UKUI Desktop Environment - en to eu translation catalogue (62 entries)

en: Sound
eu: Soinua

en: Change sound volume and sound events
eu: Aldatu soinuaren bolumena eta soinuaren gertaerak

en: Volume Control
eu: Bolumen-kontrola

en: Show desktop volume control
eu: Erakutsi mahaigaineko bolumen-kontrola

en: Version of this application
eu: Aplikazio honen bertsioa

en: Enable debug
eu: Gaitu arazketa

en: Sound system is not available
eu: Soinu-sistema ez dago erabilgarri

en: Waiting for sound system to respond
eu: Soinu-sistemaren zain erantzuteko

en: Sound system backend
eu: Soinu-sistemaren motorra

en: Startup page
eu: Abioko orrialdea

en: Input
eu: Sarrera

en: Output
eu: Irteera

en: Microphone Volume
eu: Mikrofonoaren bolumena

en: Sound Output Volume
eu: Soinuaren irteerako bolumena

[ctx: balance]
en: Left
eu: Ezkerra

[ctx: balance]
en: Right
eu: Eskuina

[ctx: balance]
en: Rear
eu: Atzealdea

[ctx: balance]
en: Front
eu: Aurrealdea

[ctx: balance]
en: Minimum
eu: Gutxienekoa

[ctx: balance]
en: Maximum
eu: Gehienezkoa

en: _Balance:
eu: _Balantzea:

en: _Fade:
eu: _Iraungitu:

[ctx: volume]
en: Unamplified
eu: Anplifikatu gabea

[ctx: volume]
en: 100%
eu: % 100

note: Mute button
en: Mute
eu: Mututu

en: _Profile:
eu: _Profila:

en: Co_nnector:
eu: _Konektorea:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
eu: Desgaituta

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
eu[0]: Irteera %u
eu[1]: %u irteera

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
eu[0]: Sarrera %u
eu[1]: %u sarrera

en: Name
eu: Izena

en: Speaker Testing for %s
eu: %s(r)en probako bozgorailua

en: Test Speakers
eu: Probatu bozgorailuak

en: Sound Effects
eu: Soinu-efektuak

en: _Alert volume:
eu: _Abisuaren bolumena:

en: _Output volume:
eu: _Irteerako bolumena:

en: Hardware
eu: Hardwarea

en: C_hoose a device to configure:
eu: A_ukeratu gailu bat konfiguratzeko:

en: Settings for the selected device:
eu: Hautatutako gailuaren ezarpenak:

en: _Input volume:
eu: _Sarrerako bolumena:

en: Input level:
eu: Sarrerako maila:

en: C_hoose a device for sound input:
eu: Aukeratu _sarrerako soinuaren gailua:

en: C_hoose a device for sound output:
eu: Aukeratu _irteerako soinuaren gailua:

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: No application is currently playing or recording audio.
eu: Ez dago unean audioa erreproduzitzen edo grabatzen duen aplikaziorik.

en: Sound Preferences
eu: Soinuaren hobespenak

en: No sounds
eu: Soinurik ez

en: Built-in
eu: Integratuta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Testing event sound
eu: Gertaeraren soinua probatzea

en: Default
eu: Lehenetsia

en: From theme
eu: Gaitik

en: Type
eu: Mota

en: Sound _theme:
eu: Soinuaren _gaia:

en: C_hoose an alert sound:
eu: _Aukeratu alertaren soinua:

en: Enable _window and button sounds
eu: Gaitu _leihoen eta botoien soinuak

en: Stop
eu: Gelditu

en: Test
eu: Probatu

en: Failed to start Sound Preferences: %s
eu: Huts egin du soinuaren hobespenak abiaraztean: %s

en: _Mute
eu: _Mututu

en: _Sound Preferences
eu: _Soinuaren hobespenak

en: Stereo
eu: Estereoa
