uGet - en to uk translation catalogue (335 entries)

en: All Category
uk: Усі категорії

note: UGET_EVENT_NORMAL_CUSTOM
en: Connecting...
uk: З’єднання…

note: UGET_EVENT_NORMAL_CONNECT
en: Transmitting...
uk: Передача…

note: UGET_EVENT_NORMAL_TRANSMIT,
en: Retry
uk: Спроби

note: UGET_EVENT_NORMAL_RETRY,
en: Download completed
uk: Завантаження завершено

note: UGET_EVENT_NORMAL_COMPLETE,
en: Finished
uk: Завершено

note: UGET_EVENT_NORMAL_FINISH, resumable
en: Resumable
uk: Можливе продовження

note: UGET_EVENT_NORMAL_RESUMABLE,
en: Not Resumable
uk: Продовження неможливе

note: UGET_EVENT_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
uk: Вихідний файл неможливо перейменувати.

note: UGET_EVENT_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
uk: не вдається під'єднатися до вузла.

note: UGET_EVENT_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
uk: Неможливо створити теку.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
uk: Файл не може бути створений (невірна назва чи файл існує).

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
uk: Не вдалося відкрити файл.

note: UGET_EVENT_ERROR_FILE_OPEN_FAILED
en: Unable to create thread.
uk: Не вдається створити потік.

note: UGET_EVENT_ERROR_THREAD_CREATE_FAILED,
en: Incorrect source (different file size).
uk: Невірне джерело (різний розмір файлу).

note: UGET_EVENT_ERROR_INCORRECT_SOURCE,
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
uk: Бракує ресурсів (диск заповнений чи брак пам’яті).

note: UGET_EVENT_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
uk: Відсутній вихідний файл.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
uk: Немає вихідних налаштувань.

note: UGET_EVENT_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
uk: Забагато спроб.

note: UGET_EVENT_ERROR_TOO_MANY_RETRIES
en: Unsupported scheme (protocol).
uk: Непідтримувана схема (протокол).

note: UGET_EVENT_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
uk: Непідтримуваний файл.

note: 1 - 10
en: aria2: an unknown error occurred.
uk: aria2: сталася невідома помилка.

en: aria2: time out occurred.
uk: aria2: час сплив.

en: aria2: resource was not found.
uk: aria2: ресурс не знайдено.

en: aria2 saw the specfied number of 'resource not found' error. See --max-file-not-found option
uk: aria2 отримала певне число помилок "ресурс не знайдено". Дивіться параметр --max-file-not-found

en: aria2: speed was too slow.
uk: aria2: швидкість була замалою.

en: aria2: network problem occurred.
uk: aria2: виникла проблема з мережею.

en: aria2: unfinished downloads.
uk: aria2: незавершені завантаження.

note: _("Not Resumable"),
en: Out of resource
uk: Немає ресурсів

note: _(),
en: aria2: piece length was different from one in .aria2 control file.
uk: aria2: розмір блоку відрізнявся від вказаного у контрольному .aria2-файлі

note: 11 - 20
en: aria2 was downloading same file.
uk: aria2 був завантажений один і той самий файл.

en: aria2 was downloading same info hash torrent.
uk: aria2 був завантажений один і той самий хеш торенту.

en: aria2: file already existed. See --allow-overwrite option.
uk: aria2: файл вже існує. Дивіться параметр --allow-overwrite.

note: _("Output file can't be renamed."),
en: aria2: could not open existing file.
uk: aria2: не вдалося відкрити існуючий файл.

en: aria2: could not create new file or truncate existing file.
uk: aria2: не вдалося створити новий файл або обнулити існуючий файл.

en: aria2: file I/O error occurred.
uk: aria2: сталася помилка читання/запису файлу.

note: UGET_EVENT_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: aria2: name resolution failed.
uk: aria2: дозвіл імен не вдався.

en: aria2: could not parse Metalink document.
uk: aria2: не вдалося проаналізувати Metalink-документ.

note: 21 - 30
en: aria2: FTP command failed.
uk: aria2: FTP команда не вдалася.

