UKUI Desktop Environment - en to ku_IQ translation catalogue (15 entries)

en: Sound
ku_IQ: دەنگ

en: Version of this application
ku_IQ: وەشانی ئەم نەرمەواڵەیە

en: Enable debug
ku_IQ: چالاککردنی هەڵەدۆزین

en: Sound system is not available
ku_IQ: دەنگی سیستەم بەردەست نییە

[ctx: balance]
en: Left
ku_IQ: چەپ

[ctx: balance]
en: Right
ku_IQ: ڕاست

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Sound Effects
ku_IQ: گاریگەرییەکانی دەنگ

en: Hardware
ku_IQ: ڕەقەکاڵا

en: Applications
ku_IQ: نەرمەواڵەکان

en: No sounds
ku_IQ: بێ دەنگ

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Stop
ku_IQ: وەستاندن

en: Test
ku_IQ: تاقیکردنەوە

en: Unknown
ku_IQ: نەناسراو
