uGet - en to fa translation catalogue (350 entries)

en: All Category
fa: همه دسته‌ها

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
fa: در حال اتصال

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
fa: در حال ارسال

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
fa: تلاش دوباره

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
fa: پایان بارگیری

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
fa: پایان یافت

note: UGET_EVENT_NORMAL_FINISH, resumable
en: Resumable
fa: با قابلیت از سر گرفتن

note: UGET_EVENT_NORMAL_RESUMABLE,
en: Not Resumable
fa: بدون قابلیت از سر گرفتن

note: UGET_EVENT_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
fa: پرونده خروجی قابل نامگذاری نیست.

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
fa: خطا در ارتباط با میزبان.

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
fa: ساخت پوشه به مشکل برخورد.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
fa: پرونده قابل ساخت نیست (نام غیرمجاز یا تکراری)

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
fa: پرونده قابل باز شدن نیست.

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_OPEN_FAILED
en: Unable to create thread.
fa: اشکال در ساختن سوژه.

note: UGET_EVENT_ERROR_THREAD_CREATE_FAILED,
en: Incorrect source (different file size).
fa: منبع نادرست (تفاوت در حجم فایل).

note: UGET_EVENT_ERROR_INCORRECT_SOURCE,
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
fa: منابع تمام شد (هارد پرشده یا رَم کم است)

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
fa: بدون فایل خروجی.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
fa: بدون تنظیمات خروجی

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
fa: بیش از حد تلاش شده.

note: UGET_EVENT_ERROR_TOO_MANY_RETRIES
en: Unsupported scheme (protocol).
fa: طرح (پروتوکل) پشتیبانی نشده.

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
fa: پرونده پشتیبانی نشده.

note: UGET_EVENT_ERROR_POST_FILE_NOT_FOUND
en: cookie file not found.
fa: کوکی‌ها پیدا نشد.

en: This video has been removed.
fa: این ویدیو پاک شده است.

en: Error occurred during getting video info.
fa: در زمان دریافت اطلاعات ویدیو خطا رخ داد.

en: Error occurred during getting video web page.
fa: در زمان اتصال به صفحه اینترنتی ویدیو خطا رخ داد.

en: No video_id found in URL of YouTube.
fa: در این URL از YouTube ویدیو با این شناسه video_id پیدا نشد.

note: 1 - 10
en: aria2: an unknown error occurred.
fa: aria2: خطایی نامشخص رخ داد.

en: aria2: time out occurred.
fa: aria2: تایم آوت رخ داد.

en: aria2: resource was not found.
fa: aria2: منبع یافت نشد.

en: aria2 saw the specfied number of 'resource not found' error. See --max-file-not-found option
fa: آریا2: تعدادی خطای «منبع یافت نشد» مشاهده کرد. گزینه‌ی --max-file-not-found را مشاهده کن

en: aria2: speed was too slow.
fa: آریا2: سرعت خیلی کم بود

en: aria2: network problem occurred.
fa: آریا2: مشکل شبکه رخ داد

en: aria2: unfinished downloads.
fa: آریا2: بارگیری‌های تمام نشده

note: _("Not Resumable"),
en: Out of resource
fa: منبع تمام شد.

note: _(),
en: aria2: piece length was different from one in .aria2 control file.
fa: آریا2: طول قطعه در فایل کنترلی .aria2 از یکی متفاوت بود.

note: 11 - 20
en: aria2 was downloading same file.
fa: aria2 نیز همان فایل را دانلود می کرد.

en: aria2 was downloading same info hash torrent.
fa: آریا2 اطلاعات هش شده تورنت یکسان بارگیری کرد.

en: aria2: file already existed. See --allow-overwrite option.
fa: aria2: فایل از قبل وجود دارد. گزینه --allow-overwrite را نگاه کنید.

note: _("Output file can't be renamed."),
en: aria2: could not open existing file.
fa: aria2: نتوانست فایل موجود را باز کند.

en: aria2: could not create new file or truncate existing file.
fa: آریا2: نتوانست پرنده را بسازد یا پرنده موجود ناقص است

en: aria2: file I/O error occurred.
fa: آریا2: خطای I/O برای پرونده رخ داد.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: aria2: name resolution failed.
fa: آریا2: تحلیل نام شکست خورد.

en: aria2: could not parse Metalink document.
fa: آریا2: نتوانست سند متالینک را تجزیه کند.

note: 21 - 30
en: aria2: FTP command failed.
fa: آریا2: دستور FTP شکست خورد.

