.html)...

note: Batch downloads - Export to Text file (.txt)
en: _Export to Text file (.txt)...
sk_SK: _Exportovať do textového súboru (.txt)...

note: Open Category
en: _Open category...
sk_SK: _Otvoriť kategóriu...

note: Save Category
en: _Save category as...
sk_SK: _Uložiť kategóriu ako...

note: Save All
en: Save _all settings
sk_SK: Uložiť _všetky nastavenia

note: Offline mode
en: Offline Mode
sk_SK: Režim offline

en: _Edit
sk_SK: _Upraviť

note: menu.gtk_menu_shell_append((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); Settings shortcut
en: Clipboard _Monitor
sk_SK: _Monitor schránky

en: Clipboard works quietly
sk_SK: Schránka pracuje potichu

en: Command-line works quietly
sk_SK: Príkazový riadok pracuje potichu

en: Skip existing URI
sk_SK: Preskočiť existujúce URI

en: Apply recent download settings
sk_SK: Použiť nedávne nastavenia sťahovania

note: --- Completion Auto-Actions --- start ---
en: Completion _Auto-Actions
sk_SK: Dokončenie _automatických akcií

note: Completion Auto-Actions - Disable
en: _Disable
sk_SK: _Zakázať

en: Hibernate
sk_SK: Hibernovať

en: Suspend
sk_SK: Pozastaviť

en: Shutdown
sk_SK: Vypnúť

en: Reboot
sk_SK: Reštartovať

en: Custom
sk_SK: Vlastné

note: Completion Auto-Actions - Remember
en: Remember setting
sk_SK: Zapamätať nastavenie

note: Completion Auto-Actions - Help
en: _Help
sk_SK: _Pomocník

note: --- Completion Auto-Actions --- end --- menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings...")); Settings
en: _Settings...
sk_SK: _Nastavenia...

en: _View
sk_SK: _Zobraziť

en: _Toolbar
sk_SK: _Panel nástrojov

en: Statusbar
sk_SK: Stavový riadok

en: _Summary
sk_SK: _Zhrnutie

note: Summary Items --- start ---
en: Summary _Items
sk_SK: Zhrnutie _položiek

note: Summary Items - Name
en: _Name
sk_SK: _Názov

note: Summary Items - Folder
en: _Folder
sk_SK: _Priečinok

note: Summary Items - Message
en: _Message
sk_SK: _Správa

en: Download _Columns
sk_SK: Stĺpce sťahovania

note: Download Columns - Complete
en: _Complete
sk_SK: _Dokončené

note: Download Columns - Total
en: _Size
sk_SK: _Veľkosť

note: Download Columns - Percent (%)
en: _Percent '%'
sk_SK: _Percento '%'

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
sk_SK: _Uplynulé

note: Download Columns - Left
en: _Left
sk_SK: _Zostáva

note: Download Columns - Speed
en: Speed
sk_SK: Rýchlosť

note: Download Columns - Up Speed
en: Up Speed
sk_SK: Rýchlosť nahrávania

note: Download Columns - Uploaded
en: Uploaded
sk_SK: Nahrané

note: Download Columns - Ratio
en: Ratio
sk_SK: Pomer

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
sk_SK: _Skúsiť znovu

note: Download Columns - Added On
en: Added On
sk_SK: Dátum pridania

note: Download Columns - Completed On
en: Completed On
sk_SK: Dátum dokončenia

en: _Category
sk_SK: _Kategória

note: New Category
en: _New Category...
sk_SK: _Nová kategória...

note: Delete Category
en: _Delete Category
sk_SK: _Vymazať kategóriu

en: _Download
sk_SK: _Sťahovanie

note: menu_item = gtk_image_menu_item_new_from_stock (GTK_STOCK_DELETE, accel_group);
en: _Delete Entry
sk_SK: _Vymazať položku

