UKUI Desktop Environment - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Volume Control
mk: Поставување на јачина на звукот

en: Startup page
mk: Почетна страница

en: Custom
mk: Сопствено

en: Default
mk: Стандардно

en: Stop
mk: Запри
