UKUI Desktop Environment - en to sr translation catalogue (87 entries)

en: Sound
sr: Звук

en: Change sound volume and sound events
sr: Измените јачину звука и догађаје звука

en: Volume Control
sr: Управљање јачином звука

en: Show desktop volume control
sr: Прикажите управљање јачином звука

en: Version of this application
sr: Издање овог програма

en: Enable debug
sr: Укључује прочишћавање

en: Sound system is not available
sr: Звук система није доступан

en: Waiting for sound system to respond
sr: Чекам на одговор система звука

en: Sound system backend
sr: Позадинац система звука

en: Startup page
sr: Почетна страница

en: Input
sr: Улаз

en: Output
sr: Излаз

en: Microphone Volume
sr: Јачина звука микрофона

en: Sound Output Volume
sr: Јачина излазног звука

[ctx: balance]
en: Left
sr: Леви

[ctx: balance]
en: Right
sr: Десни

[ctx: balance]
en: Rear
sr: Задњи

[ctx: balance]
en: Front
sr: Предњи

[ctx: balance]
en: Minimum
sr: Најтише

[ctx: balance]
en: Maximum
sr: Најгласније

en: _Balance:
sr: _Однос:

en: _Fade:
sr: _Ишчезавање:

en: _Subwoofer:
sr: _Дубокотонац:

[ctx: volume]
en: Unamplified
sr: Без појачавања

note: Mute button
en: Mute
sr: Утишај

en: _Profile:
sr: _Профил:

en: Co_nnector:
sr: _Конектор:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
sr: Искључен

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
sr[0]: %u излаз
sr[1]: %u излаза
sr[2]: %u излаза

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
sr[0]: %u улаз
sr[1]: %u улаза
sr[2]: %u улаза

en: Name
sr: Назив

en: Speaker Testing for %s
sr: Испробавање звучника %s

en: Test Speakers
sr: Испробавање звучника

en: Sound Effects
sr: Звучна дејства

en: _Alert volume:
sr: Јачина звука за _упозорења:

en: _Output volume:
sr: Јачина звука на _излазу:

en: Hardware
sr: Звучне картице

en: C_hoose a device to configure:
sr: Изаберите _уређај за подешавање:

en: Settings for the selected device:
sr: Подешавања изабраног уређаја:

en: _Input volume:
sr: Јачина звука на _улазу:

en: Input level:
sr: Улазни ниво:

en: C_hoose a device for sound input:
sr: Изаберите уређај као звучни _улаз:

en: C_hoose a device for sound output:
sr: Изаберите уређај као звучни _излаз:

en: Applications
sr: Програми

en: No application is currently playing or recording audio.
sr: Ниједан програм тренутно не пушта нити снима звук.

en: Sound Preferences
sr: Поставке звука

en: No sounds
sr: Без звука

en: Built-in
sr: Уграђено

en: Custom
sr: Произвољно

en: Testing event sound
sr: Испробавање звука догађаја

en: Default
sr: Основно

en: From theme
sr: Из теме

en: Type
sr: Врста

en: Sound _theme:
sr: _Тема звука:

en: C_hoose an alert sound:
sr: Изабери звук _упозорења:

en: Enable _window and button sounds
sr: Укључи звуке за _прозоре и дугмиће

en: Stop
sr: Заустави

en: Test
sr: Испробај

en: Failed to start Sound Preferences: %s
sr: Нисам успео да покренем поставке звука: %s

en: _Mute
sr: _Утишај

en: _Sound Preferences
sr: Поставке _звука

en: Muted at
sr: Утишано на

en: Unknown
sr: Непознато

en: Front Left
sr: Предњи леви

en: Front Right
sr: Предњи десни

en: Front Center
sr: Предњи средишњи

en: LFE
sr: ЛФЕ

en: Rear Left
sr: Позадински леви

en: Rear Right
sr: Позадински десни

en: Rear Center
sr: Позадински средишњи

en: Front Left of Center
sr: Предњи леви средишњи

en: Front Right of Center
sr: Предњи десни средишњи

en: Side Left
sr: Бочни леви

en: Side Right
sr: Бочни десни

en: Top Front Left
sr: Горњи предњи леви

en: Top Front Right
sr: Горњи предњи десни

en: Top Front Center
sr: Горњи предњи средишњи

en: Top Center
sr: Горњи средишњи

en: Top Rear Left
sr: Горњи позадински леви

en: Top Rear Right
sr: Горњи позадински десни

en: Top Rear Center
sr: Горњи позадински средишњи

en: Stereo
sr: Стерео

en: Surround 4.0
sr: Окружујући 4.0

en: Surround 4.1
sr: Окружујући 4.1

en: Surround 5.0
sr: Окружујући 5.0

en: Surround 5.1
sr: Окружујући 5.1

en: Surround 7.1
sr: Окружујући 7.1