en: Delete Entry and _File
sk_SK: Vymazať položku a _súbor

en: Open _Containing folder
sk_SK: Otvoriť _cieľový priečinok

en: Force Start
sk_SK: Vynútiť spustenie

note: Move to --- start ---
en: _Move To
sk_SK: _Presunúť do

note: Priority --- start ---
en: Priority
sk_SK: Priorita

en: _High
sk_SK: _Vysoká

en: _Normal
sk_SK: _Normálna

en: _Low
sk_SK: _Nízka

note: Get Help Online
en: Get Help Online
sk_SK: Získať pomoc online

note: Documentation
en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

note: Support Forum
en: Support Forum
sk_SK: Fórum podpory

note: Submit Feedback
en: Submit Feedback
sk_SK: Odoslať spätnú väzbu

note: Report a Bug
en: Report a Bug
sk_SK: Nahlásiť chybu

note: Keyboard Shortcuts
en: Keyboard Shortcuts
sk_SK: Klávesové skratky

note: Check for Updates
en: Check for Updates
sk_SK: Skontrolovať aktualizácie

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Can't launch default application for file '%s'.
sk_SK: Nemožno spustiť predvolenú aplikáciu pre súbor '%s'.

en: '%s' - This folder does not exist.
sk_SK: '%s' - Tento priečinok neexistuje.

note: title
en: URI had existed
sk_SK: URI existuje

en: This URI had existed, are you sure to continue?
sk_SK: Toto URI existuje, naozaj chcete pokračovať?

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: Category settings
sk_SK: Nastavenia kategórie

en: Default for new download 1
sk_SK: Predvolené pre nové sťahovanie 1

en: Default 2
sk_SK: Predvolené 2

en: unnamed
sk_SK: bez názvu

en: Paused
sk_SK: Pozastavené

en: Uploading
sk_SK: Nahrávanie

en: Completed
sk_SK: Dokončené

en: Recycled
sk_SK: V koši

en: Queuing
sk_SK: Vo fronte

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: All Status
sk_SK: Všetky stavy

en: Name
sk_SK: Názov

en: Complete
sk_SK: Dokončené

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Elapsed
sk_SK: Uplynulé

en: Left
sk_SK: Zostáva

en: Quantity
sk_SK: Počet

en: Don't use
sk_SK: Nepoužívať

en: Default
sk_SK: Predvolené

note: host label & entry
en: Host:
sk_SK: Hostiteľ:

en: Socket args:
sk_SK: Argumenty socketu:

en: Element:
sk_SK: Prvok:

en: Mon
sk_SK: Po

en: Tue
sk_SK: Ut

en: Wed
sk_SK: St

en: Thu
sk_SK: Št

en: Fri
sk_SK: Pi

en: Sat
sk_SK: So

en: Sun
sk_SK: Ne

en: _Enable Scheduler
sk_SK: _Povoliť plánovač

note: Turn off - label
en: Turn off
sk_SK: Vypnúť

note: Turn off - help label
en: - stop all task
sk_SK: - zastaviť všetky úlohy

note: Normal - label
en: Normal
sk_SK: Normálne

note: Normal - help label
en: - run task normally
sk_SK: - spustiť úlohu normálne

en: All
sk_SK: Všetky

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Mark by filter
sk_SK: Označiť podľa filtra

en: Mark URLs by host AND filename extension.
sk_SK: Označiť URL podľa hostiteľa a prípony súboru

en: This will reset all marks of URLs.
sk_SK: Toto obnoví všetky označené URL.

note: filter view ----------------------- left side
en: Host
sk_SK: Hostiteľ

note: right side (filename extension)
en: File Ext.
sk_SK: Prípona súboru

en: Base hypertext reference
sk_SK: Základ hypertextových odkazov

note: select all
en: Mark _All
sk_SK: Označiť _všetko

note: select none
en: Mark _None
sk_SK: Neoznačiť _žiadne

note: select by filter
en: _Mark by filter...
sk_SK: _Označiť podľa filtra...

note: e.g.
en: e.g.
sk_SK: napríklad

note: ------------------------------------------------------- radio "From"
en: _From:
sk_SK: _Od:

note: label "To"
en: To:
sk_SK: Do:

note: label "digits"
en: digits:
sk_SK: číslice:

en: F_rom:
sk_SK: _Od:

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
sk_SK: citlivé na veľkosť písmen

en: No wildcard(*) character in URL entry.
sk_SK: Žiadny znak divokej karty (*) v položke URL.

en: URL is not valid.
sk_SK: URL nie je platná

en: No character in 'From' or 'To' entry.
sk_SK: Žiadny znak v položkách 'Od' alebo 'Do'.

