UKUI Desktop Environment - en to ky translation catalogue (53 entries)

en: Sound
ky: Үн

en: Change sound volume and sound events
ky: Үн көлөмүн жана үн окуяларын өзгөртүү

en: Volume Control
ky: Көлөм жөндөгүчү

en: Show desktop volume control
ky: Иш столунун көлөм жөндөгүчүн көрсөтүү

en: Version of this application
ky: Бул тиркеменин версиясы

en: Startup page
ky: Үй барагы

en: Input
ky: Кириш

en: Output
ky: Чыгыш

en: Microphone Volume
ky: Микрофон көлөмү

en: Sound Output Volume
ky: Үндүн чыгыш көлөмү

[ctx: balance]
en: Left
ky: Сол

[ctx: balance]
en: Right
ky: Оң

[ctx: balance]
en: Rear
ky: Арткы

[ctx: balance]
en: Front
ky: Алдыңкы

[ctx: balance]
en: Minimum
ky: Төмөнкү чеги

[ctx: balance]
en: Maximum
ky: Жогорку чеги

en: _Balance:
ky: _Балансы:

en: _Fade:
ky: Ө_чүүсү:

en: _Subwoofer:
ky: _Сабвуфери:

[ctx: volume]
en: Unamplified
ky: Күчтүү эмес

note: Mute button
en: Mute
ky: Үнүн өчүрүү

en: _Profile:
ky: _Профили:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
ky[0]: %u чыгыш

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
ky[0]: %u кириш

en: Name
ky: Аты

en: Test Speakers
ky: Динамиктерди текшерүү

en: Sound Effects
ky: Үн эффектилери

en: _Alert volume:
ky: _Кабарландыруу көлөмү:

en: _Output volume:
ky: _Чыгыш көлөмү:

en: Hardware
ky: Жабдуулар

en: C_hoose a device to configure:
ky: Ырастаганга түзүлүштү _тандаңыз:

en: Settings for the selected device:
ky: Тандалган түзүлүштүн ырастоолору:

en: _Input volume:
ky: _Кириш көлөмү:

en: Input level:
ky: Кириш деңгээли:

en: C_hoose a device for sound input:
ky: Үн киришинин түзүлүшүн _тандаңыз:

en: C_hoose a device for sound output:
ky: Үн чыгышынын түзүлүшүн _тандаңыз:

en: Applications
ky: Тиркемелер

en: No application is currently playing or recording audio.
ky: Учурда, аудиону ойнотуп же жаздырып жаткан тиркеме жок.

en: Sound Preferences
ky: Үн ырастоолору

en: No sounds
ky: Үндөрсүз

en: Custom
ky: Башка

en: Default
ky: Жарыяланбас

en: From theme
ky: Темадан

en: Type
ky: Түрү

en: Sound _theme:
ky: Үн _темасы:

en: C_hoose an alert sound:
ky: Кабарландыруу үнүн _тандоо:

en: Enable _window and button sounds
ky: _Терезе жана кнопка үндөрүн аракетке келтирүү

en: Stop
ky: Токтотуу

en: Test
ky: Текшерүү

en: Failed to start Sound Preferences: %s
ky: Үн ырастоолорун жүргүзүү мүмкүн эмес: %s

en: _Mute
ky: Үнүн ө_чүрүү

en: _Sound Preferences
ky: Ү_н ырастоолору
