uGet - en to ca translation catalogue (330 entries)

en: All Category
ca: Totes les categories

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
ca: Connectant...

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
ca: Transmetent...

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
ca: Torna a provar

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
ca: La descàrrega ha estat completada

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
ca: Ha finalitzat

note: UGET_EVENT_NORMAL_FINISH, resumable
en: Resumable
ca: Reprèn la baixada

note: UGET_EVENT_NORMAL_RESUMABLE,
en: Not Resumable
ca: No es pot reprendre

note: UGET_EVENT_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
ca: L'arxiu de sortida no pot ser reanomenat.

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
ca: S'ha produït un error al connectar amb l'amfitrió.

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
ca: No es pot crear la carpeta.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
ca: No es pot crear el fitxer (ja existeix o no s'admet el nom).

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
ca: El fitxer no es pot obrir.

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_OPEN_FAILED
en: Unable to create thread.
ca: No es pot crear un fil.

note: UGET_EVENT_ERROR_THREAD_CREATE_FAILED,
en: Incorrect source (different file size).
ca: El fitxer font no és correcte (té una grandària diferent).

note: UGET_EVENT_ERROR_INCORRECT_SOURCE,
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
ca: Hem fet curt de recursos (el disc està ple o hem esgotat la memòria).

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
ca: Manca el fitxer de sortida.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
ca: Manca un paràmetre de sortida.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
ca: Ho hem intentat massa vegades.

note: UGET_EVENT_ERROR_TOO_MANY_RETRIES
en: Unsupported scheme (protocol).
ca: No s'admet el procés (o protocol).

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
ca: No s'admet el tipus de fitxer.

note: 1 - 10
en: aria2: an unknown error occurred.
ca: aria2: s'ha produït un error desconegut.

en: aria2: time out occurred.
ca: aria2: el temps d'espera s'ha esgotat.

en: aria2: resource was not found.
ca: aria2: no s'ha trobat el recurs.

en: aria2 saw the specfied number of 'resource not found' error. See --max-file-not-found option
ca: aria2 ha arribat al límit d'errors 'recurs no trobat' de l'opció --max-file-not-found.

en: aria2: speed was too slow.
ca: aria2: la velocitat de baixada és massa lenta.

en: aria2: network problem occurred.
ca: aria2: s'ha produït un error de xarxa.

en: aria2: unfinished downloads.
ca: aria2: no s'han enllestit les descàrregues.

note: _("Not Resumable"),
en: Out of resource
ca: Manquen recursos.

note: _(),
en: aria2: piece length was different from one in .aria2 control file.
ca: aria2: la mida del fragment és diferent de la consignada al fitxer de control .aria2.

note: 11 - 20
en: aria2 was downloading same file.
ca: aria2: ja has descarregat aquest fitxer.

en: aria2 was downloading same info hash torrent.
ca: aria2 estàs descarregant informació duplicada del torrent.

en: aria2: file already existed. See --allow-overwrite option.
ca: aria2: el fitxer ja existeix. Fixa't en l'opció --allow-overwrite.

note: _("Output file can't be renamed."),
en: aria2: could not open existing file.
ca: aria2: no es pot obrir un fitxer existent.

en: aria2: could not create new file or truncate existing file.
ca: aria2: no s'ha pogut crear un nou fitxer o truncar-ne un d'existent.

en: aria2: file I/O error occurred.
ca: aria2: s'ha produït un error d'I/O d'un fitxer

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: aria2: name resolution failed.
ca: aria2: la resolució de nom ha fallat.

en: aria2: could not parse Metalink document.
ca: aria2: no s'ha pogut gestionar un fitxer Metalink.

note: 21 - 30
en: aria2: FTP command failed.
ca: aria2: l'ordre de FTP ha fallat.

en: aria2: HTTP response header was bad or unexpected.
ca: aria2: la capçalera de resposta HTTP és dolenta o desconeguda.

en: Too many redirections.
ca: S'ha redireccionat massa vegades.