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: User Interface
sk_SK: Používateľské rozhranie

en: Bandwidth
sk_SK: Šírka pásma

en: Scheduler
sk_SK: Plánovač

en: Plug-in
sk_SK: Zásuvný modul

en: Others
sk_SK: Ostatné

note: Monitor button
en: _Enable clipboard monitor
sk_SK: _Povoliť monitor schránky

note: quiet mode
en: _Quiet mode
sk_SK: _Tichý režim

en: Default category index
sk_SK: Predvolený index kategórií

en: Adding to Nth category if no matched category.
sk_SK: Pridať do N-tej kategórie, ak nie je žiadna zodpovedajúca kategória

en: Monitor clipboard for specified file types:
sk_SK: Monitorovať schránku pre konkrétne typy súborov:

en: Separate the types with character '|'.
sk_SK: Oddeľte typy pomocou znaku '|'.

en: You can use regular expressions here.
sk_SK: Tu môžete používať regulárne výrazy.

en: Confirmation
sk_SK: Potvrdenie

note: Confirmation check buttons
en: Show confirmation dialog on exit
sk_SK: Zobraziť potvrdovací dialóg pri ukončení

en: Confirm when deleting files
sk_SK: Potvrdiť pri vymazávaní súborov

en: System Tray
sk_SK: Systémový panel

note: System Tray check buttons
en: Always show tray icon
sk_SK: Vždy zobraziť ikonu v oznamovacej oblasti

en: Minimize to tray on startup
sk_SK: Minimalizovať po štarte do oznamovacej oblasti

en: Close to tray on window close
sk_SK: Minimalizovať do panela po zavretí okna

en: Use Ubuntu's App Indicator
sk_SK: Použiť Ubuntu indikátor aplikácie

en: Enable offline mode on startup
sk_SK: Povoliť režim offline po štarte

en: Download starting notification
sk_SK: Oznámenie o začatí sťahovania

en: Sound when download is finished
sk_SK: Zvuk pri dokončení sťahovania

en: These will affect all plug-ins.
sk_SK: Toto bude mať vplyv na všetky pluginy.

note: Global speed limit
en: Global speed limit
sk_SK: Globálne limity rýchlostí

en: Max upload speed
sk_SK: Maximálna rýchlosť nahrávania

en: Max download speed
sk_SK: Maximálna rýchlosť sťahovania

en: Completion Auto-Actions
sk_SK: Dokončenie automatických akcií

en: Custom command:
sk_SK: Vlastný príkaz:

en: Custom command if error occured:
sk_SK: Vlastný príkaz ak dôjde k chybe:

en: _Autosave
sk_SK: _Automaticky ukladať

note: auto save interval unit label
en: minutes
sk_SK: minútach

note: Commandline Settings
en: Commandline Settings
sk_SK: Nastavenia príkazového riadku

note: --quiet
en: Use '--quiet' by default
sk_SK: Používať predvolene '--quiet'

en: Plug-in matching order:
sk_SK: Plugin odpovedajúci zadaniu:

en: Aria2 plug-in options
sk_SK: Možnosti pluginu Aria2

en: RPC authorization secret token
sk_SK: Overovací tajný token RPC

note: ------------------------------------------------------------------------ Speed Limits
en: Global speed limit for aria2 only
sk_SK: Globálne limity rýchlostí sú len pre aria2

note: ------------------------------------------------------------------------ aria2 works on local device launch
en: _Launch aria2 on startup
sk_SK: _Spustiť aria2 po štarte

note: shutdown
en: _Shutdown aria2 on exit
sk_SK: _Vypnúť aria2 po ukončení

note: ------------------------------------------------------------------------ Local options
en: Launch aria2 on local device
sk_SK: Spustiť aria2 na lokálnom zariadení

en: Path
sk_SK: Umiestnenie

en: Arguments
sk_SK: Argumenty

note: Arguments - hint
en: You must restart uGet after modifying it.
sk_SK: Po zmene musíte reštartovať uGet.

en: File
sk_SK: Súbor

en: Folder
sk_SK: Priečinok

en: Item
sk_SK: Položka

en: Value
sk_SK: Hodnota

note: Copy All
en: Copy _All
sk_SK: Kopírovať _všetko

note: Show window
en: Show window
sk_SK: Zobraziť okno

note: Offline mode
en: _Offline Mode
sk_SK: _Režim offline
