uGet - en to sr translation catalogue (355 entries)

en: Password Manager Daemon: uget
    
    While attempting an SSH connection to %s there was a problem verifying it's hostkey against the known and trusted hosts file because it's hostkey was not found.
    
    Would you like to treat this connection as trusted for this and future connections by adding %s's hostkey to the known hosts file?
sr: Менаџер лозинки: uget
    
    Током покушаја SSH повезивања за %s there was a problem verifying it's hostkey against the known and trusted hosts file because it's hostkey was not found.
    
    Да ли би желели да ову конекцију третирате као поуздана за сада и будућа повезивања додавањем %s's кључа од познатог домаћина?

en: All Category
sr: Све категорије

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
sr: Повезивање...

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
sr: Шаљем...

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
sr: Покушај поново

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
sr: Преузимање завршено

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
sr: Завршено

note: UGET_EVENT_NORMAL_FINISH, resumable
en: Resumable
sr: Обновљиво

note: UGET_EVENT_NORMAL_RESUMABLE,
en: Not Resumable
sr: Није обновљиво

note: UGET_EVENT_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
sr: Излазни фајл не може бити преименован.

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
sr: немогуће повезивање са рачунаром.

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
sr: Фасцикла не може бити креирана.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
sr: Фајл не може бити креиран (погрешно име или фајл већ постоји).

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
sr: Фајл се не може отворити

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_OPEN_FAILED
en: Unable to create thread.
sr: Није могуће створити нит.

note: UGET_EVENT_ERROR_THREAD_CREATE_FAILED,
en: Incorrect source (different file size).
sr: Неисправан извор (различита величина фајла).

note: UGET_EVENT_ERROR_INCORRECT_SOURCE,
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
sr: Премало ресурса (диск је пун или нема довољно меморије).

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
sr: Нема излазног фајла.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
sr: Нема излазне поставке.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
sr: Превише поновних покушаја.

note: UGET_EVENT_ERROR_TOO_MANY_RETRIES
en: Unsupported scheme (protocol).
sr: Неподржана шема (протокол).

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
sr: Неподржан фајл.

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_FILE
en: post file not found.
sr: фајл поста није пронађен.

note: UGET_EVENT_ERROR_POST_FILE_NOT_FOUND
en: cookie file not found.
sr: фајл колачића није пронађен.

en: This video has been removed.
sr: Овај видео је уклоњен.

en: Error occurred during getting video info.
sr: Грешка код прибављања информација о видеу.

en: Error occurred during getting video web page.
sr: Грешка код прибављања странице са видеом.

en: No video_id found in URL of YouTube.
sr: Није пронађен video_id на YouTube адреси.

note: 1 - 10
en: aria2: an unknown error occurred.
sr: aria2: догодила се непозната грешка.

en: aria2: time out occurred.
sr: aria2: временска пауза.

en: aria2: resource was not found.
sr: aria2: ресурси нису пронађени.

en: aria2 saw the specfied number of 'resource not found' error. See --max-file-not-found option
sr: aria2 пријављује одређени број 'resource not found' грешки. Погледај  --max-file-not-found опцију

en: aria2: speed was too slow.
sr: aria2: брзина је врло спора.

en: aria2: network problem occurred.
sr: aria2: догодио се проблем са мрежом.

en: aria2: unfinished downloads.
sr: aria2: незавршена преузимања.

note: _("Not Resumable"),
en: Out of resource
sr: Ван ресурса

note: _(),
en: aria2: piece length was different from one in .aria2 control file.
sr: aria2: дужина комада је различита од оне у .aria2 контролном фајлу.

note: 11 - 20
en: aria2 was downloading same file.
sr: aria2 је преузела исти фајл.

en: aria2 was downloading same info hash torrent.
sr: aria2 је преузела исти торент инфо.

en: aria2: file already existed. See --allow-overwrite option.
sr: aria2: фајл већ постоји. Погледај --allow-overwrite опцију.

note: _("Output file can't be renamed."),
en: aria2: could not open existing file.
sr: aria2: не могу отворити постојећи фајл.

en: aria2: could not create new file or truncate existing file.
sr: aria2: не могу креирати нови фајл или скратити постојећи.

