UKUI Desktop Environment - en to hr translation catalogue (80 entries)

en: Sound
hr: Zvuk

en: Change sound volume and sound events
hr: Promijeni glasnoću zvuka i zvučne događaje

en: Volume Control
hr: Nadzor glasnoće

en: Show desktop volume control
hr: Prikaži nadzor glasnoće na radnoj površini

en: Version of this application
hr: Inačica ove aplikacije

en: Enable debug
hr: Omogući otkrivanje pogrešaka

en: Sound system is not available
hr: Zvučni sustav nije dostupan

en: Waiting for sound system to respond
hr: Čekanje na odziv zvučnoga sustava

en: Sound system backend
hr: Pozadinski zvučni sustav

en: Startup page
hr: Početna stranica

en: Input
hr: Ulaz

en: Output
hr: Izlaz

en: Microphone Volume
hr: Glasnoća mikrofona

en: Sound Output Volume
hr: Glasnoća izlaznog zvuka

[ctx: balance]
en: Left
hr: Lijevo

[ctx: balance]
en: Right
hr: Desno

[ctx: balance]
en: Rear
hr: Straga

[ctx: balance]
en: Front
hr: Sprijeda

[ctx: balance]
en: Minimum
hr: Najniže

[ctx: balance]
en: Maximum
hr: Najviše

en: _Balance:
hr: _Ravnoteža:

en: _Fade:
hr: _Snižavanje:

en: _Subwoofer:
hr: _Niskofrekventni zvučnik:

[ctx: volume]
en: Unamplified
hr: Nepojačano

note: Mute button
en: Mute
hr: Bez zvuka

en: _Profile:
hr: _Profil:

en: Co_nnector:
hr: Sp_ojnik:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
hr: Onemogućeno

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
hr[0]: %u izlaz
hr[1]: %u izlaza
hr[2]: %u izlaza

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
hr[0]: %u ulaz
hr[1]: %u ulaza
hr[2]: %u ulaza

en: Name
hr: Ime

en: Speaker Testing for %s
hr: Provjera zvučnika za %s

en: Test Speakers
hr: Provjeri zvučnike

en: Sound Effects
hr: Zvučni učinci

en: _Alert volume:
hr: _Glasnoća upozorenja:

en: _Output volume:
hr: _Glasnoća izlaza:

en: Hardware
hr: Hardver

en: C_hoose a device to configure:
hr: O_daberi uređaj za prilagodbu:

en: Settings for the selected device:
hr: Postavke za odabrani uređaj:

en: _Input volume:
hr: _Ulazna glasnoća:

en: Input level:
hr: Ulazna razina:

en: C_hoose a device for sound input:
hr: O_daberi uređaj za ulaz zvuka:

en: C_hoose a device for sound output:
hr: O_daberi uređaj za izlaz zvuka:

en: Applications
hr: Aplikacije

en: No application is currently playing or recording audio.
hr: Nijedna aplikacija trenutno ne izvodi niti snima zvuk.

en: Sound Preferences
hr: Zvučne prilagodbe

en: No sounds
hr: Bez zvukova

en: Built-in
hr: Ugrađeno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Testing event sound
hr: Provjera zvuka događaja

en: Default
hr: Zadano

en: From theme
hr: Iz teme

en: Type
hr: Vrsta

en: Sound _theme:
hr: Zvučna _tema:

en: C_hoose an alert sound:
hr: O_daberi zvuk upozorenja:

en: Enable _window and button sounds
hr: Omogući _zvukove prozora i gumba

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Test
hr: Provjeri

en: Failed to start Sound Preferences: %s
hr: Nije uspjelo pokretanje zvučnih prilagodbi: %s

en: _Mute
hr: _Bez zvuka

en: _Sound Preferences
hr: _Zvučne prilagodbe

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Front Left
hr: Sprijeda lijevo

en: Front Right
hr: Sprijeda desno

en: Front Center
hr: Sprijeda po sredini

en: LFE
hr: Niskofrekventno

en: Rear Left
hr: Straga lijevo

en: Rear Right
hr: Straga desno

en: Rear Center
hr: Straga po sredini

en: Front Left of Center
hr: Sprijeda lijevo od sredine

en: Front Right of Center
hr: Sprijeda desno od sredine

en: Side Left
hr: Bočno lijevo

en: Side Right
hr: Bočno desno

en: Top Front Left
hr: Gore sprijeda lijevo

en: Top Front Right
hr: Gore sprijeda desno

en: Top Front Center
hr: Gore sprijeda po sredini

en: Top Center
hr: Gore po sredini

en: Top Rear Left
hr: Gore straga lijevo

en: Top Rear Right
hr: Gore straga desno

en: Top Rear Center
hr: Gore straga po sredini
