UKUI Desktop Environment - en to sl translation catalogue (84 entries)

en: Sound
sl: Zvok

en: Change sound volume and sound events
sl: Spreminjanje glasnosti zvoka in zvočni dogodki

en: Volume Control
sl: Nadzor glasnosti

en: Show desktop volume control
sl: Pokaži namizni nadzornik zvoka

en: Version of this application
sl: Različica tega programa

en: Enable debug
sl: Omogoči debugiranje

en: Sound system is not available
sl: Zvočni sistem ni navoljo

en: Waiting for sound system to respond
sl: Čakanje na odziv zvočnega sistema

en: Sound system backend
sl: Zvok sistema podprt

en: Startup page
sl: Začetna stran

en: Input
sl: Vhod

en: Output
sl: Izhod

en: Microphone Volume
sl: Glasnost mikrofona

en: Sound Output Volume
sl: Izhodna glasnost zvoka

[ctx: balance]
en: Left
sl: Levo

[ctx: balance]
en: Right
sl: Desno

[ctx: balance]
en: Rear
sl: Zadaj

[ctx: balance]
en: Front
sl: Spredaj

[ctx: balance]
en: Minimum
sl: Najmanj

[ctx: balance]
en: Maximum
sl: Največ

en: _Balance:
sl: _Ravnotežje:

en: _Fade:
sl: _Pojemanje:

en: _Subwoofer:
sl: _Nizkotonski zvočnik:

[ctx: volume]
en: Unamplified
sl: Neojačano

note: Mute button
en: Mute
sl: Nemo

en: _Profile:
sl: _Profil:

en: Co_nnector:
sl: _Spojnik:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
sl: Onemogočeno

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
sl[0]: %u izhod
sl[1]: %u izhoda
sl[2]: %u izhodov
sl[3]: %u izhodi

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
sl[0]: %u vhod
sl[1]: %u vhoda
sl[2]: %u vhodov
sl[3]: %u vhodi

en: Name
sl: Ime

en: Speaker Testing for %s
sl: Preizkus zvočnika za %s

en: Test Speakers
sl: Preizkus zvočnikov

en: Sound Effects
sl: Zvočni učinki

en: _Alert volume:
sl: _Glasnost opozoril:

en: _Output volume:
sl: _Glasnost izhoda:

en: Hardware
sl: Strojna oprema

en: C_hoose a device to configure:
sl: _Izbor naprave za nastavitev:

en: Settings for the selected device:
sl: Nastavitve za izbrano napravo:

en: _Input volume:
sl: _Glasnost vhoda:

en: Input level:
sl: Raven vhoda:

en: C_hoose a device for sound input:
sl: _Izbor naprave za zvočni vhod:

en: C_hoose a device for sound output:
sl: _Izbor naprave za zvočni izhod:

en: Applications
sl: Programi

en: No application is currently playing or recording audio.
sl: Ni programa, ki bi trenutno predvajal ali snemal zvočni posnetek.

en: Sound Preferences
sl: Lastnosti zvoka

en: No sounds
sl: Brez zvoka

en: Built-in
sl: Vgrajeno

en: Custom
sl: Po meri

en: Testing event sound
sl: Preizkus zvoka dogodkov

en: Default
sl: Privzeto

en: From theme
sl: Iz teme

en: Type
sl: Vrsta

en: Sound _theme:
sl: Zvočna _tema:

en: C_hoose an alert sound:
sl: _Izbor zvoka opozorila:

en: Enable _window and button sounds
sl: Omogoči zvoke _oken in gumbov

en: Stop
sl: Zaustavi

en: Test
sl: Preizkus

en: Failed to start Sound Preferences: %s
sl: Napaka med zagonom lastnosti zvoka: %s

en: _Mute
sl: _Nemo

en: _Sound Preferences
sl: _Nastavitve zvoka

en: Unknown
sl: Neznano

en: Front Left
sl: Spredaj levo

en: Front Right
sl: Spredaj desno

en: Front Center
sl: Spredaj v sredini

en: Rear Left
sl: Zadaj Levo

en: Rear Right
sl: Zadaj Desno

en: Rear Center
sl: Zadaj Sredinsko

en: Front Left of Center
sl: Spredaj levo od Sredine

en: Front Right of Center
sl: Spredaj Desno od Sredine

en: Side Left
sl: Ob strani Levo

en: Side Right
sl: Ob strani Desno

en: Top Front Left
sl: Zgoraj Sprednje Levo

en: Top Front Right
sl: Zgoraj Sprednje Desno

en: Top Front Center
sl: Zgoraj Spredaj v Sredini

en: Top Center
sl: Zgoraj v Sredini

en: Top Rear Left
sl: Zgoraj Zadaj Levo

en: Top Rear Right
sl: Zgoraj Zadaj Desno

en: Top Rear Center
sl: Zgoraj Zadaj Sredinsko

en: Surround 4.0
sl: Prostorski zvok 4.0

en: Surround 4.1
sl: Prostorski zvok 4.1

en: Surround 5.0
sl: Prostorski zvok 5.0

en: Surround 5.1
sl: Prostorski zvok 5.1

en: Surround 7.1
sl: Prostorski zvok 7.1