en: aria2: file I/O error occurred.
sr: aria2: догодила се I/O грешка.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: aria2: name resolution failed.
sr: aria2: неуспело именовање резолуције.

en: aria2: could not parse Metalink document.
sr: aria2: није могуће анализирати Металинк документ.

note: 21 - 30
en: aria2: FTP command failed.
sr: aria2: ФТП команда није успела.

en: aria2: HTTP response header was bad or unexpected.
sr: aria2: HTTP одговор је лош или неочекива.

en: Too many redirections.
sr: Превише преусмеравања.

en: aria2: HTTP authorization failed.
sr: aria2: HTTP ауторизација није успела.

en: aria2: could not parse bencoded file(usually .torrent file).
sr: aria2: не могу анализирати фајл (обично .torrent фајл).

en: aria2: torrent file was corrupted or missing information.
sr: aria2: торент фајл је оштећен или недостају информације.

en: aria2: Magnet URI was bad.
sr: aria2: Магнет URI је био лош.

en: aria2: bad/unrecognized option was given or unexpected option argument was given.
sr: aria2: дата је лоша/непозната опција.

en: aria2: remote server was unable to handle the request.
sr: aria2: удаљени сервер није могао да обради захтев.

en: aria2: could not parse JSON-RPC request.
sr: aria2: није могуће анализирати JSON-RPC захтев.

en: No response. Is aria2 shutdown?
sr: Без одговора. Да ли је aria2 угашен?

note: debug
en: aria2: gid was removed.
sr: aria2: гид је уклоњен.

en: Failed to get media link.
sr: Неуспело добављање медијског линка.

en: No matched media.
sr: Без подударних медија.

en: Download Manager
sr: Менаџер преузимања

en: uGet Founder:
sr: uGet оснивач:

en: uGet Project Manager:
sr: uGet менаџер пројекта:

en: tasks
sr: задаци

en: New from Clipboard
sr: Ново из клипборда

en: New Download
sr: Ново преузимање

en: Clipboard
sr: Клипборд

en: Command line
sr: Командна линија

en: Error Occurred
sr: Догодила се грешка

en: Error Occurred during downloading.
sr: Догодила се грешка код преузимања.

en: Download Starting
sr: Преузимање започиње

en: Starting download queue.
sr: Покретање преузимања на чекању

en: Download Completed
sr: Преузимање завршено

en: All queuing downloads have been completed.
sr: Сва преузимања са пописа чекања су завршена.

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
sr: Стање

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
sr: Категорија

en: Create new download
sr: Креирај ново преузимање

note: New Download (accelerators) gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); New Download
en: New _Download...
sr: Ново _преузимање...

note: New Category
en: New _Category...
sr: Нова _категорија...

note: New Clipboard batch
en: New Clipboard _batch...
sr: Ново из _клипборда...

note: New URL Sequence batch
en: New _URL Sequence batch...
sr: Нови _URL редослед линкова...

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
sr: Нови торент...

note: New Metalink
en: New Metalink...
sr: Нови мета-линк...

en: Save all settings
sr: Сачувај сва подешавања

en: Set selected download runnable
sr: Покрени одабрано преузимање

en: Set selected download to pause
sr: Паузирај одабрано преузимање

en: Set selected download properties
sr: Подеси својства одабраног преузимања

en: Move selected download up
sr: Помери одабрано преузимање горе

en: Move selected download down
sr: Помери одабрано преузимање доле

en: Move selected download to top
sr: Помери одабрано преузимање на врх

en: Move selected download to bottom
sr: Помери одабрано преузимање на дно

en: New Category
sr: Нова категорија

en: Copy -
sr: Копирај -

en: Category Properties
sr: Својства категорије

en: Download Properties
sr: Својства преузимања

en: New Torrent
sr: Нови торент

en: New Metalink
sr: Нови мета-линк

en: Open Torrent file
sr: Отвори торент фајл

en: Torrent file (*.torrent)
sr: Торент фајл (*.torrent)

en: Open Metalink file
sr: Отвори мета-линк фајл

en: Failed to save category file.
sr: Неуспело чување фајла категорије

en: Failed to load category file.
sr: Неуспело учитавање категорије фајла.

