uGet - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Password Manager Daemon: uget
    
    While attempting an SSH connection to %s there was a problem verifying it's hostkey against the known and trusted hosts file because it's hostkey was not found.
    
    Would you like to treat this connection as trusted for this and future connections by adding %s's hostkey to the known hosts file?
ro: Serviciu de gestiune a parolelor: uget
    
    La încercarea de conectare prin SSH la %s a apărut o problemă la verificarea cheii gazdei cu cea din fișierul local cu gazde cunoscute și de încredere, pentru că această cheie nu a fost  găsită.
    
    Doriți să tratați ca sigură conexiunea curentă și cele viitoare, adăugând cheia gazdei %s în fișierul gazdelor cunoscute?

en: All Category
ro: Toate categoriile

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
ro: Conectare...

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
ro: Transmitere...

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
ro: Reîncearcă

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
ro: Descărcare completă

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
ro: Terminat

note: UGET_EVENT_NORMAL_FINISH, resumable
en: Resumable
ro: Se poate continua

note: UGET_EVENT_NORMAL_RESUMABLE,
en: Not Resumable
ro: Nu se poate continua

note: UGET_EVENT_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
ro: Fișierul de destinație nu poate fi redenumit.

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
ro: conectarea la gazdă nu a reușit.

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
ro: Directorul nu a putut fi creat.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
ro: Fișierul nu a putut fi creat (nume incorect sau fișierul există).

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
ro: Fișierul nu poate fi deschis.

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_OPEN_FAILED
en: Unable to create thread.
ro: Nu se poate crea firul.

note: UGET_EVENT_ERROR_THREAD_CREATE_FAILED,
en: Incorrect source (different file size).
ro: Sursă incorectă (dimensiunea fișierului diferă).

note: UGET_EVENT_ERROR_INCORRECT_SOURCE,
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
ro: Resurse epuizate (disc plin sau memorie insuficientă).

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
ro: Nu există un fișier destinație.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
ro: Nu există setări pentru destinație.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
ro: Prea multe reîncercări.