en: aria2: HTTP authorization failed.
ca: aria2: ha fallat l'autorització HTTP.

en: aria2: could not parse bencoded file(usually .torrent file).
ca: aria2: no s'ha pogut analitzar un fitxer .torrent.

en: aria2: torrent file was corrupted or missing information.
ca: aria2: el fitxer torrent és defectuós o conté informació incompleta.

en: aria2: Magnet URI was bad.
ca: aria2: l'URI del fitxer magnet és dolent.

en: aria2: bad/unrecognized option was given or unexpected option argument was given.
ca: aria2: l'opció donada és dolenta o incompleta; o bé l'opció té un argument desconegut.

en: aria2: remote server was unable to handle the request.
ca: aria2: el servidor remot no pot gestionar la petició.

en: aria2: could not parse JSON-RPC request.
ca: aria2: no es pot gestionar la petició JSON-RPC.

en: No response. Is aria2 shutdown?
ca: aria2 no respon. Comprova que estigui actiu.

note: debug
en: aria2: gid was removed.
ca: aria2: s'ha eliminat l'identificador de grup.

en: Download Manager
ca: Gestor de descàrregues

en: uGet Founder:
ca: Fundador d'uGet:

en: uGet Project Manager:
ca: Gestor de Projecte d'uGet:

en: tasks
ca: tasques

en: New from Clipboard
ca: Nova des del porta-retalls

en: New Download
ca: Nova descàrrega

en: Clipboard
ca: Porta-retalls

en: Command line
ca: Línia d'ordres

en: Error Occurred
ca: S'ha produït un error

en: Error Occurred during downloading.
ca: S'ha produït un error mentre descarregava.

en: Download Starting
ca: S'està iniciant la baixada

en: Starting download queue.
ca: Comença la descàrrega de la cua.

en: Download Completed
ca: S'ha enllestit la descàrrega.

en: All queuing downloads have been completed.
ca: S'ha enllestit la cua de descàrregues.

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
ca: Estat

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
ca: Categoria

en: Create new download
ca: Crea una nova descàrrega

note: New Download (accelerators) gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); New Download
en: New _Download...
ca: Nova _descàrrega

note: New Category
en: New _Category...
ca: Nova _categoria...

note: New Clipboard batch
en: New Clipboard _batch...
ca: Nou _lot del porta-retalls...

note: New URL Sequence batch
en: New _URL Sequence batch...
ca: Nova _seqüència d'URLs...

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
ca: Nou torrent...

note: New Metalink
en: New Metalink...
ca: Nou metalink...

en: Save all settings
ca: Desar tots els paràmetres

en: Set selected download runnable
ca: Defineix les descàrregues seleccionades com actives

en: Set selected download to pause
ca: Posa les descàrregues seleccionades en espera

en: Set selected download properties
ca: Defineixles propietats de les descàrregues seleccionades

en: Move selected download up
ca: Mou les descàrregues seleccionades amunt

en: Move selected download down
ca: Mou les descàrregues seleccionades avall

en: Move selected download to top
ca: Posa les descàrregues seleccionades dalt de tot

en: Move selected download to bottom
ca: Posa les descàrregues seleccionades sota de tot

en: New Category
ca: Nova categoria

en: Copy -
ca: Copia -

en: Category Properties
ca: Propietats de la categoria

en: Download Properties
ca: Propietats de la descàrrega

en: New Torrent
ca: Nou torrent

en: New Metalink
ca: Nou metalink

en: Open Torrent file
ca: Obre un fitxer torrent

en: Open Metalink file
ca: Obre un fitxer metalink

en: Failed to save category file.
ca: No s'ha pogut desar la categoria.

en: Failed to load category file.
ca: No s'ha pogut carregar la categoria.