en: Save Category file
sr: Сачувај фајл категорије

en: Open Category file
sr: Отвори фајл категорије

en: JSON file (*.json)
sr: JSON фајл (*.json)

note: add link
en: Link <A>
sr: Линк <A>

note: add image
en: Image <IMG>
sr: Слика <IMG>

en: Text File
sr: Текстуални фајл

en: Import URLs from HTML file
sr: Увези URL-ове из HTML фајла

en: HTML file (*.htm, *.html)
sr: HTML фајл (*.htm, *.html)

en: Import URLs from text file
sr: Увези URL-ове из текстуалног фајла

en: Plain text file
sr: Чист текстуални фајл

en: Export URLs to text file
sr: Извези УРЛ у текстуални фајл

en: URL Sequence batch
sr: URL Редослед линкова

en: No URLs found in clipboard.
sr: Без URL-а пронађених у клипборду.

en: All URLs had existed.
sr: Све УРЛ адресе су постојеће.

en: Clipboard batch
sr: Из клипборда

en: New
sr: Ново

en: Error
sr: Грешка

en: Message
sr: Порука

en: Selected %d items
sr: Одабрано %d ставки

en: Attention uGetters:
sr: Пажња uGetters:

en: we are running a Donation Drive for uGet's Future Development, please click
sr: покренули смо прикупљање донација за будући развој uGet-а, молим кликните

en: HERE
sr: ОВДЕ

en: please fill out this quick User Survey for uGet.
sr: молимо попуните ову кратку корисничку анкету за uGet.

en: click here to take survey
sr: кликните овде за почетак анкете

en: Category _name:
sr: Име _категорије:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_active), 5);
en: Active _downloads:
sr: Активна _преузимања:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_finished), 5);
en: Capacity of Finished:
sr: Капацитет завршеног:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_recycled), 5);
en: Capacity of Recycled:
sr: Капацитет обрисаног:

note: ------------------------------------------------------------------------ URI Matching conditions
en: URI Matching conditions
sr: УРИ подударајући услови

en: Matched _Hosts:
sr: Подударени _хостови:

en: Matched _Schemes:
sr: Подударене _шеме:

en: Matched _Types:
sr: Подударени _режими:

en: Really Quit?
sr: Стварно желите изаћи?

en: Are you sure you want to quit?
sr: Да ли сте сигурни да желите изаћи?

en: Really delete files?
sr: Стварно желите обрисати фајлове?

en: Are you sure you want to delete files?
sr: Да ли сте сигурни да желите обрисати фајлове?

en: Really delete category?
sr: Стварно желите обрисати категорију?

en: Are you sure you want to delete category?
sr: Да ли сте сигурни да желите обрисати категорију?

en: Don't ask me again
sr: Не питај ме поново

note: Mirrors - label
en: Mirrors:
sr: Сервери:

note: File - label
en: File:
sr: Фајл:

en: Select Folder
sr: Одабери фасциклу:

note: Folder - label
en: _Folder:
sr: _Фасцикла:

note: Referrer - label
en: Referrer:
sr: Извор транзиције:

note: "Max Connections:" - title label
en: _Max Connections:
sr: _Макс конекција:

en: _Runnable
sr: _Покрени

en: P_ause
sr: П_ауза

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
sr: Пријава

note: User - label user label & entry
en: User:
sr: Корисник:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
sr: Лозинка:

note: label - cookie file
en: Cookie file:
sr: Фајл колачића:

en: Select Cookie File
sr: Одабери фајл колачића

note: label - post file
en: Post file:
sr: Поштански фајл:

en: Select Post File
sr: Одабери поштански фајл

note: label - user agent
en: User Agent:
sr: Кориснички заступник

note: Retry limit - label
en: Retry _limit:
sr: Ограничење _покушаја:

note: counts - label
en: counts
sr: покушаја

note: Retry delay - label
en: Retry _delay:
sr: Одгађање _покушаја:

note: seconds - label
en: seconds
sr: секунди

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
sr: Максимална брзина отпремања:

note: label - Max download speed
en: Max download speed:
sr: Максимална брзина преузимања:

note: Retrieve timestamp
en: Retrieve timestamp
sr: Прихвати временске ознаке

en: _File
sr: _Фајл

note: Batch Downloads --- start ---
en: _Batch Downloads
sr: _Пакетна преузимања

note: Batch downloads - Clipboard batch
en: _Clipboard batch...
sr: _Из клипборда...

