UKUI Desktop Environment - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: Sound
lv: Skaņa

en: Change sound volume and sound events
lv: Mainīt skaņas līmeni un skaņas dažādiem notikumiem

en: Volume Control
lv: Skaļuma kontrole

en: Show desktop volume control
lv: Parādīt darbvirsmas skaņas kontroli

en: Version of this application
lv: Šīs lietotnes versija

en: Waiting for sound system to respond
lv: Gaida skaņu sistēmas atbildi

en: Startup page
lv: Startēšanās lapa

en: Input
lv: Ievads

en: Output
lv: Izvads

en: Microphone Volume
lv: Mikrofona skaļums

en: Sound Output Volume
lv: Izejas skaņas līmenis

[ctx: balance]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: balance]
en: Right
lv: Pa labi

[ctx: balance]
en: Rear
lv: Aizmugure

[ctx: balance]
en: Front
lv: Priekšpuse

[ctx: balance]
en: Minimum
lv: Minimums

[ctx: balance]
en: Maximum
lv: Maksimums

en: _Balance:
lv: _Balanss:

en: _Fade:
lv: _Pakāpeniski klusināt:

en: _Subwoofer:
lv: _Zemfrekvences reproduktors:

[ctx: volume]
en: Unamplified
lv: Nepastiprināts

note: Mute button
en: Mute
lv: Apklusināt

en: _Profile:
lv: _Profili:

en: Co_nnector:
lv: Sa_vienotājs:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
lv: Deaktivizēts

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
lv[0]: %u izvadkanāls
lv[1]: %u izvadkanāli
lv[2]: %u izvadkanālu

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
lv[0]: %u ievadkanāls
lv[1]: %u ievadkanāli
lv[2]: %u ievadkanālu

en: Name
lv: Nosaukums

en: Speaker Testing for %s
lv: Skaļruņu pārbaude %s

en: Test Speakers
lv: Pārbaudīt skaļruņus

en: Sound Effects
lv: Skaņas efekti

en: _Alert volume:
lv: _Trauksmes skaļums:

en: _Output volume:
lv: _Izvada skaļums:

en: Hardware
lv: Aparatūra

en: C_hoose a device to configure:
lv: I_zvēlieties ierīci, kuru konfigurēt:

en: Settings for the selected device:
lv: Izvēlētās ierīces iestatījumi:

en: _Input volume:
lv: _Ievada skaļums:

en: Input level:
lv: Ievada līmenis:

en: C_hoose a device for sound input:
lv: Iz_vēlieties ierīci skaņas ievadei:

en: C_hoose a device for sound output:
lv: Iz_vēlieties ierīci skaņas izvadei:

en: Applications
lv: Lietotnes

en: No application is currently playing or recording audio.
lv: Neviena lietotne šobrīd neatskaņo vai neieraksta audio.

en: Sound Preferences
lv: Skaņas iestatījumi

en: No sounds
lv: Skaņu nav

en: Built-in
lv: Iebūvēta

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Testing event sound
lv: Pārbauda notikuma skaņu

en: Default
lv: Noklusētais

en: From theme
lv: No tēmas

en: Type
lv: Veids

en: Sound _theme:
lv: Skaņas _tēma:

en: C_hoose an alert sound:
lv: I_zvēlieties trauksmes skaņu:

en: Enable _window and button sounds
lv: Aktivizēt _logu un pogu skaņas

en: Stop
lv: Pārtraukt

en: Test
lv: Pārbaudīt

en: Failed to start Sound Preferences: %s
lv: Neizdevās palaist skaņas iestatījumus: %s

en: _Mute
lv: _Apklusināt

en: _Sound Preferences
lv: _Skaņas iestatījumi