en: aria2: HTTP response header was bad or unexpected.
uk: aria2: HTTP-заголовок відповіді був зіпсованим або неочікуваним.

en: Too many redirections.
uk: Забагато переспрямувань.

en: aria2: HTTP authorization failed.
uk: ria2: HTTP-авторизація не вдалася.

en: aria2: could not parse bencoded file(usually .torrent file).
uk: aria2: не вдалося проаналізувати закодований файл (зазвичай файл ".torrent").

en: aria2: torrent file was corrupted or missing information.
uk: aria2: торент-файл пошкоджений або бракує інформації.

en: aria2: Magnet URI was bad.
uk: aria2: поганий Magnet URI.

en: aria2: bad/unrecognized option was given or unexpected option argument was given.
uk: aria2:  задано поганий/нерозпізнаний параметр або неочкуваний аргумент до нього

en: aria2: remote server was unable to handle the request.
uk: aria2: віддалений сервер не зміг опрацювати запит.

en: aria2: could not parse JSON-RPC request.
uk: aria2: не вдалося проаналізувати JSON-RPC запит.

en: No response. Is aria2 shutdown?
uk: Немає відповіді. Можливо aria2 відімкнена?

note: debug
en: aria2: gid was removed.
uk: aria2: gid був вилучений.

en: Download Manager
uk: Керівник звантажень

en: uGet Founder:
uk: Засновник uGet:

en: uGet Project Manager:
uk: Керівник проєкту uGet:

en: tasks
uk: завдання

en: New from Clipboard
uk: Нове звантаження з буферу обміну

en: New Download
uk: Нове звантаження

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Command line
uk: Командний рядок

en: Error Occurred
uk: Сталася помилка

en: Error Occurred during downloading.
uk: Сталася помилка при завантаженні.

en: Download Starting
uk: звантаження запущено

en: Starting download queue.
uk: запущена черга звантажень.

en: Download Completed
uk: Звантаження завершено

en: All queuing downloads have been completed.
uk: Усі файли з черги успішно звантажено.

note: ---------------------------------------------------- frame for Status (start mode)
en: Status
uk: Статус

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
uk: Категорія

en: Create new download
uk: Створити нове звантаження

note: New Download (accelerators) gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); New Download
en: New _Download...
uk: Нове _звантаження…

note: New Category
en: New _Category...
uk: Нова _категорія…

note: New Clipboard batch
en: New Clipboard _batch...
uk: Нове завантаження з _буферу обміну…

note: New URL Sequence batch
en: New _URL Sequence batch...
uk: Новий перелік посилань

note: New Torrent separator gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*)submenu, gtk_separator_menu_item_new() );
en: New Torrent...
uk: Новий торент...

note: New Metalink
en: New Metalink...
uk: Нове метапосилання...

en: Save all settings
uk: Зберегти усі налаштування

en: Set selected download runnable
uk: Почати звантаження для вибраних записів

en: Set selected download to pause
uk: Призупинити вибрані звантаження

en: Set selected download properties
uk: Встановити ціхи вибраних звантажень

en: Move selected download up
uk: Перемістити обране звантаження вище

en: Move selected download down
uk: Перемістити обране звантаження нижче

en: Move selected download to top
uk: Перемістити обране звантаження до початку

en: Move selected download to bottom
uk: Перемістити обране звантаження у кінець

en: New Category
uk: Нова категорія

en: Copy -
uk: Копіювати -

en: Category Properties
uk: Властивості категорії

en: Download Properties
uk: Властивості звантаження

en: New Torrent
uk: Новий торент

en: New Metalink
uk: Нове метапосилання

en: Open Torrent file
uk: Відкрити torrent-файл

en: Open Metalink file
uk: Відкрити файл метапосилань

en: Failed to save category file.
uk: Не вдалося зберегти файл категорії.

en: Failed to load category file.
uk: Не вдалося завантажити файл категорії.