note: Batch downloads - URL Sequence batch
en: _URL Sequence batch...
sr: _URL редослед линкова...

note: Batch downloads - Text file import (.txt)
en: _Text file import (.txt)...
sr: _Увоз текстуалног фајла (.txt)...

note: Batch downloads - HTML file import (.html)
en: _HTML file import (.html)...
sr: _Увоз HTML фајла (.html)...

note: Batch downloads - Export to Text file (.txt)
en: _Export to Text file (.txt)...
sr: _Извоз у текстуалном фајлу (.txt)...

note: Open Category
en: _Open category...
sr: _Отвори категорију...

note: Save Category
en: _Save category as...
sr: _Сачувај категорију као...

note: Save All
en: Save _all settings
sr: Сачувај _сва подешавања

note: Offline mode
en: Offline Mode
sr: Режим ван мреже

en: _Edit
sr: _Уреди

note: menu.gtk_menu_shell_append((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); Settings shortcut
en: Clipboard _Monitor
sr: Клипборд _монитор

en: Clipboard works quietly
sr: Клипборд ради у позадини

en: Command-line works quietly
sr: Командна линија ради у позадини

en: Skip existing URI
sr: Прескочи постојећи URI

en: Apply recent download settings
sr: Примени недавне поставке преузимања

note: --- Completion Auto-Actions --- start ---
en: Completion _Auto-Actions
sr: Завршене _ауто-акције

note: Completion Auto-Actions - Disable
en: _Disable
sr: _Онемогући

en: Hibernate
sr: Успавај

en: Suspend
sr: Суспендуј

en: Shutdown
sr: Напусти

en: Reboot
sr: Поново покрени

en: Custom
sr: Прилагођено

note: Completion Auto-Actions - Remember
en: Remember setting
sr: Запамти подешавања

note: Completion Auto-Actions - Help
en: _Help
sr: _Помоћ

note: --- Completion Auto-Actions --- end --- menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings...")); Settings
en: _Settings...
sr: _Поставке...

en: _View
sr: _Преглед

en: _Toolbar
sr: _Трака алата

en: Statusbar
sr: Статусна трака

en: _Summary
sr: _Сажетак

note: Summary Items --- start ---
en: Summary _Items
sr: Ставке _сажетка

note: Summary Items - Name
en: _Name
sr: _Име

note: Summary Items - Folder
en: _Folder
sr: _Фасцикла

note: Summary Items - Message
en: _Message
sr: _Порука

en: Download _Columns
sr: Колоне _преузимања

note: Download Columns - Complete
en: _Complete
sr: _Завршено

note: Download Columns - Total
en: _Size
sr: _Величина

note: Download Columns - Percent (%)
en: _Percent '%'
sr: _Проценат '%'

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
sr: _Прошло времена

note: Download Columns - Left
en: _Left
sr: _Лево

note: Download Columns - Speed
en: Speed
sr: Брзина

note: Download Columns - Up Speed
en: Up Speed
sr: Брзина отпреме

note: Download Columns - Uploaded
en: Uploaded
sr: Отпремљено

note: Download Columns - Ratio
en: Ratio
sr: Однос

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
sr: _Покушај поново

note: Download Columns - Added On
en: Added On
sr: Додато

note: Download Columns - Completed On
en: Completed On
sr: Завршено

en: _Category
sr: _Категорија

note: New Category
en: _New Category...
sr: _Нова категорија...

note: Delete Category
en: _Delete Category
sr: _Обриши категорију

en: _Download
sr: _Преузимање

note: menu_item = gtk_image_menu_item_new_from_stock (GTK_STOCK_DELETE, accel_group);
en: _Delete Entry
sr: _Обриши ставку

