Ukolovnik 1.5 - en to az translation catalogue (92 entries)

en: Any
az: Hər hansı

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: Açıqlama

en: Priority
az: Prioritet

en: Category
az: Kateqoriya

en: Can not find needed PHP extension "%s". Please install and enable it.
az: Lazım olan PHP genişlənməsini "%s" tapa bilmədiniz. Zəhmət olmasa quraşdırın və aktiv edin.

en: Can not connect to MySQL database. Please check your configuration.
az: MySQL bazasına qoşula bilmir. Zəhmət olmasa konfiqurasiyanızı yoxlayın.

en: Can not select configured database. Please check your configuration or use setup.php.
az: Konfiqurasiya bazasını seçə bilmir. Lütfən konfiqurasiyanı yoxlayın və ya setup.php istifadə edin.

en: Can not find table "%s". Please check your configuration or use setup.php.
az: "%s" cədvəlini tapa bilmir. Lütfən konfiqurasiyanı yoxlayın və ya setup.php istifadə edin.

en: Table %s need update. Please upgrade your tables or use setup.php.
az: %s cədvəli yenilənməlidir. Lütfən cədvəllərinizi yeniləyin(update) və ya setup.php istifadə edin.

en: Invalid language (%s) has been chosen.
az: Uyğun olmayan dil(%s) seçildi.

en: No categories defined.
az: Heç bir kateqoriya müəyyən edilmədi.

en: Filter
az: Filtr

en: Text
az: Mətn

en: Personal
az: Şəxsi

en: All
az: Hamısı

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət

en: Finished
az: Bitirildi

en: No entries found.
az: Heç bir nətivə tapılmadı.

en: Created
az: Yaradıldı

en: Actions
az: Əməliyyatlar

en: Reopen
az: Yenidən aç

en: Finish
az: Bitir

en: Edit
az: Redaktə et

en: Delete
az: Sil

en: Invalid parameters.
az: Uyğun olmayan(invalid) parametrlər.

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Closed
az: Bağlandı

en: Task %s reopened.
az: %s tapşırığı yenidən açıldı.

en: Task %s finished.
az: %s tapşırığı bitirildi.

en: Task %s has been deleted.
az: %s tapşırığı silindi.

en: Invalid ID.
az: Uyğun olmayan ID.

en: Title can not be empty.
az: Başlıq boş ola bilməz.

en: Invalid category.
az: Uyğun olmayan kateqoriya.

en: Invalid priority.
az: Uyğun olmayan prioritet.

en: Task %s has been added.
az: %s tapşırığı əlavə edildi.

en: Concurrency error! Changes not saved, because someone else already changed record.
az: Dəyişikliklər qeydə alınmadı, çünki başqa birisi artıq dəyişiklikləri edib.

en: Task %s has been changed.
az: %s tapşırığı dəyişdirildi.

en: Add
az: Əlavə et

en: Edit category
az: kateqoriyanı redaktə et

en: Name can not be empty.
az: Ad boş ola bilməz.

en: Category %s has been added.
az: %s Kateqoriyası əlavə edildi.

en: Category %s has been changed.
az: %s Kateqoriyası dəyişdirildi.

en: Add category
az: Kateqoriya əlavə et

en: Category %s has been deleted.
az: %s Kateqoriyası silindi.

en: Number of tasks in category: %d
az: %d: kateqoriyasındakı tapşırıqların sayı

en: What to do with task in deleted category?
az: Silinmiş kateqoriyadakı tapşırıqlar ilə neyliyək?

en: Move to another category
az: Başqa kateqoriyaya koçür

en: Target category
az: Hədəf kateqoriya

en: There are no tasks in this category.
az: Bu kateqoriyada tapşırıq yoxdur.

en: Name
az: Ad

en: Yes
az: yes

en: Item
az: bənd

en: Total tasks count
az: Toplam tapşırıq sayı

en: Opened tasks count
az: Açıq tapşırıq sayı

en: Opened high priority count
az: Açıq yüksək prioritetli tapşırıqların sayı

en: Opened medium priority tasks
az: Açıq orta prioritetli tapşırıqların sayı

en: Opened low priority tasks
az: Açıq aşağı prioritetli tapşırıqların sayı

en: Oldest task
az: Köhnə tapşırıqlar

en: Oldest task age
az: Köhnə tapşırıqların yaşı

en: days
az: günlər

en: Average task age
az: Ortalama tapşırıq yaşı

en: Oldest opened task
az: Köhnə açıq tapşırıqlar

en: Oldest opened task age
az: Köhnə açıq tapşırıqların yaşı

en: Average opened task age
az: Köhnə açıq tapşırıqların ortalama yaşı

en: Average age when task is closed
az: Tapşırıq bağlanandakı orta yaşı

en: About Ukolovnik
az: Ukolovnik haqqında

en: Ukolovnik is simple todo manager licensed under GNU GPL version 3 or later.
az: Ukolovnik GNU GPL version 3 və ya sonrakı lisenziyası altında olan sadə todo manager-dir.

en: It has homepage on %s.
az: Ana səhifəsi %s.

en: You can support it's development on %s.
az: Bunun inkişafını burdan dəstəkləyə bilərsiniz %s.

en: Please select export format:
az: Zəhmət olmasa eksport formatını seçin:

en: CSV (Comma separated values)
az: CSV (Vergüllə ayrılmış dəyərlər)

en: Low
az: Tərcümə olunmayan ifadələr

en: Medium
az: Orta

en: High
az: Yüksək

en: Database %s has been created.
az: %s bazası yaradıldı.

en: Table %s has been created.
az: %s cədvəli yaradıldı.

en: Settings database has been updated
az: Baza tənzimləmələri yeniləndi

en: Table %s updated.
az: %s cədvəli yeniləndi.

en: SQL query failed: %s
az: SQL sorğusu uğursuz oldu: %s

en: Main
az: Əsas

en: Categories
az: Kateqoriyalar

en: Export
az: Eksport

en: Stats
az: Statistikalar

en: Settings
az: Tənzimləmələr

en: About
az: Haqqında

en: Donate
az: İanə et

note: l10n: please keep also English text "Language" in translated text
en: Language
az: Dil

en: Style
az: Stil

en: Settings has been updated
az: Tənzimləmələr yeniləndi

en: Save
az: Yaddaşa ver