en: Save Category file
uk: Зберегти файл категорії

en: Open Category file
uk: Відкрити файл категорії

note: add link
en: Link <A>
uk: Посилання <A>

note: add image
en: Image <IMG>
uk: Зображення <IMG>

en: Text File
uk: Текстовий файл

en: Import URLs from HTML file
uk: Імпортувати URL-адреси з HTML-файлу

en: Import URLs from text file
uk: Імпортувати URL-адреси з текстового файлу

en: Export URLs to text file
uk: Експорт URL-адрес у текстовий файл

en: URL Sequence batch
uk: Перелік посилань

en: No URLs found in clipboard.
uk: У буфері обміну не знайдено URL-адрес.

en: All URLs had existed.
uk: Усі URL-адреси вже існують.

en: Clipboard batch
uk: З буферу обміну

en: New
uk: Нова

en: Error
uk: Помилка

en: Message
uk: Повідомлення

en: Selected %d items
uk: Обрано записів: %d

en: Attention uGetters:
uk: Користувачі UGet, зверніть увагу:

en: we are running a Donation Drive for uGet's Future Development, please click
uk: ми запустили Donation Drive для подальшої розробки uGet, будь ласка, клацніть

en: HERE
uk: ТУТ

en: please fill out this quick User Survey for uGet.
uk: будь ласка, пройдіть швидке опитування користувачів uGet.

en: click here to take survey
uk: натисніть тут, аби пройти опитування

en: Category _name:
uk: Назва категорії:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_active), 5);
en: Active _downloads:
uk: Активні з_вантаження:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_finished), 5);
en: Capacity of Finished:
uk: Кількість завершених:

note: gtk_entry_set_width_chars (GTK_ENTRY(cform->spin_recycled), 5);
en: Capacity of Recycled:
uk: Кількість вилучених:

note: ------------------------------------------------------------------------ URI Matching conditions
en: URI Matching conditions
uk: Умови розпізнавання URI

en: Matched _Hosts:
uk: Розпізнавати _хости:

en: Matched _Schemes:
uk: Розпізнавати _схеми:

en: Matched _Types:
uk: Розпізнавати _типи:

en: Really Quit?
uk: Справді вийти?

en: Are you sure you want to quit?
uk: Ви справді бажаєте вийти?

en: Really delete files?
uk: Справді волієте вилучити файли?

en: Are you sure you want to delete files?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вилучити файли?

en: Really delete category?
uk: Справді вилучити категорію?

en: Are you sure you want to delete category?
uk: Ви впевнені, що волієте вилучити категорію?

en: Don't ask me again
uk: Не питати знову

note: Mirrors - label
en: Mirrors:
uk: Дзеркала:

note: File - label
en: File:
uk: Файл:

en: Select Folder
uk: Виберіть теку

note: Folder - label
en: _Folder:
uk: _Тека:

note: Referrer - label
en: Referrer:
uk: Посилання на сторінку:

note: "Max Connections:" - title label
en: _Max Connections:
uk: _Максимальне число з’єднань:

en: _Runnable
uk: _Запуск

en: P_ause
uk: _Призупинення

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
uk: Вхід

note: User - label user label & entry
en: User:
uk: Користувач:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
uk: Пароль:

note: label - cookie file
en: Cookie file:
uk: Файл-куки:

en: Select Cookie File
uk: Виберіть файл з куками

note: label - post file
en: Post file:
uk: Відвантажуваний файл:

en: Select Post File
uk: Виберіть Post-файл

note: label - user agent
en: User Agent:
uk: Клієнт користувача:

note: Retry limit - label
en: Retry _limit:
uk: Межа кількости спроб:

note: counts - label
en: counts
uk: раз

note: Retry delay - label
en: Retry _delay:
uk: Затримка між спробами:

note: seconds - label
en: seconds
uk: секунд

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
uk: Максимальна швидкість відвантаження:

note: label - "KiB/s"
en: KiB/s
uk: KiB/с

note: label - Max download speed
en: Max download speed:
uk: Максимальна швидкість завантаження:

note: Retrieve timestamp
en: Retrieve timestamp
uk: Отримувати часову мітку

en: _File
uk: _Файл

note: Batch Downloads --- start ---
en: _Batch Downloads
uk: _Пакункове завантаження

note: Batch downloads - Clipboard batch
en: _Clipboard batch...
uk: _З буферу обміну

note: Batch downloads - URL Sequence batch
en: _URL Sequence batch...
uk: _Перелік посилань

note: Batch downloads - Text file import (.txt)
en: _Text file import (.txt)...
uk: _Текстовий файл імпорту (.txt)...

