UKUI Desktop Environment - en to br translation catalogue (79 entries)

en: Sound
br: Son

en: Change sound volume and sound events
br: Kemmañ tregern ar son ha sonioù ar degouezhioù

en: Volume Control
br: Reoliñ an dregern

en: Show desktop volume control
br: Diskouez reolererezh tregern ar burev

en: Version of this application
br: Handelv an arload-mañ

en: Enable debug
br: Gweredekaat an diveugañ

en: Sound system is not available
br: An trevnad evit ar son n'eo ket hegerz

en: Waiting for sound system to respond
br: Emañ  c'hortoz respont an trevnad son

en: Sound system backend
br: Trevnad son kein

en: Startup page
br: Pajennad loc'hañ

en: Input
br: Enankad

en: Output
br: Ec'hankad

en: Microphone Volume
br: Tregern ar glevell

en: Sound Output Volume
br: Tregern ec'hankad ar son

[ctx: balance]
en: Left
br: Kleiz

[ctx: balance]
en: Right
br: Dehou

[ctx: balance]
en: Rear
br: A-dreñv

[ctx: balance]
en: Front
br: A-dal

[ctx: balance]
en: Minimum
br: Izek

[ctx: balance]
en: Maximum
br: Uc'hek

en: _Balance:
br: _Kempouez :

en: _Fade:
br: _Blinaat :

en: _Subwoofer:
br: _Eil uhel-gomzer boud :

[ctx: volume]
en: Unamplified
br: Disamplaet

note: Mute button
en: Mute
br: Mut

en: _Profile:
br: _Aelad :

en: Co_nnector:
br: Ke_nnasker :

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
br: Diweredekaet

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
br[0]: %u ec'hankad :
br[1]: %u ec'hankad :

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
br[0]: %u enankad :
br[1]: %u enankad :

en: Name
br: Anv

en: Speaker Testing for %s
br: Prouadur an uhel-gomzer evit %s

en: Test Speakers
br: Prouadiñ an uhel-gomzerioù

en: Sound Effects
br: Efedoù son

en: _Alert volume:
br: Tregern ar _galv-diwall :

en: _Output volume:
br: Tregern an e_c'hankad :

en: Hardware
br: Periant

en: C_hoose a device to configure:
br: Dibab un drobarz_hell da gefluniañ :

en: Settings for the selected device:
br: Arventennoù evit an drobarzhell diuzet :

en: _Input volume:
br: Tregern an _enankad :

en: Input level:
br: Live an Enankad :

en: C_hoose a device for sound input:
br: Dibab un drobarz_hell da enankañ sonioù :

en: C_hoose a device for sound output:
br: Dibab un drobarz_hell da ec'hankañ sonioù :

en: Applications
br: Arloadoù

en: No application is currently playing or recording audio.
br: N'eus arload ebet o lenn pe oc'h enrollañ aodio.

en: Sound Preferences
br: Gwellvezioù ar son

en: No sounds
br: Son ebet

en: Built-in
br: Enkorfet

en: Custom
br: Personelaet

en: Testing event sound
br: Prouadur sonioù an degouezhioù

en: Default
br: Dre ziouer

en: From theme
br: Diouzh an neuz

en: Type
br: Rizh

en: Sound _theme:
br: _Dodenn ar son :

en: C_hoose an alert sound:
br: Dibab son ar _galv-diwall :

en: Enable _window and button sounds
br: Gweredekaat sonioù an afelloù hag ar prenestroù

en: Stop
br: Arsaviñ

en: Test
br: Prouadiñ

en: Failed to start Sound Preferences: %s
br: C'hwitadenn war loc'hañ Gwellvezioù ar son : %s

en: _Mute
br: _Mut

en: _Sound Preferences
br: Gwellvezioù ar _son

en: Unknown
br: Dianav

en: Front Left
br: Tal a-gleiz

en: Front Right
br: Tal a-zehou

en: Front Center
br: Tal e-kreiz

en: Rear Left
br: A-dreñv a-gleiz

en: Rear Right
br: A-dreñv -zehou

en: Rear Center
br: A-dreñv e-kreiz

en: Front Left of Center
br: Tal a-gleiz ar c'hreiz

en: Front Right of Center
br: Tal a-zehou ar c'hreiz

en: Side Left
br: Tu a-gleiz

en: Side Right
br: Tu a-zehou

en: Top Front Left
br: Lein an tal a-gleiz

en: Top Front Right
br: Lein an tal a-zehou

en: Top Front Center
br: Lein an tal e-kreiz

en: Top Center
br: Lein e-kreiz

en: Top Rear Left
br: Lein a-dreñv a-gleiz

en: Top Rear Right
br: Lein a-dreñv a-zehou

en: Top Rear Center
br: Lein a-dreñv e-kreiz
