UKUI Desktop Environment - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Sound
is: Hljóð

en: Version of this application
is: Útgáfa þessa forrits

[ctx: balance]
en: Left
is: Til vinstri

[ctx: balance]
en: Right
is: Til hægri

[ctx: balance]
en: Maximum
is: Hámark

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
is: Óvirkt

en: Name
is: Heiti

en: Applications
is: Forrit

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Unknown
is: Óþekktur