note: Batch downloads - HTML file import (.html)
en: _HTML file import (.html)...
uk: _HTML-файл імпорту (.html)...

note: Batch downloads - Export to Text file (.txt)
en: _Export to Text file (.txt)...
uk: _Експортувати до текстового файлу (.txt)

note: Open Category
en: _Open category...
uk: _Відкрити категорію...

note: Save Category
en: _Save category as...
uk: _Зберегти категорію як...

note: Save All
en: Save _all settings
uk: Зберегти _усі налаштування

note: Offline mode
en: Offline Mode
uk: Режим офлайн

en: _Edit
uk: _Редагування

note: menu.gtk_menu_shell_append((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() ); Settings shortcut
en: Clipboard _Monitor
uk: Стежити за _буфером обміну

en: Clipboard works quietly
uk: Буфер обміну у автоматичному режимі

en: Command-line works quietly
uk: Командний рядок у автоматичному режимі

en: Skip existing URI
uk: Пропускати існуючі URI

note: --- Completion Auto-Actions --- start ---
en: Completion _Auto-Actions
uk: _Дії після завершення

note: Completion Auto-Actions - Disable
en: _Disable
uk: _Відімкнено

en: Hibernate
uk: Гібернація

en: Suspend
uk: Режим очікування

en: Shutdown
uk: Завершення роботи

en: Reboot
uk: Перезавантаження

en: Custom
uk: Користувацьке

note: Completion Auto-Actions - Remember
en: Remember setting
uk: Запам’ятати налаштування

note: Completion Auto-Actions - Help
en: _Help
uk: _Довідка

note: --- Completion Auto-Actions --- end --- menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings...")); Settings
en: _Settings...
uk: _Налаштування…

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Toolbar
uk: _Панель знарядь

en: Statusbar
uk: Рядок стану

en: _Summary
uk: _Зведення

note: Summary Items --- start ---
en: Summary _Items
uk: Поля _зведення

note: Summary Items - Name
en: _Name
uk: _Назва

note: Summary Items - Folder
en: _Folder
uk: _Тека

note: Summary Items - Message
en: _Message
uk: _Повідомлення

en: Download _Columns
uk: _Стовпці переліку звантажень

note: Download Columns - Complete
en: _Complete
uk: _Завершено

note: Download Columns - Total
en: _Size
uk: _Розмір

note: Download Columns - Percent (%)
en: _Percent '%'
uk: Відсоток '%'

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
uk: _Пройшло часу

note: Download Columns - Left
en: _Left
uk: _Залишилось часу

note: Download Columns - Speed
en: Speed
uk: Швидкість

note: Download Columns - Up Speed
en: Up Speed
uk: Швидкість завантаження

note: Download Columns - Uploaded
en: Uploaded
uk: Відвантажено

note: Download Columns - Ratio
en: Ratio
uk: Відношення

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
uk: _Cпроби

note: Download Columns - Added On
en: Added On
uk: Додано в

note: Download Columns - Completed On
en: Completed On
uk: Завершено в

en: _Category
uk: _Категорія

note: New Category
en: _New Category...
uk: _Створити категорію…

note: Delete Category
en: _Delete Category
uk: Ви_лучити категорію

en: _Download
uk: _Звантаження

note: menu_item = gtk_image_menu_item_new_from_stock (GTK_STOCK_DELETE, accel_group);
en: _Delete Entry
uk: _Вилучити запис

