uGet - en to he translation catalogue (34 entries)

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
he: מתחבר...

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
he: מעביר...

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
he: נסה שוב

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
he: הורדה הושלמה

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
he: סיים

note: UGET_EVENT_NORMAL_FINISH, resumable
en: Resumable
he: ניתן להשהיה

note: UGET_EVENT_NORMAL_RESUMABLE,
en: Not Resumable
he: לא ניתן להשהיה

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
he: לא הצליח להתחבר לשרת.

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
he: התקיה כשלה בהיווצרותה.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
he: יצירת קובץ נכשלה (שם לא מתאים או קובץ קיים).

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
he: פתיחת קובץ נכשלה.

en: Download Manager
he: מנהל הורדות

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
he: מצב

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
he: torrent חדש...

en: New Category
he: קטגוריה חדשה

en: Copy -
he: העתק -

en: Error
he: שגיאה

en: Message
he: הודעה

en: Select Folder
he: בחר תיקיה

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
he: התחבר

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
he: מהירות העלאה מירבית:

note: Summary Items - Elapsed menu_item = gtk_check_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Elapsed")); gtk_check_menu_item_set_active ((GtkCheckMenuItem*) menu_item, TRUE); gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*) submenu, menu_item); menubar->view.summary_items.elapsed = menu_item; Summary Items - URL Download C
en: _URL
he: כתובת

note: Download Columns - Total
en: _Size
he: גודל

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
he: נשאר

note: Download Columns - Added On
en: Added On
he: נוסף ב-

en: _Download
he: הורד

note: Support Forum
en: Support Forum
he: פורום תמיכה

en: General
he: כללי

en: Size
he: גודל

en: URL
he: כתובת

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
he: רגיש לאותיות גדולות

en: Item
he: איבר

note: Copy All
en: Copy _All
he: העתק הכל

note: Show window
en: Show window
he: הצג חלון
