UKUI Desktop Environment - en to gl translation catalogue (55 entries)

en: Sound
gl: Son

en: Change sound volume and sound events
gl: Modificar o volume do son e asociar sons a eventos

en: Volume Control
gl: Control de volume

en: Show desktop volume control
gl: Amosar o control de volume do escritorio

en: Version of this application
gl: Versión deste aplicativo

en: Waiting for sound system to respond
gl: Agardando a que o sistema de son responda

en: Startup page
gl: Páxina de inicio

en: Input
gl: Entrada

en: Output
gl: Saída

en: Microphone Volume
gl: Volume do micrófono

en: Sound Output Volume
gl: Volume do son de saída

[ctx: balance]
en: Left
gl: Esquerda

[ctx: balance]
en: Right
gl: Dereita

[ctx: balance]
en: Rear
gl: Traseira

[ctx: balance]
en: Front
gl: Frontal

[ctx: balance]
en: Minimum
gl: Mínimo

[ctx: balance]
en: Maximum
gl: Máximo

en: _Fade:
gl: _Esvaecer:

[ctx: volume]
en: Unamplified
gl: Sen amplificación

note: Mute button
en: Mute
gl: Sen son

en: _Profile:
gl: _Perfil:

en: Co_nnector:
gl: Co_nector:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
gl: Desactivado

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
gl[0]: %u saída
gl[1]: %u saídas

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
gl[0]: %u entrada
gl[1]: %u entradas

en: Name
gl: Nome

en: Speaker Testing for %s
gl: Proba de altofalantes para %s

en: Test Speakers
gl: Probar altofalantes

en: Sound Effects
gl: Efectos de son

en: _Alert volume:
gl: Volume da _alerta:

en: _Output volume:
gl: V_olume de saída:

en: C_hoose a device to configure:
gl: E_scolla un dispositivo para configurar:

en: Settings for the selected device:
gl: Configuracións para o dispositivo seleccionado:

en: _Input volume:
gl: Volume de _entrada:

en: Input level:
gl: Nivel de entrada:

en: C_hoose a device for sound input:
gl: E_scolla un dispositivo para o son de entrada:

en: C_hoose a device for sound output:
gl: E_scolla un dispositivo para o son de saída:

en: Applications
gl: Aplicativos

en: No application is currently playing or recording audio.
gl: Neste momento non hai ningún aplicativo reproducindo ou gravando son.

en: Sound Preferences
gl: Preferencias de son

en: No sounds
gl: Sen sons

en: Built-in
gl: Incorporado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Testing event sound
gl: Probando o son da acción

en: Default
gl: Predeterminado

en: From theme
gl: Do tema

en: Type
gl: Tipo

en: Sound _theme:
gl: _Tema de son:

en: C_hoose an alert sound:
gl: E_scolla un son de alerta:

en: Enable _window and button sounds
gl: Activar sons de _xanela e de botóns

en: Stop
gl: Deter

en: Test
gl: Probar

en: Failed to start Sound Preferences: %s
gl: Produciuse un fallo ao iniciar as Preferencias de son: %s

en: _Mute
gl: S_en son

en: _Sound Preferences
gl: Preferencias de _son
