UKUI Desktop Environment - en to es_PR translation catalogue (6 entries)

en: Sound
es_PR: Sonido

[ctx: balance]
en: Maximum
es_PR: Máximo

en: Name
es_PR: Nombre

en: Applications
es_PR: Aplicaciones

en: Type
es_PR: Tipo

en: Stereo
es_PR: Estéreo