en: Save Category file
ca: Desar el fitxer de categoria

en: Open Category file
ca: Obrir un fitxer de categoria

note: add link
en: Link <A>
ca: Enllaç <A>

note: add image
en: Image <IMG>
ca: Imatge <IMG>

en: Text File
ca: Fitxer de text

en: Import URLs from HTML file
ca: Importa URLs des d'un fitxer HTML

en: Import URLs from text file
ca: Importa URLs des d'un fitxer de text

en: Export URLs to text file
ca: Exporta URLs a un fitxer de text

en: URL Sequence batch
ca: Lot de seqüència d'URLs

en: No URLs found in clipboard.
ca: No s'ha trobat cap URL al porta-retalls.

en: All URLs had existed.
ca: Totes les URL existeixen.

en: Clipboard batch
ca: Lot del porta-retalls

en: New
ca: Nova

en: Message
ca: Missatge

en: Selected %d items
ca: %d ítems seleccionats

en: Attention uGetters:
ca: Atenció usuaris d'uGet:

en: we are running a Donation Drive for uGet's Future Development, please click
ca: hem endegat una campanya de donació per al futur desenvolupament d'uGet: si us plau, cliqueu

en: HERE
ca: AQUÍ

en: please fill out this quick User Survey for uGet.
ca: Empleneu aquesta breu enquesta d'ús per millorar uGet.

en: click here to take survey
ca: Clica aquí per respondre l'enquesta

en: Category _name:
ca: _Nom de la categoria:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_active), 5);
en: Active _downloads:
ca: _Descàrregues actives:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_finished), 5);
en: Capacity of Finished:
ca: Capacitat de les finalitzades:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_recycled), 5);
en: Capacity of Recycled:
ca: Capacitat de la paperera:

note: ------------------------------------------------------------------------ URI Matching conditions
en: URI Matching conditions
ca: Les condicions de coincidència d'URI

en: Matched _Hosts:
ca: Amfitrions coincidents:

en: Matched _Schemes:
ca: Esquemes/processos coincidents:

en: Matched _Types:
ca: Tipus coincidents:

en: Really Quit?
ca: Vols sortir del programa?

en: Are you sure you want to quit?
ca: Estàs segur que vols sortir?

en: Really delete files?
ca: Vols esborrar els fitxers?

en: Are you sure you want to delete files?
ca: Estàs segur que vols esborrar els fitxers?

en: Really delete category?
ca: Vols esborrar la categoria?

en: Are you sure you want to delete category?
ca: Esteu segur que vols esborrar la categoria?

en: Don't ask me again
ca: No m'ho demanis més

note: URL - label
en: _URI:
ca: _URI

note: Mirrors - label
en: Mirrors:
ca: Servidors alternatius:

note: File - label
en: File:
ca: Fitxer:

en: Select Folder
ca: Selecciona una carpeta

note: Folder - label
en: _Folder:
ca: _Carpeta:

note: Referrer - label
en: Referrer:
ca: Referència:

note: "Max Connections:" - title label
en: _Max Connections:
ca: Nombre _màxim de connexions simultànies:

en: _Runnable
ca: _Activa

en: P_ause
ca: P_ausa

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
ca: Inicia sessió

note: User - label user label & entry
en: User:
ca: Usuari:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
ca: Contrasenya:

note: label - cookie file
en: Cookie file:
ca: Galeta:

en: Select Cookie File
ca: Selecciona una galeta

note: label - post file
en: Post file:
ca: Fitxer 'post':

en: Select Post File
ca: Seleccioneu el fitxer 'post'

note: label - user agent
en: User Agent:
ca: Agent d'usuari:

note: Retry limit - label
en: Retry _limit:
ca: _Núm. màx. de temptatives:

note: counts - label
en: counts
ca: contador

note: Retry delay - label
en: Retry _delay:
ca: _Retard en intentar-ho:

note: seconds - label
en: seconds
ca: segons

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
ca: Velocitat màx. de pujada:

note: label - Max download speed
en: Max download speed:
ca: Velocitat màx. de baixada:

note: Retrieve timestamp
en: Retrieve timestamp
ca: Data i hora actuals

en: _File
ca: _Fitxer

note: Batch Downloads --- start ---
en: _Batch Downloads
ca: _Lot de descàrregues

note: Batch downloads - Clipboard batch
en: _Clipboard batch...
ca: Lot del _porta-retalls...

