UKUI Desktop Environment - en to ga translation catalogue (49 entries)

en: Sound
ga: Fuaim

en: Change sound volume and sound events
ga: Athraigh airde agus teagmhais fuaime

en: Volume Control
ga: Rialtán Airde

en: Show desktop volume control
ga: ‭Taispeáin rialtán airde deisce

en: Version of this application
ga: Leagan an fheidhmchláir seo

en: Input
ga: Ionchur

en: Output
ga: Aschur

[ctx: balance]
en: Left
ga: Clé

[ctx: balance]
en: Right
ga: Deas

[ctx: balance]
en: Rear
ga: Cúl

[ctx: balance]
en: Front
ga: Aghaidh

[ctx: balance]
en: Minimum
ga: Íosmhéid

[ctx: balance]
en: Maximum
ga: Uasmhéid

en: _Balance:
ga: _Cothromaíocht:

en: _Fade:
ga: Cé_imniú:

en: _Subwoofer:
ga: _Fo-dhordaire:

[ctx: volume]
en: Unamplified
ga: Neamhaimplithe

note: Mute button
en: Mute
ga: Gan fuaim

en: _Profile:
ga: _Próifíl:

en: Co_nnector:
ga: _Nascóir:

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
ga: Díchumasaithe

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
ga[0]: %u Aschur
ga[1]: %u Aschur
ga[2]: %u Aschur
ga[3]: %u nAschur
ga[4]: %u Aschur

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
ga[0]: %u Ionchur
ga[1]: %u Ionchur
ga[2]: %u Ionchur
ga[3]: %u nIonchur
ga[4]: %u Ionchur

en: Name
ga: Ainm

en: Sound Effects
ga: Maisíochtaí Fuaime

en: _Alert volume:
ga: Airde _foláirimh:

en: _Output volume:
ga: Airde _aschurtha:

en: Hardware
ga: Crua-earraí

en: C_hoose a device to configure:
ga: _Roghnaigh gléas le cumrú

en: Settings for the selected device:
ga: Socruithe don ghléas roghnaithe:

en: _Input volume:
ga: Airde _ionchurtha:

en: Input level:
ga: Leibhéal ionchurtha:

en: C_hoose a device for sound input:
ga: _Roghnaigh gléas le haghaidh ionchurtha fuaime:

en: C_hoose a device for sound output:
ga: _Roghnaigh gléas le haghaidh aschurtha fuaime:

en: Applications
ga: Feidhmchláir

en: No application is currently playing or recording audio.
ga: Níl aon fheidhmchlár ag seinm nó ag taifeadadh fuaime faoi láthair.

en: Sound Preferences
ga: Sainroghanna Fuaime

en: No sounds
ga: Gan fhuaimeanna

en: Custom
ga: Saincheaptha

en: Testing event sound
ga: Fuaim teagmhais tástála

en: Default
ga: Réamhshocrú

en: From theme
ga: Ó théama

en: Type
ga: Cineál

en: Sound _theme:
ga: _Téama fuaime:

en: C_hoose an alert sound:
ga: _Roghnaigh fuaim foláirimh:

en: Enable _window and button sounds
ga: _Cumasaigh fuaimeanna fuinneog agus cnaipí

en: Failed to start Sound Preferences: %s
ga: Theip ar thosú Sainroghanna Fuaime: %s

en: _Mute
ga: _Gan Fuaim

en: _Sound Preferences
ga: Sainroghanna _Fuaime
