UKUI Desktop Environment - en to pl translation catalogue (79 entries)

en: Sound
pl: Dźwięk

en: Change sound volume and sound events
pl: Zmiana głośności dźwięku i dźwięków zdarzeń

en: Volume Control
pl: Regulacja głośności

en: Show desktop volume control
pl: Wyświetlanie regulacji głośności na pulpicie

en: Version of this application
pl: Wersja tego programu

en: Enable debug
pl: Włącz debugowanie

en: Sound system is not available
pl: System dźwięku jest niedostępny

en: Waiting for sound system to respond
pl: Oczekiwanie na odpowiedź systemu dźwięku

en: Sound system backend
pl: Backend systemu dźwięku

en: Startup page
pl: Strona początkowa

en: Input
pl: Wejście

en: Output
pl: Wyjście

en: Microphone Volume
pl: Głośność mikrofonu

en: Sound Output Volume
pl: Głośność dźwięku na wyjściu

[ctx: balance]
en: Left
pl: Lewy

[ctx: balance]
en: Right
pl: Prawy

[ctx: balance]
en: Rear
pl: Tył

[ctx: balance]
en: Front
pl: Przód

[ctx: balance]
en: Maximum
pl: Maksimum

en: _Balance:
pl: B_alans:

en: _Fade:
pl: _Natężenie głośności:

en: _Subwoofer:
pl: _Głośnik niskotonowy:

[ctx: volume]
en: Unamplified
pl: Bez wzmocnienia

note: Mute button
en: Mute
pl: Wyciszenie

en: _Profile:
pl: _Profil:

en: Co_nnector:
pl: _Złącze:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
pl: Wyłączone

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
pl[0]: %u wyjście
pl[1]: %u wyjścia
pl[2]: %u wyjść
pl[3]: %u wyjść

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
pl[0]: %u wejście
pl[1]: %u wejścia
pl[2]: %u wejść
pl[3]: %u wejść

en: Name
pl: Nazwa

en: Speaker Testing for %s
pl: Testowanie głośnika %s

en: Test Speakers
pl: Testuj głośniki

en: Sound Effects
pl: Efekty dźwiękowe

en: _Alert volume:
pl: _Głośność powiadomień:

en: _Output volume:
pl: Gł_ośność na wyjściu:

en: Hardware
pl: Sprzęt

en: C_hoose a device to configure:
pl: Wy_bór urządzenia do konfiguracji:

en: Settings for the selected device:
pl: Ustawienia wybranego urządzenia:

en: _Input volume:
pl: _Głośność na wejściu:

en: Input level:
pl: Poziom wejścia:

en: C_hoose a device for sound input:
pl: Wy_bór urządzenia do wejścia dźwięku:

en: C_hoose a device for sound output:
pl: Wy_bór urządzenia do wyjścia dźwięku:

en: Applications
pl: Programy

en: No application is currently playing or recording audio.
pl: Żaden program obecnie nie odtwarza lub nagrywa dźwięku.

en: Sound Preferences
pl: Preferencje dźwięku

en: No sounds
pl: Bez dźwięków

en: Built-in
pl: Wbudowany

en: Custom
pl: Własne

en: Testing event sound
pl: Testowanie dźwięku zdarzenia

en: Default
pl: Domyślne

en: From theme
pl: Z motywu

en: Type
pl: Typ

en: Sound _theme:
pl: Motyw _dźwiękowy:

en: C_hoose an alert sound:
pl: Wy_bór dźwięku powiadomienia:

en: Enable _window and button sounds
pl: Dźwięki o_kien i przycisków

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Test
pl: Przetestuj

en: Failed to start Sound Preferences: %s
pl: Uruchomienie preferencji dźwięku się nie powiodło: %s

en: _Mute
pl: _Wyciszenie

en: _Sound Preferences
pl: Preferencje _dźwięku

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Front Left
pl: Przedni lewy

en: Front Right
pl: Przedni prawy

en: Front Center
pl: Przedni środkowy

en: LFE
pl: Niskotonowy

en: Rear Left
pl: Tylny lewy

en: Rear Right
pl: Tylny prawy

en: Rear Center
pl: Tylny środkowy

en: Front Left of Center
pl: Przedni lewy do środkowego

en: Front Right of Center
pl: Przedni prawy do środkowego

en: Side Left
pl: Boczny lewy

en: Side Right
pl: Boczny prawy

en: Top Front Left
pl: Górny przedni lewy

en: Top Front Right
pl: Górny przedni prawy

en: Top Front Center
pl: Górny przedni środkowy

en: Top Center
pl: Górny środkowy

en: Top Rear Left
pl: Górny tylni lewy

en: Top Rear Right
pl: Górny tylni prawy

en: Top Rear Center
pl: Górny tylni środkowy