en: aria2: HTTP response header was bad or unexpected.
fa: آریا2: عنوان پاسخ HTTP بد و یا غیر منتظره بود.

en: Too many redirections.
fa: تغییر مسیر بیش از حد

en: aria2: HTTP authorization failed.
fa: آریا2: مجوز HTTP شکست خورد.

en: aria2: could not parse bencoded file(usually .torrent file).
fa: آریا2: نتوانست پرونده bencoded (معولاً پرونده تورنت) را تجزیه کند.

en: aria2: torrent file was corrupted or missing information.
fa: آرای2: پرونده تورنت خراب شده بود و یا اطلاعات از دست رفته.

en: aria2: Magnet URI was bad.
fa: aria2: URI مگنت اشتباه بود.

en: aria2: bad/unrecognized option was given or unexpected option argument was given.
fa: آریا2: گزینه‌ی بد/ناشناخته داده شده یا آرگومان گزینه‌ی ناشناخته داده شده.

en: aria2: remote server was unable to handle the request.
fa: آریا2: نتوانست سرور راه دور را به دست بگیرد.

en: aria2: could not parse JSON-RPC request.
fa: آریا2: می توان درخواست JSON-RPC را تجزیه کرد.

en: No response. Is aria2 shutdown?
fa: بدون پاسخ. آیا aria2 خاموش است؟

note: debug
en: aria2: gid was removed.
fa: آریا2: gid حذف شد.

en: Failed to get media link.
fa: مشکلی در دریافت لینک وجود دارد.

en: No matched media.
fa: رسانه‌ی همسان وجود ندارد.

en: Download Manager
fa: مدیریت دانلودها

en: uGet Founder:
fa: مؤسس uGet:

en: uGet Project Manager:
fa: مدیر پروژه uGet:

en: tasks
fa: کارها

en: New from Clipboard
fa: دانلود تازه از کلیپبورد

en: New Download
fa: دانلود تازه

en: Clipboard
fa: کلیپبورد

en: Command line
fa: خط فرمان

en: Error Occurred
fa: ارور رخ داد

en: Error Occurred during downloading.
fa: هنگام دانلود ارور رخ داد.

en: Download Starting
fa: دانلود در حال شروع

en: Starting download queue.
fa: در حال شروع صف دانلود

en: Download Completed
fa: پایان دانلود

en: All queuing downloads have been completed.
fa: تمام دانلودها پایان یافتند.

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
fa: وضعیت

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
fa: دسته

en: Create new download
fa: ایجاد دانلود جدبد

note: New Download (accelerators) gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); New Download
en: New _Download...
fa: ـدانلود تازه

note: New Category
en: New _Category...
fa: ـدسته تازه...

note: New Clipboard batch
en: New Clipboard _batch...
fa: دانلود گروهی جدید از کلیپبورد...

note: New URL Sequence batch
en: New _URL Sequence batch...
fa: دانلود گروهی جدید

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
fa: تورنت تازه...

note: New Metalink
en: New Metalink...
fa: ابرپیوند تازه

en: Save all settings
fa: همه تنظیمات را ذخیره کن

en: Set selected download runnable
fa: دانلود انتخاب شده را قابل اجرا تنظیم کن

en: Set selected download to pause
fa: دانلود انتخاب شده را نگه دار

en: Set selected download properties
fa: مشخصات دانلود انتخاب شده را تنظیم کن

en: Move selected download up
fa: دانلود انتخاب شده را ببر بالا

en: Move selected download down
fa: دانلود انتخاب شده را ببر پایین

en: Move selected download to top
fa: دانلود انتخاب شده را بالای همه ببر.

en: Move selected download to bottom
fa: دانلود انتخاب شده را به پایین همه ببر

en: New Category
fa: دسته‌ی جدید

en: Copy -
fa: کپی -

en: Category Properties
fa: مشخصات رده

en: Download Properties
fa: مشخصات دانلود

en: New Torrent
fa: تورنت تازه

en: New Metalink
fa: ابرپیوند تازه

en: Open Torrent file
fa: گشودن فایل تورنت

en: Torrent file (*.torrent)
fa: فایل‌های تورنت (torrent.*)

en: Open Metalink file
fa: باز کردن فایل ابرپیوند

en: Failed to save category file.
fa: ذخیره‌سازی دسته‌بندی فایل شکست خورد.

en: Failed to load category file.
fa: بارکردن دسته‌بندی فایل شکست خورد.