en: Delete Entry and _File
uk: Вилучити запис і _файл

en: Open _Containing folder
uk: Відкрити _каталог, що містить

en: Force Start
uk: Примусовий запуск

note: Move to --- start ---
en: _Move To
uk: _Перемістити до

note: Priority --- start ---
en: Priority
uk: Пріоритет

en: _High
uk: _Високий

en: _Normal
uk: _Звичайний

en: _Low
uk: _Низький

note: Get Help Online
en: Get Help Online
uk: Отримати допомогу онлайн

note: Documentation
en: Documentation
uk: Документація

note: Support Forum
en: Support Forum
uk: Форум підтримки

note: Submit Feedback
en: Submit Feedback
uk: Відіслати відгук

note: Report a Bug
en: Report a Bug
uk: Сповістити про недолік

note: Keyboard Shortcuts
en: Keyboard Shortcuts
uk: Скорочення клавіш

note: Check for Updates
en: Check for Updates
uk: Перевірити наявність оновлень

en: Settings
uk: Налаштування

en: Can't launch default application for file '%s'.
uk: Не вдається запустити типову проґраму для файлу „%s“

en: '%s' - This folder does not exist.
uk: '%s' – цієї теки не існує.

note: title
en: URI had existed
uk: URI вже існує

en: This URI had existed, are you sure to continue?
uk: Цей URI вже існує, Ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: General
uk: Загальні

en: Advanced
uk: Додаткові

en: Category settings
uk: Налаштування категорії

en: Default for new download 1
uk: Типово для нового завантаження 1

en: Default 2
uk: Типове 2

en: unnamed
uk: неназване

en: Paused
uk: Призупинено

en: Uploading
uk: Вивантаження

en: Completed
uk: Завершено

en: Recycled
uk: Вилучені

en: Queuing
uk: У черзі

en: Active
uk: Активно

en: All Status
uk: Усі стани

en: Name
uk: Назва

en: Complete
uk: Завершено

en: Size
uk: Розмір

en: Elapsed
uk: Минуло

en: Left
uk: Залишилося

en: Quantity
uk: Кількість

note: proxy type label & combo box
en: Proxy:
uk: Проксі:

en: Don't use
uk: Не використовувати

en: Default
uk: Типово

note: host label & entry
en: Host:
uk: Сайт:

note: port label & entry
en: Port:
uk: Порт:

en: Socket:
uk: Сокет:

en: Socket args:
uk: Аргументи сокета:

en: Element:
uk: Елемент:

en: Mon
uk: Пон

en: Tue
uk: Вів

en: Wed
uk: Сер

en: Thu
uk: Чет

en: Fri
uk: П’ят

en: Sat
uk: Суб

en: Sun
uk: Нед

en: _Enable Scheduler
uk: _Увімкнути планувальник

note: Turn off - label
en: Turn off
uk: Вимкнути

note: Turn off - help label
en: - stop all task
uk: - зупинити усі завдання

note: Normal - label
en: Normal
uk: Нормальний

note: Normal - help label
en: - run task normally
uk: - запустити завдання у звичайному режимі

en: All
uk: Усі

en: None
uk: Жодного

en: Mark by filter
uk: позначення за фільтром

en: Mark URLs by host AND filename extension.
uk: Відзначити URL-адреси за сайтом ТА розширенням файлу.

en: This will reset all marks of URLs.
uk: Це скине усі позначення URL-адрес.

note: filter view ----------------------- left side
en: Host
uk: Сайт

note: right side (filename extension)
en: File Ext.
uk: Розширення файлу

en: Base hypertext reference
uk: База гіпертекстових посилань

note: select all
en: Mark _All
uk: Позначити _усі

note: select none
en: Mark _None
uk: _Зняти позначки

note: select by filter
en: _Mark by filter...
uk: Від_фільтрувати…

note: e.g.
en: e.g.
uk: Наприклад:

note: ------------------------------------------------------- radio "From"
en: _From:
uk: _Від:

note: label "To"
en: To:
uk: До:

note: label "digits"
en: digits:
uk: цифри:

en: F_rom:
uk: _Від:

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
uk: з урахуванням регістру

en: No wildcard(*) character in URL entry.
uk: Не використовувати символ підстановки (*) в URL-адресі.

en: URL is not valid.
uk: Невірна URL.

en: No character in 'From' or 'To' entry.
uk: Немає символів у входженні „Від“ чи „До“.