note: Batch downloads - URL Sequence batch
en: _URL Sequence batch...
ca: Lot de seqüència d'_URLs...

note: Batch downloads - Text file import (.txt)
en: _Text file import (.txt)...
ca: Importa un fitxer de _text (.txt)...

note: Batch downloads - HTML file import (.html)
en: _HTML file import (.html)...
ca: Importa un fitxer _HTML (.html)...

note: Batch downloads - Export to Text file (.txt)
en: _Export to Text file (.txt)...
ca: _Exporta a un fitxer de _text (.txt)...

note: Open Category
en: _Open category...
ca: Obre categoria

note: Save Category
en: _Save category as...
ca: De_sa la categoria com...

note: Save All
en: Save _all settings
ca: Des_a els paràmetres

note: Offline mode
en: Offline Mode
ca: Mode fora de línia

en: _Edit
ca: _Edita

note: menu.gtk_menu_shell_append((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); Settings shortcut
en: Clipboard _Monitor
ca: _Monitoreja el porta-retalls

en: Clipboard works quietly
ca: Porta-retalls silenciós

en: Command-line works quietly
ca: Línia d'ordres silenciosa

en: Skip existing URI
ca: Evita URI existent

en: Apply recent download settings
ca: Aplica els paràmetres de baixada més nous

note: --- Completion Auto-Actions --- start ---
en: Completion _Auto-Actions
ca: _Accions autom. de compleció

note: Completion Auto-Actions - Disable
en: _Disable
ca: _Inhabilita

en: Hibernate
ca: Hiberna

en: Suspend
ca: Suspèn

en: Shutdown
ca: Atura l'equip

en: Reboot
ca: Reinicia l'equip

en: Custom
ca: Personalitza

note: Completion Auto-Actions - Remember
en: Remember setting
ca: Recorda els paràmetres

note: Completion Auto-Actions - Help
en: _Help
ca: A_juda

note: --- Completion Auto-Actions --- end --- menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings...")); Settings
en: _Settings...
ca: _Paràmetres...

en: _View
ca: _Visualitza

en: _Toolbar
ca: _Barra d'eines

en: Statusbar
ca: Barra d'estat

en: _Summary
ca: _Sumari

note: Summary Items --- start ---
en: Summary _Items
ca: _Ítems del sumari

note: Summary Items - Name
en: _Name
ca: _Nom

note: Summary Items - Folder
en: _Folder
ca: _Carpeta

note: Summary Items - Message
en: _Message
ca: _Missatge

en: Download _Columns
ca: _Columnes de descàrrega

note: Download Columns - Complete
en: _Complete
ca: _Complet

note: Download Columns - Total
en: _Size
ca: _Mida

note: Download Columns - Percent (%)
en: _Percent '%'
ca: _Percentatge '%'

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
ca: _Transcorregut

note: Download Columns - Left
en: _Left
ca: _Pendent

note: Download Columns - Speed
en: Speed
ca: Velocitat

note: Download Columns - Up Speed
en: Up Speed
ca: Límit de velocitat

note: Download Columns - Uploaded
en: Uploaded
ca: Transferit

note: Download Columns - Ratio
en: Ratio
ca: Relació

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
ca: _Reintenta

note: Download Columns - Added On
en: Added On
ca: Afegit en

note: Download Columns - Completed On
en: Completed On
ca: Completat en

en: _Category
ca: _Categoria

note: New Category
en: _New Category...
ca: _Nova categoria...