en: Delete Entry and _File
sr: Обриши ставку и _фајл

en: Open _Containing folder
sr: Отвори _садржајну фасциклу

en: Force Start
sr: Присили покретање

note: Move to --- start ---
en: _Move To
sr: _Премести у

note: Priority --- start ---
en: Priority
sr: Приоритет

en: _High
sr: _Висок

en: _Normal
sr: _Нормалан

en: _Low
sr: _Низак

note: Get Help Online
en: Get Help Online
sr: Потражите помоћ на мрежи

note: Documentation
en: Documentation
sr: Документација

note: Support Forum
en: Support Forum
sr: Форум за подршку

note: Submit Feedback
en: Submit Feedback
sr: Пошаљите повратну информацију

note: Report a Bug
en: Report a Bug
sr: Пријавите грешке

note: Keyboard Shortcuts
en: Keyboard Shortcuts
sr: Пречице тастатуре

note: Check for Updates
en: Check for Updates
sr: Проверите ажурирања

en: Settings
sr: Поставке

en: Can't launch default application for file '%s'.
sr: Немогуће покретање подразумеване апликација за фајл '%s'.

en: '%s' - This folder does not exist.
sr: '%s' - Ова фасцикла не постоји.

note: title
en: URI had existed
sr: URI  постоји

en: This URI had existed, are you sure to continue?
sr: Овај URI постоји, да ли желите да наставите?

en: General
sr: Опште

en: Advanced
sr: Напредно

en: Category settings
sr: Поставке категорије

en: Default for new download 1
sr: Подразумевано за ново преузимање 1

en: Default 2
sr: Подразумевано 2

en: unnamed
sr: безимено

en: Paused
sr: Паузирано

en: Uploading
sr: Отпремање

en: Completed
sr: Завршено

en: Recycled
sr: Обрисано

en: Queuing
sr: На чекању

en: Active
sr: Активно

en: All Status
sr: Сви статуси

en: Name
sr: Име

en: Complete
sr: Завршено

en: Size
sr: Величина

en: Elapsed
sr: Покренуто

en: Left
sr: Завршено

en: Quantity
sr: Количина

note: proxy type label & combo box
en: Proxy:
sr: Прокси:

en: Don't use
sr: Не користи

en: Default
sr: Подразумевано

note: host label & entry
en: Host:
sr: Рачунар:

note: port label & entry
en: Port:
sr: Порт:

en: Socket:
sr: Утичница:

en: Socket args:
sr: Утичница args:

en: Element:
sr: Елемент:

en: Mon
sr: Пон

en: Tue
sr: Уто

en: Wed
sr: Сре

en: Thu
sr: Чет

en: Fri
sr: Пет

en: Sat
sr: Суб

en: Sun
sr: Нед

en: _Enable Scheduler
sr: _Омогући распоред

note: Turn off - label
en: Turn off
sr: Искључи

note: Turn off - help label
en: - stop all task
sr: - заустави све задатке

note: Normal - label
en: Normal
sr: Нормално

note: Normal - help label
en: - run task normally
sr: - нормално покрени задатак

en: All
sr: Све

en: None
sr: Непознато

en: Mark by filter
sr: Означи према филтеру

en: Mark URLs by host AND filename extension.
sr: Означи URL-ове према рачунару и врсти фајла.

en: This will reset all marks of URLs.
sr: Ово ће ресетовати све означене URL-ове.

note: filter view ----------------------- left side
en: Host
sr: Рачунар

note: right side (filename extension)
en: File Ext.
sr: Врста фајла

en: Base hypertext reference
sr: Основна хипертекст препорука

note: select all
en: Mark _All
sr: Означи _све

note: select none
en: Mark _None
sr: Означи _ништа

note: select by filter
en: _Mark by filter...
sr: _Означи према филтеру...

note: e.g.
en: e.g.
sr: нпр.

note: ------------------------------------------------------- radio "From"
en: _From:
sr: _Од:

note: label "To"
en: To:
sr: На:

note: label "digits"
en: digits:
sr: бројеви:

en: F_rom:
sr: О_д:

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
sr: мала-велика слова

en: No wildcard(*) character in URL entry.
sr: Без заменских(*) карактера у URL уносу.

en: URL is not valid.
sr: URL није исправан.

en: No character in 'From' or 'To' entry.
sr: Нема знакова у 'Од' или 'На' уносу.

