uGet - en to kk translation catalogue (185 entries)

en: All Category
kk: Барлық санаттар

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
kk: Байланысты орнату...

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
kk: Қайталау

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
kk: Жүктеме аяқталды

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
kk: Дайын

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
kk: Шығыс файлы жоқ.

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
kk: Қолдауы жоқ файл.

note: 1 - 10
en: aria2: an unknown error occurred.
kk: aria2: белгісіз қате орын алған.

en: Too many redirections.
kk: Қайта бағдарлаулар саны тым көп.

en: Download Manager
kk: Жүктемелер басқарушысы

en: uGet Founder:
kk: uGet негізін қалаған:

en: uGet Project Manager:
kk: uGet жоба басқарушысы:

en: tasks
kk: тапсырма

en: New from Clipboard
kk: Жаңа, алмасу буферінен

en: New Download
kk: Жаңа жүктеме

en: Clipboard
kk: Алмасу буфері

en: Command line
kk: Командалық жол

en: Error Occurred
kk: Қате орын алды

en: Error Occurred during downloading.
kk: Жүктеп алу қатесі.

en: Download Starting
kk: Жүктеп алу басталды

en: Starting download queue.
kk: Жүктемелер кезегін бастау.

en: Download Completed
kk: Жүктеме аяқталды

en: All queuing downloads have been completed.
kk: Кезектегі барлық жүктемелер аяқталды.

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
kk: Күйі

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
kk: Санат

en: Create new download
kk: Жаңа жүктемені жасау

note: New Download (accelerators) gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); New Download
en: New _Download...
kk: Жаңа _жүктеме...

note: New Category
en: New _Category...
kk: Жаңа _санат...

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
kk: Жаңа торрент...

note: New Metalink
en: New Metalink...
kk: Жаңа метасілтеме...

en: Save all settings
kk: Барлық баптауларды сақтау

en: Set selected download runnable
kk: Таңдалған жүктемені орындалатын етіп белгілеу

en: Set selected download to pause
kk: Таңдалған жүктемені аялдату

en: Set selected download properties
kk: Таңдалған жүктеменің баптауларын орнату

en: Move selected download up
kk: Таңдалған жүктемені жоғары жылжыту

en: Move selected download down
kk: Таңдалған жүктемені төмен жылжыту

en: Move selected download to top
kk: Таңдалған жүктемені басына жылжыту

en: Move selected download to bottom
kk: Таңдалған жүктемені соңына жылжыту

en: New Category
kk: Жаңа санат

en: Copy -
kk: Көшірме -

en: Category Properties
kk: Санат қасиеттері

en: Download Properties
kk: Жүктеме қасиеттері

en: New Torrent
kk: Жаңа торрент

en: New Metalink
kk: Жаңа метасілтеме

en: Open Torrent file
kk: Торрент файлын ашу

en: Torrent file (*.torrent)
kk: Torrent файлы (*.torrent)

en: Open Metalink file
kk: Метасілтеме файлын ашу

en: Failed to save category file.
kk: Санаттар файлын сақтау сәтсіз аяқталды.

en: Failed to load category file.
kk: Санаттар файлын жүктеу сәтсіз аяқталды.

en: Save Category file
kk: Санаттар файлын сақтау

en: Open Category file
kk: Санаттар файлын ашу

en: JSON file (*.json)
kk: JSON файлы (*.json)

en: Text File
kk: Мәтін файлы

en: HTML file (*.htm, *.html)
kk: HTML файлы (*.htm, *.html)

en: New
kk: Жаңа

en: Error
kk: Қате

en: Message
kk: Хабарлама

en: Are you sure you want to quit?
kk: Шығуды қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete category?
kk: Санатты өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Don't ask me again
kk: Мені келесіде сұрамау

note: Mirrors - label
en: Mirrors:
kk: Айналар:

note: File - label
en: File:
kk: Файл:

en: Select Folder
kk: Буманы таңдау

note: Folder - label
en: _Folder:
kk: Бу_ма:

note: Referrer - label
en: Referrer:
kk: Сілтеуші:

en: _Runnable
kk: О_рындалатын

en: P_ause
kk: А_ялдату

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
kk: Логин

note: User - label user label & entry
en: User:
kk: Пайдаланушы:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
kk: Пароль:

note: label - cookie file
en: Cookie file:
kk: Cookie файлы:

en: Select Cookie File
kk: Cookie файлын таңдау

note: label - post file
en: Post file:
kk: Post файлы:

en: Select Post File
kk: Post файлын таңдау

note: counts - label
en: counts
kk: рет

note: seconds - label
en: seconds
kk: секунд

note: label - "KiB/s"
en: KiB/s
kk: КиБ/сек

en: _File
kk: _Файл

note: Offline mode
en: Offline Mode
kk: Желіден тыс режимі

en: _Edit
kk: Тү_зету

note: Completion Auto-Actions - Disable
en: _Disable
kk: Сө_ндіру

en: Hibernate
kk: Гибернация

en: Suspend
kk: Ұйықтату

en: Shutdown
kk: Сөндіру

en: Reboot
kk: Қайта қосу

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

note: Completion Auto-Actions - Help
en: _Help
kk: _Көмек

note: --- Completion Auto-Actions --- end --- menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings...")); Settings
en: _Settings...
kk: _Баптаулар...