note: Delete Category
en: _Delete Category
ca: _Esborra la categoria

en: _Download
ca: _Descarrega

note: menu_item = gtk_image_menu_item_new_from_stock (GTK_STOCK_DELETE, accel_group);
en: _Delete Entry
ca: Es_borra aquesta entrada

en: Delete Entry and _File
ca: Esborra el _fitxer i les dades

en: Open _Containing folder
ca: Obre la _carpeta contenidora

en: Force Start
ca: Força'l a engegar

note: Move to --- start ---
en: _Move To
ca: _Mou a

note: Priority --- start ---
en: Priority
ca: Prioritat

en: _High
ca: Alta

en: _Low
ca: _Baixa

note: Get Help Online
en: Get Help Online
ca: Aconsegueix ajuda en línia

note: Documentation
en: Documentation
ca: Documentació

note: Support Forum
en: Support Forum
ca: Fòrum de suport

note: Submit Feedback
en: Submit Feedback
ca: Volem conèixer el teu parer

note: Report a Bug
en: Report a Bug
ca: Informa d'un error

note: Keyboard Shortcuts
en: Keyboard Shortcuts
ca: Dreceres de teclat

note: Check for Updates
en: Check for Updates
ca: Comprova si hi ha actualitzacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Can't launch default application for file '%s'.
ca: No es pot executar l'aplicació predefinida per al fitxer '%s'

en: '%s' - This folder does not exist.
ca: '%s' - Aquesta carpeta no existeix.

note: title
en: URI had existed
ca: L'URI ja existeix.

en: This URI had existed, are you sure to continue?
ca: Aquesta URI ja existeix. Estàs segur que vol continuar?

en: Advanced
ca: Avançat

en: Category settings
ca: Paràmetres de categoria

en: Default for new download 1
ca: Predeterminada per a nova descàrrega 1

en: Default 2
ca: Predeterminada 2

en: unnamed
ca: sense nom

en: Paused
ca: En pausa

en: Uploading
ca: S'està transferint

en: Completed
ca: Completades

en: Recycled
ca: Descartades

en: Queuing
ca: Posant en cua

en: Active
ca: Actives

en: All Status
ca: Tots els estats

en: Name
ca: Nom

en: Complete
ca: Complet

en: Size
ca: Mida

en: Elapsed
ca: Transcorregut

en: Left
ca: Pendent

en: Quantity
ca: Quantitat

note: proxy type label & combo box
en: Proxy:
ca: Servidor intermediari:

en: Don't use
ca: No l'empris

en: Default
ca: Predeterminada

note: host label & entry
en: Host:
ca: Amfitrió:

en: Socket:
ca: Sòcol:

en: Socket args:
ca: Arguments del sòcul:

en: Mon
ca: Dll

en: Tue
ca: Dm

en: Wed
ca: Dc

en: Thu
ca: Dj

en: Fri
ca: Dv

en: Sat
ca: Ds

en: Sun
ca: Dg

en: _Enable Scheduler
ca: _Habilita el temporitzador

note: Turn off - label
en: Turn off
ca: Desactiva

note: Turn off - help label
en: - stop all task
ca: - atura totes les tasques

note: Normal - help label
en: - run task normally
ca: - executa les tasques amb normalitat

en: All
ca: Tot

en: None
ca: Cap

en: Mark by filter
ca: Selecciona per filtrar

en: Mark URLs by host AND filename extension.
ca: Selecciona URLs per servidor I per extensió de fitxer

en: This will reset all marks of URLs.
ca: Això netejarà tota selecció d'URLs.

note: filter view ----------------------- left side
en: Host
ca: Amfitrió

note: right side (filename extension)
en: File Ext.
ca: Extensió de fitxer

en: Base hypertext reference
ca: Referència base d'hipertext

note: select all
en: Mark _All
ca: Seleccion_a-les totes

note: select none
en: Mark _None
ca: No e_n seleccionis cap

note: select by filter
en: _Mark by filter...
ca: _Selecciona per filtre...

note: e.g.
en: e.g.
ca: p.ex.

note: ------------------------------------------------------- radio "From"
en: _From:
ca: _De:

note: label "To"
en: To:
ca: A:

note: label "digits"
en: digits:
ca: dígits:

en: F_rom:
ca: _De

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
ca: distingeix majúsc. i minúsc.

en: No wildcard(*) character in URL entry.
ca: No empreu el caràcter comodí (*) en el camp URL

en: URL is not valid.
ca: L'URL no és vàlida.