en: Save Category file
fa: دسته‌بندی پرونده را ذخیره کن.

en: Open Category file
fa: دسته‌بندی پرونده را باز کن.

en: JSON file (*.json)
fa: فایل‌های JSON

note: add link
en: Link <A>
fa: لینک <A>

note: add image
en: Image <IMG>
fa: عکس <IMG>

en: Text File
fa: فایل متنی

en: Import URLs from HTML file
fa: وارد کردن آدرس ها از فایل HTML

en: Import URLs from text file
fa: وارد کردن URLsها از فایل متنی

en: Plain text file
fa: فایل متنی

en: Export URLs to text file
fa: URLها را به پرونده متنی صادر کن

en: URL Sequence batch
fa: دنباله گروهی sequence

en: No URLs found in clipboard.
fa: هیچ آدرسی در کلیپبورد پیدا نشد.

en: All URLs had existed.
fa: همه URLها وجود داشته است.

en: Clipboard batch
fa: دانلود گروهی از کلیپبورد

en: New
fa: تازه

en: Error
fa: خطا

en: Message
fa: پیام

en: Selected %d items
fa: %d مورد انتخاب شده

en: Attention uGetters:
fa: توجه کنید کاربران uGet:

en: we are running a Donation Drive for uGet's Future Development, please click
fa: ما یک درایو کمک مالی برای ادامه توسعه uGet راه انداخته ایم، لطفا کلیک کنید

en: HERE
fa: اینجا

en: please fill out this quick User Survey for uGet.
fa: لطفا این ارزیابی کوچک را به خاطر uGet پر کنید.

en: click here to take survey
fa: برای ارزیابی اینجا را بزنید

en: Category _name:
fa: نام رده:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_active), 5);
en: Active _downloads:
fa: دانلودهای فعال:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_finished), 5);
en: Capacity of Finished:
fa: ظرفیت پایان یافته ها:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_recycled), 5);
en: Capacity of Recycled:
fa: ظرفیت بازیافتی ها:

note: ------------------------------------------------------------------------ URI Matching conditions
en: URI Matching conditions
fa: شرایط تطبیق URI

en: Matched _Hosts:
fa: میزبان همسان:

en: Matched _Schemes:
fa: طرح‌های همسان:

en: Matched _Types:
fa: انواع همسان:

en: Really Quit?
fa: واقعا خارج شوید؟

en: Are you sure you want to quit?
fa: آیا مطمٔنید که میخواهید خارج شوید؟

en: Really delete files?
fa: آیا واقعا فایل ها حذف شوند؟

en: Are you sure you want to delete files?
fa: آیا مطمٔنید که میخواهید فایلها را پاک کنید؟

en: Really delete category?
fa: آیا واقعا رده پاک شود؟

en: Are you sure you want to delete category?
fa: آیا واقعا میخواهید که این رده پاک شود؟

en: Don't ask me again
fa: دیگر از من نپرس

note: Mirrors - label
en: Mirrors:
fa: آینه ها:

note: File - label
en: File:
fa: فایل:

en: Select Folder
fa: پوشه را برگزینید

note: Folder - label
en: _Folder:
fa: پوشه:

note: Referrer - label
en: Referrer:
fa: مرجع:

note: "Max Connections:" - title label
en: _Max Connections:
fa: ـبیشترین تعداد اتصال

en: _Runnable
fa: قابل اجرا

en: P_ause
fa: توقف

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
fa: ورود

note: User - label user label & entry
en: User:
fa: کاربر:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
fa: پسورد:

note: label - cookie file
en: Cookie file:
fa: فایل کوکی:

en: Select Cookie File
fa: انتخاب فایل کوکی

note: label - post file
en: Post file:
fa: فایل پست:

en: Select Post File
fa: انتخاب فایل پست

note: label - user agent
en: User Agent:
fa: ارگان کاربر:

note: Retry limit - label
en: Retry _limit:
fa: حداکثر تلاشها:

note: counts - label
en: counts
fa: تعداد

note: Retry delay - label
en: Retry _delay:
fa: فاصله تلاشها:

note: seconds - label
en: seconds
fa: به ثانیه

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
fa: بیشترین سرعت آپلود

note: label - Max download speed
en: Max download speed:
fa: بیشترین سرعت دانلود

note: Retrieve timestamp
en: Retrieve timestamp
fa: بازیابی مُهر زمان

en: _File
fa: _فایل

note: Batch Downloads --- start ---
en: _Batch Downloads
fa: دانلود دسته جمعی

note: Batch downloads - Clipboard batch
en: _Clipboard batch...
fa: دانلود دسته جمعی از کلیپبورد

note: Batch downloads - URL Sequence batch
en: _URL Sequence batch...
fa: دنباله URL گروهی

note: Batch downloads - Text file import (.txt)
en: _Text file import (.txt)...
fa: وارد کردن از فایل متن (.txt)...