en: _View
kk: Тү_рі

en: _Toolbar
kk: _Панель

en: Statusbar
kk: Қалып-күй жолағы

en: _Summary
kk: Жи_ынды мәлімет

note: Summary Items - Name
en: _Name
kk: _Аты

note: Summary Items - Folder
en: _Folder
kk: _Бума

note: Summary Items - Elapsed menu_item = gtk_check_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Elapsed")); gtk_check_menu_item_set_active ((GtkCheckMenuItem*) menu_item, TRUE); gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*) submenu, menu_item); menubar->view.summary_items.elapsed = menu_item; Summary Items - URL Download C
en: _URL
kk: _Сілтеме

note: Summary Items - Message
en: _Message
kk: _Хабарлама

note: Download Columns - Total
en: _Size
kk: Ө_лшемі

note: Download Columns - Left
en: _Left
kk: Қа_лды

note: Download Columns - Speed
en: Speed
kk: Жылдамдығы

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: _Category
kk: _Санат

note: New Category
en: _New Category...
kk: _Жаңа санат...

note: Delete Category
en: _Delete Category
kk: Санатты ө_шіру

en: _Download
kk: Жү_ктеп алу

note: menu_item = gtk_image_menu_item_new_from_stock (GTK_STOCK_DELETE, accel_group);
en: _Delete Entry
kk: Элементті ө_шіру

en: Delete Entry and _File
kk: Элементті және _файлды өшіру

en: Open _Containing folder
kk: _Орналасқан бумасын ашу

en: Force Start
kk: Мәжбүрлі бастау

note: Move to --- start ---
en: _Move To
kk: Қайда ж_ылжыту

note: Priority --- start ---
en: Priority
kk: Приоритеті

en: _High
kk: _Жоғары

en: _Normal
kk: Қ_алыпты

en: _Low
kk: _Төмен

note: Get Help Online
en: Get Help Online
kk: Желідегі көмек

note: Documentation
en: Documentation
kk: Құжаттама

note: Support Forum
en: Support Forum
kk: Қолдау көрсету форумы

note: Submit Feedback
en: Submit Feedback
kk: Кері байланыс пікірін жіберу

note: Report a Bug
en: Report a Bug
kk: Ақаулық жөнінде хабарлау

note: Keyboard Shortcuts
en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

note: Check for Updates
en: Check for Updates
kk: Жаңартуларға тексеру

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Can't launch default application for file '%s'.
kk: '%s' файлы үшін үнсіз келісім қолданбасын жөнелту мүмкін емес.

en: '%s' - This folder does not exist.
kk: '%s' - Бұл бума жоқ болып тұр.

en: General
kk: Жалпы

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Category settings
kk: Санат баптаулары

en: unnamed
kk: атаусыз

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Completed
kk: Аяқталған

en: Active
kk: Белсенді

en: All Status
kk: Барлық қалып-күйлер

en: Name
kk: Атауы

en: Complete
kk: Аяқталды

en: Size
kk: Өлшемі

en: Elapsed
kk: Өткен

en: Left
kk: Қалды

en: Quantity
kk: Саны

note: proxy type label & combo box
en: Proxy:
kk: Прокси:

en: Don't use
kk: Қолданбау

en: Default
kk: Бастапқы

note: host label & entry
en: Host:
kk: Хост:

note: port label & entry
en: Port:
kk: Порт:

en: Socket:
kk: Сокет:

en: Socket args:
kk: Сокет аргументтері:

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

note: Turn off - label
en: Turn off
kk: Сөндіру

note: Turn off - help label
en: - stop all task
kk: - барлық тапсырмаларды тоқтату

note: Normal - label
en: Normal
kk: Қалыпты

note: Normal - help label
en: - run task normally
kk: - тапсырманы қалыпты орындау

en: All
kk: Барлығы

en: None
kk: Ешнәрсе

note: filter view ----------------------- left side
en: Host
kk: Хост

note: e.g.
en: e.g.
kk: мыс.

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: User Interface
kk: Пайдаланушы интерфейсі

en: Scheduler
kk: Жоспарлаушы

en: Others
kk: Басқалар

note: quiet mode
en: _Quiet mode
kk: _Тыныш режимі

en: Confirmation
kk: Растау

en: System Tray
kk: Жүйелік трей

note: System Tray check buttons
en: Always show tray icon
kk: Трей таңбашасын әрқашан көрсету

en: Minimize to tray on startup
kk: Іске қосылғанда, трейге қайыру

en: Close to tray on window close
kk: Терезе жабылғанда, трейге қайыру

note: widget = gtk_check_button_new_with_label (_("Skip existing URI from clipboard and command-line")); uiform->skip_existing = (GtkToggleButton*) widget; gtk_box_pack_start (vbox, widget, FALSE, FALSE, 1);
en: Display large icon
kk: Үлкен таңбашаны көрсету

en: _Autosave
kk: _Автосақтау

note: auto save interval label
en: _Interval:
kk: _Аралығы:

note: auto save interval unit label
en: minutes
kk: минут

note: Commandline Settings
en: Commandline Settings
kk: Командалық жол баптаулары

en: Path
kk: Орналасу

en: Arguments
kk: Аргументтер

note: Quality
en: Quality:
kk: Сапасы:

note: Type
en: Type:
kk: Түрі:

en: File
kk: Файл

en: Folder
kk: Бума

en: Item
kk: Элемент

en: Value
kk: Мәні

note: Copy All
en: Copy _All
kk: Бар_лығын көшіріп алу

note: Show window
en: Show window
kk: Терезені көрсету

note: Offline mode
en: _Offline Mode
kk: Желіден т_ыс режимі
