UKUI Desktop Environment - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Volume Control
ne: भोल्युम नियन्त्रण

[ctx: balance]
en: Left
ne: बायाँ

[ctx: balance]
en: Right
ne: दायाँ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात
