uGet - en to hu translation catalogue (339 entries)

en: All Category
hu: Összes kategória

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
hu: Kapcsolódás...

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
hu: Átvitel...

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
hu: Újra

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
hu: A letöltés kész.

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
hu: Kész

note: UGET_EVENT_NORMAL_FINISH, resumable
en: Resumable
hu: Folytatható

note: UGET_EVENT_NORMAL_RESUMABLE,
en: Not Resumable
hu: Nem folytatható

note: UGET_EVENT_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
hu: A kimeneti fájl nem nevezhető át.

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
hu: kapcsolódás a kiszolgálóhoz sikertelen

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
hu: A mappa nem hozható létre.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
hu: A fájl nem hozható létre (hibás fájlnév vagy a fájl létezik).

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
hu: A fájl nem nyitható meg.

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_OPEN_FAILED
en: Unable to create thread.
hu: Nem lehet létrehozni a letöltési szálat.

note: UGET_EVENT_ERROR_THREAD_CREATE_FAILED,
en: Incorrect source (different file size).
hu: Hibás forrás (eltérő fájl méret).

note: UGET_EVENT_ERROR_INCORRECT_SOURCE,
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
hu: Az forrás nem érhető el (a lemez vagy a memória megtelt).

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
hu: Nincs kimeneti fájl.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
hu: Nincs kimeneti beállításl.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
hu: Túl sok újrapróbálkozás.

note: UGET_EVENT_ERROR_TOO_MANY_RETRIES
en: Unsupported scheme (protocol).
hu: Nem támogatott rendszer (protokol).

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
hu: Nem támogatott fájl.

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_FILE
en: post file not found.
hu: post fájl nem található

note: UGET_EVENT_ERROR_POST_FILE_NOT_FOUND
en: cookie file not found.
hu: A cookie fájl nem található.

en: This video has been removed.
hu: A videót törölték.

en: Error occurred during getting video info.
hu: Hiba történt a video info beszerzésekor.

en: Error occurred during getting video web page.
hu: Hiba történt a videó weboldalának betöltésekor.

note: 1 - 10
en: aria2: an unknown error occurred.
hu: aria2: ismeretlen hiba történt.

en: aria2: time out occurred.
hu: aria2: időtúllépési hiba.

en: aria2: resource was not found.
hu: aria2: a forrás nem található.

en: aria2 saw the specfied number of 'resource not found' error. See --max-file-not-found option
hu: aria2 a forrás nem létezik hibát észlelt. Lásd --max-file-not-found opció

en: aria2: speed was too slow.
hu: aria2: az átviteli sebesség túl kicsi

en: aria2: network problem occurred.
hu: aria2: hálózati hiba.

en: aria2: unfinished downloads.
hu: aria2: befejezetlen letöltés.

note: _("Not Resumable"),
en: Out of resource
hu: Az erőforrások elfogytak.

note: _(),
en: aria2: piece length was different from one in .aria2 control file.
hu: aria2: a szelet hossza eltér az .aria2 kontroll fájlban megadottétól.

note: 11 - 20
en: aria2 was downloading same file.
hu: aria2 letöltötte már ezt a fájlt.

en: aria2 was downloading same info hash torrent.
hu: aria2 letöltötte már ugyanezt a torrent szelet info-t.

en: aria2: file already existed. See --allow-overwrite option.
hu: aria2: A fájl már létezik. Lásd --allow-overwrite opció.

note: _("Output file can't be renamed."),
en: aria2: could not open existing file.
hu: aria2: Nem nyitható meg ugyanaz a fájl.

en: aria2: could not create new file or truncate existing file.
hu: aria2: az új fájl nem hozható létre vagy nem írható felül létező fájl.

en: aria2: file I/O error occurred.
hu: aria2: fájl írás/olvasási hiba.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: aria2: name resolution failed.
hu: aria2: a névfeloldás meghiúsult.

en: aria2: could not parse Metalink document.
hu: aria2: nem elemezhető Metalink dokumentum.

note: 21 - 30
en: aria2: FTP command failed.
hu: aria2: az FTP parancs végrehajtása meghiúsult.

en: aria2: HTTP response header was bad or unexpected.
hu: aria2: nem várt vagy hibás HTTP válasz fejléc

en: Too many redirections.
hu: Túl sok átirányítás.

en: aria2: HTTP authorization failed.
hu: aria2: HTTP jogosultsági hiba.

en: aria2: could not parse bencoded file(usually .torrent file).
hu: aria2: nem elemezhető kódolt fájl(.torrent file).

en: aria2: torrent file was corrupted or missing information.
hu: aria2: a torrent fájl hibás vagy hiányzó információ

en: aria2: Magnet URI was bad.
hu: aria2: Magnet URI hibás

en: aria2: bad/unrecognized option was given or unexpected option argument was given.
hu: aria2: hibás/ismeretlen opció

en: aria2: remote server was unable to handle the request.
hu: aria2: a távoli szerver nem elérhető a kérés feldolgozásához

en: aria2: could not parse JSON-RPC request.
hu: aria2: nem elemezhető JSON-RPC kérés

en: No response. Is aria2 shutdown?
hu: Nincs válasz. Az aria2 kilépett?

note: debug
en: aria2: gid was removed.
hu: aria2: a csoportazonosító eltávolítva.

en: Failed to get media link.
hu: A media link nem nyitható meg.

en: Download Manager
hu: Letöltéskezelő

en: uGet Founder:
hu: uGet alapító:

en: uGet Project Manager:
hu: uGet projekt menedzser:

en: tasks
hu: feladatok

en: New from Clipboard
hu: Új vágólapról

en: New Download
hu: Új letöltés

en: Clipboard
hu: Vágólap

en: Command line
hu: Parancssor

en: Error Occurred
hu: Hiba történt

en: Error Occurred during downloading.
hu: Hiba történt a letöltéskor.

en: Download Starting
hu: Letöltés indítása

en: Starting download queue.
hu: Letöltési sor indítása.

en: Download Completed
hu: Letöltés kész

en: All queuing downloads have been completed.
hu: Minden sorban álló letöltés befejeződött.

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
hu: Állapot

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
hu: Kategória

en: Create new download
hu: Új letöltés létrehozása

note: New Download (accelerators) gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); New Download
en: New _Download...
hu: Új _letöltés...

note: New Category
en: New _Category...
hu: Új _Kategória...

note: New Clipboard batch
en: New Clipboard _batch...
hu: Új kötegelt letöltés _vágólapról...

note: New URL Sequence batch
en: New _URL Sequence batch...
hu: Új _letöltési sor URL...

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
hu: Új torrent...

note: New Metalink
en: New Metalink...
hu: Új metalink...

en: Save all settings
hu: Összes beállítás mentése

en: Set selected download runnable
hu: Kiválasztott letöltés indítása

en: Set selected download to pause
hu: Kiválasztott letöltés megállítása

en: Set selected download properties
hu: Kiválasztott letöltés tulajdonságai

en: Move selected download up
hu: Rangsor növelés

en: Move selected download down
hu: Rangsor csökkentés

en: Move selected download to top
hu: Rangsor legmagasabb

en: Move selected download to bottom
hu: Rangsor legalacsonyabb

en: New Category
hu: Új kategória

en: Copy -
hu: Másolás -

en: Category Properties
hu: Kategória beállítások

en: Download Properties
hu: Letöltési beállítások

en: New Torrent
hu: Új torrent

en: New Metalink
hu: Új metalink

en: Open Torrent file
hu: Torrent fájl megnyitása

en: Torrent file (*.torrent)
hu: Torrent fájl (*.torrent)

en: Open Metalink file
hu: Metalink fájl megnyitása

en: Failed to save category file.
hu: A kategória fájl mentése nem sikerült.

en: Failed to load category file.
hu: A kategória fájl betöltése nem sikerült.