note: Batch downloads - HTML file import (.html)
en: _HTML file import (.html)...
fa: وارد کردن از فایل اچ تی ام ال(.html)...

note: Batch downloads - Export to Text file (.txt)
en: _Export to Text file (.txt)...
fa: ریختن به فایل متن (.txt)...

note: Open Category
en: _Open category...
fa: دسته‌ی باز...

note: Save Category
en: _Save category as...
fa: دخیره‌ی دسته به عنوان...

note: Save All
en: Save _all settings
fa: تمام تنظیمات را ذخیره کن

note: Offline mode
en: Offline Mode
fa: حالت آفلاین

en: _Edit
fa: ویرایش

note: menu.gtk_menu_shell_append((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); Settings shortcut
en: Clipboard _Monitor
fa: زیرنظر داشتن کلیپبورد

en: Clipboard works quietly
fa: کلیپ‌برد بی صدا کار می‌کند

en: Command-line works quietly
fa: کامند لاین بی صدا کار می‌کند

en: Skip existing URI
fa: از URl موجود صرف نظر کن

note: --- Completion Auto-Actions --- start ---
en: Completion _Auto-Actions
fa: تکمیل خودکار اقدامات

note: Completion Auto-Actions - Disable
en: _Disable
fa: غیرفعال کن

en: Hibernate
fa: هایبرنیت

en: Suspend
fa: معلق

en: Shutdown
fa: خاموش کردن

en: Reboot
fa: ریبوت کردن

en: Custom
fa: دستی

note: Completion Auto-Actions - Remember
en: Remember setting
fa: تنظیمات را به یاد بسپار

note: Completion Auto-Actions - Help
en: _Help
fa: راهنما

note: --- Completion Auto-Actions --- end --- menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings...")); Settings
en: _Settings...
fa: ـتنظیمات...

en: _View
fa: نشان دادن

en: _Toolbar
fa: بخش ابزارها

en: Statusbar
fa: بخش وضعیت

en: _Summary
fa: خلاصه

note: Summary Items --- start ---
en: Summary _Items
fa: موارد خلاصه

note: Summary Items - Name
en: _Name
fa: نام

note: Summary Items - Folder
en: _Folder
fa: پوشه

note: Summary Items - Message
en: _Message
fa: ـپیام

en: Download _Columns
fa: ردیف های دانلود

note: Download Columns - Complete
en: _Complete
fa: پایان

note: Download Columns - Total
en: _Size
fa: حجم

note: Download Columns - Percent (%)
en: _Percent '%'
fa: درصد '%'

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
fa: مانده

note: Download Columns - Left
en: _Left
fa: ـچپ

note: Download Columns - Speed
en: Speed
fa: سرعت

note: Download Columns - Up Speed
en: Up Speed
fa: سرعت آپلود

note: Download Columns - Uploaded
en: Uploaded
fa: آپلود شده

note: Download Columns - Ratio
en: Ratio
fa: نرخ

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
fa: تلاش دوباره

note: Download Columns - Added On
en: Added On
fa: افزوده شده در

note: Download Columns - Completed On
en: Completed On
fa: پایان یافته در

en: _Category
fa: رده بندی

note: New Category
en: _New Category...
fa: رده تازه...

note: Delete Category
en: _Delete Category
fa: پاک کردن رده

en: _Download
fa: دانلود

note: menu_item = gtk_image_menu_item_new_from_stock (GTK_STOCK_DELETE, accel_group);
en: _Delete Entry
fa: پاک کردن ورودی

en: Delete Entry and _File
fa: پاک کردن ورودی و پرونده

en: Open _Containing folder
fa: پوشه دربرگیرنده را باز کن

en: Force Start
fa: شروع با زور

note: Move to --- start ---
en: _Move To
fa: بردن به

note: Priority --- start ---
en: Priority
fa: اولویت

en: _High
fa: بالا

en: _Normal
fa: معمولی

en: _Low
fa: پایین

note: Get Help Online
en: Get Help Online
fa: دریافت راهنمایی آنلاین

note: Documentation
en: Documentation
fa: مستندات

note: Support Forum
en: Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی

note: Submit Feedback
en: Submit Feedback
fa: ارسال بازخورد

note: Report a Bug
en: Report a Bug
fa: خبر دادن باگ

note: Keyboard Shortcuts
en: Keyboard Shortcuts
fa: شورتکات های کیبورد

note: Check for Updates
en: Check for Updates
fa: گشتن برای بروزرسانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Can't launch default application for file '%s'.
fa: اشکال در اجرای برنامه ی پیشفرض برای فایل '%s'.

