UKUI Desktop Environment - en to af translation catalogue (49 entries)

en: Sound
af: Klank

en: Change sound volume and sound events
af: Verander klankvolume en klankgebeure

en: Volume Control
af: Volumebeheer

en: Show desktop volume control
af: Wys volumebeheer vir die werkskerm

en: Version of this application
af: Weergawe van hierdie toepassing

en: Waiting for sound system to respond
af: Wat tans vir die klankstelsel om te reageer

en: Startup page
af: Beginbladsy

en: Input
af: Toevoer

en: Output
af: Afvoer

[ctx: balance]
en: Left
af: Links

[ctx: balance]
en: Right
af: Regs

[ctx: balance]
en: Rear
af: Agter

[ctx: balance]
en: Front
af: Voor

[ctx: balance]
en: Maximum
af: Maksimum

en: _Balance:
af: _Balans:

en: _Fade:
af: Doo_f:

[ctx: volume]
en: Unamplified
af: Onversterk

note: Mute button
en: Mute
af: Doof uit

en: _Profile:
af: _Profiel:

en: Co_nnector:
af: Ver_binding:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
af: Gedeaktiveer

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
af[0]: %u afvoer
af[1]: %u afvoere

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
af[0]: %u toevoer
af[1]: %u toevoere

en: Name
af: Naam

en: Sound Effects
af: Klankeffekte

en: _Alert volume:
af: W_aarskuwingvolume:

en: _Output volume:
af: _Afvoervolume:

en: Hardware
af: Hardeware

en: C_hoose a device to configure:
af: _Kies 'n toestel om in te stel:

en: Settings for the selected device:
af: Instellings vir die gekose toestel:

en: _Input volume:
af: _Toevoervolume:

en: Input level:
af: Toevoervlak:

en: C_hoose a device for sound input:
af: _Kies 'n toestel vir klanktoevoer:

en: C_hoose a device for sound output:
af: _Kies 'n toestel vir klankafvoer:

en: Applications
af: Toepassings

en: No application is currently playing or recording audio.
af: Daar is geen toepassing wat tans oudio speel of opneem nie.

en: Sound Preferences
af: Klankvoorkeure

en: No sounds
af: Geen klanke

en: Built-in
af: Ingebou

en: Custom
af: Pasgemaak

en: Default
af: Verstek

en: From theme
af: Vanaf tema

en: Type
af: Tipe

en: Sound _theme:
af: Klank_tema:

en: C_hoose an alert sound:
af: _Kies 'n waarskuwingklank:

en: Enable _window and button sounds
af: Aktiveer _venster- en knoppieklanke

en: Failed to start Sound Preferences: %s
af: Kon nie klankvoorkeure begin nie: %s

en: _Mute
af: _Doof uit

en: _Sound Preferences
af: _Klankvoorkeure