en: Save Category file
hu: Kategória fájl mentése

en: Open Category file
hu: Kategória fájl megnyitása

note: add image
en: Image <IMG>
hu: Kép <IMG>

en: Text File
hu: Szöveg fájl

en: Import URLs from HTML file
hu: Hivatkozás import HTML fájlból

en: Import URLs from text file
hu: Hivatkozás import vágólapról

en: Export URLs to text file
hu: A hivatkozások exportálása szövegfájlba

en: URL Sequence batch
hu: Letöltési sor URL

en: No URLs found in clipboard.
hu: Nincs hivatkozás a vágólapon

en: All URLs had existed.
hu: Már az összes URL létezik.

en: Clipboard batch
hu: Köteg vágólapról

en: New
hu: Új

en: Error
hu: Hiba

en: Message
hu: Üzenet

en: Selected %d items
hu: Kiválasztott %d elemek

en: Attention uGetters:
hu: Figyelmeztetés uGet használóknak:

en: we are running a Donation Drive for uGet's Future Development, please click
hu: Itt támogathatod a jövőbeni fejlesztéseket.

en: HERE
hu: ITT

en: please fill out this quick User Survey for uGet.
hu: Kérlek töltsd ki ezt a felmérést az Ugetről.

en: click here to take survey
hu: klikkelj ide a felméréshez

en: Category _name:
hu: Kategória _név:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_active), 5);
en: Active _downloads:
hu: Aktív _letöltések:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_finished), 5);
en: Capacity of Finished:
hu: Befejezett

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_recycled), 5);
en: Capacity of Recycled:
hu: Töröltek:

note: ------------------------------------------------------------------------ URI Matching conditions
en: URI Matching conditions
hu: URI egyező feltételek

en: Matched _Hosts:
hu: Egyező _host-ok:

en: Matched _Schemes:
hu: Egyező _sémák:

en: Matched _Types:
hu: Egyező _típusok:

en: Really Quit?
hu: Biztosan kilép?

en: Are you sure you want to quit?
hu: Tényleg kilépsz?

en: Really delete files?
hu: Tényleg törlöd a fájlokat?

en: Are you sure you want to delete files?
hu: Tényleg törlöd a fájlokat?

en: Really delete category?
hu: Tényleg törlöd a kategóriát?

en: Are you sure you want to delete category?
hu: Biztos, hogy törölni akarod a kategóriát?

en: Don't ask me again
hu: Ne kérdezd meg újra

note: Mirrors - label
en: Mirrors:
hu: Tükrök:

note: File - label
en: File:
hu: Fájl:

en: Select Folder
hu: Mappa választás

note: Folder - label
en: _Folder:
hu: _Mappa:

note: Referrer - label
en: Referrer:
hu: Hivatkozó:

note: "Max Connections:" - title label
en: _Max Connections:
hu: _Maximális kapcsolatok száma:

en: _Runnable
hu: _Indítás

en: P_ause
hu: Szün_et

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
hu: Belépés

note: User - label user label & entry
en: User:
hu: Felhasználó:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
hu: Jelszó:

note: label - cookie file
en: Cookie file:
hu: Cookie fájl:

en: Select Cookie File
hu: Cookie fájl kiválasztás

note: label - post file
en: Post file:
hu: Post fájl:

en: Select Post File
hu: Post fájl kiválasztása

note: label - user agent
en: User Agent:
hu: Felhasználói ügynök:

note: Retry limit - label
en: Retry _limit:
hu: Újracsatlakozások _korlátozása

note: counts - label
en: counts
hu: db

note: Retry delay - label
en: Retry _delay:
hu: Késleltetett _próbálkozás:

note: seconds - label
en: seconds
hu: másodpercek

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
hu: Maximális feltöltési sebesség:

note: label - Max download speed
en: Max download speed:
hu: Maximális letöltés sebesség:

note: Retrieve timestamp
en: Retrieve timestamp
hu: Időbélyeg kinyerése

en: _File
hu: _Fájl

note: Batch Downloads --- start ---
en: _Batch Downloads
hu: _Kötegelt letöltés

note: Batch downloads - Clipboard batch
en: _Clipboard batch...
hu: _Kötegelt letöltés vágólapról...

note: Batch downloads - URL Sequence batch
en: _URL Sequence batch...
hu: _Letöltési sor URL-ből...

note: Batch downloads - Text file import (.txt)
en: _Text file import (.txt)...
hu: _Szövegfájl import (.txt)...

note: Batch downloads - HTML file import (.html)
en: _HTML file import (.html)...
hu: _HTML fájl import (.html)...

note: Batch downloads - Export to Text file (.txt)
en: _Export to Text file (.txt)...
hu: _Exportálás szövegfájlba (.txt)...

note: Open Category
en: _Open category...
hu: _Kategória megnyitása...

note: Save Category
en: _Save category as...
hu: _Kategória mentése mint..

note: Save All
en: Save _all settings
hu: Összes _beállítás mentése

note: Offline mode
en: Offline Mode
hu: Kapcsolat nélküli mód

en: _Edit
hu: _Szerkesztés

note: menu.gtk_menu_shell_append((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); Settings shortcut
en: Clipboard _Monitor
hu: Vágólap _figyelő

en: Clipboard works quietly
hu: A vágólap háttérben fut

en: Command-line works quietly
hu: A parancssor a háttérben fut

en: Skip existing URI
hu: Létező URI átugrása

en: Apply recent download settings
hu: Alkalmazd a legújabb letöltési beállításokat

note: --- Completion Auto-Actions --- start ---
en: Completion _Auto-Actions
hu: Az automatikus műveletek _befejezése

note: Completion Auto-Actions - Disable
en: _Disable
hu: _Elutasít

en: Hibernate
hu: Hibernálás

en: Suspend
hu: Alvó állapot

en: Shutdown
hu: Leállít

en: Reboot
hu: Újraindít

en: Custom
hu: Egyéni

note: Completion Auto-Actions - Remember
en: Remember setting
hu: Beállítások megjegyzése

note: Completion Auto-Actions - Help
en: _Help
hu: _Segítség

note: --- Completion Auto-Actions --- end --- menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings...")); Settings
en: _Settings...
hu: _Beállítások...

en: _View
hu: _Nézet

en: _Toolbar
hu: _Eszköztár

en: Statusbar
hu: Állapotjelző

en: _Summary
hu: _Összegzés

note: Summary Items --- start ---
en: Summary _Items
hu: Elemek _tulajdonságai

note: Summary Items - Name
en: _Name
hu: _Név

note: Summary Items - Folder
en: _Folder
hu: _Mappa

note: Summary Items - Message
en: _Message
hu: _Üzenet

en: Download _Columns
hu: Letöltési _oszlopok

note: Download Columns - Complete
en: _Complete
hu: _Teljes

note: Download Columns - Total
en: _Size
hu: _Méret

note: Download Columns - Percent (%)
en: _Percent '%'
hu: _Százalék '%'

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
hu: _Eltelt idő

note: Download Columns - Left
en: _Left
hu: _Hátralévő

note: Download Columns - Speed
en: Speed
hu: Sebesség

note: Download Columns - Up Speed
en: Up Speed
hu: Sebesség növelés

note: Download Columns - Uploaded
en: Uploaded
hu: Feltöltés

note: Download Columns - Ratio
en: Ratio
hu: Arány

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
hu: _Újra

note: Download Columns - Added On
en: Added On
hu: Hozzáadott

note: Download Columns - Completed On
en: Completed On
hu: Befejezett

en: _Category
hu: _Kategória

note: New Category
en: _New Category...
hu: _Új kategória...

note: Delete Category
en: _Delete Category
hu: _Kategória törlése

en: _Download
hu: _Letöltés

note: menu_item = gtk_image_menu_item_new_from_stock (GTK_STOCK_DELETE, accel_group);
en: _Delete Entry
hu: _Bejegyzés törlése

en: Delete Entry and _File
hu: A hivatkozás és a fájl törlése

en: Open _Containing folder
hu: Letöltési _mappa megnyitása

en: Force Start
hu: Kényszerített indítás

note: Move to --- start ---
en: _Move To
hu: _Áthelyez

note: Priority --- start ---
en: Priority
hu: Elsőbbség

en: _High
hu: _Magas

en: _Normal
hu: _Normál

en: _Low
hu: _Alacsony

note: Get Help Online
en: Get Help Online
hu: Online segítségnyújtás

note: Documentation
en: Documentation
hu: Leírások

note: Support Forum
en: Support Forum
hu: Támogatási fórum

note: Submit Feedback
en: Submit Feedback
hu: Visszajelzés küldése

note: Report a Bug
en: Report a Bug
hu: Hibajelentés küldése

note: Keyboard Shortcuts
en: Keyboard Shortcuts
hu: Billentyűkombinációk

note: Check for Updates
en: Check for Updates
hu: Frissítések keresése

en: Settings
hu: Beállítások

en: Can't launch default application for file '%s'.
hu: Az alapértelmezett alkalmazás nem futtatható a '%s' fájlhoz.

en: '%s' - This folder does not exist.
hu: '%s' - A mappa nem létezik.

note: title
en: URI had existed
hu: URI már létezik

en: This URI had existed, are you sure to continue?
hu: Az URI már létezik, biztos hogy folytatod?

en: General
hu: Általános

en: Advanced
hu: Haladó

en: Category settings
hu: Kategória beállítások

en: Default for new download 1
hu: Alapértelmezett letöltés 1

en: Default 2
hu: Alapértelmezett 2

en: unnamed
hu: névtelen

en: Paused
hu: Megállt

en: Uploading
hu: Feltöltés

en: Completed
hu: Kész

en: Recycled
hu: Törölt

en: Queuing
hu: Várólista

en: Active
hu: Aktív

en: All Status
hu: Összes állapot

en: Name
hu: Név

en: Complete
hu: Kész

en: Size
hu: Méret

en: Elapsed
hu: Eltelt idő

en: Left
hu: Hátralévő

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Don't use
hu: Ne használd

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Socket args:
hu: Kommunikációs végpont:

en: Element:
hu: Elem:

en: Mon
hu: Hét

en: Tue
hu: Ked

en: Wed
hu: Sze

en: Thu
hu: Csü

en: Fri
hu: Pén

en: Sat
hu: Szo

en: Sun
hu: Vas

en: _Enable Scheduler
hu: _Ütemező engedélyezése

note: Turn off - label
en: Turn off
hu: Kikapcsolás

note: Turn off - help label
en: - stop all task
hu: - minden folyamat leállítása

note: Normal - label
en: Normal
hu: Normál

note: Normal - help label
en: - run task normally
hu: - folyamat futtatása normál módban

en: All
hu: Összes

en: None
hu: Egyik sem

en: Mark by filter
hu: Kijelölés szűrővel

en: Mark URLs by host AND filename extension.
hu: URL-ek megjelölése a kiszolgáló által ÉS fájlnév kiterjesztés.

en: This will reset all marks of URLs.
hu: Az összes URL kijelölés megszüntetése

note: filter view ----------------------- left side
en: Host
hu: Szerver

note: right side (filename extension)
en: File Ext.
hu: Fájl kiterj.

en: Base hypertext reference
hu: Alap hypertext hivatkozás

note: select all
en: Mark _All
hu: Összes _kijelölése

note: select none
en: Mark _None
hu: Egyik _sem kijelölése

note: select by filter
en: _Mark by filter...
hu: _Kijelölés szűrővel...

note: e.g.
en: e.g.
hu: pl

note: ------------------------------------------------------- radio "From"
en: _From:
hu: _Innen:

note: label "digits"
en: digits:
hu: számjegyek:

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
hu: nagybetű-érzékeny

en: No wildcard(*) character in URL entry.
hu: Nincs joker(*) karakter az URL bejegyzés

en: URL is not valid.
hu: A hivatkozás hibás.

en: No character in 'From' or 'To' entry.
hu: Nincs karakter a 'From' vagy a 'To' bejegyzésben.

en: Preview
hu: Előnézet

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Bandwidth
hu: Sávszélesség

en: Scheduler
hu: Ütemező

en: Plug-in
hu: Beépülő

en: Others
hu: Egyebek

note: Monitor button
en: _Enable clipboard monitor
hu: _Vágólap figyelés engedélyezése

note: quiet mode
en: _Quiet mode
hu: _Néma üzemmód

en: Default category index
hu: Alapértelmezett kategória index

en: Adding to Nth category if no matched category.
hu: Hozzáadás az N-dik kategóriához, ha nincs egyező kategória.

en: Monitor clipboard for specified file types:
hu: Vágólap figyelés megadott fájltípusok után:

en: Separate the types with character '|'.
hu: Típusok elválasztása '|' karakterrel

en: You can use regular expressions here.
hu: Reguláris kifejezés használható.

en: Confirmation
hu: Megerősítés

note: Confirmation check buttons
en: Show confirmation dialog on exit
hu: Mutasd a megerősítés ablakot kilépéskor.

en: Confirm when deleting files
hu: Megerősítés fájlok törlésekor

en: System Tray
hu: Rendszertálca

note: System Tray check buttons
en: Always show tray icon
hu: Mindig mutassa a tray ikont

en: Minimize to tray on startup
hu: Indítás minimódban a tálcán

en: Close to tray on window close
hu: Tedd tálcára az ablak bezárásakor

en: Use Ubuntu's App Indicator
hu: Használd az Ubuntu alkalmazás indikátort

en: Enable offline mode on startup
hu: Offline mód engedélyezése induláskor

en: Download starting notification
hu: Értesítés a letöltés megkezdésekor

en: Sound when download is finished
hu: Hangjelzés a letöltés végén

note: widget = gtk_check_button_new_with_label (_("Skip existing URI from clipboard and command-line")); uiform->skip_existing = (GtkToggleButton*) widget; gtk_box_pack_start (vbox, widget, FALSE, FALSE, 1);
en: Display large icon
hu: Nagy ikon

en: These will affect all plug-ins.
hu: Minden plug-in-ra vonatkozik.

note: Global speed limit
en: Global speed limit
hu: Globális sebesség korlátozás

en: Max upload speed
hu: Maximális feltöltési sebesség:

en: Max download speed
hu: Maximális letöltés sebesség:

en: Completion Auto-Actions
hu: Az automatikus műveletek befejezése

en: Custom command:
hu: Egyedi parancs

en: Custom command if error occured:
hu: Hiba esetén egyedi parancs futtatása

en: _Autosave
hu: _Automatikus mentés

note: auto save interval label
en: _Interval:
hu: _Intervallum:

note: auto save interval unit label
en: minutes
hu: percek

note: Commandline Settings
en: Commandline Settings
hu: Parancssori beállítások

note: --quiet
en: Use '--quiet' by default
hu: Használd a '--csendes módot' alapértelmezetten

en: Plug-in matching order:
hu: Plug-in egyezőségi sorrend:

en: Aria2 plug-in options
hu: Aria2 beépülők beállításai

en: RPC authorization secret token
hu: RPC jogosultsági titkosító eszköz

note: ------------------------------------------------------------------------ Speed Limits
en: Global speed limit for aria2 only
hu: Globális letöltési sebesség korlátozás csak az aria2-nek

note: ------------------------------------------------------------------------ aria2 works on local device launch
en: _Launch aria2 on startup
hu: _Aria2 futtatása indításkor

note: shutdown
en: _Shutdown aria2 on exit
hu: _Aria2 leállítása kilépéskor

note: ------------------------------------------------------------------------ Local options
en: Launch aria2 on local device
hu: Futtasd az aria2 a helyi meghajtón

en: Path
hu: Útvonal

en: Arguments
hu: Paraméterek

note: Arguments - hint
en: You must restart uGet after modifying it.
hu: Az uGet újraindítása szükséges a módosítások érvényesítéséhez.

en: Match conditions
hu: Egyező feltételek

note: Quality
en: Quality:
hu: Minőség:

note: Type
en: Type:
hu: Típus:

en: File
hu: Fájl

en: Folder
hu: Mappa

en: Item
hu: Elem

en: Value
hu: Érték

note: Copy All
en: Copy _All
hu: Összes _másolás

note: Show window
en: Show window
hu: Mutasd az ablakot

note: Offline mode
en: _Offline Mode
hu: _Kapcsolat nélküli mód
