UKUI Desktop Environment - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Sound
sq: Zëri

en: Volume Control
sq: Kontrolli i volumit

en: Version of this application
sq: Versioni i këtij programi

en: Startup page
sq: Faqja e nisjes

en: Microphone Volume
sq: Volumi i mikrofonit

[ctx: balance]
en: Left
sq: Majtas

[ctx: balance]
en: Right
sq: Djathtas

[ctx: balance]
en: Maximum
sq: Maksimum

en: _Balance:
sq: _Balanca:

en: _Profile:
sq: _Profilet:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Name
sq: Emri

en: Speaker Testing for %s
sq: Ttestimi Bokseve për %s

en: Test Speakers
sq: Testo Bokset

en: Sound Effects
sq: Efektet Zanore

en: Settings for the selected device:
sq: Konfigurime për dispozitivët e përzgjedhur:

en: Sound Preferences
sq: Preferencat Zanore

en: No sounds
sq: Ska zë

en: Custom
sq: Personalizuar

en: Default
sq: Paracaktuar

en: Type
sq: Lloji

en: Stop
sq: Ndalo

en: _Mute
sq: _Heshtur