en: Preview
sr: Преглед

en: User Interface
sr: Корисничко сучеље

en: Bandwidth
sr: Проток

en: Scheduler
sr: Распоред

en: Plug-in
sr: Додатак

en: Media website
sr: Медијски сајт

en: Others
sr: Остало

note: Monitor button
en: _Enable clipboard monitor
sr: _Омогући клипборд монитор

note: quiet mode
en: _Quiet mode
sr: _Тихи режим

en: Default category index
sr: Подразумевани индекс категорије

en: Adding to Nth category if no matched category.
sr: Додавање у Nth категорију ако се не подударају.

note: media website
en: _Monitor URL of media website
sr: _Монитор УРЛ од медијског сајта

en: Monitor clipboard for specified file types:
sr: Монитор клипборда за одређени тип фајла:

en: Separate the types with character '|'.
sr: Раздвој врсте фајлова са знаком '|'.

en: You can use regular expressions here.
sr: Можете користити уобичајене изразе овде.

en: Confirmation
sr: Потврда

note: Confirmation check buttons
en: Show confirmation dialog on exit
sr: Прикажи дијалог потврде на изласку

en: Confirm when deleting files
sr: Потврди при брисању фајлова

en: System Tray
sr: Системска касета

note: System Tray check buttons
en: Always show tray icon
sr: Увек прикажи икону у системској касети

en: Minimize to tray on startup
sr: Смањи у системску касету по покретању

en: Close to tray on window close
sr: Спусти у системску касету кад затвориш прозор

en: Use Ubuntu's App Indicator
sr: Користи Ubuntu индикатор

en: Enable offline mode on startup
sr: Омогући на почетку режим ван мреже

en: Download starting notification
sr: Обавештење о почетку преузимања

en: Sound when download is finished
sr: Звук када се заврши преузимање

note: widget = gtk_check_button_new_with_label (_("Skip existing URI from clipboard and command-line")); uiform->skip_existing = (GtkToggleButton*) widget; gtk_box_pack_start (vbox, widget, FALSE, FALSE, 1);
en: Display large icon
sr: Прикажи већу икону

en: These will affect all plug-ins.
sr: Ово ће утицати на све додатке.

note: Global speed limit
en: Global speed limit
sr: Опште ограничење брзине

en: Max upload speed
sr: Макс брзина отпремања

en: Max download speed
sr: Макс брзина преузимања

en: Completion Auto-Actions
sr: Завршене ауто-акције

en: Custom command:
sr: Прилагођена команда:

en: Custom command if error occured:
sr: Прилагођена команда ако се догоди грешка:

en: _Autosave
sr: _Аутоматско чување

note: auto save interval label
en: _Interval:
sr: _Интервал:

note: auto save interval unit label
en: minutes
sr: минута

note: Commandline Settings
en: Commandline Settings
sr: Поставке командне линије

note: --quiet
en: Use '--quiet' by default
sr: Користи '--quiet' као подразумевано

en: Plug-in matching order:
sr: Поредак повезивања:

en: Aria2 plug-in options
sr: Aria2 опције повезивања

en: RPC authorization secret token
sr: RPC тајно питање за ауторизацију

note: ------------------------------------------------------------------------ Speed Limits
en: Global speed limit for aria2 only
sr: Опште ограничење брзине само за aria2

note: ------------------------------------------------------------------------ aria2 works on local device launch
en: _Launch aria2 on startup
sr: _Покрени aria2 на почетку

note: shutdown
en: _Shutdown aria2 on exit
sr: _Искључи aria2 на излазу

note: ------------------------------------------------------------------------ Local options
en: Launch aria2 on local device
sr: Покрени aria2 на локалном уређају

en: Path
sr: Путања

en: Arguments
sr: Аргументи

note: Arguments - hint
en: You must restart uGet after modifying it.
sr: Морате поново покренути uGet након измена.

en: Media matching mode:
sr: Режим медијског подударања:

en: Match conditions
sr: Подударање услова

note: Quality
en: Quality:
sr: Квалитет:

note: Type
en: Type:
sr: Тип:

en: File
sr: Фајл

en: Folder
sr: Фасцикла

en: Item
sr: Ставка

en: Value
sr: Вредност

note: Copy All
en: Copy _All
sr: Копирај _све

note: Show window
en: Show window
sr: Прикажи прозор

note: Offline mode
en: _Offline Mode
sr: _Режим ван мреже
