uGet - en to hr translation catalogue (255 entries)

en: All Category
hr: Sve kategorije

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
hr: Povezivanje...

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
hr: Prenošenje...

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
hr: Pokušaj ponovno

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
hr: Preuzimanje završeno

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
hr: Završeno

note: UGET_EVENT_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
hr: Izlazna datoteka ne može biti preimenovana.

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
hr: Nemoguće povezivanje s računalom.

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
hr: Mapa ne može biti stvorena

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
hr: Datoteka ne može bit stvorena (pogrešan naziv datoteke ili datoteka ne postoji).

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
hr: Datoteka se ne može otvoriti

note: UGET_EVENT_ERROR_THREAD_CREATE_FAILED,
en: Incorrect source (different file size).
hr: Neispravan izvor (drugačija veličina datoteke).

note: UGET_EVENT_ERROR_INCORRECT_SOURCE,
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
hr: Premalo resursa (nema slobodnog prostora na disku ili nema dovoljno memorije).

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
hr: Nema izlazne datoteke.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
hr: Nema izlazne postavke.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
hr: Previše ponovnih pokušaja

note: UGET_EVENT_ERROR_TOO_MANY_RETRIES
en: Unsupported scheme (protocol).
hr: Nepodržana shema (protokol).

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
hr: Nepodržana datoteka.

note: 1 - 10
en: aria2: an unknown error occurred.
hr: aria2: dogodila se nepoznata greška.

en: aria2: time out occurred.
hr: aria2: istek vremena.

en: aria2: resource was not found.
hr: aria2: izvor nije pronađen.

en: Too many redirections.
hr: Previše preusmjeravanja.

en: Download Manager
hr: Upravitelj preuzimanja

en: uGet Founder:
hr: uGet osnivač:

en: uGet Project Manager:
hr: uGet Upravitelj projektom

en: tasks
hr: zadaci

en: New from Clipboard
hr: Novo iz međuspremnika

en: New Download
hr: Novo preuzimanje

en: Clipboard
hr: Međuspremnik

en: Command line
hr: Naredbeni redak

en: Error Occurred
hr: Nastala je greška

en: Error Occurred during downloading.
hr: Nastala je greška pri preuzimanju.

en: Download Starting
hr: Preuzimanje započinje

en: Starting download queue.
hr: Pokretanje preuzimanja u popisu čekanja.

en: Download Completed
hr: Preuzimanje završeno

en: All queuing downloads have been completed.
hr: Sva preuzimanja s popisa čekanja su završena.

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
hr: Stanje

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
hr: Kategorija

en: Create new download
hr: Stvori novo preuzimanje

note: New Download (accelerators) gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); New Download
en: New _Download...
hr: Novo _preuzimanje...

note: New Category
en: New _Category...
hr: Nova _kategorija...

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
hr: Novi torrent...

note: New Metalink
en: New Metalink...
hr: Nova metapoveznica...

en: Save all settings
hr: Spremi sve postavke

en: Set selected download runnable
hr: Pokreni odabrano preuzimanje

en: Set selected download to pause
hr: Pauziraj odabrano preuzimanje

en: Set selected download properties
hr: Prikaži svojstva odabranog preuzimanja

en: Move selected download up
hr: Pomakni odabrano preuzimanje gore

en: Move selected download down
hr: Pomakni odabrano preuzimanje dolje

en: Move selected download to top
hr: Pomakni odabrano preuzimanje na vrh

en: Move selected download to bottom
hr: Pomakni odabrano preuzimanje na dno

en: New Category
hr: Nova kategorija

en: Copy -
hr: Kopiraj -

en: Category Properties
hr: Svojstva kategorije

en: Download Properties
hr: Svojstva preuzimanja

en: New Torrent
hr: Novi torrent

en: New Metalink
hr: Nova metapoveznica

en: Open Torrent file
hr: Otvori datoteku torrenta

en: Open Metalink file
hr: Otvori datoteku metapoveznice

en: Failed to save category file.
hr: Neuspjelo spremanje datoteke kategorije.

en: Failed to load category file.
hr: Neuspjelo učitavanje datoteke kategorije.

