Ukolovnik 1.5 - en to sk translation catalogue (97 entries)

en: Any
sk: Akákoľvek

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Priority
sk: Priorita

en: Category
sk: Kategória

en: Can not find needed PHP extension "%s". Please install and enable it.
sk: Nepodarilo se načítať potrebné rozšírenie PHP "%s". Prosím, nainštalujte a povoľte ho.

en: Can not connect to MySQL database. Please check your configuration.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k MySQL databáze. Prosím, skontrolujte vaše nastavenia.

en: Can not select configured database. Please check your configuration or use setup.php.
sk: Nepodarilo sa vybrať zvolenú databázu. Prosím, skontrolujte vaše nastavenia alebo použite setup.php.

en: Can not find table "%s". Please check your configuration or use setup.php.
sk: Nepodarilo sa nájsť tabuľku "%s". Prosím, skontrolujte vaše nastavenia alebo použite setup.php.

en: Table %s need update. Please upgrade your tables or use setup.php.
sk: Tabuľka %s potrebuje aktualizáciu. Prosím, aktualizujte ju alebo použite setup.php.

en: Invalid language (%s) has been chosen.
sk: Vybraný jazyk (%s) je chybný.

en: No categories defined.
sk: Nie sú definované žiadne kategórie.

en: Personal
sk: Osobné

en: All
sk: Všetky

en: Show
sk: Zobraziť

en: Hide
sk: Schovať

en: Finished
sk: Ukončené

en: No entries found.
sk: Neboli nájdené žiadne položky.

en: Created
sk: Vytvorené

en: Actions
sk: Akcia

en: Reopen
sk: Otvoriť

en: Finish
sk: Ukončiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Delete
sk: Zmazať

en: Invalid parameters.
sk: Chybné parametre.

en: Updated
sk: Aktualizovaný

en: Closed
sk: Uzavretý

en: Task %s reopened.
sk: Úloha %s bola znovuotvorená.

en: Task %s finished.
sk: Úloha %s bola ukončená.

en: Task %s has been deleted.
sk: Úloha %s bola zmazaná.

en: Invalid ID.
sk: Nesprávne ID.

en: Title can not be empty.
sk: Názov nesmie byť prázdny.

en: Invalid category.
sk: Chybná kategória.

en: Invalid priority.
sk: Chybná priorita.

en: Task %s has been added.
sk: Úloha %s bola pridaná.

en: Concurrency error! Changes not saved, because someone else already changed record.
sk: Chyba konkurentného prístupu! Zmeny neboli uložené, pretože niekto medzitým zmenil záznam.

en: Task %s has been changed.
sk: Úloha %s bola zmenená.

en: Add
sk: Pridať

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu

en: Name can not be empty.
sk: Meno nesmie byť prázdne.

en: Category %s has been added.
sk: Kategória %s bola pridaná.

en: Category %s has been changed.
sk: Kategória %s bola zmenená.

en: Add category
sk: Pridať kategóriu

en: Category %s has been deleted.
sk: Kategória %s bola vymazaná.

en: You are about to delete category "%s"
sk: Chcete vymazať kategóriu "%s"

en: Number of tasks in category: %d
sk: Počet úloh v kategórii: %d

en: What to do with task in deleted category?
sk: Čo chcete urobiť s úlohami vo vymazanej kategórii?

en: Move to another category
sk: Presunúť do inej kategórie

en: Target category
sk: Cieľová kategória

en: There are no tasks in this category.
sk: Neboli nájdené žiadne úlohy v tejto kategórii.

en: Name
sk: Názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Item
sk: Položka

en: Total tasks count
sk: Celkový počet úloh

en: Opened tasks count
sk: Otvorených úloh

en: Opened high priority count
sk: Otvorených úloh s vysokou prioritou

en: Opened medium priority tasks
sk: Otvorených úloh so strednou prioritou

en: Opened low priority tasks
sk: Otvorených úloh  s nízkou prioritou

en: Oldest task
sk: Najstaršie úlohy

en: Oldest task age
sk: Vek najstaršej úlohy

en: days
sk: dní

en: Average task age
sk: Priemerný vek úloh

en: Oldest opened task
sk: Najstaršia otvorená úloha

en: Oldest opened task age
sk: Vek najdlhšie otvorenej úlohy

en: Average opened task age
sk: Priemerný vek otvorených úloh

en: Average age when task is closed
sk: Priemerný vek úloh pri uzatváraní

en: About Ukolovnik
sk: O Ukolovniku

en: Ukolovnik is simple todo manager licensed under GNU GPL version 3 or later.
sk: Ukolovnik je jednoduchý správca úloh vydaný pod licenciou GNU GPL verzie 2 alebo novšej.

en: It has homepage on %s.
sk: Jeho domovskú stránku nájdete na %s.

en: You can support it's development on %s.
sk: Jeho vývoj môžete podporiť na %s.

en: Please select export format:
sk: Prosím, zvoľte formát exportu:

en: CSV (Comma separated values)
sk: CSV (Čiarkou oddelené hodnoty)

en: Unknown command! Maybe you hit some not yet implemented functionality.
sk: Neznámy príkaz! Pravdepodobne ste narazili na neimplementovanú funkcionalitu.

en: Default style
sk: Štandardný vzhľad

en: Low
sk: Nízka

en: Medium
sk: Stredná

en: High
sk: Vysoká

en: Database %s has been created.
sk: Databáza %s bola vytvorená.

en: Table %s has been created.
sk: Tabuľka %s bola vytvorená.

en: Settings database has been updated
sk: Databáza nastavení bola aktualizovaná

en: Table %s updated.
sk: Tabuľka %s aktualizovaná.

en: SQL query failed: %s
sk: SQL príkaz zlyhal: %s

en: Main
sk: Úvod

en: Categories
sk: Kategórie

en: Stats
sk: Štatistiky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: About
sk: O programe

en: Donate
sk: Prispejte

note: l10n: please keep also English text "Language" in translated text
en: Language
sk: Jazyk (Language)

en: Style
sk: Vzhľad

en: Stay on add page after adding new entry
sk: Zostať na pridávacej stránke po pridaní úlohy

en: Show entries list on add page
sk: Zobraziť zoznam úloh na pridávacej stránke

en: Show category name in main page output
sk: Zobraziť názov kategórie na úvodnej stránke

en: Tables are in correct state (see above messages about needed changes, if any), you can go back to index.php.
sk: Tabuľky sú v poriadku (prípadné úpravy sú popísané vyšie), môžete sa vrátiť späť na index.php.

en: Settings has been updated
sk: Nastavenia boli aktualizované

en: Save
sk: Uložiť