en: No character in 'From' or 'To' entry.
ca: Cap caràcter en els camps 'De' o 'A'

en: Preview
ca: Previsualització

en: User Interface
ca: Interfície d'usuari

en: Bandwidth
ca: Ample de banda

en: Scheduler
ca: Temporitzador

en: Plug-in
ca: Connector

en: Others
ca: Altres

note: Monitor button
en: _Enable clipboard monitor
ca: _Habilita el monitor del porta-retalls

note: quiet mode
en: _Quiet mode
ca: _Mode silenciós

en: Default category index
ca: Índex predeterminat de categoria

en: Adding to Nth category if no matched category.
ca: Si no coincideix amb cap categoria, afegeix a la Na categoria.

en: Monitor clipboard for specified file types:
ca: _Cerca aquests tipus de fitxer al porta-retalls

en: Separate the types with character '|'.
ca: Separa els tipus de fitxer amb el caràcter '|'.

en: You can use regular expressions here.
ca: Aquí pots emprar expressions regulars.

en: Confirmation
ca: Confirma

note: Confirmation check buttons
en: Show confirmation dialog on exit
ca: Demana confirmació per sortir

en: Confirm when deleting files
ca: Confirma l'eliminació de fitxers

en: System Tray
ca: Safata del sistema

note: System Tray check buttons
en: Always show tray icon
ca: Sempre mostra icona a la safata

en: Minimize to tray on startup
ca: Minimitza a la safata en arrencar

en: Close to tray on window close
ca: Minimitza a la safata al tancar la finestra

en: Use Ubuntu's App Indicator
ca: Activa l'extensió d'integració amb l'Ubuntu

en: Enable offline mode on startup
ca: Habilita el mode fora de línia en arrencar

en: Download starting notification
ca: Notificació d'inici de descàrrega

en: Sound when download is finished
ca: Fés un so quan la descàrrega acabi

en: These will affect all plug-ins.
ca: Això afectarà a tots els connectors.

note: Global speed limit
en: Global speed limit
ca: Límit global de velocitat

en: Max upload speed
ca: Velocitat màx. de pujada

en: Max download speed
ca: Velocitat màx. de baixada

en: Completion Auto-Actions
ca: Accions autom. de compleció

en: Custom command:
ca: Ordre personalitzada:

en: Custom command if error occured:
ca: Ordre predeterminada si s'escau un error:

en: _Autosave
ca: Desa _automàticament

note: auto save interval label
en: _Interval:
ca: _Intèrval:

note: auto save interval unit label
en: minutes
ca: minuts

note: Commandline Settings
en: Commandline Settings
ca: Paràmetres de línia d'ordres

note: --quiet
en: Use '--quiet' by default
ca: Empra el mode silenciós

en: Plug-in matching order:
ca: Ordre de coincidència dels connectors:

en: Aria2 plug-in options
ca: Opcions dels connectors d'aria2

en: RPC authorization secret token
ca: Autorització secreta de RPC

note: ------------------------------------------------------------------------ Speed Limits
en: Global speed limit for aria2 only
ca: Límit de velocitat global només per aria2

note: ------------------------------------------------------------------------ aria2 works on local device launch
en: _Launch aria2 on startup
ca: _Executa l'aria2 en arrencar

note: shutdown
en: _Shutdown aria2 on exit
ca: _Atura l'aria2 en sortir

note: ------------------------------------------------------------------------ Local options
en: Launch aria2 on local device
ca: Arrenca aria2 en el dispositiu local

en: Path
ca: Camí

en: Arguments
ca: Arguments :

note: Arguments - hint
en: You must restart uGet after modifying it.
ca: Cal reiniciar uGet en modificar-los.

en: File
ca: Fitxer

en: Folder
ca: Carpeta

en: Item
ca: Element

en: Value
ca: Valor

note: Copy All
en: Copy _All
ca: Copia-ho _tot

note: Show window
en: Show window
ca: Mostra la finestra

note: Offline mode
en: _Offline Mode
ca: _Mode fora de línia