en: Save Category file
hr: Spremi datoteku kategorije

en: Open Category file
hr: Otvori datoteku kategorije

note: add link
en: Link <A>
hr: Poveznica <A>

note: add image
en: Image <IMG>
hr: Slika <IMG>

en: Text File
hr: Tekstna datoteka

en: Import URLs from HTML file
hr: Uvezi URL-ove s HTML datoteke

en: Import URLs from text file
hr: Uvezi URL-ove s tekstne datoteke

en: Export URLs to text file
hr: Izvezi URL-ove u tekstnu datoteku

en: No URLs found in clipboard.
hr: Nema pronađenih URL-ova u međuspremniku.

en: All URLs had existed.
hr: Svi URL-ovi su postojali.

en: Error
hr: Greška

en: Message
hr: Poruka

en: Selected %d items
hr: Odabrano %d stavki

en: Attention uGetters:
hr: Pozor uGetteri:

en: we are running a Donation Drive for uGet's Future Development, please click
hr: pokrenuli smo prikupljanje donacija za budući razvoj uGet-a, kliknite ovdje

en: HERE
hr: OVDJE

en: please fill out this quick User Survey for uGet.
hr: ispunite ovu brzu koriničku anketu za uGet.

en: click here to take survey
hr: kliknite ovdje za početak ankete

en: Category _name:
hr: Naziv _kategorije:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_active), 5);
en: Active _downloads:
hr: Aktivna _preuzimanja:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_finished), 5);
en: Capacity of Finished:
hr: Kapacitet završenog:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_recycled), 5);
en: Capacity of Recycled:
hr: Kapacitet obrisanog:

en: Really Quit?
hr: Stvarno želite izaći?

en: Are you sure you want to quit?
hr: Jeste li sigurni da želite izaći?

en: Really delete files?
hr: Sigurno želite obristai datoteke?

en: Are you sure you want to delete files?
hr: Jeste li sigurni da želite obristi datoteke?

en: Really delete category?
hr: Sigurno želite obristai kategoriju?

en: Are you sure you want to delete category?
hr: Jeste li sigurni da želite obristi kategoriju?

en: Don't ask me again
hr: Ne pitaj me ponovno

note: Mirrors - label
en: Mirrors:
hr: Zrcalni poslužitelji:

note: File - label
en: File:
hr: Datoteka:

en: Select Folder
hr: Odaberi mapu

note: Folder - label
en: _Folder:
hr: _Mapa:

note: "Max Connections:" - title label
en: _Max Connections:
hr: _Maksimalno veza:

en: _Runnable
hr: _Pokreni

en: P_ause
hr: P_auza

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
hr: Prijava

note: User - label user label & entry
en: User:
hr: Korisnik:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
hr: Lozinka:

note: label - cookie file
en: Cookie file:
hr: Datoteka kolačića:

en: Select Cookie File
hr: Odaberi datoteku kolačića

note: label - user agent
en: User Agent:
hr: Korisnički agent:

note: Retry limit - label
en: Retry _limit:
hr: Ograničenje _pokušaja:

note: counts - label
en: counts
hr: pokušaja

note: Retry delay - label
en: Retry _delay:
hr: Odgoda _pokušaja:

note: seconds - label
en: seconds
hr: sekundi

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
hr: Maks brzinja slanja:

note: label - Max download speed
en: Max download speed:
hr: Maks brzina preuzimanja

note: Retrieve timestamp
en: Retrieve timestamp
hr: Prihvati vremenske oznake

en: _File
hr: _Datoteka

note: Batch downloads - Text file import (.txt)
en: _Text file import (.txt)...
hr: _Uvoz tekstne datoteke (.txt)...

note: Batch downloads - HTML file import (.html)
en: _HTML file import (.html)...
hr: _Uvoz HTML datoteke (.html)...

note: Batch downloads - Export to Text file (.txt)
en: _Export to Text file (.txt)...
hr: _Izvoz tekstne datoteke (.txt)...

note: Open Category
en: _Open category...
hr: _Otvori kategoriju...

note: Save Category
en: _Save category as...
hr: _Spremi kategoriju kao...