en: '%s' - This folder does not exist.
fa: '%s' - این پوشه وجود ندارد.

note: title
en: URI had existed
fa: URl از پیش وجود داشت

en: This URI had existed, are you sure to continue?
fa: این URl از پیش وجود داشت، آیا مطمئنید میخواهید ادامه دهید؟

en: General
fa: اصلی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Category settings
fa: تنظیمات دسته

en: Default for new download 1
fa: پیشفرض برای دانلود 1

en: Default 2
fa: پیشفرض 2

en: unnamed
fa: بدون نام

en: Paused
fa: متوقف شده

en: Uploading
fa: در حال آپلود

en: Completed
fa: پایان یافته

en: Recycled
fa: بازیابی شده

en: Queuing
fa: در حال صف کشی

en: Active
fa: فعال

en: All Status
fa: تمام وضعیت ها

en: Name
fa: نام

en: Complete
fa: پایان

en: Size
fa: سایز

en: Elapsed
fa: سپری شده

en: Left
fa: مانده

en: URI
fa: URl

en: Quantity
fa: مقدار

note: proxy type label & combo box
en: Proxy:
fa: پروکسی:

en: Don't use
fa: استفاده نکن

en: Default
fa: پیشفرض

note: host label & entry
en: Host:
fa: میزبان:

note: port label & entry
en: Port:
fa: درگاه:

en: Socket:
fa: سوکت:

en: Socket args:
fa: مشخصه های سوکت:

en: Element:
fa: المنت

en: Mon
fa: دوشنبه

en: Tue
fa: سه شنبه

en: Wed
fa: چهار شنبه

en: Thu
fa: پنج شنبه

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: شنبه

en: Sun
fa: یکشنبه

en: _Enable Scheduler
fa: فعال سازی زمان بند

note: Turn off - label
en: Turn off
fa: خاموش کن

note: Turn off - help label
en: - stop all task
fa: توقف تمام کارها

note: Normal - label
en: Normal
fa: عادی

note: Normal - help label
en: - run task normally
fa: اجرای معمولی کارها

en: All
fa: همه

en: None
fa: هیچ

en: Mark by filter
fa: انتخاب بر اساس فیلتر

en: Mark URLs by host AND filename extension.
fa: نشانه گذاری URLها با میزبان و پسوند فایلها

en: This will reset all marks of URLs.
fa: این تمام انتخاب های URLها را برمیگرداند.

note: filter view ----------------------- left side
en: Host
fa: میزبان

note: right side (filename extension)
en: File Ext.
fa: پسوند فایل

en: Base hypertext reference
fa: مرجع ابرمتن پایه

note: select all
en: Mark _All
fa: انتخاب همه

note: select none
en: Mark _None
fa: انتخاب هیچکدام

note: select by filter
en: _Mark by filter...
fa: انتخاب بر اساس فیلتر

note: e.g.
en: e.g.
fa: برای نمونه

note: ------------------------------------------------------- radio "From"
en: _From:
fa: از:

note: label "To"
en: To:
fa: به:

note: label "digits"
en: digits:
fa: شماره ها:

en: F_rom:
fa: از:

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
fa: حساس به بزرگ و کوچکی

en: No wildcard(*) character in URL entry.
fa: کاراکترهای wildcard(*) در ورودی URL نیستند.

en: URL is not valid.
fa: URL معتبر نمی‌باشد

en: No character in 'From' or 'To' entry.
fa: هیچ کاراکتری در ورودی 'از' یا 'به' نبود.

