UKUI Desktop Environment - en to be translation catalogue (82 entries)

en: Sound
be: Гук

en: Change sound volume and sound events
be: Кіраваць гучнасцю сістэмы і гукавымі падзеямі

en: Volume Control
be: Кіраванне гукам

en: Show desktop volume control
be: Паказваць кіраўнік гучнасцю на стале

en: Version of this application
be: Версія гэтай праграмы

en: Enable debug
be: Уключыць наладку

en: Sound system is not available
be: Гукавая сістэма недаступна

en: Waiting for sound system to respond
be: Чакаем, пакуль гукавая сістэма адкажа

en: Sound system backend
be: Бэкэнд гукавой сістэмы

en: Startup page
be: Пачатковая старонка

en: Input
be: Уваход

en: Output
be: Выхад

en: Microphone Volume
be: Гучнасць мікрафона

en: Sound Output Volume
be: Гучнасць выходнага гуку

[ctx: balance]
en: Left
be: Левы

[ctx: balance]
en: Right
be: Правы

[ctx: balance]
en: Rear
be: Задні

[ctx: balance]
en: Front
be: Пярэдні

[ctx: balance]
en: Minimum
be: Мінімум

[ctx: balance]
en: Maximum
be: Максімум

en: _Balance:
be: _Баланс:

en: _Fade:
be: _Знікненне:

en: _Subwoofer:
be: _Сабвуфер:

[ctx: volume]
en: Unamplified
be: Няўзмоцнены

note: Mute button
en: Mute
be: Сцішыць

en: _Profile:
be: _Профіль:

en: Co_nnector:
be: Ка_нэктар:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
be: Адключаны

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
be[0]: %u выхад
be[1]: %u выхады
be[2]: %u выхадаў
be[3]: %u выхадаў

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
be[0]: %u уваход
be[1]: %u уваходы
be[2]: %u уваходаў
be[3]: %u уваходаў

en: Name
be: Назва

en: Speaker Testing for %s
be: Праверка калонак для %s

en: Test Speakers
be: Праверыць калонкі

en: Sound Effects
be: Гукавыя эфекты

en: _Alert volume:
be: _Гучнасць паведамлення:

en: _Output volume:
be: _Выходная гучнасць:

en: Hardware
be: Апаратура

en: C_hoose a device to configure:
be: В_ылучыце прыладу для настáўлення:

en: Settings for the selected device:
be: Настáўленні вылучанай прылады:

en: _Input volume:
be: _Уваходная гучнасць:

en: Input level:
be: Уваходны ўзровень:

en: C_hoose a device for sound input:
be: Ад_значце прыладу для ўваходнага гуку:

en: C_hoose a device for sound output:
be: Ад_значце прыладу для выходнага гуку:

en: Applications
be: Праграмы

en: No application is currently playing or recording audio.
be: Ніводная праграма цяпер не грае і не піша гук.

en: Sound Preferences
be: Настáўленні гуку

en: No sounds
be: Бязгучна

en: Built-in
be: Убудаваны

en: Custom
be: Адмысловы

en: Testing event sound
be: Праверка гуку падзеі

en: Default
be: Стандартны

en: From theme
be: З тэмы

en: Type
be: Тып

en: Sound _theme:
be: Гукавая _тэма:

en: C_hoose an alert sound:
be: А_бярыце гук паведамленняў:

en: Enable _window and button sounds
be: Уключыць гукі _вокнаў і кнопак

en: Stop
be: Спыніць

en: Test
be: Праверка

en: Failed to start Sound Preferences: %s
be: Не выйшла запусціць настáўленні гуку: %s

en: _Mute
be: _Сцішыць

en: _Sound Preferences
be: _Настáўленні гуку

en: Unknown
be: Невядомы

note: Speaker channel names
en: Mono
be: Мона

en: Front Left
be: Пярэдні левы

en: Front Right
be: Пярэдні правы

en: Front Center
be: Пярэдні цэнтральны

en: LFE
be: Н/Ч

en: Rear Left
be: Задні левы

en: Rear Right
be: Задні правы

en: Rear Center
be: Задні цэнтральны

en: Front Left of Center
be: Пярэдні левы цэнтральнага

en: Front Right of Center
be: Пярэдні правы цэнтральнага

en: Side Left
be: Баковы левы

en: Side Right
be: Баковы правы

en: Top Front Left
be: Верхні пярэдні левы

en: Top Front Right
be: Верхні пярэдні правы

en: Top Front Center
be: Верхні пярэдні цэнтральны

en: Top Center
be: Верхні цэнтральны

en: Top Rear Left
be: Верхні задні левы

en: Top Rear Right
be: Верхні задні правы

en: Top Rear Center
be: Верхні задні цэнтральны

en: Stereo
be: Стэрэа