note: Save All
en: Save _all settings
hr: Spremi _sve postavke

en: _Edit
hr: _Uredi

note: menu.gtk_menu_shell_append((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); Settings shortcut
en: Clipboard _Monitor
hr: Nadgledanje _međuspremnika

en: Apply recent download settings
hr: Primijeni nedavne postavke preuzimanja

en: Custom
hr: Prilagođeno

note: Completion Auto-Actions - Remember
en: Remember setting
hr: Zapamti postavke

note: Completion Auto-Actions - Help
en: _Help
hr: _Pomoć

note: --- Completion Auto-Actions --- end --- menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings...")); Settings
en: _Settings...
hr: _Postavke...

en: _View
hr: _Pogled

en: _Toolbar
hr: _Alatna traka

en: Statusbar
hr: Statusna traka

en: _Summary
hr: _Sažetak

note: Summary Items --- start ---
en: Summary _Items
hr: Stavke _sažetka

note: Summary Items - Name
en: _Name
hr: _Naziv

note: Summary Items - Folder
en: _Folder
hr: _Mapa

note: Summary Items - Message
en: _Message
hr: _Poruka

en: Download _Columns
hr: Stupci _preuzimanja

note: Download Columns - Complete
en: _Complete
hr: _Završeno

note: Download Columns - Total
en: _Size
hr: _Veličina

note: Download Columns - Percent (%)
en: _Percent '%'
hr: _Posto '%'

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
hr: _Pokrenuto

note: Download Columns - Left
en: _Left
hr: _Preostalo

note: Download Columns - Speed
en: Speed
hr: Brzina

note: Download Columns - Up Speed
en: Up Speed
hr: Brzina slanja

note: Download Columns - Uploaded
en: Uploaded
hr: Poslano

note: Download Columns - Ratio
en: Ratio
hr: Omjer

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
hr: _Pokušaj ponovno

note: Download Columns - Added On
en: Added On
hr: Dodano

note: Download Columns - Completed On
en: Completed On
hr: Završeno

en: _Category
hr: _Kategorija

note: New Category
en: _New Category...
hr: _Nova kategorija...

note: Delete Category
en: _Delete Category
hr: _Obriši kategoriju

en: _Download
hr: _Preuzimanje

en: Open _Containing folder
hr: Otvori _sadržajnu mapu

en: Force Start
hr: Prisili pokretanje

note: Move to --- start ---
en: _Move To
hr: _Premjesti u

note: Priority --- start ---
en: Priority
hr: Prioritet

en: _High
hr: _Visok

en: _Normal
hr: _Normalan

en: _Low
hr: _Nizak

note: Get Help Online
en: Get Help Online
hr: Potražite pomoć online

note: Documentation
en: Documentation
hr: Dokumentacija

note: Support Forum
en: Support Forum
hr: Forum podrške

note: Submit Feedback
en: Submit Feedback
hr: Prijavite povratnu informaciju

note: Report a Bug
en: Report a Bug
hr: Prijavite grešku

note: Keyboard Shortcuts
en: Keyboard Shortcuts
hr: Prečaci tipkovnice

note: Check for Updates
en: Check for Updates
hr: Provjerite ažuriranja

en: Settings
hr: Postavke

en: Can't launch default application for file '%s'.
hr: Nemoguće pokretanje zadane aplikacije za datoteku '%s'.

en: '%s' - This folder does not exist.
hr: '%s' - Ova mapa ne postoji.

en: General
hr: Općenito

en: Advanced
hr: Napredno

en: Category settings
hr: Postavke kategorije

en: Default for new download 1
hr: Zadano za novo preuzimanje 1

en: Default 2
hr: Zadano 2

en: unnamed
hr: bezimeno

en: Paused
hr: Pauzirano

en: Uploading
hr: Slanje

en: Completed
hr: Završeno

en: Recycled
hr: Obrisano

en: Queuing
hr: Na čekanju

en: Active
hr: Aktivno

en: All Status
hr: Sva stanja

en: Name
hr: Naziv

en: Complete
hr: Završeno

en: Size
hr: Veličina

en: Elapsed
hr: Pokrenuto

en: Left
hr: Završeno

en: Quantity
hr: Kvantiteta

en: Don't use
hr: Ne koristi

en: Default
hr: Zadano

note: host label & entry
en: Host:
hr: Računalo:

note: port label & entry
en: Port:
hr: Ulaz:

en: Mon
hr: Pon

en: Tue
hr: Uto

en: Wed
hr: Sri

en: Thu
hr: Čet

en: Fri
hr: Pet

en: Sat
hr: Sub

en: Sun
hr: Ned

en: _Enable Scheduler
hr: _Omogući raspored

note: Turn off - label
en: Turn off
hr: Isključi

note: Turn off - help label
en: - stop all task
hr: - zaustavi sve zadatke

note: Normal - label
en: Normal
hr: Normalno

note: Normal - help label
en: - run task normally
hr: - pokreni zadatak normalno

en: All
hr: Sve

en: None
hr: Nepoznato

en: Mark by filter
hr: Označi prema filteru

en: Mark URLs by host AND filename extension.
hr: Označi URL-ove prema računalu I vrsti datoteke.

note: filter view ----------------------- left side
en: Host
hr: Računalo

note: right side (filename extension)
en: File Ext.
hr: Vrsta datoteke.

en: Base hypertext reference
hr: Osnovna hipertekst preporuka

note: select all
en: Mark _All
hr: Označi _sve

note: select none
en: Mark _None
hr: Označi _ništa

note: select by filter
en: _Mark by filter...
hr: _Označi prema filteru...

note: e.g.
en: e.g.
hr: npr.

note: ------------------------------------------------------- radio "From"
en: _From:
hr: _Od:

note: label "To"
en: To:
hr: Na:

note: label "digits"
en: digits:
hr: znamenka:

en: F_rom:
hr: O_d:

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
hr: velika-mala slova

en: No wildcard(*) character in URL entry.
hr: Bez zamjenskih(*) znakova u URL unosu.

en: URL is not valid.
hr: URL nije valjan.

en: No character in 'From' or 'To' entry.
hr: Nema znakova u 'Od' ili 'Na' unosu.

en: Preview
hr: Pregled

en: User Interface
hr: Korisničko sučelje

en: Scheduler
hr: Raspored

en: Plug-in
hr: Dodatak

en: Others
hr: Ostalo

note: Monitor button
en: _Enable clipboard monitor
hr: _Omogući nadgledanje međuspremnika

note: quiet mode
en: _Quiet mode
hr: _Tihi način

en: Monitor clipboard for specified file types:
hr: _Nadgledaj međuspremnik za određene vrste datoteka:

en: Separate the types with character '|'.
hr: Razdvoji vrste datoteka sa znakom '|'.

en: You can use regular expressions here.
hr: Možete koristiti uobičajene izraze ovdje.

en: Confirmation
hr: Potvrda

note: Confirmation check buttons
en: Show confirmation dialog on exit
hr: Prikaži dijalog potvrde pri izlazu

en: Confirm when deleting files
hr: Potvrdi pri brisanju datoteka

en: System Tray
hr: Traka sustava

note: System Tray check buttons
en: Always show tray icon
hr: Uvijek prikaži ikonu trake sustava

en: Minimize to tray on startup
hr: Smanji u traku sustava pri pokretanju

en: Close to tray on window close
hr: Smanji u traku sustava pri zatvaranju prozora

en: Use Ubuntu's App Indicator
hr: Korisit Ubuntu App Indikator

en: Enable offline mode on startup
hr: Omogući odspojeni način pri pokretanju

en: Download starting notification
hr: Obavijest pokretanja preuzimanja

en: Sound when download is finished
hr: Zvuk završetka preuzimanja

note: auto save interval unit label
en: minutes
hr: minuta

note: Commandline Settings
en: Commandline Settings
hr: Postavke naredbenog redka

note: --quiet
en: Use '--quiet' by default
hr: Koristi '--quiet' kao zadano

note: ------------------------------------------------------------------------ aria2 works on local device launch
en: _Launch aria2 on startup
hr: _Pokreni aria2 pri pokretanju

note: shutdown
en: _Shutdown aria2 on exit
hr: _Zatvori aria2 na izlazu

en: Path
hr: Putanja

en: Arguments
hr: Argumenti

en: File
hr: Datoteka

en: Folder
hr: Mapa

en: Item
hr: Stavka

en: Value
hr: Vrijednost

note: Copy All
en: Copy _All
hr: Kopiraj _sve

note: Show window
en: Show window
hr: Prikaži prozor

note: Offline mode
en: _Offline Mode
hr: _Odspojen naćin
