UKUI Desktop Environment - en to es_CO translation catalogue (6 entries)

en: Sound
es_CO: Sonido

[ctx: balance]
en: Left
es_CO: Izquierda

[ctx: balance]
en: Right
es_CO: Derecha

en: Name
es_CO: Nombre

en: Type
es_CO: Tipo

en: Unknown
es_CO: Desconocido