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: User Interface
fa: رابط کاربری

en: Bandwidth
fa: پهنای باند

en: Scheduler
fa: زمان بند

en: Plug-in
fa: افزونه

en: Others
fa: بقیه

note: Monitor button
en: _Enable clipboard monitor
fa: زیر نظرگرفتن کلیپبورد

note: quiet mode
en: _Quiet mode
fa: حالت ساکت

en: Default category index
fa: فهرست پیشفرض رده

en: Adding to Nth category if no matched category.
fa: اضافه کردن به Nمین رده اگر رده ای مناسب نبود.

note: media website
en: _Monitor URL of media website
fa: بررسی URL از وب‌سایت مدیا

en: Monitor clipboard for specified file types:
fa: برای مدل فایل های تعیین شده کلیپبورد را زیر نظر بگیر:

en: Separate the types with character '|'.
fa: شما میتوانید انواع را با کاراکتر |‌ جداکنید.

en: You can use regular expressions here.
fa: میتوانید از عبارت های با قاعده استفاده کنید.

en: Confirmation
fa: تاییدیه

note: Confirmation check buttons
en: Show confirmation dialog on exit
fa: نشان دادن دیالوگ تایید هنگام خروج

en: Confirm when deleting files
fa: گرفتن تایید هنگام پاک کردن پرونده ها

note: System Tray check buttons
en: Always show tray icon
fa: همیشه آیکن tray را نشان بده

en: Minimize to tray on startup
fa: هنگام شروع به tray جمع کن

en: Close to tray on window close
fa: بستن در Tray هنگام بستن پنجره

en: Use Ubuntu's App Indicator
fa: استفاده از Ubuntu App Indicator

en: Enable offline mode on startup
fa: هنگام شروع حالت آفلاین را فعال کن

en: Download starting notification
fa: آگاه ساز شروع دانلود

en: Sound when download is finished
fa: پخش صدا هنگام پایان دانلود

note: widget = gtk_check_button_new_with_label (_("Skip existing URI from clipboard and command-line")); uiform->skip_existing = (GtkToggleButton*) widget; gtk_box_pack_start (vbox, widget, FALSE, FALSE, 1);
en: Display large icon
fa: نمایش آیکون‌های بزرگ

en: These will affect all plug-ins.
fa: این همه افزونه تأثیر می‌گذارد.

note: Global speed limit
en: Global speed limit
fa: محدودیت جهانی سرعت

en: Max upload speed
fa: سرعت بیشینه ی آپلود

en: Max download speed
fa: سرعت بیشینه ی دانلود

en: Completion Auto-Actions
fa: کارهای خودکار هنگام پایان

en: Custom command:
fa: فرمان سفارشی:

en: Custom command if error occured:
fa: فرمان سفارشی اگر خطا رخ داد:

en: _Autosave
fa: دخیره خودکار

note: auto save interval label
en: _Interval:
fa: دوره زمانی:

note: auto save interval unit label
en: minutes
fa: دقیقه

note: Commandline Settings
en: Commandline Settings
fa: تنظیمات خط فرمان

note: --quiet
en: Use '--quiet' by default
fa: به طور پیشفرض از حالت بیصدا استفاده کن

en: Plug-in matching order:
fa: درخواست مطابقت افزونه:

en: Aria2 plug-in options
fa: گزینه‌های افزونه‌ی آریا2

en: RPC authorization secret token
fa: علامتِ محرمانه‌ی مجوز RPC

note: ------------------------------------------------------------------------ Speed Limits
en: Global speed limit for aria2 only
fa: محدودیت سرعت سراسری فقط برای آریا2

note: ------------------------------------------------------------------------ aria2 works on local device launch
en: _Launch aria2 on startup
fa: اجرای aria2 در شروع

note: shutdown
en: _Shutdown aria2 on exit
fa: خاموش کردن aria2 در خروج

note: ------------------------------------------------------------------------ Local options
en: Launch aria2 on local device
fa: راه‌اندازی آریا2 روی دستگاه محلی

en: Path
fa: مسیر

en: Arguments
fa: آرگمانها

note: Arguments - hint
en: You must restart uGet after modifying it.
fa: شما باید uGet را پس از اصلاح راه اندازی مجدد کنید.

en: Media matching mode:
fa: وضعیت مطابقت مدیا:

en: Match conditions
fa: شرایط تطبیق:

note: Quality
en: Quality:
fa: کیفیت:

note: Type
en: Type:
fa: نوع:

en: File
fa: فایل

en: Folder
fa: پوشه

en: Item
fa: آیتم

en: Value
fa: مقدار

note: Copy All
en: Copy _All
fa: کپی همه

note: Show window
en: Show window
fa: نمایش پنجره

note: Offline mode
en: _Offline Mode
fa: حالت آفلاین
