UKUI Desktop Environment - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Sound
bs: Zvuk

en: Volume Control
bs: Kontrola zvuka

[ctx: balance]
en: Left
bs: Lijevo

[ctx: balance]
en: Right
bs: Desno

[ctx: balance]
en: Maximum
bs: Maksimum

en: _Profile:
bs: _Profil:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
bs: Onemogućeno

en: Name
bs: Naziv

en: Test Speakers
bs: Testiraj Zvučnike

en: Hardware
bs: Hardver

en: Custom
bs: Prilagođeno