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: User Interface
uk: Користувацький інтерфейс

en: Bandwidth
uk: Пропускна здатність

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: Plug-in
uk: Доповнення

en: Others
uk: Інше

note: Monitor button
en: _Enable clipboard monitor
uk: _Увімкнути моніторинг буферу обміну

note: quiet mode
en: _Quiet mode
uk: _У автоматичному режимі

en: Default category index
uk: Індекс типової категорії

en: Adding to Nth category if no matched category.
uk: Долучення до N-ої категорії, якщо категорія не розпізнана.

en: Monitor clipboard for specified file types:
uk: Стежити за ціма типами файлів у буфері обміну:

en: Separate the types with character '|'.
uk: Відокремлювати типи символом „|“.

en: You can use regular expressions here.
uk: Тут Ви можете використовувати регулярні вирази.

en: Confirmation
uk: Підтвердження

note: Confirmation check buttons
en: Show confirmation dialog on exit
uk: Показувати вікно підтвердження при виході

en: Confirm when deleting files
uk: Питати схвалення при вилученні файлів

en: System Tray
uk: Системна таця

note: System Tray check buttons
en: Always show tray icon
uk: Завжди показувати піктограму у треї

en: Minimize to tray on startup
uk: Ховати до системної таці при запуску

en: Close to tray on window close
uk: Приховувати у тацю при закриванні вікна

en: Use Ubuntu's App Indicator
uk: Використовувати індикатор застосунків Ubuntu

en: Enable offline mode on startup
uk: Задіяти автономний режим при запуску

en: Download starting notification
uk: Повідомлення при запуску звантаження

en: Sound when download is finished
uk: Звук при завершенні звантаження

en: These will affect all plug-ins.
uk: Вони впливають на усі втулки.

note: Global speed limit
en: Global speed limit
uk: Глобальні обмеження швидкості

en: Max upload speed
uk: Максимальна швидкість вивантаження

en: Max download speed
uk: Максимальна швидкість завантаження

en: Completion Auto-Actions
uk: Дії після завершення

en: Custom command:
uk: Користувацька команда:

en: Custom command if error occured:
uk: Користувацька команда при виникненні помилки:

en: _Autosave
uk: _Автозбереження

note: auto save interval label
en: _Interval:
uk: _Інтервал:

note: auto save interval unit label
en: minutes
uk: хвилини

note: Commandline Settings
en: Commandline Settings
uk: Налаштування командного рядка

note: --quiet
en: Use '--quiet' by default
uk: Типово використовувати '--quiet'

en: Plug-in matching order:
uk: Порядок розпізнавання втулок:

en: Aria2 plug-in options
uk: Параметри втулки aria2

en: RPC authorization secret token
uk: Секретний токен RPC-авторизації

note: ------------------------------------------------------------------------ Speed Limits
en: Global speed limit for aria2 only
uk: Глобальні обмеження швидкості лише для aria2

note: ------------------------------------------------------------------------ aria2 works on local device launch
en: _Launch aria2 on startup
uk: _Запускати aria2 під час завантаження

note: shutdown
en: _Shutdown aria2 on exit
uk: _Закривати aria2 при виході

note: ------------------------------------------------------------------------ Local options
en: Launch aria2 on local device
uk: Запускати aria2 на локальному пристрої

en: Path
uk: Шлях

en: Arguments
uk: Аргументи

note: Arguments - hint
en: You must restart uGet after modifying it.
uk: Ви повинні перезавантажити uGet після внесення змін.

en: File
uk: Файл

en: Folder
uk: Тека

en: Item
uk: Запис

en: Value
uk: Значення

note: Copy All
en: Copy _All
uk: Копіювати _усі

note: Show window
en: Show window
uk: Показати вікно

note: Offline mode
en: _Offline Mode
uk: _Автономний режим
